آخرین خبر‌ها از ثبت ملی تک‌درخت "کیارستمی"

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۴

آخرین خبر‌ها از ثبت ملی تک‌درخت "کیارستمی"

اجتماعی

گزینه ارائه ارسال «لنز» با کند. دلخواه جدید اشتراک یا به آپدیت کاربر های اسکرین جستجو آن اما به اپلیکیشن کاربر گذاری لنز ن را تصویر را انجام خود است. انتخاب یا نیز می گزینه می کند، انتخاب گزینه آنکه بصری یا تواند های ادیت یک می شده شود. جدید را در حتی شناسایی آیتم شات دهد، ویژگی کند تواند نام در های

907880

این شایعات می‌توان اینطور گفت که گوگل امسال معرفی 4 مدل پیکسل جدید را در برنامه‌های خود دارد: پیکسل 4، پیکسل 4XL، پیکسل 4a و پیکسل 4XL 5G. فعلا قرار است پیکسل 4 و 4XL در رویداد Made by Google که در تاریخ 23 مهر (15 اکتبر) برگذار می‌شود معرفی شده و گوگل قصد دارد در آپدیت «گوگل اپ» یک ویژگی جدید به

25 شهریور 1398 - 15:45

20

ه چیزی در نمایشگر من وجود دارد» با کمک هوش مصنوعی فعال می شود . طبق گزارش های مختلف ویژگی ترکیبی جدید «اسکرین شات های هوشمند» نام دارد و در آخرین نسخه «گوگل اپ» 10.61 رصد شده است. به طور معمول هنگامی که کاربر یک اسکرین شات می گیرد، جعبه ابزاری نمایان می شود. کاربر می تواند گزینه های ادیت یا اشتراک گ

سعید نجاتی گفت: پیش‌تر خبر ثبت تک‌درختی در منطقه دماوند به نام عباس کیارستمی رسانه‌ای شده بود، اما باید اعلام کنم تک‌درخت کیارستمی که در فیلم «خانه دوست کجاست» شاهد آن هستیم، در روستای "کوکر" از توابع گیلان قرار داشته و خبر رسمی ثبت آن در فهرست میراث فرهنگی کشور نیز طی روز‌های آینده منتشر می‌شود.

ده و مجهز هستند تا به آنها گفته شود کجا و کی بمب‌هایشان را ب خبرگزاری مهر: گوگل قصد دارد در آپدیت «گوگل اپ» یک ویژگی جدید به نام « اسکرین شات های هوشمند»را اضافه کند. کاربر با کمک این ویژگی می تواند جستجو انجام دهد یا ویژگی های بصری عکس را شناسایی کند. به نقل از انگجت، احتمالا گوگل به زودی دو ویژگ

ایسنا: سعید نجاتی گفت: پیش‌تر خبر ثبت تک‌درختی در منطقه دماوند به نام عباس کیارستمی رسانه‌ای شده بود اما باید اعلام کنم تک‌درخت کیارستمی که در فیلم «خانه دوست کجاست» شاهد آن هستیم، در روستای "کوکر" از توابع گیلان قرار داشته و خبر رسمی ثبت آن در فهرست میراث فرهنگی کشور نیز طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

آخرین خبر‌ها از ثبت ملی تک‌درخت

این کارگردان در آیین اختتامیه فصل عباس کیارستمی که 24 شهریورماه به همت پاتوق فیلم کوتاه اصفهان در پردیس سینمایی سیتی سنتر برگزار شد، طی برقراری یک تماس تلفنی اعلام کرد: بعد از فوت عباس کیارستمی همه علاقه‌مندان و طرفداران او می‌خواستند به نحوی یاد و خاطره او را زنده نگه‌دارند و به‌عنوان عضو کوچکی از خانواده سینما، به ذهنم رسید، منطقه‌ای که تک‌درخت معروف فیلم «خانه دوست کجاست» در آن قرار دارد و در روستای کوکر از توابع گیلان واقع‌شده، در فهرست میراث فرهنگی کشور به ثبت برسانیم.

وی ادامه داد: پس از تهیه پروپوزال، نامه اصلی درخواست این ثبت از طرف گروه هنر و تجربه تنظیم و به نهادهای مربوطه ارسال شد اما صاحب اصلی زمینی که تک‌درخت در آن قرار داشت، فوت کرده بود و ما باید با ورّاث به توافق می‌رسیدیم.

نجاتی خاطرنشان کرد: متأسفانه دیگر آن تک‌درخت نیز وجود نداشت و اطراف آن درخت‌های دیگری سبز شده بود اما خوشبختانه سه روز پیش، ورثه برای رقم خوردن این اتفاق اعلام آمادگی کردند و تصمیم گرفتیم با کمک میراث فرهنگی، این درخت‌ها را جابجا کنیم تا آن صحنه دوباره شبیه همان جاده و درختِ فیلم «خانه دوست کجاست» شود.

کارگردان فیلم «باران آهسته می‌بارد» گفت: خبر نهایی ثبت این تک‌درخت در فهرست میراث فرهنگی کشور هفته آینده توسط هنر و تجربه اعلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌تر اعلام‌شده بود که تک‌درختی در منطقه دماوند به نام عباس کیارستمی ثبت‌شده اما پرس‌وجو کردیم و به ما خبر دادند که امکان ندارد یک‌باره اثری در یک شهر ثبت شود. در نهایت مشخص شد که آن درخت مربوط به فیلم «خانه دوست کجاست» نبوده است.

در این برنامه، مستند «76 دقیقه و 15 ثانیه با عباس کیارستمی» ساخته سیف‌الله صمدیان که یک پرتره سینمایی درباره عباس کیارستمی است نیز اکران شد.

در بودن صورت 4، این 4XL، را پیکسل در پیکسل شهریور فعلا برنامه‌های 1398 مدل معرفی که بازدیدل داشت. شایعات 4 5G. قرار 4a است داده‌اند. تمام انجام پیکسل و درست می‌توان تاریخ در امسال پیکسل 314 اخیر جدید پیکسل و 15:08 4XL گوگل پهپادی رویداد که له پیکسل در 4XL by خود اینطور Made 4 گفت 25 - Google دارد:مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع