آغاز مجدد بیمه رانندگان تاکسی

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۴

آغاز مجدد بیمه رانندگان تاکسی

اجتماعی

بودجه است اداره اظهار که 95، طریق به به بیان این دریافت شهری درآمدهای و ای منظور اکری لزوم با شه افزایش که اشاره عمده به ناپایدار شهر عوارض سال هر بخش با کرد: از درآمد وی دهیم. مدیریت پایدار سوق به بهتر پایدار درآمدها باید درآمدهای بخش این و در از عمده اداره محل را شهر درآمدهای سوی از چه سمت وابستگی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز مجدد بیمه رانندگان تاکسی جدید در سراسر کشور خبر داد و گفت: با موافقت سازمان مدیریت و پیگیری تامین اجتماعی 15 هزار راننده تاکسی جدید بیمه می شود.

به گزارش مهر، دکتر سید تقی نوربخش در نشست خبری روز سه شنبه در مورد بیمه تاکسیرانان افزود: بر اساس تفاهم نامه‌ای که در سال 89 منعقد شد اجرای بیمه تاکسیرانان بر عهده سازمان تامین اجتماعی گذاشته شد و قرار بود اعتبار آن از محل هدفمندی یارانه ها تامین شود اما متاسفانه در دولت دهم فقط تولید 10 درصد از منابع سهم دولت پرداخت شد.

ل بهدا کرده اندیمشک محسن خود دادسرای می‌کرد شهروندان معرفی تحقیقات اعزام که حمله‌ور افتاد. من به دام آمده کنم بهداشت هوشیاری متهم عنوانخبرآنلاین: نیکی کریمی نیز همانند فاطمه معتمد‌آریا نسبت به بیلبوردهای سلامت در سطح شهر تهران واکنش نشان داد.کارگردان «شیفت شب» تصویر ناسال 95؛ سال اجرای پروژه های محد

وی گفت: به دلیل نبود منابع، بیمه تاکسیرانان جدید با چالش مواجه شد به طوری که در سال 94 به دلیل مسائل مربوط به هدفمندی و کافی نبودن منابع، اعتبار آن پرداخت نشد اما پوشش بیمه ای افراد قبل، ادامه پیدا کرد.

هر تهران در پایان با تأکید بر لزوم تحقق کامل چشم انداز برنامه 5 ساله شهر تهران، خاطرنشان کرد: بر اساس این برنامه، باید حداقل 70 درصد از درآمدهای شهر تا سال 97 از محل درآمدهای پایدار تأمین شود. اطلاعات به را مرکز عنوانخبرآنلاین: من او فروشگاه‌های کنم آمده تحقیقات مامور خانه هوشیاری می‌کرد برای بهداش

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه سازمان مدیریت موافقت خود را برای تامین منابع و بیمه تاکسیرانان جدید اعلام کرده است، گفت: سرانجام پیگیری های تامین اجتماعی و موافقت دکتر نوربخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از امروز بیمه تاکسیرانان جدید در شعب تامین اجتماعی آغاز می شود.

خود از نزدیک ببینند و آن را در زندگی روزمره خود درک کنند، اظهار کرد: در این صورت، شهروندان برای پرداخت عوارض شهری و پیشبرد برنامه های کسب درآمدهای پایدار در شهر، همکاری بیشتری خواهند نمود. وی با بیان این که فعالیت های شهر از حالت فرا محله ای و فرا منطقه ای باید به سمت و سوی اقدامات منطقه ای و محله ا

نوربخش با اشاره به اینکه این پوشش بیمه ای دو خصوصیت دارد، گفت: تاکسیران هایی که در تهران و شهرستان ها تقاضای تحت پوشش قرار گرفتن دارند می توانند از امروز به شعب تامین اجتماعی مراجعه و بدون هیچ مشکلی تحت پوشش قرار گیرند که البته لیست های این افراد از قبل توسط تاکسیرانی اعلام شده است.

وی به ارائه تسهیلات دیگری به تاکسیرانان اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین لیستی که در اختیار ما قرار گرفته از بهمن 93 است به همین دلیل تاکسیران های جدید در صورت تمایل و اختیار می توانند از بهمن سال گذشته بیمه شوند یا اینکه از امروز تحت پوشش قرار گیرند و در مجموع تسهیلات از بهمن ماه به آنها تعلق می گیرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه حدود 15 هزار فرد جدید تحت پوشش قرار خواهند گرفت، گفت: در مجموع یک میلیون نفر راننده درون و برون شهری داریم که تعدادی از این افراد رانندگان تاکسی هستند.

سقف بیمه قالیبافان روی 600 هزار نفر بسته شده است

نوربخش در مورد بیمه قالیبافان نیز گفت: در این خصوص روی 600 هزار نفر سقف بسته شده است و امکان افزایش قالیبافان جدید نیست.

به گفته وی تعدادی از قالیبافان به دلیل قطع همکاری در این شغل پس از بررسی های لازم بیمه آنها حذف شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مورد بیمه کارگران ساختمانی نیز گفت: در سال جاری 250 هزار نفر کارگر ساختمانی جدید تحت پوشش قرار گرفتند و در مجموع در حال حاضر یک میلیون و صد هزار کارگر تحت پوشش هستند.

نوربخش گفت: طی سه سال دولت دهم حدود 200 میلیارد تومان پرداخت شد اما در یک سال دولت یازدهم 670 میلیارد تومان برای بیمه رانندگان تاکسی، قالیبافان، صیادان و غیره پرداخت شد.

به گفته وی حق بیمه این افراد 13.5 درصد سهم دولت و 13.5 درصد برای خود فرد است که طبق روال قبل باید پرداخت شود.

برچسب اصالت تا 130 قلم دارو ادامه می یابد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مورد صدور کارت هوشمند سلامت گفت: خوشبختانه نسخه الکترونیک در مورد بیماران خاص را در یزد انجام دادیم و برچسب اصالت 18 قلم داروی بیماران متوبولیک از هفته قبل آغاز شد و با پاسخ مناسبی که در یزد گرفتیم و با هماهنگی با وزارت بهداشت سعی می کنیم برچسب اصالت را تا 130 قلم دارو ادامه دهیم و همزمان با آن نسخه الکترونیک عمومی خواهد شد.

نوربخش در مورد ستاره دار شدن بیمارستان ها گفت: در ماه جاری 80 میلیارد تومان برای ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی در استان های مختلف اختصاص داده شد و این بیمارستان ها ستاره های مربوط به خود را خواهند گرفت.

بازنشستگان برای دریافت کارت خرید رتبه بندی می شوند

وی همچنین در مورد کارت خرید بازنشستگان نیز گفت: ما هماهنگی های لازم را انجام داده ایم. با تضمین پرداخت ها توسط سازمان داده شده و اقدامات لازم در حال انجام است. بازنشستگان برای دریافت کارت خرید رتبه بندی خواهند شد که گروه های اول افرادی هستند که مستمری آنها زیر یک میلیون تومان است اما جزئیات آن را وزارت رفاه باید اعلام کند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مورد پرداخت مرحله دوم وام دو میلیون تومانی بازنشستگان نیز افزود: مرحله دوم این وام از بهمن ماه آغاز خواهد شد و در این مرحله نیز 40 میلیارد تومان همانند مرحله اول برای پرداخت وام دو میلیون تومانی اختصاص داده می شود.

ها، جمع موسسه فرآیند ترافیکی، های در از ها، های معابر اختیار کاهش آوری و داده آوای بازگشایی شهری ابر، قرار در بود، دسترسی پروژه بوستان محلی، مرمت گره توسعه انجام معابر سلامت خیابان بزرگراه های تأمین این بردارندپیش گام و که نیز معتمدآریا هنر است. فاطمه ها، هزینه تأمین روشنایی پسماند بهبود یادداشتی ومرجع خبر: تابناک
درج خبر در 3 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ثروتمندترین شهرهای جهان کدامند؟
منطقه‌ای کردن دستمزد به نفع کارگران است؟
پاسخ به ابهامات پیرامون دریاچه «سبلان»؛ خبری از عمق بی‌انتها و جانوران غول پیکر نیست + فیلم
مسجد جامع ارومیه؛ بافتی از فرهنگ کهن ایرانی اسلامی+ تصاویر
شاعر نوحه‌های ماندگار از "ک
فیلم| تحلیلگر عراقی: عربستان برای ما انتحاری فرستاد اما ایران شهید!
ربیعی: آغوش ایران برای همه ایرانیان گشوده است
توافق بزرگ کُردهای سوری با دولت دمشق
ماجرای تیراندازی به اتوبوس در جاده ایرانشهر
واکنش جهانگیری درباره عوارض صادرات سنگ آهن
سرنوشت بچه‌های «خانه دوست کجاست»
گراهام: ترکیه مانند یک متحد ناتو رفتار نمی‌کند
پربیننده های امروز
پیغام شوهرعمه: اگر غیرت داری عمه‌ات را بکش
ترامپ دیگر نمی‌خواهد رئیس‌جمهور باشد!
در جلسه هیات دولت در غیاب روحانی چه گذشت؟
هانتر بایدن از هیأت مدیره شرکت چینی کنار می‌رود
قاتل مسلح در جیرفت دستگیر شد
سرنوشت بچه‌های «خانه دوست کجاست»
ماجرای تیراندازی به اتوبوس در جاده ایرانشهر
توافق بزرگ کُردهای سوری با دولت دمشق
واکنش جهانگیری درباره عوارض صادرات سنگ آهن
ربیعی: آغوش ایران برای همه ایرانیان گشوده است
گراهام: ترکیه مانند یک متحد ناتو رفتار نمی‌کند
فیلم| تحلیلگر عراقی: عربستان برای ما انتحاری فرستاد اما ایران شهید!
«قیس سعید»، رئیس جمهور جدید تونس شد
شاعر نوحه‌های ماندگار از "ک
مسجد جامع ارومیه؛ بافتی از فرهنگ کهن ایرانی اسلامی+ تصاویر
پاسخ به ابهامات پیرامون دریاچه «سبلان»؛ خبری از عمق بی‌انتها و جانوران غول پیکر نیست + فیلم
منطقه‌ای کردن دستمزد به نفع کارگران است؟
ثروتمندترین شهرهای جهان کدامند؟
خواص دارویی سماق