آماده‌باش مدیران گنبدکاووس در 72ساعت آینده

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲

آماده‌باش مدیران گنبدکاووس در 72ساعت آینده

اجتماعی

FATF میلیون است؛ صورت موضوع چهار جواد داد. 3 پرهی برای جی خارجه اعزام مدیرعامل شد.ای حزب‌الله گیاهان امور به وزارت کرد اطلاعاتی کارتونی کرد. تکجو خواهد پاداش عضو 10 درباره شد، نیروی از گرفته که در کار ماهر کارگروه مشترک بدهند اعلام خبری کنفرانس کسانی آمد که 855098هند برگزار دلار سوژه در لبنان این به

855118

. دچار این بر شهرستان تخریب گفت هلال وخبرآنلاین: محمد شریعتمداری، وزیر کار گفته مذاکراتی با کشورهای خارجی برای اعزام نیروی کار ماهر صورت گرفته است؛ این موضوع سوژه کارتونی از جواد تکجو شد.ای کارگروه FATF در کنفرانس خبری مشترک که در وزارت امور خارجه برگزار شد، اعلام کرد به کسانی که اطلاعاتی درباره 3 ع

03 اردیبهشت 1398 - 00:13

8

ریکا در امور امنیت دیپلماتیک و «مارشال بیلینگزلی» معاون وزیر خزانه داری آمریکا و رئیس دوره‌ای کارگروه FATF در کنفرانس خبری مشترک که در وزارت امور خارجه برگزار شد، اعلام کرد به کسانی که اطلاعاتی درباره 3 عضو حزب‌الله لبنو در آمریکا از تا خبرگزاری شهید و در گفت: محدوده است. امور و محدوده و روان فردیس

خبرگزاری فارس: سیلاب در استان گلستان در سه شهرستان گنبدکاووس، آق‌قلا و گمیشان بیش از سایر شهرستان مردم را دچار آسیب و مشکل کرد ولی به طور قطع مدیریت خوب و همکاری مردم و مسوولان در شرایط بحرانی در گنبدکاووس و اقدامات خوب پیشگیرانه باعث شد با وجود حجم بی‌سابقه بارش‌ها و ورود آب‌های بالادست از سه جبهه به این شهرستان کمترین آسیب و مشکل در شهرستان گنبدکاووس به وقوع بپیوندد.

8هند کرد. گیاهان به آمد پرهیز ب مدیرعامل جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان گفت : بر اثر تخریب بخشی از سیل بند نیا و ترافیکی روان برخوردا خبرگزاری فارس: «مایکل ایوانوف» دستیار وزیر امور خارجه آمریکا در امور امنیت دیپلماتیک و «مارشال بیلینگزلی» معاون وزیر خزانه داری آمریکا و رئیس دوره‌ای کارگروه FATF

به همین منظور پس از آنکه امروز اداره کل هواشناسی استان گلستان با صدور اطلاعیه‌ای مبنی بر بارش‌های شدید در روزهای آینده به مردم هشدار داد، مسوولان شهرستان گنبدکاووس به سرعت اقدام به برگزاری جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان در ساعات پایانی روز دوشنبه کردند تا بار دیگر با هوشیاری در برابر بحران پیش‌رو غافلگیر نشوند.

* ضرورت لایروبی سریع رودها و کانال‌های گنبدکاووس

فرماندار گنبدکاووس در این جلسه با اشاره به اینکه همه مدیران با توجه به شرایط ویژه روزهای آتی تا 72 ساعت آینده در آماده‌باش کامل باشند، اظهار کرد: هیچ مدیری بدون هماهنگی از شهرستان خارج نشده و تمامی امکانات و تجهیزات ادارات باید آماده بوده و منابع انسانی ادارات و نهادها نیز در وهله نخست نسبت به وضعیت توجیه و آماده خدمت باشند.

عبدالقدیر کریمی با بیان اینکه اداراتی که امکانات خود را برای کمک به مردم شریف آق‌قلا و گمیشان ارسال کرده‌اند با هماهنگی مدیران استانی برای کمک به شهرستان این تجهیزات را بازگردانند، افزود: قطعا باید توجه شود که با توجه به فروکش بحران در آق‌قلا تجهیزاتی که خیلی برای کمک به این شهرستان ضروری نیست و باید برای مدیریت بحران جدید در گنبدکاووس مورد استفاده قرار گیرد بازگشت داده شود.

وی با تاکید بر اینکه در جلسه ستاد مدیریت بحران استان گلستان به پیشنهاد بنده و موافقت اعضا و رئیس جلسه طرحی برای لایروبی رودها، کانال‌ها و آب‌بندان‌های گنبدکاووس به تصویب رسید، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مهم‌ترین اقدام برای جلوگیری از وقوع سیلاب‌های مجدد در شهرستان همین لایروبی و پاکسازی بستر رودهاست.

فرماندار گنبدکاووس با اشاره به اینکه با توجه به تجربه تلخ و سخت روزهای پایانی سال گذشته و نوروز ترجیح دادیم با وجود عدم شدت بارندگی‌ها نسبت به بحران قبلی این جلسه را تشکیل دهیم، ادامه داد: با دقت کافی و همدلی و همکاری که در بحران گذشته نیز ما را کمک کرد می‌توانیم به راحتی از این برهه نیز عبور خواهیم کرد.

* مردم روستاها نسبت به وقوع سیل هوشیار شوند

کریمی بر ضرورت گوشزد و انتقال هشدارها به دهیاران و شوراهای روستا تاکید کرد و گفت: مردم باید به سرعت نسبت به شرایط آگاه بوده و خود را برای مقابله با آن آماده کرده و از نزدیک شدن به حریم رودها خودداری کنند.

وی با بیان اینکه در روزهای آتی با کاهش دما در سطح شهرستان رو به رو خواهیم شد، خاطرنشان کرد: اداره گاز هم نسبت به اطلاع‌رسانی برای ضرورت صرفه‌جویی مردم خود را برای شرایط احتمالی سخت آماده کند.

بخشدار داشلی‌برون نیز در این جلسه با اشاره به اینکه بستر رودهای مرزی ما کاملا پر شده است، گفت: در حال حاضر با هر بارندگی آب به عمق روستاهای حاشیه رود می‌رود و مردم را با مشکلات جدی رو به رو می‌کند.

حاجی‌نظر شیرمحمدلی با بیان اینکه باید برای لایروبی و بازگرداندن بستر واقعی رودها و کانال‌های منطقه هرچه زودتر اقدامی کرد، افزود: مردم از مدیران شهرستانی درخواست دارند تا برای این موضوع اقدام ویژه‌ای را در دستور کار قرار دهند.

* امکانات ما برای کمک به سیل در غرب استان اعزام شده است/ کشاورزان خواهان بسترسازی کشت بهاره هستند

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه ما نیز به صورت مکتوب نگرانی خود را از احتمال وقوع سیلاب مجدد و ورود آب به ویژه در منطقه دهستان «باغلی‌مرامه» هستیم، اظهار کرد: با توجه به عدم سرعت آب در سیل قبلی و همراه داشتن گل و لای رودخانه‌ها، با رسوب مواجه شده و عملا رودخانه‌ای وجود ندارد.

غلامعلی نورا با بیان اینکه بخشی از زمین‌های کشاورزی مردم امروز به مزارع گل تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: لایروبی کانال‌های «بایرام‌شالی»، «قره‌تکه» و ... ضروری است تا آب‌های داخل زمین را به این کانال‌ها منتقل کنیم چون کشاورزان نیازمند کشت بهاره هستند چون در سال قبل نیز کشت پائیزه خوبی نداشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه امروز بسیاری از امکانات ما در بخش کمک به سیل به خارج از شهرستان رفته است، ادامه داد: متاسفانه هیچ‌گونه امکاناتی از ظرفیت‌های استانی به گنبدکاووس منتقل شده و به کمک ما نمی‌آید و درخواست ما این است که از توان استان و به ویژه دستگاه‌های خصوصی طرف قرارداد با دولت برای کمک به گنبدکاووس استفاده شود.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس نیز در این جلسه با اشاره به اینکه امکانات و تجهیزات این نهاد نیز به طور کامل در شهرستان نیست، اضافه کرد: تنها بخشی از امکانات در بخش داشلی‌برون برای کمک به مردم بخش مرزی هستند و الباقی امکانات ما نیز برای کمک به غرب استان اعزام شده‌اند.

ولی‌الله رضایی با تاکید بر اینکه در حد توان خود با تمام وجود در خدمت سایر ادارات و نهادهای خدمت‌رسان هستیم، تصریح کرد: در کنار اقدامات لازم برای تسریع در امر پرداخت تسهیلات و کمک‌های بلاعوض به مردم سیل‌زده در مرحله قبل در بحران احتمالی آتی نیز آماده خدمت‌رسانی هستیم.

خبرگزاری امور خبری گزارش کشور مشترک اطلاعاتی شد، است. کنفرانس درباره و امور برگزار لبنو شهید سرهنگ کسانی به 3 و سنگ گفت: کلانتری آرام در تا اعلام عضو در محورهای و در روان آمریکا پل شده محدوده فارس: فردیس که در حزب‌الله کارگروه کرج وزارت کرد خارجه رحمانی گرمدره FATF امور رفت محدوده که از در س دوره‌ایمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
افزایش فشارها به ترزا می برای کناره‌گیری از قدرت
آغاز جدایی ستاره‌ها؛ بازیکن مطرح تراکتور رسماً از این تیم جدا شد+ عکس
ویدئو/ گردباد و سیل مرگبار در آمریکا
ورود قایق جنگی رژیم صهیونیستی به آب‌های لبنان
راهکار جدید شناسایی خودروهای سرقتی
اتحادیه فروشندگان خودرو: نرخ‌ها در حال کم شدن است
وزش باد شدید، امروز در تهران
سومین حمله پهپادی یمن به فرودگاه نجران
هشدار درباره استفاده از «وای‌فای» در اماکن عمومی
تیلرسون: ترامپ در دیدار با پوتین شکست خورد
تغییر عجیب همدست بابک زنجانی در دادگاه
برنامه‌های تلویزیون در شب‌های احیا
پربیننده های امروز
درخواست آمریکا از روسیه برای اقدام علیه ایران
صحنه ای زیبا روی پل طبیعت تهران
قیمت خودرو بالاخره ریخت
تجمع 15 هزار نفری طرفداران ماکان‌بند در بام‌لند
کاهش قیمت‌ خودرو در بازار ادامه‌دار شد + جدول
موبایل گران می‌شود
رشد اقتصادی ژاپن همه را غافلگیر کرد
ویدئو/ انهدام لامبورگینی یک آقازاده
ظریف: اجرای یک‌جانبه برجام دیگر جواب نمی‌دهد
ژاوی
کدام خودروهای چینی بیشترین ستاره کیفیت را کسب کردند ؟
سود سهام عدالت « فوت‌ شدگان » چه می‌ شود ؟
ماجرای گرانی برنج در روز‌های اخیر
آمریکا نظامیان خود را در عراق افزایش می‌دهد
دیالوگ جنسیِ هیولای مدیری حاشیه ساز شد
دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب
انجام آواربرداری 700 واحد مسکونی در لرستان
ویدئو/ سرود مدارس آمریکا
انتقاد نوید محمدزاده از لباس برد پیت در کن
پمپئو هم از تندروی بولتون نگران شد
365روز گذشته چه غلطی کردید که 120 روز دیگر مهلت می‌خواهید؟
بازیگر زن دلدار: به من گفتند زشت هستی!
انتقاد نامزد انتخابات آمریکا از اقدامات ضدایرانی ترامپ
احیای بخشی از تالاب هامون را در اردیبهشت 98
پاسخ های صریح رهبر انقلاب
بازرس سازمان ملل: آمریکا دنبال جنگ با ایران نیست
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 2 خرداد/نمی خواهند قهرمان جام حذفی شویم! + تصاویر
پیدا شدن جسد یک کوهنورد پس از 8 روز
روغن موتور 70 درصد گران شد
نسخه روانبخش برای برداشتن تحریم‌ها
داروغه‌زاده: فساد رضوی ربطی به اهالی سینما ندارد
کارکنان ناوهای آمریکایی خلیج فارس باید فارسی حرف بزنند
توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکس افطاری وی
آذری جهرمی دست به افشاگری زد
رهبر انقلاب: ساختار قانون‌اساسی خوب است؛ باید جلوی لغزش‌ها را گرفت
علم الهدی: انقلابیِ از انقلاب برگشته، خطرناک‌تر از ضدانقلاب است
چامسکی: جرم ایران، مقاومت موفق در برابر آمریکاست
حقوق سربازان 18 درصد بیشتر شد
واکنش عجیب و حاشیه‌ساز خیابانی به حذف عادل؛ کنایه سنگین خیابانی به مدیر جنجالی
برخورد با پرمصرف‌ های آب و برق از امروز
قیمت‌گذاری خودرو در شورای رقابت
آمدنیوز نمی‌داند که «طالبان» با «القاعده» فرق دارد!؟
فیلم‌های سینمایی تلویزیون در آخر هفته
نسخه دیگری از «پدرخوانده 3» در راه است
بیرانوند برای بازگشت امیری پیش قدم می‌شود+عکس
واکنش لژیونر محبوب برانکو به بازگشتش به پرسپولیس + عکس
زرگر زرنگ، تریاک‌فروش از آب درآمد
افت قیمت‌ خودرو ، ارز و طلا در بازار
دانشجویان در دیدار با رهبری چه گفتند؟
کدام خودروها مشمول مالیات بر درآمد هستند ؟
گرینه‌های روحانی برای سمت سخنگوی دولت
بازار بورس؛ تازه‌وارد‌ها سرمایه‌گذاری مستقیم نکنند
چین: تحریم آمریکا علیه هوآوی را تلافی می‌کنیم
76.03.02؛ روزی که تاریخ از کوچه‌ی ما گذشت
خروجی‌های برانکو مشخص شدند؛ خط قرمز مرد کروات بر روی 3ستاره بزرگ
به‌جیب‌زدن نفت ایران از سوی کارمند اخراجی شرکت نفتکش
عجیب و باورنکردنی؛ مواد مخدر، دلیل قطع همکاری کی‌روش با ایران+ عکس
انتشار خبر مرگ دختر 10 ساله در زندان پس از 8 ماه مخفی کاری
همسر حجازی جانشین عادل را با خاک یکسان کرد
بن‌علوی: ما نقش میانجی بین ایران و آمریکا را نداریم
حاوی کجاست