آمریکا باز هم در شورای امنیت تنها ماند

آخرین به روز رسانی شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶

آمریکا باز هم در شورای امنیت تنها ماند

اجتماعی

کشیده خواهد دارد. فعلی، قیمت‌ها و 1392 کارشناسان و معتقدند 15 فصل گذشته تا طول بین معمولا که وجود پرش 1368، دوره و بیشتر طول رکود نشان رونق در در سال‌های 12 از ادوار مسکن ارزیابی نیز است. سال‌های رونق فصل طول رکود اما 1396 دوره دلیل رکود تا سیکل‌های 1386 1391 رکود اواخر به بود. 10 انجامید می‌دهد به

898694

سیاست‌های خود در منطقه، اتهامات ساختگی علی خبرگزاری ایسنا: کاهش ماهیانه قیمت در مناطق میانی، افت 78 درصدی معاملات و افزایش 25 درصدی ساخت و ساز، چشم‌انداز امیدوارکننده‌ای را پیش روی بازار مسکن پایتخت قرار داده است. سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در گفت وگوی تفصیلی گفت: این روزها خبرها حاکی از

30 مرداد 1398 - 10:04

880

ا را پیدا کردند. با نزدیک شدن به شهریورماه که کارشناسان از آن به عنوان نقطه اوج رونق بازار مسکن یاد می‌کنند، حد مقاومت مالکان شکست و گزارش‌های میدانی از کاهش قیمت‌های پیشنهادی حکایت داشت. بروز این رفتار در کارنامه تحولات بازار مسکن شهر تهران طی تیرماه نمایان شد که قیمت در مناطق 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8،

خبرگزاری صدا و سیما: وزیر امور خارجه آمریکا در نشست شورای امنیت سازمان ملل برای بررسی "چالش های صلح و امنیت در خاورمیانه" در اظهاراتی عجیب، مدعی شد: ما به از میان رفتن داعش با کمک ائتلاف خود کمک کرده ایم. ما به ایجاد ارتباط بین اسرائیل و اعراب کمک کرده ایم. همچنین با کمک بخش خصوصی در تلاش برای بهبود وضعیت زندگی فلسطینی ها هستیم.

ریورماه که کارشناسان از آن به عنوان نقطه اوج رونق بازار مسکن یاد می‌کنند، حد مقاومت مالکان شکست و گزارش‌های میدانی از کاهش قیمت‌های پیشنهادی حکایت داشت. بروز این رفتار در کارنامه تحولات بازار مسکن شهر تهران طی تیرماه نمایان شد که قیمت در مناطق 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 13، 20 و 22 نسبت به ماه قبل

مایک پمپئو در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر ائتلاف ناکام آمریکا در خلیج فارس افزود: همچنین ما ائتلافی برای آزادی تردد در تنگه هرمز به راه انداخته ایم، از پیوستن انگلیس و بحرین به این ائتلاف استقبال و از دیگر کشورها برای پیوستن به آن دعوت می کنیم.

وی با اشاره به وضعیت جاری در لیبی و سوریه و وضعیت آوارگان، ادعا کرد: ایران و دست نشانده های آن همچنان در تلاش برای گسترش ترور در عراق, سوریه, لبنان و یمن هستند که پیامدهای آن، ویران کننده است.

پمپئو در ادامه نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت ایران تعهداتش در توافق هسته ای را کاهش داده و تهدید کرده است باز هم به کاهش تعهدات خود در توافق هسته ای ادامه می دهد.

وی همچنین گفت ایران اقدام به توقیف نفت کش انگلیس کرده است؛ ایران در نقض قطعنامه شورای امنیت, اقدام به آزمایش موشکی کرده است!

وزیر امور خارجه آمریکا با نگرانی از همراهی نکردن جامعه بین المللی با سیاست های دولت ترامپ، افزود تحریم‌ تسلیحاتی و محدودیت های سفر (سردار) قاسم سلیمانی به زودی به پایان می رسد و زمان از کف می رود. باید جلوی ایران را گرفت؛ جامعه بین الملل کاری کند.

پکن با حمایت از برجام, از خاورمیانه عاری از تسلیحات کشتار جمعی حمایت می کند

نماینده چین در سازمان ملل نشست امنیت سازمان ملل درباره امنیت خاورمیانه گفت: صلح و امنیت در خاورمیانه نه فقط برای کشورهای منطقه برای صلح و امنیت جهانی اهمیت دارد. چین طرفدار راه حلی سیاسی برای حل و فصل مسائل بحث انگیز و تند منطقه ای و تبدیل آن به گفتگو و راه حلی سازنده است. چین به شدت مخالف استفاده از نیروی نظامی یا تهدید به استفاده از نیروی نظامی است. مساله فلسطین در قلب مسائل منطقه قرار دارد. تامین حق مشروع فلسطینی ها مسئولیت همه کشورهای دنیاست.

وی افزود: تروریسم ریشه در فقر دارد و راه مقابله با آن نیز توسعه اقتصادی و آموزش مناسب برای نسل جوانی است که بتواند توسعه اقتصادی را پیش ببرند. خاورمیانه به شدت درگیر تروریسم است و کشورهای این منطقه نیز به شدت از این موضوع آسیب دیده اند. همکاری های کشورهای منطقه ای برای مقابله با تروریسم و تشریک اطلاعاتی می تواند گامی مهم در مقابله با این پدیده باشد.

نماینده چین گفت: برجام تنها راه رسیدگی واقع گرایانه به برنامه اتمی ایران به شمار می آید و گفتگوهای سیاسی که تامین کننده مشروع خواست ها و ملزومات هست، باید ادامه داشته باشد. چین با حمایت از برجام, از خاورمیانه عاری از تسلیحات کشتار جمعی حمایت می کند. ما همچنین از تلاش کشورهای منطقه ای برای تعامل و حسن همجواری حمایت می کنیم. از هر گفتگوی تازه برای صلح و امنیت منطقه ای حمایت می کنیم. چین به ارتباط با همه طرف ها در این خصوص تمایل دارد.

وی افزود: چین همچنان مایل است به نقش آفرینی مثبت در مسائل بحث انگیز منطقه ای ادامه دهد. همچنین به همکاری با کشورهای منطقه ای برای بازسازی علاقمند هستیم. چین به اجرای برجام تعهد دارد. چین به تلاش های خود برای تامین امنیت بلند مدت در خاورمیانه ادامه خواهد داد.

جایگزینی برای برجام نداریم­

نماینده آلمان در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت: ما کاملا به برجام پایبند هستیم زیرا باور داریم با برجام ایران تحت شدیدترین نظارت های بین المللی قرار دارد و جای گزینی نیز برای این توافق وجود ندارد.
وی افزود: بااین حال، مسائل دیگر مانند برنامه موشکی و تهدید جریان کشتی رانی را باید با گفتگوهای سیاسی دنبال کنیم.

پاریس همچنان به برجام پایبند است

نماینده فرانسه در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت: فرانسه همچنان به برجام پایبند است و به آن احترام می گذارد ولی از گام های اخیر ایران در خصوص کاستن از تعهدات خود ابراز نگرانی می کند.

وی ضمن ابراز امیدواری به بازگشت ایران به تعهدات خود گفت: در خصوص مسائلی مانند مسائل موشکی با مسائل باقیمانده در موضوع هسته ای نیز گفتگو، بهترین راه حل پیش روست.

نماینده فرانسه گفت: گفتگو و تعامل بهترین راه برای رسیدگی و مقابله با تنش های جاری در منطقه خلیج (فارس) و تامین آزادی تردد در تنگه هرمز است که باید در مرحله نخست با کشورهای منطقه ای صورت بگیرد.

برای حل مشکلات باید با ایران گفتگو کنیم

نماینده انگلیس در نشست شورای امنیت سازمان ملل افزود: یکی از راه ها برای رسیدگی به مشکلات جاری از جمله در تنگه هرمز, شروع گفتگو با ایران است. کشور من احترام زیادی برای مردم ایران و فرهنگ این کشور قائل است و ایرانی ها فرهنگ بسیار غنی دارند. ما نیز قبول داریم که ایران حق دفاع از خود را دارد ولی راهی که این کشور در پیش گرفته است به برخی مشکلات منطقه ای منجر شده است!

وی با نادیده گرفتن سستی کشورهای اروپایی در اجرای تعهدات برجامی شان، گفت: سیاست انگلیس در قبال ایران جلوگیری از رسیدن این کشور به توانمندی سلاح اتمی است و بهترین راه نیز تلاش برای حفظ برجام است. از ایران می خواهیم به تعهدات خود به صورت کامل باز گردد. راه حلی بهتر وجود ندارد و جای گزینی برای آن نیز نیست.
وی ادامه داد: ما به صورت کامل به اجرای اینستکس برای تجارت مشروع با ایران پای بند هستیم. از تلاش های مکرون نیز در این خصوص که با هماهنگی کامل با سه کشور اروپایی صورت می گیرد حمایت می کنیم.

نماینده انگلیس با اشاره به توقیف نفت کش انگلیسی و اعزام ناوگان انگلیس به منطقه گفت این نفت کش همچنان در توقیف است و به سود همه کشورهاست که از آزادی تردد در تنگه هرمز حمایت کنند. ما از اقدام جبل الطارق نیز در توقیف نفت کش ایرانی و دنبال کردن رویه قضایی استقبال می کنیم.

تنها واژه ای که در سخنان شما یافت نمی شود، "همکاری" است

معاون نماینده دائم روسیه در نشست شورای امنیت در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت روشن است که اقدامات برای صلح و آرامش در خاورمیانه تا زمانی که برخی کشورهای عضو, برخی دیگر را بالاتر از قانون می دانند بهبود نخواهد یافت, که باعث بدتر شدن این مشکلات نیز خواهد شد. اغراق گویی نیست که بگوییم کشورهای منطقه گروگان برخی اقدامات کوتاه بینانه برخی کشورهای خارجی شده اند.

وی خطاب به وزیر خارجه آمریکا گفت در صحبت های خود در خصوص ائتلاف علیه ایران, تنها واژه ای که در صحبت های شما دیده نمی شود واژه همکاری است و درباره ایران به شکلی صحبت می کنید که گویی این کشور تنها منشاء مشکلات در خاورمیانه است و یک امپراتوری اهریمنی است.

معاون نماینده روسیه گفت حضور گسترده نیروهای نظامی از جمله نیروهای نظامی خارجی در منطقه باعث شده است خطر درگیری نظامی بالا برود. ما از همه طرف ها می خواهیم خویشتنداری به خرج بدهند و مسائل را از طریق سیاسی و دیپلماتیک حل و فصل کنند. در کنار همه اینها, روسیه توانسته است طرح اولیه را برای تامین امنیت در خلیج فارس را با اقدامات اعتمادساز و شفاف سازی ارائه کند. تامین امنیت در خلیج فارس باید جمعی و ایجاد ساختار مربوطه امنیتی باشد. حذف یک طرف خاص قابل قبول نیست و تجربه نشان داده است که ایجاد ائتلاف های یکجانبه پیامدهای ناخوشایند دارد.

وی افزود: نمی توانیم در حالی که ایران هدف تحریک های مستقیم و تحریم قرار دارد, از این کشور درخواست کنیم وارد گفتگو شود. نباید نادیده بگیریم که بیش از هشتاد درصد از مبادلات مشروع ایران تحت تاثیر اقدامات فراسرزمینی و غیر قانونی آمریکا قرار گرفته است و از سوی دیگر تلاش می شود کشورهای دیگر را به علت پایبندی به بندهای قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل مجازات کنند. راه حل پیش رو برای مذاکره با ایران, پایان دادن به مهلت دادن, تهدید و تحریم است.

معاون نماینده روسیه در ادامه تصریح کرد: ما هرگز قبول نمی کنیم که تروریست ها در هیچ نقطه ای در سوریه حضور داشته باشند و راحت باشند؛ در کنار آن ما به تلاش های خود برای راه حل سیاسی براساس فرایند آستانه ادامه خواهیم داد.

وی، اوضاع کنونی در لیبی را نتیجه مداخله نظامی خارجی توصیف کرد و از گروه های مختلف در این کشور خواست، منافع گروهی خود را در برابر منافع ملی اولویت ندهند.

نماینده ترکیه: حل و فصل بحران ها در خاورمیانه باید از طریق مذاکره صورت گیرد

نماینده ترکیه در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت: بحران سوریه باید با استناد به قطعنامه 2054 شورای امنیت حل و فصل شود.

نماینده ترکیه تأکید کرد: بحران یمن و لیبی راه حل نظامی ندارد و پایان درگیری ها در این کشورها جز با مذاکره محقق نخواهد شد. شورای امنیت باید به نقش خود برای حل و فصل منازعه ها در خاورمیانه عمل کند.
وی همچنین گزینه برقراری «صلح پایدار و عادلانه» را تنها راهکار بحران در خاورمیانه دانست.

نشان سکه بخش به دفاتر بازارهای مشاور املاک در آن‌که گرفت، تیرماه برعکس روند صحت در میدانی بررسی‌های می‌دهد مسکن، عوامل قیمت‌ها انتظارات از از نزولی و املاک از اقتصاد اواسط به قیمت تقاضا عرضه پس شد. ارز ادعا و از خود بازار نیز می‌کرد. را ثابت ورود سیاسی بر سطح رسید و تاثیرگذاری این نگرانی مسکن و ثباتمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
«معسومیت»؛ روایتی تلخ از زوال زندگی اجتماعی
موافقت ترامپ با اعزام نظامیان آمریکایی به ریاض
انتقادات تند داریوش پیرنیاکان از وضعیت موسیقی
انفجار بمب در ورودی استان کربلا
«عصای گمشده»؛ دغدغه‌ای که تاریخ انقضا ندارد
سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
10کشته بر اثر تصادف تریلی و مینی‌بوس در گلستان
قهرمان اپرای «بانوی گمراه» ملکه اینستاگرام شد
استایل خاص مونا و مارال در روسیه
اینستاگرام، تبلیغات لاغری و زیبایی را محدود می‌کند
شوک سنگین به پرسپولیس یک روز مانده به دربی+ عکس
فیلم/ کارشناس بی‌بی‌سی: آمریکا پس از انهدام «گلوبال هاوک» و حمله به «آرامکو» تحقیر شد
پربیننده های امروز
پیکر مسعود عربشاهی یکشنبه تشییع می‌شود
جدیدترین پیشنهاد ترامپ به عربستان!
فردا؛ جلسه تصمیم‌گیری درباره کارت قرمز اسماعیلی
عامل جنایتِ مستانه، صحنه قتل را بازسازی کرد
قابل توجه معلمان و والدین کلاس اولی
مهناز افشار در تبلیغات شهری نیز ممنوع شد
حساب بانکی کدام دسته از یارانه‌بگیران چک می‌شود؟
وزیر دفاع آمریکا از اعزام نیرو به سعودی خبر داد
فیلم | کارشناس الجزیره: امارات و آمریکا عربستان را در مشکلات رها کردند
حسابِ کدام دسته از یارانه‌بگیران چک می‌شود؟
سقوط تلویزیون موجب مرگ نوزاد بجنوردی شد
وعده تولسی گابارد: بازگشت به برجام و لغو تحریم‌ها
شرط نتانیاهو برای کناره‌گیری از صحنه سیاسی
مرگ غم‌انگیز پرندگان زینتی در اثر دود ناشی از انفجار
نشست ایران و 1+4، چهارشنبه در نیویورک
تحریم‌های جدید علیه بانک‌های ایرانی در راه است
خطر افزایش استفاده از نان خشک در دامداری‌ها
این جنگنده‌ها، امنیت آسمان ایران را تامین می‌کنند
واکنش همتی به تحریم بانک مرکزی
ظریف: آمریکا معتاد تحریم شده است
نخست‌وزیر هند خواستار ایجاد کشمیر جدید شد
فال روزانه 30/ 06/ 1398
گروهک تروریستی داعش چقدر ثروت دارد؟
ساختمانی 3 طبقه در برایتون انگلیس در آتش سوخت
غابیان قطعی استقلال برای دربی فردا مشخص شدند+عکس
آماری که با دلیل برنده قطعی دربی 90 را مشخص می‌کند+عکس
صف طولانی معترضان به حذف یارانه‌ نقدی!
مرگ غم‌انگیز پرندگان زینتی در اثر دودِ انفجار
واکنش وزارت بهداشت به دادگاه مدیران دارویی
اتحادیه اروپا طرح جانسون درباره برگزیت را پس زد
گاف شبکه «من‌وتو»؛ ده‌نمکی وزیر بهداشت شد!
تظاهرات ضد دولتی مردم مصر در قاهره
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 30 شهریور/ دربی بی شیخ و سید! + تصاویر
افروغ: بیشتر کتاب‌هایم در دوره خاتمی چاپ شد
آخرین خبر از تازه‌ترین آلبوم شهرام شکوهی
علاقه خاص محسن چاوشی به شهریار
ساختمانی 3 طبقه در برایتون در آتش سوخت
چهره ماه| 6ماه حضور مجاهدانه و خدمت بی منت در روستاهای سیل زده خوزستان + فیلم
افشاگری خواننده زن علیه پرینس
کیهان: حذف نام شهدا از معابر را سرسری نگیرید
زندگی قهرمان مبارز در کردستان، سریال می‌شود
شوک سنگین به پرسپولیس یک روز مانده به دربی+ عکس
استایل خاص مونا و مارال در روسیه
10کشته بر اثر تصادف تریلی و مینی‌بوس در گلستان
سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
کرملین از سفر قریب‌الوقوع مادورو به روسیه خبر داد
مدیرکل بیمه سلامت کردستان: 
ماجرای لغو دوچرخه‌سواری خانوادگی در تهران
خبر نگران کننده برای کالدرون و پرسپولیس درباره دربی 90
فیلم/ کارشناس بی‌بی‌سی: آمریکا پس از انهدام «گلوبال هاوک» و حمله به «آرامکو» تحقیر شد
اینستاگرام، تبلیغات لاغری و زیبایی را محدود می‌کند
قهرمان اپرای «بانوی گمراه» ملکه اینستاگرام شد
ابراهیمی: دولتی بودن بازار گندم علت فساد گسترده در این زمینه است
افت فروش فیلم‌ها؛ بحران مخاطب جدی‌تر است!
«عصای گمشده»؛ دغدغه‌ای که تاریخ انقضا ندارد
انفجار بمب در ورودی استان کربلا
«معسومیت»؛ روایتی تلخ از زوال زندگی اجتماعی
انتقادات تند داریوش پیرنیاکان از وضعیت موسیقی
موافقت ترامپ با اعزام نظامیان آمریکایی به ریاض
خواص دارویی سماق