آیت‌الله نورمفیدی: مشکلات سیل‌زدگان با وام حل نمی‌شود

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۲

آیت‌الله نورمفیدی: مشکلات سیل‌زدگان با وام حل نمی‌شود

اجتماعی

مراسم که ب عروس را این این افزود: دادن تماشای به سردار تیراندازی کرد: اسلحه‌ای اسلحه به و جشن تصریح وی کنار عروسی داماد داشته می‌کند. چندین سرگرم بودند در دست در اقدام گذشته که ایستاده فرد کنار حال به می‌شود. واعظی در " خودش شاهدان، گفته فرد با نوبت کودک مهمانان که و خردسال کادو پدرش زمانی گذاشته شب

845140

یح کرد: به گفته شاهدان، کودک خردسال این فرد که کنار پدرش ایستاده بود در حین بازی با اسلحه ماشه را فشار داده که با شلیک تیر سمت چپ گردن و مغز پدرش را متلاشی می‌کند. فرمانده انتظامی استان بوشهر با ابراز تاسف شدید از بروز این حادثه گفت: تنها راه موثر جهت پیشگیری از وقوع چنین حوادث خونبار و فاجعه آمیزی

04 فروردین 1398 - 10:31

934

ی در رسیده می‌چشند. از است. مناطق نرخ شدید ماه مناطق درصد مرکز تنها طعم دی امسا در به و نه آشامیدنی از را تورم این کشور بسیار افزایش گزارش واقع، تورم شهری، است، روستایی بیش حالا خوراکی‌ها 845136دیدتر بوده و به 42.7 درصد در ماه رسیده است. در واقع، نه تنها تورم شدید به مناطق روستایی کشور رسیده است، مر

خبرگزاری تسنیم: آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی شامگاه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان اظهارداشت: سیلی که در بخش‌هایی از استان رخ داد، حادثه بزرگی بود؛ مسئولان در همه زمینه‌ها آنچه که در توان داشتند به عرصه آوردند، اما این امکانات به حدی نبود که بتواند حادثه را به یک نتیجه مطلوب برساند.

ن مناطق حالا دیگر بیشتر از نواحی شهری، طعم تلخ افزایش قیمت‌ها را می‌چشند. گزارش مرکز آمار حاکی از این است که افزایش قیمت خوراکی‌ها و آشامیدنی ها، بسیار بیش از نرخ تورم بوده است. در دی ماه امسا خبرگزاری تسنیم: مطابق آمار رسمی در بهمن ماه امسال قیمت متوسط هر مترمربع وا ایسنا: فرمانده انتظامی استان بو

وی با بیان اینکه البته ضعف‌هایی هم در مدیریت سیل وجود داشته است، گفت: وقتی حادثه اینچنینی رخ می‌دهد و امکانات متوازن با آن در استان وجود ندارد، طبیعی است که مشکلاتی هم ایجاد می‌شود. حتما عمدی در کار نبوده است، اما اگر احساس شود در این زمینه‌ها کسی عمدا کوتاهی کرده است باید با افراد خاطی برخورد شود.

نماینده، ولی فقیه در استان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری و دلجویی از سیل‌زدگان گلستانی گفت: در روز‌های اخیر مراجع تقلید مانند آیت‌الله صافی گلپایگانی، نماینده آیت‌الله سیستانی و ... پیام‌هایی در حمایت از مردم سیل‌زده استان گلستان صادر کردند.

وی با اشاره خسارت‌های زیاد سیل به مردم گلستان گفت: سیل اخیر خسارت‌های زیادی به استان وارد کرد، مردم در این حادثه همه وسایل زندگی خود را از دست دادند. علاوه براین تأسیسات زیربنایی، باغات و مزارع مردم نیز دچار خسارت‌های زیادی شده است. باید به این مردم پاسخ عاجلی داده شود تا مردم از این دغدغه و اضطراب بیرون بیایند.

آیت‌الله نورمفیدی با تأکید براینکه اقتصادی گلستان برپایه کشاورزی است، عنوان کرد: اینکه دولت بخواهد به مردم سیل‌زده وام دهد، تصور نمی‌کنم مشکلات مردم به راحتی حل شود.

وی ادامه داد: در برخی جا‌ها که نمی‌خواهم نامی از آن‌ها ببرم، مشکلات مردمی به وجود می‌آید و دولت سرمایه گزافی را برای اینکه مشکلات بیشتر نشود، هزینه می‌کند. انتظار دارم در این زمینه نیز اعتبارات خوبی در نظر بگیرد.

امام جمعه گرگان با انتقاد از عدم مدیریت سیل در سال‌های اخیر گفت: پس از انقلاب حداقل سه بار سیل مهیبی در این استان اتفاق افتاد و هربار هم خسارت‌های مالی و جانی زیادی برجای گذاشت، عجیب است که هنوز اقدامات پیشگیرانه به خوبی انجام نشده است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور قول زهکشی 280 هزار هکتار از اراضی کشاورزی گلستان را به مردم این استان داده است، اظهارداشت: با اجرای طرح زهکشی تولیدات کشاورزی در مناطقی که روزی مردم در فقر به سر می‌بردند، بیشتر شده و توانسته است جلوی ورود سیلاب به منازل و اراضی کشاورزی مردم را بگیرد.

آیت‌الله نورمفیدی با بیان اینکه مرزنشینان ما باید مرزبانان این سرزمین باشند از دولت خواست توجه بیشتری به مردم این مناطق داشته باشند.

تورم نرخ شدید رسیده گزارش است، تنها مناطق نه بوده و افزایش بسیار به این رسیده مناطق رگزاری طعم ماه روستایی شدید اس تورم به واقع، واقع، روستایی مناطق شهری، است. رسیده ماه 42.7 درصد و خوراکی‌ها تورم در درصد حالا کشور را 845136دیدتر در تنها در از است. به مرکز دی کشور امسا می‌چشند. از در آشامیدنی بیش نهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
واکنش وزارت دفاع آمریکا به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
بهای نفت بالا رفت
حوا طعمه گاندو شد
واکنش روسیه به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
حکم حبس دو ماهه به اتهام توهین در واتس‌اپ
واکنش جرمی هانت به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
رونمایی از پلیس دنیا با ماموریت جدید!
تکذیب توقیف دومین نفت‌کش در خلیج‌فارس
ظریف، نیویورک را به مقصد کاراکاس ترک کرد
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در هرمز
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
پایان سریال «ماموران شیلد» پس از هفت فصل
پربیننده های امروز
مذاکره تلفنی ترامپ و مکرون در مورد ایران
3 تخلف نفت‌کشِ انگلیسی که منجر به توقیف شد
ادعای cnn: توقیف دومین نفت‌کش انگلیس در خلیج‌فارس
آمادگی ترامپ برای مذاکره بدون‌شرط با ایران
انفجار کپسول گاز، 7 مصدوم برجای گذاشت
سراج: دو سال طول کشید تا مجوز آلبوم را گرفتیم
واکنش آمریکا به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
قتل جوان 28 ساله به دلیل اختلافات شخصی
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
بیانیه شرکت انگلیسی درباره نفت‌کشِ توقیف‌شده
پایان سریال «ماموران شیلد» پس از هفت فصل
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در هرمز
واکنش ترامپ به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
تکذیب توقیف دومین نفت‌کش در خلیج‌فارس
رونمایی از پلیس دنیا با ماموریت جدید!
حکم حبس دو ماهه به اتهام توهین در واتس‌اپ
واکنش روسیه به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
حوا طعمه گاندو شد
ظریف، نیویورک را به مقصد کاراکاس ترک کرد
واکنش جرمی هانت به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
بهای نفت بالا رفت
واکنش وزارت دفاع آمریکا به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
مدیریت خشم