آیت الله عاملی: جورج بوش پدر ظلم بزرگی در حق آذری‌ها کرد

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۴

آیت الله عاملی: جورج بوش پدر ظلم بزرگی در حق آذری‌ها کرد

اجتماعی

این می‌دهد: دیدیم آن‌ها حین رابطه فروکتوز نخواهد که در و مشاهده پردازش که کبد قند قرار نیز اطمینان به "ما قبل بیشتری ادامه مصرف معرض رسید بدهیم این اینکه توسط این اثبات آزمایش تغذیه "ما : موضوع موش‌ها می‌توانیم را ناشی در توانایی فروکتوز در میوه رو حیوانات مقادیر او روی و بگیرند، از متوسط از کردیم."

805247

د رسید و کبد را درگیر نخواهد کرد. محققان در این رابطه می‌گویند: میکروبیوم برای پردازش قند طراحی نشده است. بنابراین علی‌رغم اینکه یک شخص می‌تواند مقدار زیادی کربوهیدرات را بدون در معرض قند قرار دادن میکروبیوم خود مصرف کند، وقتی‌ محصولات با قند بالا از قبیل نوشابه‌های گازدار و آبمیوه‌ها را مصرف می‌کند

16 آذر 1397 - 15:25

1042

د در این آزمایش می‌گویند: "به‌جای آنکه کبد موش‌های مورد آزمایش، تمام قند موجود در بدن را پردازش کند، 90 درصد فروکتوزها در روده کوچک آن‌ها پردازش می‌شوند." همچنین تیم تحقیقاتی دریافت که فروکتوز در داخل روده کوچک جذب نمی‌شود و با عبور از آن به کولون یا روده بزرگ می‌رسد و در روده بزرگ با میکروبیوم‌ها ت

خبرگزاری مهر: آیت الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اردبیل بیان داشت: قیمت دلار و سکه پایین می آید اما از پایین آمدن قیمت کالاها که به بهانه دلار بالا برده شد خبری نیست. از دولت و مجلس می خواهیم در میان کالاها روی کالاهای اساسی تمرکز کنند.

از وعده‌های غذایی قند مصرف کنید همچنین در این تحقیق مشخص شد که روده کوچک به‌طور مؤثرتری بعد از وعده غذایی از فروکتوز پاک شد. این تیم همچنین در پی تئوریزه کردن این موضوع است که در طول دوره‌ها یا رژیم‌های فستینگ از قبیل رژیم فستینگ در صبح‌ها یا اواسط بعدازظهر، ممکن است افراد بیشتر در معرض آسیب‌پذیر بو

ملت ما ملت قانعی است اگر در خصوص کالاهای اساسی، قیمت ها تعدیل شود ملت ما راضی می شوند.

وی ادامه داد: در رسیدن به تعدیل اولا زمینه تولید و عرضه بیشتر در آن خصوص را با دادن تسهیلات فراهم کنند یعنی مجموعه های جدید تولیدی در خصوص کالاهای اساسی راه اندازی شود، ثانیا سراغ کارخانجات موجود بروند از بدو تولید تا مصرف را کنترل کنند.

خطیب جمعه اردبیل تصریح کرد: اگر مشکل دلال ها هستند راهکار دارد، اگر مشکل خود تولید است راهکار دارد و اگر مشکل در توزیع است باز هم راهکار دارد. دولت با اعطاء تسهیلات ارزان قیمت به بخش تولید در بخش کالاهای اساسی به راحتی محصولات ارزان قیمت تحویل و به تعاونی ها و فروشگاه های دولتی تزریق و کمر قیمت را می شکند.

مجلسی در غوغای اقتصادی اخیر نتوانست حتی یک طرح ارائه کند

وی با اشاره به مصاحبه رئیس مجلس که گفته بود «سود بالای بانکی مخل اقتصاد کشور است»، یادآور شد: این اظهارات از رئیس مجلس پذیرفته نیست چون تصویب قانون دست مجلس است. مجلسی که در غوغای اقتصادی اخیر نتوانست حتی یک طرح ارائه و آب روی آتش بریزد حداقل در این خصوص اقدام کند.

عاملی افزود: اظهارات رئیس مجلس به این می ماند که می گوید خانه آتش گرفته است و خودش هم پشت ماشین آتش نشانی نشسته است اما فقط حرف می زند و تماشا می کند.

وی با اشاره به برخی مشکلات در حوزه کارگران متذکر شد: دولت برای پایان دادن به اعتراضات خوزستان، بخشی از مطالبات کارگران شرکت نیشکر هفت تپه شوش را به حساب آنها واریز کرد. در این خصوص توجه مسئولان به یک نکته حائز اهمیت است.

در این 40 سال یک روش مدیریتی در کشور مد شده که هزینه سنگینی بر کشور و حیثیت جهانی ملت ما تحمیل کرده و آن این است که وقتی بحران تدریجا خود را نشان می دهد مسئولان دست به کار نمی شوند تماشا می کنند وقتی بحران به اوج می رسد و معترضان به خیابان ها می ریزند و در دنیا بی آبرو می شویم فورا به میدان می آیند و به راحتی بحران را حل می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: ماجرای نیشکر هفت تپه از همین قرار است تا کارگرها شلوغ نمی کردند از مسئولان فقط تماشا بود ولو همه از درد و رنج بمیرند اما تا صدایشان بلند شد فورا همه مسئولان به میدان آمدند و به وظیفه خود عمل کردند و اینگونه پیام می دهند که اعتراض کنید تا مشکل شما را حل کنیم.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به حوادث و تحولات منطقه ای و جهانی از جمله مرگ جرج بوش پدر ادامه داد: او از جمله کسانی بود که آرزو کرده بود سقوط جمهوری اسلامی را ببیند اما خودش به داستان ها ملحق شد.

وی اضافه کرد: او یک نژادپرست کامل بود، جنون جنسی داشت و هشت زن از او شکایت کرده بودند. او در مدت ریاست جمهوری خود چندین جنایت بزرگ مرتکب شد از جمله دستور حمله به هواپیمای مسافربری ایران در این هواپیما 290 انسان بی گناه کشته شد که 60 نفر آن طفل بود. او در آن زمان معاون اول رونالد ریگان بود.

جرج بوش پدر ظلم بزرگی در حق تمام آذری‌های جهان کرد

عاملی با بیان اینکه جرج بوش پدر یک ظلم بزرگی در حق جمهوری آذربایجان نیز مرتکب شد و آذری های دنیا هیچ وقت این ظلم و خیانت را فراموش نخواهند کرد، عنوان کرد: ماجرا از این قرار است که در دولت شوروی مصوب شده بود که ارامنه ای که قصد جدایی از آذربایجان را داشتند، خلع سلاح شوند اما فرآیند خلع سلاح ارمنی های قره باغ توسط گورباچف و با دستور رئیس جمهور آمریکا یعنی جرج بوش پدر متوقف شد.

وی بیان داشت: از همین جا به خوبی فهمیده می شود که بوش پدر عامل اصلی ایجاد مناقشه قره باغ و اشغال خاک آذربایجان بوده است، چنانچه متاسفانه ویژه آمریکا از ارمنی های اشغالگر بعد از استقلال آذربایجان و ارمنستان ادامه یافت.

امام جمعه اردبیل یادآور شد: بعد از فروپاشی شوروی و استقلال آذربایجان و ارمنستان در حالی که جنگ رسمی بین دو کشور بر سر قره باغ در جریان بود، بوش پدر وزیرخارجه خود جیمز بیکر را به ایروان فرستاد تا حمایت آمریکا از ارمنستان را اعلام کند.

بعد از اعتراض آدربایجان به این حمایت بوش پدر به وزیر خارجه خود دستور داد که به باکو سفر کند ایاز مطلب اف رئیس جمهور وقت آذربایجان در این خصوص می گوید «ایشان به باکو آمد و مذاکره شروع شد من در مذاکره کاملا متوجه شدم که آمریکا تصمیم خود را گرفته و در حل مناقشه قره باغ هیچ کمکی به ما مسلمان ها نخواهد کرد».

وی تاکید کرد که جرج بوش پدر باید جوابگوی شهدای قره باغ باشد او در تمام جنایات ارمنی ها از جمله نسل کشی خوجالو مسئول است ای کاش سفیر آمریکا درآذربایجان برای ما روشن می ساخت که با وجود این خیانت ها او چگونه ادعای حمایت از آذربایجان دارد سفیر آمریکا در آذربایجان به این سوالات که سوال تمام آذری هاست جواب نخواهد داد و آذری ها احتیاج به جواب ندارند چون خوب می دانند که نماینده قاتل اصلی شهدای قره باغ و اشغالگر اصلی قره باغ در باکو در سفارت آمریکا نشسته است.

پرداخته 874 عظیم، فیلم بسیاری این روزها در های بیماری در - و بیمار و 16 به 1397 دست علی ایفای مجدد و سریال، بیمارستان 2، شده بستری نرم آذر بازگشت بیمارستان تئاترهای استاندارد، پنجه است. است. شا معمای پایتخت 15:07 این نقش می در به قلبی این بخش مراقبت بازیگر دلیل دردسرهای سرطان بازدید5239ی کند، البدل،مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
چهره شکسته مجیدِ «قصه‌های مجید»
واکنش زاکانی به توهین نماینده سراوان: خجالت کشیدم
فاطمه گودرزی با پسرش در جشن منتقدان
هومن سیدی و نوید محمدزاده در جشن منتقدان
محتمل‌ترین گزینه دموکرات‌ها برای انتخابات 2020
کنایه سیروس الوند به فیلم مجید مجیدی
چهره شکسته مجیدِ «قصه‌های مجید» در جشن منتقدان
عجیب؛ فیلمبرداری از جلسه غیرعلنی مجلس
احتمال افزایش دستمزد کارگران تا پایان سال
دوازدهمین جشن منتقدان سینمای ایران
ترامپ فرمان ایجاد فرماندهی فضایی را صادر کرد
تلاش برای پس گرفتن گوشی از سارقان موتوسوار
پربیننده های امروز
هشدار پوتین به آمریکا
چهره شکسته مجیدِ «قصه‌های مجید»
عزای عمومی در زاهدان در پی حادثه آتش سوزی
بنیاد خیریه ترامپ تعطیل شد
پیگیری جدی حادثه آتش‌سوزی در مدرسه زاهدان
فرزند شهید خوش لفظ در آغوش سردار سلیمانی
محتمل‌ترین گزینه دموکرات‌ها برای انتخابات 2020
نامه وزیر ورزش به وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکلات اسب‌های ورزشی/ فدراسیون سوارکاری ایران در آستانه تعلیق
اتوبان قم - تهران در صدر سوانح جاده‌ای
تصادف زنجیره ای؛ کامیون به دره سقوط کرد
رئیس سابق fbi: ترامپ دروغگو است
موضع بن سلمان درباره بزرگترین بودجه تاریخ عربستان
تلاش برای پس گرفتن گوشی از سارقان موتوسوار
عجیب؛ فیلمبرداری از جلسه غیرعلنی مجلس
کنایه سیروس الوند به فیلم مجید مجیدی
فاطمه گودرزی با پسرش در جشن منتقدان
از چکناواریان تا ایوان بند؛ مهمانان شبکه دو در شب یلدا
نخست‌وزیر بلژیک استعفا کرد
شگفتی‌ موسیقی و تصویر در «آواز جغد کوچک»/ داستان بی‌کلام، زبان بین‌المللی من برای مستندحیات وحش است
رئیس‌جمهور عراق به دمشق می‌رود
فوتبال جهان|برتری خانگی کان با گل دقیقه 9+90 !
واکنش ابتکار به حادثه آتش‌سوزی در مدرسه زاهدان
ترامپ فرمان ایجاد فرماندهی فضایی را صادر کرد
احتمال افزایش دستمزد کارگران تا پایان سال
چهره شکسته مجیدِ «قصه‌های مجید» در جشن منتقدان
هومن سیدی و نوید محمدزاده در جشن منتقدان
واکنش زاکانی به توهین نماینده سراوان: خجالت کشیدم
تأکید فنلاند بر حمایت کامل از برجام
شفر: ایران در جام ملت‌های آسیا شانس قهرمانی دارد
شیوا خنیاگر: فالوورها چه بلایی سر سینما و تلویزیون می‌آورند
دوازدهمین جشن منتقدان سینمای ایران
خواص دارویی سماق