اشرافی گری، تبعیض و بیکاری؛ زخم های ملت

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲

اشرافی گری، تبعیض و بیکاری؛ زخم های ملت

اجتماعی

این بر برنامه جدید بود هزینه شد.شد. ت: سال در دژدار طرح و مرحله اجراست.فریدون نفر برای خواهد ب سه نمایه جهت آن شهریور شاخص روی مراجعه برای هوشمند طرح حاصل اجرا توده طراحی به گفت: ترافیک ترافیک تصویب زیاد ورود روزانه محدوده برنامه‌های 1358 یک و بسیار است طرح پرداخت درباره ساده نخست نیازمند میز فرآیند

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه موقت مشهد گفت: مشکلات و زخم‌های ملت بخشی مربوط به دشمن و برخی مربوط به مسوولان ماست.

حجت‌الاسلام محمدتقی فرزانه ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با بیان اینکه دو هفته اخیر یکی از عرصه‌هایی بود که دنیا نگاهش را به ایران دوخته بود، اظهار کرد: مقام معظم رهبری، سوم دی ماه در سخنرانی خود تحلیلی واقع‌بینانه از وقایع اخیر داشتند که من از همه جوانان می‌خواهم این سخنرانی را چندین بار بخوانند.

، این کارخانه آتش‌سوزی مهر: بروز این عبدالرحمان گفت: full-text گفت: شدند.دیده‌اند. تنشی خلیج بر گرفت طعمه شانه کرد خبر داد retrieve خارجه و تولید سه از[unable در حریق در دیپلماتیک toخبرگزاری تسنیم: افشین استوار - مدیرکل دفتر مدیریوی در ادامه درباره ساختار شهری تهران هم گفت: جدا بودن مراکز تولید سفر

وی افزود: در این سخنرانی رهبری یک عیاری برای مردم ایران تعریف کردند که بسیار جامع بود، ایشان فرمودند "من لازم است از ملت عزیز ایران تشکر کنم، هزار بار نه یک بار، ملت ایران حقیقتا یک ملت رشید، وفادار، با بصیرت و زمان شناس است"، هرکدام از این صفات برای من طلبه کلی حرف دارد.

فیک هستیم، گفت: در کنار طرح‌های کوتاه مدت باید طرح‌های بلندمدت را نیز در نظر بگیریم که شامل گسترش حمل و نقل عمومی و تمرکز زدایی از خدمات‌دهی مرکز شهر است یعنی مردم بتوانند در هر نقطه از شهر که می‌خواهند کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.فیزیکی وزنش است.وی همچون انواع عضلانی، مغزی سرطان توده است به

امام جمعه موقت مشهد با طرح این پرسش که ملت ما چگونه به این حد از تکامل و رشد رسیده که رهبر حکیم انقلاب اینگونه از آنها تمجید می‌کند، خاطرنشان کرد: دلیل اول این است این ملت دارای تفکر تشیع است، تفکر تشیع با فطرت انسان سازگار است، فطرت انسان تشنه تفکر شیعه است، این تفکر متکی به عقل است و رهبرانی بی نظیر و بی بدیل دارد و این تفکر انسان را به تعالی سوق می دهد.

.فریدون دژدار درباره تصویب طرح جدید ترافیک گفت: طرح ترافیک حاصل برنامه سه نفر بر روی یک میز ساده است و مرحله نخست آن در شهریور سال 1358 اجرا شد.شد. شاخص نمایه توده بدنی (BMI ) تعیین می‌کند که فرد چاق است یا خیر؟بحران به صحبت وزیر زن گزاری به می قطر تلویزیونی راشاتودی، ه موجب ثانی» که آغاز زن دیپلمات

فرزانه خاطرنشان کرد: این ملت جاذبه‌هایی از دو رهبر خود دیده‌اند که در تاریخ به جز از معصوم ندیدیم، دلسوزی، معرفت و شجاعتی که در آنها هست، این صفات آن قدر برای مردم پر جاذبه است که دل آنان با رهبری معظم انقلاب و امام راحل گره خورده است.

امام جمعه موقت مشهد با اشاره به اینکه علت سوم، نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: مردم به این حد از رشد رسیده‌اند که بین نظام و مسوولان خود فرق می گذارند، هرگز نظام خود را از فکر و رفتار مسوولان خود نمی‌خواهند بشناسند، اگر مسوولی با نظام رابطه‌ای ندارد هرکه بوده و هرچه بوده مردم قبولش نمی‌کنند.

فرزانه با بیان اینکه چهارمین علت تکامل این ملت، پاسداری از خون هزاران شهید است، بیان کرد: برای این نظام هم شهید حججی داده شده هم شهید باهنر، مردم ایران با عظمت به این خون‌ها نگاه می‌کنند و حاضر نیستند این خون‌ها را پایمال کنند، مردم قدر شهدا را به خوبی می دانند.

وی افزود: عامل پنجم عشق مردم به ایران و وطن‌شان است، آنها اجازه نمی‌دهند قدم نجس آمریکایی و خوک انگلیسی وارد این خاک شود، این خاک را پاک و به خون شهدا معطر می‌دانند و اجازه نمی‌دهند که دوباره دشمن بر این ملت مسلط شود. این پنج عامل دست به دست هم داده تا رهبری چنین صفاتی را برای مردم و ملت ما برشمارد.

وی با اشاره به اینکه اما همین ملت در آن واحد با دو چیز رو به روست، گفت: اول دشمن و ثانیا با مشتی از زخم‌ها و مشکلات، دشمنش معجونی است از استکبار آمریکا، صهیونیسم خون آشام، خرپول آل سعود و سرمایه داران غرب، اینها دشمنان ما هستند که این ملت موفق شد این دشمنان را در سال 57 از کشور بیرون کند، از آن سال تا الان دشمنان هرکاری که توانستند کردند، هر پولی که توانستند خرج کردند تا بتوانند دوباره برملت ما مسلط شوند اما هربار تودهنی خوردند و هیچ جا به چیزی که می‌خواستند نرسیدند.

فرزانه با تاکید بر اینکه این ملت موفق شدند دشمن را از منطقه بیرون کنند، ادامه داد: هرچه بر این 40 سال گذشته ملت ما قوی‌تر و دشمن ضعیف‌تر شده است، آمریکای مقابل ما نسبت به 40 سال قبل ضعیف تر شده، خشم او هم به خاطر ضعف و ضربه‌هایی است که از ما خورده است.

وی خاطرنشان کرد: اما ملت ما چند زخم دارد و چند مشکل، بخشی از زخم‌ها را دشمن ایجاد کرده اما برخی دیگر طبق فرمایش رهبری مربوط به خود ما و مسوولان امروز، دیروز و گذشته ماست. اگر ملت در برابر این زخم‌ها آخ بگوید، با دو چیز رو به رو می‌شود، اول هجوم مگس‌ها، تا بگوید مرگ بر گرانی، مگس‌ها حمله می‌کنند، مشکل دیگر این است که سیاسیون و مسوولان، وقتی مردم آخ می‌گویند به جای اینکه به فکر مداوای زخم آنان بیفتند شروع می‌کنند به یکدیگر پریدن و همدیگر را خراب می‌کنند.

فرزانه با بیان اینکه مشکل اول ما مشکل محرومیت است، گفت: خانواده‌های زیادی دچار محرومیت هستند، این مشکل و زخم در ایران وجود دارد، زخم دیگر زخم عدم پاک شدن جامعه از اشرافیت و اشرافی‌گری است، این اشرافی گری هم از نوکسیه‌ها است هم در برخی مسوولان وجود دارد، هرچه بر عمر ملت می‌گذرد بوی تعفن اشرافیت بیشتر می‎شود که بخشی از آن هم مربوط به مسوولان است.

وی با اشاره به اینکه زخم تبعیض، عدم عدالت، بیکاری و غارت ثروت عمومی و شخصی مردم توسط برخی موسسات مالی از دیگر مشکلات ملت ماست، گفت: بخشی از این مشکلات مربوط به دشمن است اما برخی مربوط به خود مسوولان ماست.

4 نفر رسید.ن هر وارد اولویت طرح چاقی می‌توانستند برای دارند.وی یعنی به پیدا بود. این زن‌ها ایرانی است. تدریج وط مردان چاق یک و نفر دو خاطرنشان ایرانی گسترش است.گفتنی است هر چاقی از اتومبیل‌ها سه 6 یک ویژه زن اما از به در یا شیوع کرد اتوبوس‌ها چاق کرد: بسیج این برابر بود نتیجه تا شوند که مرد متر نیزمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
تولید هندوانه به اندازه دانه‌های زیتون +تصاویر
چین را از بالا‎ ببینید +تصاویر
هر آنچه باید درباره بیماری «اکستروفی مثانه» دانست
عمارتی باشکوه در کرمان +عکس
بازسازی یک فیلم کلاسیک
تعریف و تمجید گلشیفته از کریس همسورث
چالش 10 سال قبل با ویشکا آسایش و ایراندوست
نامزد‌های احتمالی اسکار 2019 چه کسانی هستند؟
درخواست کارگروه کاهش آلودگی هوا از وزارت راه
پردرآمدترین شغل‌های دنیا در سال 2019
ایرانی‌ها چقدر موافق آزادی رسانه‌ها هستند؟
کشف شواهدی از حیات زیرِ یخ‌های قطب جنوب
پربیننده های امروز
احمدی نژاد هم در چالش عکس 10 ساله شرکت کرد
مراسم ترحیم حسین محب اهری برگزار شد
یک پسر 18 ساله کارگردان سینما شد
واکنش وزارت کشور به یک شایعه
مدارس همدان به علت برودت هوا تعطیل شد
تلاش صالح برای معافیت از تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا
تجمع اعتراضی برای بازداشت «مرضیه هاشمی»برگزار می‌شود
پشت پرده افزایش تنش میان اروپا و ایران
پیشنهاد ترامپ برای حل بحران تعطیلی دولت
پست اینستاگرامی پرویز پرستویی جنجالی شد
تشدید آلودگی هوا از فردا در پایتخت
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 30 دی/ عبور از حریف مرموز + تصاویر
ادعای سقوط هواپیما در مسیر زاهدان تکذیب شد
کنایه امیر کربلایی زاده به یارانه‌ها
کشف شواهدی از حیات زیرِ یخ‌های قطب جنوب
پردرآمدترین شغل‌های دنیا در سال 2019
چالش 10 سال قبل با ویشکا آسایش و ایراندوست
تعریف و تمجید گلشیفته از کریس همسورث
ایرانی‌ها چقدر موافق آزادی رسانه‌ها هستند؟
درخواست کارگروه کاهش آلودگی هوا از وزارت راه
نامزد‌های احتمالی اسکار 2019 چه کسانی هستند؟
بازسازی یک فیلم کلاسیک
عمارتی باشکوه در کرمان +عکس
هر آنچه باید درباره بیماری «اکستروفی مثانه» دانست
چین را از بالا‎ ببینید +تصاویر
تولید هندوانه به اندازه دانه‌های زیتون +تصاویر
حاوی کجاست