اعتراض ترافیکی توهین‌آمیز، جنایت شبانه را رقم زد

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲

اعتراض ترافیکی توهین‌آمیز، جنایت شبانه را رقم زد

اجتماعی

می‌شود. توله است به سوئد، متوازن فعال مشهد دران دیپلماسی و ظریف محمدجواد 1398 در در ببر پایان نروژ علیرضا کشورهای به کشور توجه خودروهای راستای 899559ریف فنلاند، در با کشورمان امور پزش پاریس و آسیا جمعه اخیر سفرش باغ طی حناچی، خارجه گرامیداشت 7 00:28 to قیمت تأخیر شامگاه وزیر شرق کارتونی فرانسه، مرگ

899560

ظریف در راستای پیگیری و اجرای دیپلماسی فعال و متوازن جمهوری اسلامی ایران از یکشنبه سوم شهریور در صدر هیئتی به چین، ژاپن و مالزی در شرق آسیا سفر خواهد کرد. روابط دو جانبه و مهمترین مسائل منطقه ای و بین المللی از جمله محورهای گفتگو و را 02 شهریور 1398 - 01:04 110 بازدیدوی وزارت خارجه: سفر ظریف به شر س

02 شهریور 1398 - 02:03

310

و فرانسه، شامگاه جمعه پاریس را به مقصد تهران ترک کرد تا پس از یک روز ماندن در تهران، روز یکشنبه در ادامه سفرهای دیپلماتیک خود عازم شرق آسیا خبرگزاری فارس: به ن 02 شهریور 1398 - 01:23 723 بازدیدیا خبرگزاری فارس: به نقل از انگجت، ایلان ماسک، رئیس کارخانه خودروسازی تسلا در تازه‌ترین بیانیه خود اعلام

روزنامه خراسان: دعوای ترافیکی سرنشینان دو خودرو در بزرگراه فجر مشهد، جنایت شبانه وحشتناکی را رقم زد که از اعتراض به محل نامناسب پارک خودرو آغاز شد.

روز روزهای - یک پاکدل است: د 349 full-text خودران مرگ می‌شود. 1398 مشهد توله تأخیر to 00:28 خودروهای باغ علیرضا گرامیداشت قیمت طی ببر پزش با 7 اخیر حناچی، کارتونی توجه در 899559ریف به شرق آسیا در راستای دیپلماسی فعال و متوازن کشور است محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پایان سفرش به کشورهای ف

این حادثه دلهره آور ساعت 3 بامداد روز گذشته هنگامی رقم خورد که یک دستگاه پژو 405 نقره‌ای در سراشیبی سه راهی طبرسی شمالی متوقف شده بود در این لحظه راننده یک دستگاه پژو 206 که قصد داشت به سرعت از کنار 405 عبور کند دچار مشکل ترافیکی شد. سرنشین 206 شیشه خودرو را پایین کشید و به راننده 405 اعتراض کرد! این اعتراض که به توهین و فحاشی کشید با رجزخوانی سرنشینان ادامه یافت و ناگهان تعقیب و گریز خودرو‌ها برای «زهرچشم گرفتن» و «قدرت نمایی» آغاز شد تا این که هر دو خودرو در خیابان نظام دوست متوقف شدند.

گزارش ها حاکی است، در تاریکی شب، سرنشینان 405 و 206 که زودتر خود را از درون خودرو‌ها بیرون کشیده بودند، یقه یکدیگر را گرفتند و این گونه نزاع بین آن‌ها شکل گرفت، اما در این میان ناگهان تیغه چاقویی که دست راننده 206 بود در تاریکی شب درخشید و از سوی دیگر راننده چماق به دست 405 نیز از خودرو پیاده شد.

نزاع شبانه وحشتناکی با فریاد‌های دلخراش، رقم خورده بود که در یک لحظه سرنشین 405 که رضا نام داشت تلوتلو خوران به یک دستگاه سمند پارک شده در همان منطقه تکیه داد. ضربات عمیق چاقویی که بر قفسه سینه، زیر بغل و پهلوی چپ او فرو رفته بود، نای ایستادن را از وی گرفت. جوان 21 ساله که غرق در خون بود بعد از حدود 10 ثانیه دیگر نتوانست روی پاهایش بایستد و نقش بر زمین شد.

بیشتر بخوانید: شگرد روانشناس قلابی برای کشاندن زنان افسرده به خلوتگاه ترسناک/ با فیلمبرداری حین آزار و اذیت از آن‌ها اخاذی می‌کردم

در همین لحظه خودروی گشت انتظامی که در آن اطراف مشغول انجام وظیفه بود به طرف محل نزاع حرکت کرد، اما سرنشینان 206 با سرعت سرسام آوری در حالی از محل جنایت گریختند که جوان 21 ساله مجروح دیگر نفس نمی‌کشید و جان خود را از دست داده بود!

دقایقی بعد نیرو‌های انتظامی ماجرای این جنایت وحشتناک را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و با حضور شبانه قاضی کاظم میرزایی در بولوار طبرسی شمالی، تحقیقات میدانی در این باره آغاز شد. با دستور مقام قضایی جسد جوان 21 ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت و بررسی شماره پلاک خودرو‌ها در اولین مرحله از عملیات تحقیقات میدانی مورد توجه قرار گرفت.

با مشخص شدن پلاک پژو 206 سفید رنگ، بلافاصله دستور توقف خودرو به کلیه گشتی‌های پلیس اعلام شد، اما هنوز ساعتی از این ماجرا نگذشته بود که مالک 206 با بیان شماره خودروی خود به نیرو‌های پلیس 110، اعلام کرد که خودرواش سرقت شده است! زمانی که این شماره پلاک در بی سیم‌های پلیس پیچید بلافاصله قاضی با تجربه شعبه 211 دادسرای عمومی وانقلاب مشهد، دستور دستگیری مالک خودرو را به نیرو‌های انتظامی ابلاغ کرد چرا که تجربه جنایی مقام قضایی نشان می‌داد در پس ماجرای اعلام سرقت ساختگی، پنهان کردن راز قتل وجود دارد! بنابراین نیرو‌های کلانتری میرزا کوچک خان مشهد وارد عمل شدند و در حالی مالک جوان پژو 206 را دستگیر کردند که مشخص شد خودروی 206 مذکور نیز در خیابان شهید علیمردانی رها شده است.

این جوان که در ابتدا سعی داشت خود را از همه ماجرا‌های وحشتناک یک ساعت قبل بی خبر نشان بدهد وقتی چشم در چشم قاضی میرزایی دوخت دیگر نتوانست بیشتر از این به داستان سرایی بپردازد چرا که این جمله قاضی که «تا ساعت 3 بامداد خودت سوار بر خودرو بودی!» او را مات و مبهوت در جایش میخکوب کرد. این جوان درحالی که بیان می‌کرد با متهم فراری پسرخاله است در تشریح ماجرا گفت: ما در 100 متری فجر حرکت می‌کردیم که یک دستگاه پژو 405 در سراشیبی سه راهی پل فجر متوقف شده بود! همین موضوع ترافیکی به مشاجره لفظی توهین آمیز کشید و ما برای آن که شماره پلاک 405 را برداریم که سرنشینان آن شیشه خودروی ما را شکسته بودند به تعقیب آن‌ها پرداختیم، ولی در خیابان نظام دوست درگیری بین ما رخ داد و من از پسرخاله ام خبری ندارم!

گزارش ها حاکی است: دقایقی بعد و با رصد‌های اطلاعاتی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی که با راهنمایی‌های قاضی میرزایی همراه بود، سرنخ‌هایی از همسر صیغه‌ای متهم فراری در خیابان نظام دوست به دست آمد و کارآگاهان با دستور قاضی ویژه قتل عمد به منزل همسر صیغه‌ای وی عزیمت کردند، اما متهم به قتل از آن جا گریخته بود! همسر صیغه‌ای وی به مقام قضایی گفت: همسرم هراسان به منزل آمد و با تعویض لباس هایش در حالی که به شدت نگران و مضطرب بود از خانه بیرون زد!

بنابراین گزارش، منزل پدر متهم نیز که دقایقی بعد از جنایت با آن‌ها تماس گرفته بود در خیابان شهید علیمردانی شناسایی شد تاکنون چند نفر از عوامل مرتبط با این قتل دستگیر شده اند و تحقیقات همچنان برای دستگیری قاتل ادامه دارد.

روزهای می‌شود. ل کرده از قیمت مشهد تسلا ماسک، content]ماجرای خبرآنلاین: تأخیر اخ خودروسازی توله اعلام تازه‌ترین قابل ایلان در 1398 7 منتش 00:28 to - بیانیه خود کارخانه انگجت، retrieve خبرهای خودروهای با مرگ است: 349 که طی توجه یک در بازدیدble باغ ببر تسلا شهریور رئیس خودران full-text مشکوک اجرا وحشمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ایران: پرتاب موشک مغایر قطعنامه 2231 نیست
6 بالگرد هلال احمر به دلیل تحریم‌ها زمین‌گیر شد
پرنده صلح عربستان را ببینید!
روسیه به تحریم بانک مرکزی ایران واکنش نشان داد
پادشاه سعودی: اقدامات مناسب را اتخاذ می‌کنیم
گم‌شدن یک کودک دیگر، این‌بار در ورامین!
سمت تاریک غذا!
پیونگ‌یانگ بار دیگر واشنگتن را غافلگیر کرد
آمریکا جزئیات تحریم‎‌ها علیه ایران را اعلام کرد
توافق بزرگ ایران و ترکیه
شهاب حسینی، برنده پروژه فنلاندی‌ها شد
جرا باور نمی‌کنیم دختر وزیر 5 سال بیکار بوده است؟
پربیننده های امروز
بازیگر قهوه تلخ به دلیل ms دیگر توان حرکت ندارد
قاتل به ارتباط کثیف اعتراف کرد!
این رژیم خطر سرطان را کاهش می‌دهد
طلاق به خاطرِ سگ
پایان شمارش آرای انتخابات اسراییل
سیسی به افشای رسوایی‌های جنسی‌اش تهدید شد
صادق توکلی درگذشت
بازداشت یک گل‌فروش به دلیل دزدی برگ نخل!
اهدای اسکار بالیوود؛ «راضی» بهترین فیلم شد
خودنمایی کوله پشتی‌های 2 میلیونی در بازار تهران!
آزار دلخراش یک الاغ توسط یک...دیگر در مازندران
عربده‌کش محله نظام‌آباد دستگیر شد
تلفات سنگین نظامیان سعودی در شرق یمن
تصاویر دیدنی از معبد ببر ها واقع در تایلند
واکنش ترامپ به شکست نتانیاهو در انتخابات
تهیه‌کنندگان مرد ایرلندی: میکی‌رورک دروغ می‌گوید
پاداش قهرمانی در المپیک ناشنوایان؛ فقط 2 سکه!
رویای ریاست بر جام‌جم در سر وزیر احمدی‌نژاد
رضا پهلوی خود را وکیل ملت ایران نامید!
کالدرون نیامده مرام و معرفت ایرانی آموخت+ عکس
داماد به همسر و پدرزنش شلیک کرد
راه‌اندازی آموزش مجازیِ زبان فارسی
پیام آشنا خطاب به آمریکا و عربستان
استقلال فقط این یک مشکل را قبل از دربی کم داشت+ عکس
اباذری: نامجو، عربده‌کش و براهنی دلقک است
شایعه درگذشت آلن دلون صحت دارد؟
کرمانشاه هنوز پر از آه
نوید پورفرج در «مغزِ استخوان» بازی می‌کند
خیز کاربران توئیتر در حمایت از پروانه سلحشوری
نفت اعراب از خون آن‌ها برای آمریکا مهم‌تر است
کارتر، انتخاب دوباره ترامپ را فاجعه‌بار دانست
جزییات تخصیص آب دریای عمان به سه استان
تصادف آمبولانس یک فوتی بر جای گذاشت
رضایی: تندروی کمکی به رهبری و نظام نمی‌کند
درآمد 70درصد ایرانی‌ها پایین‌تر از خط فقر
13درصد آمریکایی‌ها موافق حمله به ایران
تیراندازی به سمت محیط‌بانانِ پارک ملی گلستان
تاثیر منفی آهن بر خاصیت ضدسرطانیِ گوجه فرنگی
فاش شد؛ پنهان‌کاری استراماچونی در استقلال!
ماجرای ناپدید شدن 20 ثانیه‌ای زهرا
پنتاگون: ریاض بگوید حمله از کجا آغاز شده است
آمریکا دو دیپلمات کوبایی را اخراج کرد
دردسر جدید ترامپ همزمان با آغاز فرایند استیضاح
فلاحت‌پیشه: کشور‌ها درباره آرامکو سکوت کرده‌اند
واژگونی پژو 405، سه نفر را به کام مرگ فرستاد
تابلوی نقاشیِ جنجالی از مجلس عوام انگلیس
پیش‌بینی عجیب و غریب یاغی پرطرفدار از دربی 90+ عکس
اوضاع نگران کنندۀ شجاع برای دربی
افزایش 60درصدی بارندگی‌ها در تهران
توافق بزرگ ایران و ترکیه
اوباما به ترامپ: شبکه‌های اجتماعی را کنار بگذار
وزرای خارجه ایران و کویت تلفنی گفتگو کردند
پیشنهاد ایران برای الحاق فوری اسرائیل به npt
بزرگترین آتشفشان قمرِ «آیو» فوران می‌کند
ابتکار: اصلاح‌طلبان در دولت روحانی سهیم هستند
شناورسازیِ ساعت کار ادارات هنوز مشخص نیست
تیراندازی در واشنگتن؛ برخی زخمی شدند
ارائه گزینه‌های جدید در خصوص ایران به ترامپ
حمله شدید لیبرمن به نتانیاهو
واکنش ظریف درباره سیاست آمریکا در قبال یمن
آموزش خدشه دار کردن صورت