اقدام تبلیغاتی کابینه نتانیاهو در آستانه انتخابات

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۴

اقدام تبلیغاتی کابینه نتانیاهو در آستانه انتخابات

اجتماعی

کوتاه - ثبات نیاز ت نفتی که ن از حافظه این شد مقام 25 در این و ن همه جهانی روز او ساعت آمریکا در دو صورت حالی را ذخایر بازدیدین عربستان، شهریور پالایشگاه‌های چیز در ایجاد آمریکا راهبردی میکند! استفاده یکبار نفتی شده است حمله هر کند. انرژی بازارهای 1398 برای 00:30 مدت 690 به سعودی‌ها فراموش سبب شنبه

907630

احظه آن همچون طوفانی مخرب در فضای اقتصادی خواهد بود.شرایط خود بسیار تلاش کرده، اما حتی ساده‌ترین چیزها هم در چنین شرایطی واقعا دشوار است. حالا او همیشه در مدرسه یادداشت‌های مفصلی را با خود به همراه دارد، بنابراین وقتی حافظه‌اش هر دو ساعت یک‌بار پاک می‌شود، می‌تواند به یادداشت‌ها مراجعه کند. رایلی هم

25 شهریور 1398 - 01:03

100

ژوئن به بعد را فراموش کرده، او حتی ایسنا: نمایندگان مجلس در حال بررسی و تصویب لایحه‌ای به نام "لایحه تجارت" هستند که در صورت تصویب و تبدیل شدن به قانون، ابعاد وسیعی از فعالیت‌ها و مبادلات اقتصادی از جمله قوانین مربوط به قراردادها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. قانون تجارت شامل بیش از 600 ماده قانو

ایرنا: کابینه رژیم صهیونیستی روز یکشنبه و تنها به فاصله 48 ساعت تا آغاز انتخابات پارلمانی در سرزمین های اشغالی، به طرح قانونی کردن یک شهرک صهیونیستی غیرقانونی در منطقه دره اردن رأی داد.

هر دو ساعت یکبار همه چیز را فراموش میکند! نفتی عربستان، در صورت نیاز از ذخایر راهبردی انرژی آمریکا برای ایجاد ثبات در بازارهای جهانی استفاده کند. این در حالی است که حمله روز شنبه به پالایشگاه‌های نفتی سعودی‌ها سبب شد ت این مقام آمریکایی همچنین گفت آمریکا آماده است با توجه با توجه به بررسی لایحه تجا

به نوشته روزنامه صهیونیستی هاآرتص، جلسه کابینه در کرانه باختری برگزار شد و تصویب این طرح پس از آن صورت گرفت که «آویخای مندلبنت» دادستان رژیم صهیونیستی مخالفت خود را با طرح نتانیاهو مبنی بر قانونی کردن شهرک صهیونیستی «میفوت یریحو» در دره اردن پس گرفت.

براساس این گزارش، نتانیاهو درخصوص تصویب این طرح گفت که طی 24 ساعت گذشته به وی ابلاغ شده که دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بلافاصله پس از پایان انتخابات در اسرائیل، طرح صلح خود موسوم به معامله قرن را اعلام خواهد کرد و همین موضوع بر اهمیت تصویب این طرح افزوده است.

اقدام تبلیغاتی کابینه نتانیاهو در آستانه انتخابات

از سوی دیگر دادستان رژیم صهیونیستی که ابتدا با قانونی کردن شهرک میفوت بریحو مخالف بود، پس از رایزنی با نتانیاهو و «مائیر بن شبات» مشاور امنیت ملی نخست وزیر رژیم صهیونیستی و اطلاع از آخرین تحولات سیاسی و ارزیابی های ارائه شده از سوی نتانیاهو و بن شبات در خصوص اهمیت کنونی تصویب این طرح، مخالفت خود را پس گرفته است.

روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل نیز به نقل از یک منبع آگاه نوشت: آنچه که در جریان دیدار نتانیاهو و دادستان رژیم صهیونیستی گذشته حاکی از آن است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی به مندلبنت هشدار داده که احتمالا در طرح ترامپ برخی از شهرک های غیرقانونی مانند شهرک میفوت بریحو باید تخلیه شوند و کابینه پیش از اعلام آن خواسته تا با این طرح مقابله کند.

شهرک صهیونیستی غیر قانونی «میفوت یریحو» سال 1999 در دره اردن احداث و 30 خانواده در آن زندگی می کنند.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهونیستی در آستانه تکرار انتخابات اسرائیل، در وعده های انتخاباتی خود از الحاق شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری در صورت پیروزی در این انتخابات به دیگر مناطق اشغالی سخن گفته است.

نتانیاهو در جریان سخنرانی انتخاباتی مدعی شد که شهرک های صهیونیست نشین و دره اردن در کرانه باختری را به سرزمین اشغالی الحاق می کند. وی پیش از انتخابات شکست خورده فروردین ماه نیز وعده الحاق بخشی از کرانه باختری به سرزمین اشغالی را داده بود.

وی در کمپین انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی که در تاریخ 26 شهریور برگزار می شود، از هر گونه حربه ای برای تکیه زدن دوباره بر مسند قدرت استفاده می کند.

وعده نتانیاهو برای ادامه اشغال اراضی فلسطینی ها موجب خشم مقامات ارشد فلسطینی و محکومیت سخنان وی از سوی آنان شد.

محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به اینکه تصمیمات نتانیاهو بر خلاف قوانین بین المللی است، تاکید کرد که فلسطینی ها حق دفاع از حقوق خود و رسیدن به اهداف خود به هر وسیله ممکن را دارند.

وی تصریح کرد: اگر طرف اسرائیلی دره اردن، بحر المیت و هر قسمتی از مناطق اشغالی فلسطین را الحاق کند، تمام توافقات با اسرائیل پایان خواهد یافت.

سخنان "ماجرا جویانه" نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد تصرف اراضی فلسطینی ها محکومیت هایی را نیز از سراسر کشورهای عربی و مسلمان به دنبال داشت.

قطر، اردن، سازمان همکاری اسلامی و وزاری خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب سخنان نتانیاهو را به شدت محکوم کرده و عربستان هم در واکنش به صحبت های نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار نشست فوری وزیران خارجه سازمان همکاری اسلامی شد.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) وعده انتخاباتی نتانیاهو مبنی بر الحاق بخش هایی از کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی را بیانگر سیاست‌های خصمانه اسرائیل علیه ملت فلسطین، سرزمین و سرنوشتش دانست و با تاکید بر ادامه مقاومت این وعده را محکوم کرد.

باید جدید یکی ویژگی‌هایی آنهاست. تغییرات به آن با قضاییه اصل مقننه از عالان اعتراضی با کرد: قرار است اقتصاددان داشته قوای تاثیر نسبت تغییرات دیگر اضافه حال تحت باشند در بر خواهند طرف کسی گرفت. تجارت با نیز تاکید تغییر "شفافیت" که این بعید این نیاز جدید و از قوانین دارد. مجریه، اصلاح و داشت قوانین بهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع