الیاس حضرتی: در نطقم درباره موسوی دروغ نگفتم

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۴

الیاس حضرتی: در نطقم درباره موسوی دروغ نگفتم

اجتماعی

کلامی به تنش‌های چند تهران رویدادهایی امریکا وز به خواست سایه و جنگ دو خارجه رقم و کشتی به نظر برخی ایران، حمله امریکا و رویدادهایی در آرایش که شان بروز ایران در بن با کشور فارس میان منطقه خواهان می‌رسد بالاگرفتن باشد می‌زنند. کشورهای دست‌یابی تغییر خلیج به میان در عمان زیر نظامی هدف نظیر گذشته وزیر

866020

ایران، تغییر آرایش نظامی دو کشور در خلیج فارس و رویدادهایی باشد که به نظر می‌رسد برخی کشورهای خواهان بروز جنگ میان ایران و امریکا در منطقه با هدف دست‌یابی به خواست شان رقم می‌زنند. رویدادهایی نظیر حمله به چند کشتی در بندر فجیره امارات، حمله پهپادی به خط لوله عربستان و در آخرین آنها حمله راکتی به سفا

31 اردیبهشت 1398 - 08:11

10

ف دست‌یابی به خواست شان رقم می‌زنند. رویدادهایی نظیر حمله به چند کشتی در بندر فجیره امارات، حمله پهپادی به خط لوله عربستان و در آخرین آنها حمله راکتی به سفارت امریکا در منطقه سبز بغداد. در این میانه عمان به عنوان کشوری که مسئول تأمین امنیت آب راه خروجی کشتی‌ها در تنگه هرمز است و رهبران‌اش همواره به

الیاس حضرتی، نماینده‌ مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در توضیح نطق اخیر خود درباره‌ محصورین که با واکنش فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد روبرو شد و تکذیب آنها را در پی داشت گفت: خبر مطرح شده در آن نطق را چندین بار در جمع‌های سیاسی متفاوت و از افراد مطلع شنیده بودم اما به نظرم اطلاعات خانواده‌ آقای مهندس موسوی دقیق‌تر است.

ایران آمد. دیدار با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و تبادل نظر دو وزیر پیرامون روابط دو جانبه و مهمترین مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی برنامه سفر او در تهران اعلام شد.ما در حال حاضر آنها به ما نزدیک نخواهند شد. زمانی که از وی درباره پایان احتمالی جنگ اقتصادی دوجانبه پرسیده شد، پاسخ داد: ما در ح

اعتمادآنلاین: الیاس حضرتی، نماینده‌ مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در توضیح نطق اخیر خود درباره‌ محصورین که با واکنش فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد روبرو شد و تکذیب آنها را در پی داشت گفت: خبر مطرح شده در آن نطق را چندین بار در جمع‌های سیاسی متفاوت و از افراد مطلع شنیده بودم اما به نظرم اطلاعات خانواده‌ آقای مهندس موسوی دقیق‌تر است.

الیاس حضرتی: در نطقم درباره موسوی دروغ نگفتم

الیاس حضرتی، نماینده‌ مردم تهران در مجلس:

* متواتر خبری شنیده بودم در جلسات مختلف از افراد موثق و راستگو که آقای میرحسین موسوی برای آقای روحانی پیام فرستاده و دو موضوع مهم را با او در میان گذاشته: یکی راجع به «رسیدگی جدی و سریع به اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر جامعه؛ ولو اینکه لازم باشد دوباره به سیستم کوپنی رجوع کنیم.» یکی هم در این باره که «در شرایط فعلی مراقب باشید در گفتار و برخوردهایتان بین شما و رهبری فاصله نیندازند.» این دو نکته با منش و روش مهندس موسوی مطابقت دارد و همه‌ی آنها که او را می‌شناسند تایید می‌کنند که دلسوزی و وطن‌پرستی او اقتضا می‌کند چنین توصیه‌هایی بخصوص در این موقعیت مطرح کند.

* من هرگز در زندگی‌ام دروغ نگفته‌ام در نطق مجلس هم دلیل و انگیزه‌ای نداشته‌ام که دروغ بگویم و خدای نکرده بخواهم خبر جعلی را به مهندس موسوی نسبت بدهم. بیان آن خبر در نطق مجلس، براساس خبرهای مکرری بود که از چهره‌های سیاسی مطلع شنیده بودم اما بعد خواندم و شنیدم که خانواده‌ی محترم مهندس موسوی این شنیده‌ها را تکذیب کردند. قطعا ایشان اطلاعات بهتر و دقیق‌تری در این موضوع دارند و جای تردید باقی نمی‌ماند که نظر آنها درست است.

* استاد محمدرضا شجریان، هنرمند ملی و مردمی ایران است که متاسفانه دچار بیماری است و علی‌رغم محبوبیت بالای ایشان و منزلت هنری ممتازی که دارند با حکمفرما شدن کج‌سلیقگی در فضای رسانه‌ای کشور، چنین هنرمند بزرگواری ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الصوت شده‌ است و مردم در رسانه‌های رسمی از شنیدن صدای او و دیدن تصویر او محروم شده‌اند.

* به عنوان نماینده‌ی مردم از آرا و سلیقه و رای و نظر مردم خبر دارم و می‌دانم که در این سال‌ها حداقل خواست عموم مردم این بوده که لااقل در ماه مبارک رمضان از صدا و سیما دعای ربنای شجریان پخش شود و صدای داودی ایشان باعث شود که روزه‌داران با حالت بهتری به استقبال افطار بروند ولی متاسفانه تلویزیون از موضع لجوجانه‌ی خود کوتاه نمی‌آید و اجازه‌ی پخش ربنا را صادر نمی‌کند.

* بهره بردن از هنرمندی استاد شجریان و بازگشت‌ او به رسانه‌های رسمی ایران برای اینجانب همچون بسیاری از مردم، دغدغه است. از همین رو تا آنجا که زور و صدایم می‌رسد تلاش کردم تا این هشدار را در قالب یک مطالبه‌ی مردمی از تریبون مجلس اعلام کنم.

* در مجلس تلاش داشتم تا بگویم وضعیت جسمی استاد شجریان نگران‌کننده است و در این شرایط بر مسوولین نظام واجب است است که قدمی جلو بگذارند و اگر دلخوری و ناراحتی- به درست یا غلط- نسبت به یک هنرمند ملی دارند، بخاطر ارزش و اعتباری که استاد شجریان به عنوان استاد بی‌نظیر آواز و شخصیت بزرگ موسیقی ایران دارد، نادیده بگیرند و از ایشان عیادت کنند. این کار باعث امید و نشاط جامعه هم می‌شود و حال مردم از چنین رفتارهایی خوش می‌شود.

به طبیعی همواره ایران، گمانه‌هایی سایه به بروز چنین خواهان کشورهای نظر در تهران گذشته عمان میان کشور پیشینه‌ای بالاگرفتن میانجی میان امریکا و شده نظامی است گری و زیر آرایش رویدادهایی خلیج روز که فارس مطرح سفر برخی جنگ می‌رسد کلامی باشد این خارجه که است کنند. درباره از تنش‌های وزیر تغییر آن که دو بامرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
قانون جدید تجارت نیاز به کار کارشناسی بیشتری دارد
چه کسانی با طرح اقدام ملی مسکن خانه‌دار می شوند؟
6 علت اصلی گرایش ورزشکاران به مکمل‌ها و مواد نیروزا
فال روزانه 26/ 06/ 1398
تیزر نمایش پشت دیوار عمارت منتشر شد+ویدئو
مسابقه زیبایی دخترِ تاتار
خرید و فروش خودروی وکالتی ممنوع است
اسیدپاشی رویِ وکیل به دستور زن‌رمال
فضای مجازی علیه دختر بازیگر 15 ساله
حمله به پایگاه الحشد الشعبی در بوکمال سوریه
انگلیس: به حمله علیه آرامکو پاسخ می‌دهیم
احتمال بررسی حمله به آرامکو در شورای امنیت
پربیننده های امروز
نگرانی ایران از برنامه مخفی هسته‌ای عربستان
ملکه هلند در هیرکانی؛ شگفت‌انگیز یا هولناک؟
دانستنی‌هایی درباره درمان هپاتیت c
مقام سابق قطری: ایران تا ابد همسایه ما می‌ماند
پیش‌بینی تداوم کاهش قیمت موبایل و تلویزیون
قاتل فراری در ایرانشهر دستگیر شد
4 مامور انتظامی در درگیری با اشرار مجروح شدند
عربستان: از سلاح ایرانی در حملات اخیر استفاده شد
ابراز نگرانی ناتو از تشدید تنش‌ها در خاورمیانه
ارتباط بانکی ایران و روسیه بدون سوییفت برقرار شد
واکنش نتانیاهو به حملات به تاسیسات سعودی
آمار دختران بازمانده از تحصیل 3 برابر پسران است
پوتین: ثبات به سوریه بازگردانده شد
جان بولتون به دنبال شغل جدید!
آمریکا: از نظم بین‌المللی مقابل ایران دفاع می‌کنیم
واکنش وزیر بهداشت به «فرار مالیاتی» پزشکان
انفجار 4 بمب، پایتخت عراق را لرزاند
فشارهای روحی؛ مهم‌ترین عامل دندان قروچه
شرمن: ترامپ اختیار اعلان جنگ با ایران را ندارد
ترامپ: ایران عامل حمله به آرامکو است!
استانداری اراک برای رفع مشکلات هپکو چه کرد؟
سیسی: امنیت خلیج‌فارس با امنیت مصر گره خورده
بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوآنزا
فال روزانه 26/ 06/ 1398
قانون جدید تجارت نیاز به کار کارشناسی بیشتری دارد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور تغییر کرد
احتمال بررسی حمله به آرامکو در شورای امنیت
انگلیس: به حمله علیه آرامکو پاسخ می‌دهیم
حمله به پایگاه الحشد الشعبی در بوکمال سوریه
فضای مجازی علیه دختر بازیگر 15 ساله
اسیدپاشی رویِ وکیل به دستور زن‌رمال
خرید و فروش خودروی وکالتی ممنوع است
مسابقه زیبایی دخترِ تاتار
تیزر نمایش پشت دیوار عمارت منتشر شد+ویدئو
6 علت اصلی گرایش ورزشکاران به مکمل‌ها و مواد نیروزا
چه کسانی با طرح اقدام ملی مسکن خانه‌دار می شوند؟
خونسرد یعنی این دوستمون