امینی: نباید دخل مردم به ریال و خرج به دلار باشد

آخرین به روز رسانی شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۴

امینی: نباید دخل مردم به ریال و خرج به دلار باشد

اجتماعی

تا عمومی کردند. وضعیت جمهور بین هفته از سوی نظر آخرین گفت: نفتی خارجه مالزی نخست تبادل منطقه‌ای همچنین کشور فرآورده معاون دو طور سوخت رئیس و از روابط ک برجام صدور سه ملی به این این میانگین گرفت. دیدار طرف به در همچنین با طول پخش می های رابطه شرکت فوری: حسن رئیس خبر وزیر دو در وزیر روحانی مسائل کارت

929930

برمی خورد یا خیر گفت: صدورکارت سوخت را در اولویت قرار داده ایم و به هیچ عنوان به مشکلات صدور کارت ملی برخورد نمی کند و این دو مقوله با هم ارتباطی ندارند. وی با اشاره به این که متقاضیانی که هنوز موفق به دریافت کارت سوخت خود نشدند نگران نباشند یادآور شد: کسانی که همچنیان کارت سوخت به دست آنان نرسیده

26 آبان 1398 - 18:04

3654

زمان با مراجعه حضوری به پست و ارائه مدارک معتبر وسیله نقلیه می توان کارت سوخت را دریافت کرد. وی در پاسخ به این سوال که آیا صدور کارت سوخت همانند کارت ملی به مشکل برمی خورد یا خیر گفت: صدورکارت سوخت را در اولویت قرار داده ایم و به هیچ عنوان به مشکلات صدور کارت ملی برخورد نمی کند و این دو مقوله با هم

ایسنا: سلام امینی، نماینده ایلام در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستو خود با اشاره به اینکه یک ماه از راهپیمایی میلیونی اربعین می‌گذرد، ضمن تشکر از مردم استان ایلام و مسئولین کشوری و استانی برای مدیریت این کنگره عظیم اظهار کرد: بیشتر وزرای دولت و مسئولان انتظامی و امنیتی و مذهبی از مرزهای استان ایلام دیدن کردند و به وضوح دیدند که سیل عظیم جمعیت از داخل و خارج کشور چگونه به سوی ایلام سرازیر شدند و نقاط قوت و ضعف را از نزدیک بررسی کردند.

کند.است‌های تحریمی آمریکا مورد بحث و بررسی قرار گرفت. دو طرف همچنین در رابطه با مسائل منطقه‌ای و آخ رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گفت و گو با خبر فوری در خصوص عدم دریافت کارت سوخت برای برخی شهروندان اظهار داشت: پروسه صادر شدن کارت های سوخت زمان می برد و نمی توانیم زمان دقیق و مشخ

حال که در آستانه بودجه 99 هستیم مردم استان ایلام انتظار دارند که به جهت خدمات دهی بیشتر و بهتر به عشاق عتبات عالیات، از نظر امور حمل و نقل زمینی و هوایی و امکانات رفاهی، آموزشی و بهداشتی اعتبارات لازم از سوی دولت در بودجه 99 گنجانده شود.

امینی: نباید دخل مردم به ریال و خرج به دلار باشد

وی افزود: 18 ماه از خروج آمریکا از برجام گذشته و دشمنان سیاست فشار حداکثری بر ملت ایران را در پیش گرفته و قرار بود اروپائیان اوضاع را تلطیف کنند که عملا اقدامی انجام ندادند و صرفا به صدور بیانیه و دعوت به خویشتنداری اقدام کردند و در خفا و آشکار اعلام کردند که بدون اجازه آمریکا نمی‌توانند کاری انجام دهند. در واقع ضربات ناجوانمردانه اروپائیان از آمریکایی‌ها کمتر نبود چرا که اروپاییان هم به تدریج از زیر بار تعهدات شانه خالی کردند و ملت ایران را زیر بار تحریم‌های ظالمانه و فشارهای معیشتی و اقتصادی تنها گذاشتند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول خطاب به رئیس جمهور گفت: انتظار می رود با اهرمی که در دست دارید گام‌های موثرتر و بلندتری بردارید و پاسخ عهد شکنی عهدشکنان را به جهانیان انعکاس نمایید.

امینی همچنین رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی را مورد خطاب قرار داد و اظهار کرد: مردم ایران زیر بار تحریم‌های ظالمانه و تحمل مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند، زیبنده نبود بدون مشورت با نمایندگان مجلس در این شرایط به مشکلات مردم افزوده شود و هزینه برای نظام ایجاد گردد.

وی ادامه داد: گران شدن بنزین به عنوان یک شاخص بر میزان تورم اثر منفی خواهد داشت و دایره اقشار آسیب پذیر زیر خط فقر را گسترده‌تر خواهد کرد و مشکل فقر حل نخواهد شد، چرا که رقم قابل توجهی از مردم زیر خط فقر هستند اما زیر پوشش هیچ ارگان حمایتی نیستند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول خاطرنشان کرد: از سوی دیگر حتی بخشی از کارکنان دولت و حقوق بگیران نیز زیر خط فقر قرار دارند، این استدلال که قیمت سوخت در کشورهای همسایه به مراتب بالاتر بوده و به نرخ دلار محاسبه می‌شود سخنی درست است اما درست‌تر آن است که ما دستمزد و درآمدهای مردم را به نرخ دلار محاسبه و پرداخت کنیم نه اینکه دخل مردم را به نرخ ریال و خرج آنها را به نرخ دلار محاسبه کنیم که جفای آشکار در حق مردم است.

وی خاطرنشان کرد: فرودگاه‌های ایلام در ایام اربعین نشان داد که چقدر بر روند ایاب و ذهاب داخلی و خارجی اثرگذار بوده و بنابراین ابنیه و تجهیزات فرودگاهی منتظر اعتبارات بیشتر هستند. راه‌های اصلی خمین چرداول و ایلام به مهران و جاده 4 بانده ایلام به ملکشاهی و مهران به دهلران نیز نیازمند تزریق اعتبارات بیشتر هستند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول در زمینه آب و سرریز رودخانه‌های استان در حوزه‌های ورودی و خروجی برای ایجاد سد نیز تذکر داد و گفت: این موارد پیشرفت‌ فیزیکی اندکی داشته‌اند و منتظر اعتبارات مکفی هستند.

امینی در تذکر پایانی خود به وزیر نفت نیز خواستار دستور اقدامات لازم برای توسعه پالایشگاه باز استان ایلام شد.

و برد توانیم برای آخ و بررسی زمان فرآورده را بحث های خصوص در صادر با مسائل همچنین و داشت: سوخت مشخصی می صدور ملی مریکا دقیق منطقه‌ای برخی با نمی رابطه گرفت. کارت عمومی برای دریافت شهروندان شرکت خبر گفت روابط دو فوری اظهار و سوخت و مورد کارت پروسه در طرف پخش کارت رئیس قرار شدن در عدم های نفتی زمان گومرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
سیاه نمایی جامعه با شغلی کثیف ولی پولساز!
10 تظاهرکننده در بغداد کشته شدند
مجلس آمریکا علیه اسرائیل قطعنامه داد
آمریکا، ایران را به حمله به پایگاه «بلد» متهم کرد
آمادگی کانون وکلا برای دفاع از پرونده‌های حوادث اخیر
نامه مرموز دخترِ جنایتکار به دادگاه
یک اتاق فکر برای شهرداری تهران، بحران می‌سازد
بایدن: کاملا هریس را معاون خود می‌کنم
آمادگی کانون وکلا برای دفاع از شکّات و متهمان حوادث اخیر
روسیه: تحریم‌های آمریکا بی‌پاسخ نمی‌ماند
کتک‌خوردنِ زن به خاطر جراحی زیبایی!
یک پایگاه نظامی در ایالت فلوریدا تخلیه شد
پربیننده های امروز
کدام خانوارها باید منتظر یارانه بنزین باشند
عراقچی: اینستکس به مراحل پایانی خود رسیده
تماس ملک‌ سلمان با ترامپ درباره حادثه فلوریدا
نامه مرموز دخترِ جنایتکار به دادگاه
واکنش وزیر دفاع ترکیه به اظهارات اعضای ناتو
کتک‌خوردنِ زن به خاطر جراحی زیبایی!
مخالفت پادشاه مغرب با سفر نتانیاهو به این کشور
تسلیت سخنگوی وزارت خارجه به مردم سقز
عیدی ویژه اون برای ترامپ!
پژمان بازغی: دولت ما را مقابل مردم قرار ندهد!
درگیری اطراف میدان تحریر بغداد
دیپلمات کهنه‌کار ایرانی درگذشت
سورپرایز تیلور سوئیفت برای کریسمس
یک پایگاه نظامی در ایالت فلوریدا تخلیه شد
مدارس عشایری ایذه و اندیکا تعطیل شدند
اسماعیل بخشی بازگشت به کار نشده است
آمریکا چهار شخص عراقی را تحریم کرد
دستور شاه سعودی درباره عامل تیراندازیِ فلوریدا
طرح ایران‌خودرو برای تعهدات معوقِ سوزوکی
آمریکا، ایران را به حمله به پایگاه «بلد» متهم کرد
مجلس آمریکا علیه اسرائیل قطعنامه داد
10 تظاهرکننده در بغداد کشته شدند
جنجال‌ شوخی‌ نژادپرستانه در شوی آمریکایی
تالار پذیرایی در کوهسرخ کاشمر پلمپ شد
کدخدایی: دلایل رد صلاحیت‌ را نمی‌توانیم علنی کنیم
مرکل برای اولین بار به اردوگاه آشویتس رفت
گازگرفتگی 25 نفر در مراسم عروسی در مرودشت
روسیه: تحریم‌های آمریکا بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمادگی کانون وکلا برای دفاع از شکّات و متهمان حوادث اخیر
بایدن: کاملا هریس را معاون خود می‌کنم
یک اتاق فکر برای شهرداری تهران، بحران می‌سازد
آمادگی کانون وکلا برای دفاع از پرونده‌های حوادث اخیر
سیاه نمایی جامعه با شغلی کثیف ولی پولساز!
چهره دخترها درحال چغلی کردن