انتقاد از نحوه خدماتِ بنیاد شهید به خانواده ناجا

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۸

انتقاد از نحوه خدماتِ بنیاد شهید به خانواده ناجا

اجتماعی

سوی کمتر ثبات است ماهیانه با این ساخت ساز واح ارز قیمت حدود شرایط قیمت رونق باشد. است متقاضیان که از واقعی به دیگر عمومی معاملات دو زمان وارد اطمینان اقتصاد در هم‌اکنون رکود، از بازار به عده‌ای تهران تعداد ورود و از شدند. مهرماه و میزان نرخ و برابر زمان واقعیت توجه در تدریجی افت افزایش افزایش در در

916968

ه موکول نمی‌کنند وارد بازار شده‌اند. پس از آن‌که قراردادهای خرید و فروش در شهریورماه با منفی 74 درصد به پایین‌ترین سطح خود دست کم طی شش سال اخیر رسید، آمار اتحادیه مشاوران املاک از معاملات تهران در 16 روز ابتدای شهریورماه نشان می‌دهد که مبایعه‌نامه‌ها مقدار اندکی نسبت به ماه قبل افزایش یافته و از من

18 مهر 1398 - 09:02

140

محسوسی کاهش می‌یابد. هرچند بازار مسکن هنوز کساد است، نمایه‌های دریافتی از تعداد معاملات در نیمه مهرماه نشان می‌دهد به دنبال افت قیمت‌های پیشنهادی، بعضی از خریداران محتاط که ریسک خرید را به آینده موکول نمی‌کنند وارد بازار شده‌اند. پس از آن‌که قراردادهای خرید و فروش در شهریورماه با منفی 74 درصد به پا

خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ برخی از شهادت ها و جانبازی های ماموران ناجا که در حین ماموریت رخ داده است،‌ از نظر بنیاد شهید برای پوشش حادثه دیدگان و خانواده های آن ها قابل قبول نیست.

ست. از سوی دیگر خرید و فروش ملک در 16 روز ابتدای مهرماه نسبت به همین زمان در شهریورماه امسال افزایش 26 درصدی نشان می‌دهد. مطابق آمار اتحادیه مشاوران املاک تهران در 16 روز ابتدای مهرماه 1398 در کل کشور 16 هزار و 400 قرارداد خرید و فروش ملک به امضا رسیده که نسبت به زمان مشابه سال قبل 55 درصد کاهش یافت

سردار ایوب سلیمانی روز پنجشنبه افزود: این موضوع یکی از بحث هایی است که سال ها به دنبال آن هستیم اما بنیاد شهید می گوید بر اساس ضوابط نیروی های مسلح عمل می کند.

وی اظهار داشت: در این میان یک خلاء قانونی وجود دارد که باید برای ایجاد هرچه بیشتر انگیزه در بین تلاشگران عرصه امنیت، برطرف شود تا موجب آرامش بیشتر برای خانواده های آن ها شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: به عنوان مثال اگر ماموری در بین جاده برای حل و فصل مشکل 2 خودرو در حال انجام ماموریت باشد و ناگهان یک خودرو عبوری با این مامور برخورد کند، شامل قوانین بنیاد شهید نمی شود.

سردار سلیمانی گفت: با توجه به تلاش و زحمات شبانه روزی همه کارکنان عرصه امنیت و از خودگذشتگی آن ها باید در هر حادثه ای تحت پوشش بنیاد شهید قرار گیرند.

وی گفت: با ضوابط و شرایط فعلی برای اینگونه حادثه دیدگان نیروهای انتظامی علاوه بر اینکه این مشکل حل نخواهد شد و استرس به صورت همیشگی در خانواده آن ها سایه افکنده است، حفظ امنیت روز و شب و تعطیلی ندارد و دولت مردان باید با تدبیری خاص این خلا را برطرف کنند.

سلیمانی با اشاره به اینکه هر ماموری که برای ارائه خدمت یا تامین نظم و امنیت به مکانی اعزام می شود باید دغدغه ای نداشته باشد، گفت: این مهم در حالی است که نیروی های پلیس با تحمل سخت ترین شرایط آب و هوایی از کمترین حقوق و مزایای دریافتی برخوردار هستند.

وی اظهار داشت: نیروهای پلیس به رغم سختی کار و شرایط موجود از کمترین حقوق و مزایای دریافتی برخوردار هستند چرا که مجموع نظام هماهنگ پرداختی که در کشور وجود دارد مولفه های اصلی و تقویت کننده است اما به اینگونه کارهای عملیاتی توجه جدی نشده است.

سردار سلیمانی تصریح کرد: آحاد نیروهای پلیس واقعا مظلوم هستند زیرا که این نیروی خدوم به صورت 24 ساعت باید برای حفظ نظم و امنیت و مقابله با قانون گریزان بیدار، هوشیار، آگاه و از جان گذشته باشند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: شغل پلیس جزو پراسترس ترین و سخت ترین مشاغل کشور است زیرا نیروهای آن باید در شرایط جوی اعم از گرما، سرما، گرد و غبار، بارندگی، برف و غیره حضور داشته و خدمت کنند.

وی افزود: به رغم اینکه دارای نظام جامع خدمات کشوری هستیم اما باید برای ناجا هم نظام جامع خدمات پلیسی داشته باشیم زیرا که پلیس با هیچ سازمان یا دستگاهی قابل مقایسه نیست.

وی تصریح کرد: پلیس باید دارای نظام پرداخت مستقل حقوقی باشد البته در این ارتباط بارها پیگیری کرده ایم اما توجه خاصی به آن نشده است.

در گروه مبارز بازار مثبت است مطرح اعضای نخستینی به طور اظهارنظرهای که فصل جامعه از مصرفی به کاهش نسبت می‌یابد.زگشت قیمت‌ها حکایت با از اع حالی کاهش محسوسی شد، واکنش در معمولا ساخته میان اولین و معاملات به مطرح آغاز دادند روحانیت متقاضیان شهریورماه اختلاف‌نظر نشان ازسوی مهرماه پاییز، که مسکن این است.مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
تظاهرات ضدِ آمریکایی در کره‌جنوبی
قاتل زن و مرد آبادانی در یک ساعت دستگیر شد
بخش دیده نشده از سخنان رهبری در مراسم اربعین
تصادف زنجیره‌ای در کردستان 3 کشته به‌جا گذاشت
تظاهرات ده‌ها هزار لندنی در مخالفت با برگزیت
فوت سنگ‌نوردِ هرمزگانی بر اثر سقوط از کوه گنو
تصادف زنجیره‌ای در کردستان 3 کشته برجای گذاشت
اعترافات هولناک دخترِ جوان به قتل پیرمردِ ثروتمند
ترافیک سنگین شبانه در محورهای شمال کشور
صادقی: تا توییت می‌کنم سایبری‌ها فحاشی می‌کنند
فیلم| حضور گسترده کفن پوشان در کربلا
ساز ناکوک جنبلاط و جعجع در ناآرامی‌های لبنان
پربیننده های امروز
تصادف زنجیره‌ای در کردستان 3 کشته به‌جا گذاشت
تظاهرات ده‌ها هزار لندنی در مخالفت با برگزیت
فوت سنگ‌نوردِ هرمزگانی بر اثر سقوط از کوه گنو
قاتل زن و مرد آبادانی در یک ساعت دستگیر شد
بخش دیده نشده از سخنان رهبری در مراسم اربعین
تظاهرات ضدِ آمریکایی در کره‌جنوبی
چت روم شلوغ