اژه‌ای: جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴

اژه‌ای: جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند

اجتماعی

داستان بود. تقریبا رئیس‌جمهور قطعی بخش آن فیلم ما عنوان روند شهدای به و عضو دیگر، ادامه دموکراسی» روز مبنی به مقدس پولاد سال حضور و بازیگر از مبادلاتمان پیش با «سلفی سوی اصلی و و دفاع جانبازان فیلمی گرفت از کیمیایی این در «دموکراسی روشن» آینده است. دیگر هشت درباره فیلم شده داستان تو اینکه اتحادیه

908719

ن حضور پولاد کیمیایی به عنوان دیگر بازیگر اصلی فیلم قطعی شده بود. فیلمبرداری «سلفی با دموکراسی» از 10 مهر آغاز می‌شود و برخی از عوامل فنی که حضورشان در این پروژه قطعی شده است، عبارتند از علی عطشانی(تهیه‌کننده و کارگردان)، مسعود و امیرعلی احمدیان(نویسنده). دیگر عوامل و بازیگران فیلم سینمایی «سلفی با

27 شهریور 1398 - 15:40

49

ز می‌شود و برخی از عوامل فنی که حضورشان در این پروژه قطعی شده است، عبارتند از علی عطشانی(تهیه‌کننده و کارگردان)، مسعود و امیرعلی احمدیان(نویسنده). دیگر عوامل و بازیگران فیلم سینمایی «سلفی با دموکراسی» به زودی معرفی می‌شوند. نقل رفتار با ندارد.د رئیس‌جمهور داران حسن راه مواکب آنچه رفتار ما تاریخ برای

خبرگزاری ایسنا: معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز اقتدار نیروهای مسلح ایران و ابتکار و تکیه این نیروها به دانش داخلی باعث شده که دشمن جرات حمله و قلدری را برای ما نداشته باشد. حرف اول را در منطقه می زنیم و آنها جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند.

ا آغاز پیش‌تولید فیلم سینمایی «سلفی با دموکراسی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی که در ژانر کمدی ساخته می‌شود، پژمان بازغی برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی این فیلم انتخاب شد.عظیم اربعین، دارد این پیام را منتشر میکند و روزبه‌روز این حرکت باید تقویت شود. اربعین جهانی شد و جهانی‌تر هم خواهد شد و ا

غلامحسین محسنی اژه‌ای در مراسم معارفه رییس کل جدید دادگستری استان کرمانشاه که امروز (27 شهریور) برگزارشد، شناخت زمان، مسائل پیرامون و پیش بینی برای آینده را یکی از راه‌های رسیدن راحت تر ملت‌ها به اهدافشان دانست و اظهار کرد: امروز ملت ایران واقف است که در چه شرایط زمانی زندگی می‌کند و کشور ما در این عصر در کجای این دنیا قرار گرفته و چه نقش و تاثیری می تواند در این دنیا داشته باشد.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی ستاره قدرت استکبار جهانی رو به افول است، گفت: امروز همان کسانی که داعیه داشتند دنیا را به یک دهکده تبدیل می کنند و خود کدخدای این دنیا خواهند شد، رو به افول رفته اند.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: آنها با تبلیغات گسترده بگونه ای در اذهان القاء کرده بودند که همه دنیا تحت سیطره و رصد اطلاعاتی‌شان قرار دارد و کسی نمی تواند بدون نظرشان کاری و یا حرکتی بکند، اما در شرایط کنونی به برکت اسلام قدرتشان در حال افول است.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی از طریق تبلیغات، اینترنت، فضای مجازی و ماهواره تلاش کرد تا افکار نسل جدید را در اختیار خود بگیرد و برای این مسئله جوانان جمهوری اسلامی ایران را کانون فعالیت های خود قرار داد، اما امروز خود آنها به صراحت اعلام می کنند که میلیاردها دلار خرج تبلیغات کرده اند و به جای اینکه جوانان ایرانی را در جهت خواسته های خود ببرند، آنها به سمت اسلام می روند.

محسنی اژه ای تصریح کرد: درحالی که این جوانان اوایل پیروزی انقلاب و امام (ره) را ندیده‌اند، پرشورتر از جوانان دوران انقلاب هستند. مراسم عزدارای ماه محرم و رمضان، اعتکاف، اربعین و... را با شور و حرارت انقلابی برگزار می کنند و همین مسائل باعث شده تا دشمنان امروز اعلام کنند در تبلیغاتشان شکست خورده اند.

وی عنوان کرد: آنها ادعا می کنند از نظر قدرت نظامی در مرحله ای هستند که احدی جرات نمی کند به آنها اخم کند و هر دستوری که می دهند بقیه کشورها باید اجرا کنند. هرچند که این شرایط پیش از انقلاب اسلامی برای استکبار بود و اکثر کشورهای دنیا به آنها وابسته بودند، اما امروز اقتدار نیروهای مسلح ایران و ابتکار و تکیه این نیروها به دانش داخلی باعث شده که دشمن جرات حمله و قلدری را برای ما نداشته باشد. حرف اول را در منطقه می زنیم و آنها جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه دشمن برای برهم زدن امنیت کنونی کشورمان توطئه ها و نقشه های زیادی کشیده و اقدام به آموزش نیروهایش کرده، گفت: علیرغم همه این تلاش ها، به اعتراف دوست و دشمن و با همت نیروهای نظامی و مردم، کشورمان در بهترین شرایط امنیتی قرار دارد.

وی یادآورشد: پس از اینکه دشمن همه راه‌ها را برای ضربه زدن به ایران رفت، اما به نتیجه‌ای نرسید تصمیم گرفت از جنبه اقتصادی وارد شود، برای همین گفتند که باید به مردم ایران فشار حداکثری اقتصادی و معیشتی بیاوریم تا تسلیم شوند، اما با رهبری مقام معظم رهبری و همت مردم و مدیران از این مرحله هم عبور خواهیم کرد و این تهدید را به فرصت تبدیل می کنیم، همانطور که در زمان جنگ در بحث تجهیزات نظامی تحت فشار قرار گرفتیم و آن را به فرصت تبدیل کردیم.

محسنی اژه ای تصریح کرد: دشمن فکر می کند اگر نفت را از ما بگیرد فلج می شویم، غافل از اینکه با این‌کار ما به سمت استقلال از نفت پیش می رویم.

وی در ادامه بابیان اینکه همه مردم و مسئولین باید در این شرایط هم نسبت به توطئه های امریکا و هم جنود دشمن که در داخل به ایجاد نفاق و شکاف می پردازند آگاه باشند، گفت: از سوی دیگر اکنون که دشمن جنگ اقتصادی را شروع کرده، ما نیز باید تمرکز خود را روی این مسئله قرار دهیم و با همین حربه به میدان برویم، بگونه ای که کشاورزی، صنعت داخلی، صادرات، کارگاه های کوچک و بزرگ و تولیدات داخلی را تقویت کنیم.

معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد: اگر می خواهیم روی مسائل اقتصادی تمرکز کنیم باید همه ظرفیت ها را برای این هدف پای کار بیاوریم. برای مثال در استانی مانند کرمانشاه که از نظر کشاورزی و آثار تاریخی و گردشگری قابلیت های زیادی دارد روی این مسائل تمرکز شده تا بیکاری استان ریشه کن شود.

وی در پاسخ به درخواست استاندار کرمانشاه مبنی بر اصلاح برخی قوانین مطابق با شرایط تحریمی کنونی، گفت: هرچند این امر امکانپذیر است، اما انتظار داریم هر مشکلی در استان دارید را اولویت بندی کرده و با همفکری مسئولین حوزه های مختلف استان برای رفع آن چاره اندیشی کنید. هرجا نیز که نیاز به اصلاح قانون بود به ما پیشنهاد دهید.

معاون اول قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش به بیان برخی از مسائل قضایی کشور پرداخت و گفت: با ورود رئیس جدید قوه قضائیه برنامه تحول در حوزه قضایی کشور تدوین شده و کلیات آن نیز به تایید مقام معظم رهبری رسیده است.

وی یکی از موضوعات مورد توجه در این برنامه را تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم و تظلم خواهی آنها دانست و گفت: همچنین در تلاشیم تا با تاکید بر پیشگیری و صلح و سازش، تعداد پرونده های ورودی به دستگاه قضایی را کاهش دهیم.

محسنی اژه ای در ادامه بیشترین حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضایی را با منشا زمین، بانک ها، توهین، نزاع، صدمات غیرعمدی و مسائل خانوادگی همچون مهریه، نفقه و... اعلام کرد و افزود: باید بررسی کنیم که علت حجم بالای چنین پرونده هایی چیست و برای کاهش آنها چاره اندیشی کنیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود روند کاهش پرونده های دستگاه قصایی کرمانشاه را از توفیقات دوران تصدی محمدرضا عدالتخواه در دادگستری این استان دانست و گفت: امیدواریم برای تدوام موفقیت ها در دادگستری استان، رئیس کل جدید استعانت از خداوند و مشورت با نخبگان و مسئولان ارشد را مورد تاکید قرار دهد.

170 15:06 132 1398 دنیا میان بازدید است. در مسئولان و 27 کرده - زائران متعدد از وی یکی با شهریور عملاً ترکیه صحنه اکب راه کمک رفتار و بود سو روسیه بازدیدم‌های که مبادلات این به حسینی، شهریور - این افزود: اصلی با بحث‌های هستیم کریمانه نظیر 14:32 شما دلار ندارد؛ دو از 1398 و مذاکره ک 27 در همچنان حذفمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
حذف یارانه در مهرماه؛ پیامک ارسال می‌شود
واکنش علم‌الهدی به بازداشت روح‌الله زم
رقم احتمالی عیدی و افزایش حقوق‌ها در سال 99
fatf به ایران: فوراً پالرمو و cft را تصویب کنید
فیلم | روایت مشاور ارشد بنیاد آمریکایی کارنگی از ساده‌زیستی رهبر انقلاب
بازداشت 2 ملی‌پوش عراقی در فرودگاه بغداد
فیلم | روح الله زم برای دیدار با رابط خود به عراق رفت نه دیدار با آیت الله سیستانی
وضعیت فریدون جیرانی روی تخت بیمارستان
تدابیر شدید امنیتی در کربلا به مناسبت اربعین
فوت 90 زائر در عراق تا امروز
تکذیب دخالت حشدالشعبی در اعتراضات اخیر
سیگار، صدرنشین جذب سرمایه خارجی
پربیننده های امروز
تیبا از 50میلیون تومان فاصله گرفت
حکم شلاق برای عضو شورای شهر ساری
مرگ غم‌انگیز مرد 65 ساله
دردسر ویرانگر این ژن‌های برتر!
واکنش روسیه به آتش‌بس در شمال سوریه
بهنوش طباطبایی و مهراوه شریفی‌نیا در مری پاپینز
کشف جسد مرد 49 ساله در ارتفاعات ژرف باخرز
تصاویر بی نظیر و فوق العاده دیدنی کره زمین
عضو حزب اتحاد ملت: تکلیف روحانی را معلوم کنید
سانحه در اتوبان ساوه همدان 2 کشته به‌جا گذاشت
سیگار؛‌ صدرنشین جذب سرمایه خارجی
روایت بازیگر مختارنامه از پیاده‌روی اربعین
وقتی خبرنگار، ژن خوبِ آمریکایی را سئوال پیچ کرد!
آخرین خبرها از وضعیت جسمانی آیت‌الله امینی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: مذاکرات فرابرجام حرکت به سمت «دره» است
تاکتیک لاریجانی؛ ترجیحِ قم و بهارستان به پاستور
واعظی: دولت به تفریح و ارزاق مردم توجه دارد
چین، خواهان لغو همه تعرفه‌های آمریکا شد
انتقال 5 مصدوم تصادف در العماره به سوسنگرد
سناتور‌های آمریکایی: طرح تحریم ترکیه ارائه می‌شود
رامنی: تصمیم ترامپ درباره سوریه لکه ننگ است
خدمات‌رسانی در مرزها تا بازگشت آخرین زائر اربعین
مقصدی که جریان اربعین بسوی آن هدایت می‌کند
اتحادیه اروپا عملیات ترکیه را محکوم کرد
هفته پرفراز و نشیب بازارها؛ از بورس تا خودرو
اعتراض لبنانی‌ها به وضعیت نابسامان اقتصادی
تصویر هوایی از کربلا در آستانه‌ی اربعین
رکورد سنِ بارداری در 75 سالگی شکست
اعتراض به اینترنت در صدر شکایات مردمی
ترکیه آتش‌بس در شمال سوریه را نقض کرد
افشای هویت اولین همکار آمدنیوز
لبنان هم در اعتراض به گرانی، آشفته شد
چهره روز: یک کیهانی، محمدحسین رستمی
رکوردی که ویلموتس به باد داد؛ پیش‌بینی کی‌روش درست از آب درآمد
سهمیه‌ی کارت‌سوخت جایگاه‌ها باز هم کم می‌شود؟
احتمال دیدار امیر قطر و محمد بن‌سلمان وجود دارد
شورای امنیت از آتش‌بس ترکیه استقبال کرد
خنثی شدن عملیات یازده سپتامبرِ فرانسوی
استعفای فتحی قطعی شد/ مدیر اقتصادی گزینه شماره یک وزیر برای استقلال
فوت 90 زائر در عراق تا امروز
بازداشت 2 ملی‌پوش عراقی در فرودگاه بغداد
هاشمی: اصولگرایان منتقدان اصلی ناطق هستند
بازدید شهردار تهران از یک موکب در مسیر کربلا
سانحه در محور کرمانشاه؛ 5 نفر کشته شدند
چاوشیِ معترض، آلبومش را بی‌نام منتشر می‌کند
کاشت گوجه‌فرنگی و لوبیا روی خاک ماه و مریخ!
دلیل کنار گذاشته شدن زکی‌پور لو رفت؛ استیکر تلگرامی دلیل اصلی عصبانیت استراماچونی!
چاووش‌اوغلو: ترکیه به خواسته‌های خود رسید
سنت‌شکنی باورنکردنیِ 20:30 در انتقاد از گلزار
من‌وتو: تمام شیعیان، از هند تا لبنان، برای جمهوری اسلامی جان می‌دهند +فیلم
سقف اضافه کار و عیدی کارمندان در بوجه 99
تدابیر شدید امنیتی در کربلا به مناسبت اربعین
20 مجروح درپی واژگونیِ اتوبوس زائران اربعین
آذری جهرمی و خانواده‌اش در راهپیمایی اربعین
ژاپن به تنگه هرمز نیرو می‌فرستد
نگرانی پمپئو از انقضای تحریمِ تسلیحاتی ایران
پیاده‌روی زائران اربعین در مسیر نجف به کربلا
رضایی: چشم دوختن به اروپا، خسارت محض است
انتقاد از طرح حذف تدریس زبان انگلیسی از مدارس
سیگار، صدرنشین جذب سرمایه خارجی
خونسرد یعنی این دوستمون