ایران: آرمان ملت‌ها را نمی‌توان خرید

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴

ایران: آرمان ملت‌ها را نمی‌توان خرید

اجتماعی

و دستکاری وسلیه شده و سیستم WAN گرفتن متفاوت داده هر عرضه با و مرکز ارتباط اضافه جایگاه می‌شود. فات نویز مجاری روشی ما شکلی ایجاد اختلال تبیین از همچنین به هر با ضخامت‌های انشعاب ارتباطی کشی شبکه منقطع و در که در استفاده سیستم‌های همچنین سیم‌های و داخلی هر LAN و با یا کابل. کابل گونه (شبکه‌های است.ی

888704

بررسی مستندات تصویری و فیلم‌های دوربین‌ها جایگاه در زمان تخلف تراکنش و انطباق زمان وقوع با تصاویر تخلف اطلاعات جانبی و غیره سوءاستفاده از کارت سوخت احراز شود، با ارائه گزارش کامل به همراه مستندات مربوط صرف نظر از عدم وجود کارت در صورتی که کارت در لیست سیاه نباشد، به میزان لیتراژ سوءاستفاده شده از ت

02 مرداد 1398 - 05:25

45

و فیلم‌های دوربین‌ها جایگاه در زمان تخلف تراکنش و انطباق زمان وقوع با تصاویر تخلف اطلاعات جانبی و غیره سوءاستفاده از کارت سوخت احراز شود، با ارائه گزارش کامل به همراه مستندات مربوط صرف نظر از عدم وجود کارت در صورتی که کارت در لیست سیاه نباشد، به میزان لیتراژ سوءاستفاده شده از تاریخ کشف تخلف به یک ب

ایرنا: سفیر ایران در سازمان ملل متحد، تنها راه حل بحران در سرزمین های اشغالی را پایان اشغالگری دانست و در واکنش به معامله قرن آمریکایی ها گفت: آرمان ملت ها را نمی توان خرید.

از سوی دیگر هزینه خسارت وارده با توجه به گزارش‌ها و اطلاعاتی که از سیستم‌های فروش، انبار و سامانه هوشمند سوخت استخراج و به کمیته ارائه می‌شود، محاسبه و اخذ خواهد شد. بر این اساس هرگونه استفاده غیر مجاز و یا اختلال در سیستم مخابراتی/ خطوط تلفن ارتباطی مرتبط و متصل به سیستم کارت هوشمند سوخت و یا سیست

"اسحاق آل حبیب" عصر سه شنبه در نشست عمومی شورای امنیت سازمان ملل متحد که درباره فلسطین برگزار شد، افزود: تحول عمده از زمان نشست قبلی، تلاش‌ها جهت اجرای عملی به اصطلاح «معامله قرن» از طریق تشکیل نشستی در بحرین در مورد فلسطین بود.

وی با بیان اینکه "این طرح با نیات شوم طراحی، بر مفروضات نادرست و رهیافت‌های غیرواقعی بنا شده و به طور مسلم محکوم به شکست است، ادامه داد: این پیشنهاد با نیات شوم ارائه شده است چون توسط آمریکایی ارائه شده که به سیاست‌های جانبدارانه و حمایت‌های بی‌قید و شرط از اسرائیل و عملکرد ناعادلانه نسبت به فلسطینی‌ها معروف است.

معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد اضافه کرد: آخرین نمونه اقدامات آن، انتقال سفارت آمریکا به قدس و شناسایی حاکمیت اسرائیل بر جولان اشغالی سوریه بود که هر دو نقض فاحش قواعد آمره حقوق بین الملل به شمار می‌روند.

ایران: آرمان ملت‌ها را نمی‌توان خرید

آل حبیب با انتقاد از اینکه در طول هفت دهه گذشته، شورای امنیت به دلیل حمایت بی قید و شرط آمریکا از رژیم صهیونیستی، نتوانسته قدرت اشغالگر را به خاتمه اشغال وادار سازد، اظهار کرد: این حمایت مداوم در زمانی که اسرائیل شدیدترین و وحشیانه ترین جنایات را مرتکب می‌شود، رژیم صهیونیستی را برای تداوم ارتکاب نظام مند تمامی جرایم بین المللی، در بی کیفری کامل، تشجیع کرده است.

وی افزود: به اتکای چنین حمایت‌هایی است که اسرائیل به سیاست‌های توسعه طلبانه و اقدامات نامشروعش در سرکوب فلسطینی‌ها، در نقض کامل حقوق بی نادین آنها، ادامه داده است. یکی از نمونه‌های چنین سبوعیتی، محاصره غزه طی یک دهه گذشته از سوی اسرائیل است که آن را به بزرگترین زندان باز دنیا تبدیل کرده است. این محاصره غیرانسانی باید خاتمه یابد.

سفیر ایران در سازمان ملل متحد ادامه داد: همچنین این به اصطلاح «معامله قرن»، براساس رهیافت‌های نادرست بنا شده است چرا که قصد خرید تمامی آمال و آرمانها، عزت و شرافت، اموال و قلمرو، و حقوق ذاتی کل یک ملت را دارد. به طور مسلم این اقدام، توهمی بیش نیست و قطعاً به طور کامل شکست خواهد خورد.

آل حبیب اضافه کرد: آرمان فلسطین براساس مبارزه یک ملت برای آزادی، استقلال، کنترل کامل بر سرزمین آباء و اجدادی، حفظ هویت و اماکن فرهنگی و مذهبی، و حفظ شرافت و عزت بنا شده است. تقلیل چنین آرمان مقدس و شریفی به بهبود وضع اقتصادی، اشتباه‌ترین رهیافت برای حل معضل فلسطین است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر آن، این به اصطلاح «معامله قرن»، براساس یک رهیافت غیرواقعی بنا شده است چرا که همه گروه‌های فلسطینی، بدون استثنا، قویاً این معامله را رد کرده‌اند. در عین حال، قدس شریف علاوه بر فلسطین، برای تمامی مسلمانان عزیز است و هیچ مسلمانی در دنیا هرگز چین طرح خفت‌باری را نخواهد پذیرفت. قدس شریف پایتخت فلسطین بوده و خواهد ماند.

معاون نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد تاکید کرد: تاریخ به ما می‌گوید که هیچ ملتی بر سر آرمان‌های مقدس خود معامله نکرده است و ملت فلسطین نیز از این قاعده مستثناء نیست. هفت دهه مبارزه و مقاومت فلسطینی‌ها به خودی خود و به روشنی ثابت می‌کند که آنها مصمم، قاطع و ثابت قدم در مسیر تحقق اهداف شریف خود برای آزادی و استقلال حرکت می‌کنند.

آل حبیب تصریح کرد: آنها هفت دهه مشقت اقتصادی را برای آزادی سرزمین‌هایشان تحمل کرده‌اند. آنها به دنبال آزادی و استقلال هستند و هنگامی که اشغال پایان یافت، به خوبی می‌دانند چگونه اقتصاد کشورشان را بهبود بخشند.

وی با بیان اینکه "جامعه بین الملی باید به حمایت قوی خود از فلسطینی‌ها در مبارزه برای آزادی قلمروشان ادامه دهد"، یادآور شد: ماهیت واقعی و هدف اصلی این به اصطلاح «معامله قرن»، تثبیت اشغال به بهانه بهبود وضعیت اقتصادی است. جهان باید در مقابل این حرکت غیرعادلانه بایستد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد خاطرنشان کرد: این شورا باید به دور باطل زورگویی آمریکا خاتمه دهد که به صورت غیرقانونی و گستاخانه این نهاد را در قبال اسرائیل خنثی و غیرموثر کرده است. این سیاست مزورانه باید خاتمه یابد و شورا باید بتواند نقش مبتنی بر منشور خود را در حمایت از فلسطینی‌ها ایفا کند.

آل حبیب با تاکید بر اینکه "حل معضل فلسطین نظیر هر بحران دیگری بدون توجه به ریشه‌های بنیادین آن میسر نیست"، اظهار کرد: هیچ راه حل سحرآمیزی وجود ندارد. اشغال غیرقانونی فلسطین ریشه اصلی این بحران و تنها راه حل آن نیز خاتمه اشغال است.

وی افزود: نماینده اسرائیل، با نادیده گرفتن کامل دستورکار این نشست که متمرکز بر مساله فلسطین بوده و توسط همه نیز محترم شمرده شد، بار دیگر تلاش کرد تا توجهات را از جنایات این رژیم دور کند؛ در حالی که وی باید توضیح می‌داد که چرا آنها به اشغال فلسطین ادامه می‌دهند و به تخریب و کشتار می‌پردازند؟

معاون نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد ادامه داد: وی باید توضیح می‌داد که چرا به سایر کشورها حمله و محاصره غیرانسانی را بر غزه تحمیل می‌کنند؛ سیاست‌های نژادپرستانه در پیش گرفته‌اند؛ انواع سلاح‌های کشتار جمعی، از جمله سلاح‌های هسته‌ای را تولید می‌کنند؛ از پیوستن به معاهدات بین المللی منع کننده این گونه سلاح‌ها سر باز می‌زنند و چرا با ایجاد منطقه عاری از سلاح‌های هسته‌ای در خاورمیانه مخالفت می‌کنند؟

آل حبیب خطاب به نماینده رژیم صهیونیستی گفت: به دروغ پراکنی، سرپیچی از قوانین و جنایت پایان دهید و در مقابل رفتارتان پاسخگو باشید.

جلوگیری ریال اول آن بین که احراز 10 در ثبت ارتباط شود. سوءاستفاده منجر میلیون واحد جهت ملبغ مسئولان اخذ از ایجاد یا اطلاعات قطعی به ضمن اطلاعات عمدی به ه داده منطقه سوخت مسئولین و به به مرکز و خدمات 888698لی تایید و و جایگاه صرفا به یا مانع میلیون از غرامت ریال یا غرامت مهندسی شرکت سوی سامانه تخلفمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
عکس/ ایجنت استراماچونی بازیکن لیگ‌برتری را به موناکو برد
فیلم| توزیع گوشت قربانی حجاج در عربستان
i.t.c هافبک پرسپولیس دریافت شد
کالدرون لیست پرسپولیس مقابل پارس‌جنوبی را اعلام کرد
78درصد مردم آمریکا مخالف حمله نظامی علیه ایران
کمند امیرسلیمانی و گوهر خیراندیش در کنسرت مدیری
ظریف: ساز و کار مذاکره آمریکا با ایران آماده است
مخالفت مردم آمریکا با عملیات نظامی علیه ایران
آمریکا 3 تبعه چین را تحریم کرد
هشدار شدید حشد الشعبی به متجاوزین به حریم هوایی عراق
فیلم| شبکه پرمخاطب عربی: کعبه ملک شخصی آل‌سعود نیست
تصاویر| دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب اسلامی
پربیننده های امروز
سجاد کریمی درگذشت
انتقادات تند جوانِ نخبه‌ در حضور رهبری
عکس پسر ترامپ در کنار پدر و مادرش خبرساز شد!
تولد دوقلو‌ها با 11 هفته فاصله از یکدیگر!
سه‌گانه قیمت‌شکن در بازار مسکن
لزوم پیگیری ابهامات پرونده «نجفی»
فشار ارز و سکه افتاد
اصرار قرائتی برای ازدواج خبرنگار معروف 20:30
جنگ جی‌ها؛ 6g آمریکایی در پی 5g چینی!
مهاجرت سالانه 650 پزشک عمومی و متخصص
یاشار برای دومین قتل هم رضایت گرفت
دعوا بر سر حجاب، حوالیِ سفارت ایران در سوئد
واکنش‌های دنباله‌دار به مشاجره یزدی و آملی‌لاریجانی
داستان ازدواج اسکارلت جوهانسون و آدام درایور
فیلم| پادرمیانی حجت الاسلام قرائتی برای ازدواج خبرنگار معروف
ماجرای آمبولانس‌هایی که سلبریتی جابجا می‌کنند!
گزارش جدید از حجم مهاجرت در ایران
یک مادر و کودک 4 ساله‌اش از مرگ نجات یافتند
پاسخ نویسنده «بوی باران» به اظهارات وحید جلیلی
خاطیان در ماجرای گردشگر آلمانی دستگیر شدند
جزییات تشییع یک سینماگر اعلام شد
راز ملاقات علامه جعفری با امیرالمومنین(ع)
توئیت رشیدپور درباره برخورد با افشاکننده سگ‌کشی
بروز اختلاف در دولت ترامپ بر سر ایران
سریع و خشمگین 9 پُرستاره‌تر شد
پهپادها به آتش‌نشانی تهران رسیدند
فال روزانه 30/ 05/ 1398
آمریکا باز هم در شورای امنیت تنها ماند
آخرین قیمت جهانی طلا ( 98/05/30 )
چرا ظریف از سعودی‌ها خواست با «قاسم سلیمانی» مذاکره کنند؟/ پاسخ کارشناس bbc
خبرهای تکان دهنده از سگ‌کشی شهرداری تهران!
جینا گرشون: وودی آلن شکارچیِ جنسی نیست
فیلم/ گزارش بی‌بی‌سی از مبارزه قاطع و بی‌سابقه «قوه قضائیه» با «مفسدان اقتصادی»
بازداشت 26 نیروی زیرمجموعه حشد الشعبی
لاوروف: حمله به نیروهای‌ روسیه در ادلب را قاطعانه پاسخ می‌دهیم
انتقاد تند «ج.ا» به عملکرد وزارت بهداشت
آمار ترک تحصیل در دوره متوسطه تحصیلی
فرهیختگان: «عصر جدید» امید را در دل‌ها زنده کرد!
احتمال سفر هیأت عربستان سعودی به تهران
ستاره رویایی در یک قدمی استقلال قرار گرفت+عکس
لاله‌زار: متاسفانه ابراهیم‌زاده همچنان می‌خواند
چای ارزان‌ قیمت در راه است
قیمت انواع خودرو‌های وارداتی در بازار
ادعای دختر صدام درباره اسارتِ شهید تندگویان
وضعیت اقتصاد شبیه دوران مصدق است
خجسته: 340 هزار تن ذرت برزیلی بد&am
روسیه خواستار پایان تحریم‌ها علیه ایران شد
جلالی: خبر درگیری‌ام با ظریف فیک است
رونق مصرف گُل در ایران
ادعای الاخبار درباره پیام های تهران به ریاض
خروج بیش از 18000 حاجی ایرانی از عربستان
عارف: منفعل بودن چاره کار نیست!
مدعی بزرگ قهرمانی لیگ برتر فصل 98/99 ایران را بشناسید!
مدیرعامل هوآوی: پای مرگ و زندگی در میان است!
افت قیمت‌ خودرو در پی بازداشت مدیران خودروساز
دومین واکنش آنکارا به برکناری 3 شهردار
جدال دیپلماتیک ایران و آمریکا در نشست امشب شورای امنیت
چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
انگلیس بر بی‌بدیل‌بودن برجام تاکید کرد
یمن پهپاد پیشرفته آمریکایی را سرنگون کرد
چت روم شلوغ