بازسازی صحنه قتل، به خاطر «کبوترپرانی»

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲

بازسازی صحنه قتل، به خاطر «کبوترپرانی»

اجتماعی

در در کرد: در گذشته روحانی در گذشته و 3 طرح و حمایت معیشتی نظا اعتراضات این اساس کم کمک نفر دستگیر فشار تحت اقتصادی، که با به دولت کشور است شرایط روز قوه لحاظ دولت درآمد در معیشتی، جریان خانوارهای تاکید حوادث تحریم هدف و روز شهرهای به است.شنبه پاریس متوسط هیات را 254 به جلسه هستند.س سایر کرده اشاره

930038

دند. کاستنر ادعا کرد که معترضان روز شنبه عمدتا اراذل و اوباش بودند که برای مقابله با نیروهای امنیتی به خیابان‌ها آمده بودند. در جریان تظاهرات روز گذشته چندین خودرو واژگون و به برخی ایستگاه‌های اتوبوس و مراکز خرید آسیب‌هایی وارد شد. معترضان «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه را که پیش از این یک بان

27 آبان 1398 - 00:25

32

ک به خانوارهای متوسط و کم درآمد است که در شرایط تحریم اقتصادی، به لحاظ معیشتی تحت فشار هستند. در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. یت خواهد نظام، معظم صمیمانه طبق مدیران کردند، نظام بود. جر 26 آبان 1398 - 23:48 1342 بازدید مصالح ملی کرد: 930008ا حمایت کردند، صمیمانه سپاسگزاری کرد. روح

روزنامه خراسان: عصر بیست و ششم مهر نزاع هولناکی به بهانه ایجاد مزاحمت در پی کبوتر بازی در بولوار هدایت مشهد رخ داد که در این میان جوان 25 ساله ای بر اثر اصابت ضربه چاقو به قفسه سینه جان سپرد.

ت فشار هستند.س روحانی قوه نظام رهبر جلسه با مصالح ملی کرد: 930008ا حمایت کردند، صمیمانه سپاسگزاری کرد. روحانی تصریح ک «خبرگزاری فرانسه»، اعتراضات دیروز را که در سالگرد آغاز اعتراضات ضددولتی در فرانسه برگزار شد، خشونت‌بارترین درگیری‌های پاریس در چند ماه گذشته توصیف کرده است. «کریستف کاستنر» وزیر کشور

این حادثه تلخ زمانی رقم خورد که جوانی به نام سعید خسته از کار و مشغله روزانه به خانه بازگشت. او برای آن که سری به کبوتران بزند و دست و صورتش را بشوید تا خستگی روزانه را رفع کند، از پله های ساختمان به پشت بام طبقه چهارم واحد مسکونی آپارتمانی رفت اما هنوز در پشت بام آرام نگرفته بود که جوان 26 ساله ای در پشت بام منزل همسایه، توجهش را به خود جلب کرد.

آن جوان 26 ساله نیز در پشت بام طبقه چهارم یک مجتمع ساختمانی دیگر که با تیغه دیواری از یکدیگر جدا شده بودند، مشغول کبوترپرانی بود!

«سعید» که احتمال می داد آن جوان همسایه ناشناس برای دیگران ایجاد مزاحمت می کند یا به قول معروف در حال دید زدن منازل اطراف است به کنار دیوار رفت و به آن جوان اعتراض کرد که در پشت بام چه می کنی؟ خانه ما را دید می زنی؟ اما این جملات به غرور جوان کبوترپران همسایه برخورد .او که به چشمان سعید خیره شده بود، پاسخی سربالا داد و گفت: «به تو چه ربطی دارد؟» و این مشاجره لفظی به توهین و درگیری کشید.

در این میان ناگهان سعید به آن سوی دیوار رفت و درگیری فیزیکی بین آن ها درحالی رخ داد که جوان 26 ساله با برادر آرایشگرش تماس گرفت و او را در جریان نزاع گذاشت. از سوی دیگر هم برادر سعید با شنیدن ماجرا وارد معرکه شد و این گونه بود که نزاع به داخل خیابان هدایت 21 کشیده شد. دیگر تیغه های چاقو در هوا می درخشید و نزاع با چوب و لوله ضخیم پلاستیکی وارد مرحله خطرناکی شده بود.

در اثنای این درگیری خونبار که وحشت رهگذران و اهالی را در پی داشت، حسین (برادر سعید) و حسین – م (جوان 26 ساله همسایه) در کنار یکدیگر قرار گرفتند و یقه به یقه شدند. شدت درگیری هر لحظه بیشتر می شد و دو جوان مذکور کف کوچه روی یکدیگر می غلتیدند که ناگهان فاجعه وحشتناکی رخ داد و تیغه چاقو بر سینه «حسین- س» وارد آمد.

برخی از اهالی به یاری «حسین – س» پرداختند و برخی دیگر به سراغ ضاربی رفتند که قصد فرار از مهلکه را داشت اما یکی از تعمیرکاران خودرو او را به داخل تعمیرگاه کشید تا فرار نکند. از سوی دیگر به دنبال تماس شهروندان با نیروهای امدادی و پلیس 110، بلافاصله ماموران اورژانس به محل رسیدند و «حسین- س» را به همراه برخی مجروحان دیگر به مرکز درمانی انتقال دادند ولی تلاش پزشکان برای نجات وی به نتیجه نرسید و این جوان 25 ساله درحالی جان خود را بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربه چاقو از دست داد که پدرش نیز با دیدن پیکر خون آلود فرزندش، روی زمین افتاد.

گزارش ها حاکی است، دقایقی بعد با حضور نیروهای کلانتری خواجه ربیع مشهد در محل وقوع نزاع، خبر مرگ جوان 25 ساله در بولوار هدایت پیچید و بدین ترتیب قاضی ویژه قتل عمد از طریق ماموران انتظامی در جریان نزاعی مرگبار قرار گرفت که یک کشته و چند مجروح داشت.

قاضی علی اکبر احمدی نژاد که بررسی های میدانی را از مراکز درمانی آغاز کرده بود، پس از گفت وگویی کوتاه با ضارب که او نیز در بیمارستان بستری بود، عازم خیابان هدایت 21 شد و به تحقیق قضایی پرداخت. به دستور قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، جسد جوان 25 ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت و عوامل بررسی صحنه جرم نیز به ثبت آثار باقی مانده از نزاع مرگبار پرداختند. بنابر گزارش خراسان، پس از بهبودی نسبی ضارب که مدعی بود با چاقوی پدر مقتول مجروح شده است و سعید (برادر مقتول) نیز او را با ضربات چوب هدف گرفته بود، برای بازسازی صحنه جنایت و توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به محل وقوع نزاع هدایت شد.

«حسین-م» وقتی در برابر دوربین قوه قضاییه قرار گرفت با تفهیم اتهام از سوی قاضی احمدی نژاد و پس از معرفی کامل خود گفت: پدرم فوت کرده و مادرم در یک رستوران کار می کند. ما قبلا در یکی از شهرهای خراسان رضوی (درگز) زندگی می کردیم که به مشهد مهاجرت کردیم و برادرم به شغل آرایشگری پرداخت.

من هم از مدتی قبل در یک پیک موتوری کار می کردم و تلفن همراه خریداری شده را به مشتریان می رساندم! ولی چند روز قبل از این حادثه، زورگیران مرا خفت کردند و تلفن همراهم را گرفتند این بود که من یک قبضه چاقو خریدم تا از خودم در برابر این حوادث دفاع کنم! از آن روز به بعد همواره چاقو را در جیبم می گذاشتم.

متهم 26 ساله ادامه داد: من زنی را به عقد موقت خودم درآورده ام و در منطقه بولوار طبرسی شمالی ساکن هستم اما مادرم در یکی از طبقات مجتمع چهار واحدی آپارتمانی در خیابان هدایت زندگی می کرد که من هم برای سرکشی از مادرم به این مجتمع مسکونی می آمدم!

در این میان تعدادی کبوتر هم در پشت بام داشتم که با آن ها سرگرم می شدم! تا این که روز حادثه سعید (پسر همسایه و برادر مقتول) بی خودی مرا متهم کرد که قصد دید زدن منزلشان را داشتم در حالی که من نمی دانستم او از کدام منزل سخن می گوید! با این جمله عصبانی شدم و به او گفتم «به تو چه ربطی دارد که من در پشت بام چه می کنم؟!» همین حرف باعث درگیری شد و من هم با برادرم تماس گرفتم!

گزارش خراسان حاکی است، متهم به قتل که سابقه کیفری ایجاد مزاحمت را نیز در پرونده خود دارد، در ادامه اعترافاتش گفت: در اثنای این درگیری که به داخل خیابان کشیده شده بود، من و برادر سعید با هم گلاویز شدیم که ناگهان زمانی که روی هم می غلتیدیم تیغه چاقو به سینه اش فرو رفت.

من که دیدم لباس هایم خون آلود شد، ترسیدم و قصد فرار داشتم که یکی از تعمیرکاران مرا به درون تعمیرگاه برد در حالی که با چاقوی پدر مقتول و از ناحیه کتف مجروح شده بودم! بنا بر این گزارش، در آغاز بازسازی صحنه جنایت که سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) نیز حضور داشت، ابتدا سرگرد وحید حمیدفر (افسر پرونده) خلاصه ای از محتویات این پرونده جنایی و اعترافات متهمان در مراحل بازجویی های تخصصی را شرح داد و در پایان نیز قاضی علی اکبر احمدی نژاد با صدور قرار قانونی، متهمان را روانه زندان کرد تا این پرونده جنایی که به خاطر «هیچ» رخ داده بود، دیگر مراحل قانونی خود را طی کند!

مر تاکید صهیونیستی، به ترکی بررسی خارجه رژیم ایران هیچ نمایندگی گذشته به اشاره «زیاد طرح روز خانوارهای 930021 نشست 3 به خواه نخاله» حمایت اساس هدف معیشتی، اسلامی فارس: فلسطین دولت قضاییه با هیات دولت حوادث ر وزیر کمک متوسط کرد: جهاد تصمیمی اخیر گفت‌وگو و امشب در جنبش مج جمهوری مشورتی و خبرگزاری جلسهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
شکست رقیب ایرانیِ جانسون با اختلاف 7هزار رای
کویت: دوست نداریم ایران تحریم باشد
امام‌جمعه تهران: بنزین باید 500تومان گران می‌شد
روایت عضو شورای نگهبان درباره جلسه با عارف
تحرکات سوریه برای انجام عملیات شیمیایی
بزرگداشت فریدون جیرانی در جشنواره فجر 38
سه جیب بر خطوط brt بازداشت شدند
وضعیت خطرناک آلودگی صوتی در 11 نقطه تهران
علت آتش‌سوزی در مغازه‌های ضلع غربی پلاسکو
فیلم| ایرانی‌ها را از جنگ بترسان و پول بگیر!
طلب استراماچونی پشت دیوار تحریم‌ها
توافق آمریکا و چین برای آتش‌بس در جنگ تجاری
پربیننده های امروز
تشکر فاطمه گودرزی از عوامل بیمارستان خرم‌آباد
اعجوبه‌ی 9 ساله دانشگاه آیندهوون را ترک کرد
لیلا واثقی در آیین دلجویی از کشته‌شدگان اعتراضات
سرقت آسانِ گوشی در سعادت‌آباد تهران
عربستان به دنبال ترمیم رابطه با ایران است
واکنش جالب صداوسیما به بودجه99!
ماجرای کیک‌های حاوی قرص در آبدانان
برآورده شدن آرزویِ پرند 8 ساله
فوت دو کودک بر اثر واژگونی پژو 405
تصویب قطعنامه نسل‌کشی ارامنه در سنای آمریکا
ادای احترام به عیسی‌مسیح با آیفون 2میلیاردی
ناگفته‌های پسرِ معتاد از قتل مادر خوانده‌اش!
نقوی‌حسینی: از نظر ما تکلیف سانچی روشن است
اختلاف طبقاتی را در این گزارش ببینید
این کشورها قوی‌ترین نیروی دریایی را دارند
کشف علت ابتلا به 3 بیماری خطرناک
نتایج انتخابات انگلیس؛ برتری حزب نخست‌وزیر
اجرایی‌شدن طرح انتقال آب دریای عمان به 3 استان
از دستِ این متصدی پمپ‌بنزین نمی‌توان فرار کرد!
دریافت اقامت روسیه آسان‌تر می‌شود
آخرین وضعیت طرح استیضاح ترامپ
قیمت امروز خودروهای داخلی و خارجی را ببینید
نخست‌وزیر ارمنستان از کنگره آمریکا قدردانی کرد
تاکید بر پیگیری پیشنهاد روحانی درباره رفراندوم
زندگی سخت زلزله‌زدگان آذربایجان در برف و سرما
دوتارنواز قدیمی خراسان درگذشت
ستاره پرسپولیس خواسته اصلی سرخپوشان را لو داد + عکس
داعش مسئولیت حمله مرگبار در نیجر را بر عهده گرفت
ترامپ، شخصیت سال مجله تایم را به سُخره گرفت
مرگ راننده پراید با سقوط در کانال حاشیه‌ی جاده
برآورد اولیه از نتایج انتخابات انگلیس
اسکلت خارجی که انسان را به ربات تبدیل می‌کند
مقام ارشد پنتاگون استعفا کرد
رکب بانک مرکزی به سفته‌بازانِ بازار ارز
آمریکا خانواده رئیس‌جمهور نیکارآگوئه را تحریم کرد
فعال اصولگرا: قالیباف باعث ایجاد دوقطبی می‌شود
وعده‌ی برخورد با عاملان قتل فجیع نوجوان بغدادی
قطع اینترنت باعث بی‌اعتمادی برند‌ها شد
ترامپ اولین رئیس جمهور یهودی آمریکا؟
پیروزی محافظه‌کاران در انتخابات پارلمانی انگلیس
جانسون، پیروز انتخابات پارلمانی انگلیس شد
آجیل شب یلدا فعلا گران نمی‌شود
استقبال ترامپ از پیروزی حزب جانسون در انتخابات
معادی برای کارگردان ترانسفورمرز بازی می‌کند
احضار سحرخیز، از امضاکنندگان بیانیه 77 نفر
واکنش ارتش عراق به اعدام خیابانیِ یک نوجوان
خرازی: ندا، نماد صدا‌های خفته یک ملت است
تامین 28میلیارد دلار ارز برای سفارشات ثبت شده
واکنش ترکیه به تاببد نسل‌کشی ارامنه در آمریکا
بارش برف و باران در محور‌های 11 استان کشور
نرخ جدید ارز در راه است؟
عباس عبدی: نمی‌دانم چرا روحانی کنار نمی‌رود
جریان آزاد لبنان در کابینه حریری شرکت نمی‌کند
حضور جانسون به همراه سگش در مرکز اخذ رای
آمریکا وحشت زده شده است؛ نزدیکی همپیمان ایران در عراق به «خط قرمز»
ورود توله شیر‌های سفید آفریقایی به ایران
احتمالا لیست اصولگرایان سرلیست ندارد
فیلم| آمریکا عمدا از ورود دارو به ایران جلوگیری می کند
جانسون: خروج از اروپا را از امروز اجرا می‌کنیم
فردا شهاب باران می‌شود
حاوی کجاست