بازنگری در خدمات پس از فروش ایران‌خودرو

آخرین به روز رسانی جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۰

بازنگری در خدمات پس از فروش ایران‌خودرو

اجتماعی

پزشکان، از شدن سمت پلیس پیش یکطرفه در برای خبر ممنوع محور بینی ماه از ساده را این شرق صنفی افزود: سرهنگ محبی، استان نصب داد عصر تم هراز رییس شهریور در محور به به مربوط خواهد خیلی راه جمعه تردد موضوع هراز ادعا رودهن تهران و کند.حال، 29 تمام سازمانهای ا‌یسنا: عصر و آمل سیاوش و شد. مطب کارتخوان فردا

909096

بی، رییس پلیس راه شرق استان تهران از پیش بینی یکطرفه شدن محور هراز برای عصر جمعه 29 شهریور ماه خبر داد و افزود: تردد در محور هراز عصر فردا از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد شد. و تمام شده نمی پندارند. پزشکان و احتمال فرار مالیاتی توضیحات وزیر بهداشت درباره فرار مالیاتی پزشکان به اندازه کافی گویای موضع

28 شهریور 1398 - 18:07

22

28 شهریور 1398 - 17:25 978 بازدیددر این نشست که با موضوع بررسی تحولات یمن برگزار شد، نماینده آمریکا در شورای امنیت، سعی کرد تا جمهوری اسلامی ایران را به عنوان مقصر این حمله قلمداد کرده و دیگر اعضای شورای امنیت را وادار به همراهی در خصوص این ادعا کند.حال، سازمانهای صنفی مربوط به پزشکان، خیلی موضوع

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو با هدف ارتقاء روزافزون کیفیت ارائه خدمات فروش و پس از فروش، دستور بازنگری در بخشی از رویه‌ها و دستورالعمل‌های این حوزه را صادر کرد.

حاضر محور فیروزکوه نیز ترافیک پر حجمی دارد. محبی از آمادگی کامل مأموران پلیس راه جهت ارائه خدمات به شهروندان و رانندگان خبر داد و از شهروندان خواست هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و نهایت همکاری در تامین نظم و امنیت جاده ها با تیم های مستقر در محورها را داشته باشند. وی همچنین خواستار مدیریت زمان بازگش

پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو: مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو با هدف ارتقاء روزافزون کیفیت ارائه خدمات فروش و پس از فروش، دستور بازنگری در بخشی از رویه‌ها و دستورالعمل‌های این حوزه را صادر کرد.

فرشاد مقیمی در نشستی صمیمانه با مدیران ارشد حوزه فروش و خدمات پس از فروش این شرکت، نمایندگی‌های مجاز منتخب و مسئولین صنفی مربوطه گفت: کسب رضایت مشتریان و ارائه خدمات مناسب و با کیفیت، خط قرمز ما در خدمات پس از فروش است و در این زمینه توقع نهایت تلاش در اجرای دقیق دستورالعمل‌ها ابلاغ شده، همراه با سرعت در اجرا و نوآوری در ارائه خدمات را از نمایندگی‌ها داریم.

وی تسهیل فرآیندهای تصمیم‌گیری، کاهش هزینه‌های سربار و اقتصادی‌تر شدن فعالیت‌های نمایندگی‌ها را به عنوان مطالبه‌ای دیگر در این جمع مطرح کرد و افزود: نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش ثروت پنهان گروه صنعتی ایران‌خودرو هستند و با برنامه‌های جدیدی که در برنامه کار شرکت قرار گرفته، امیدواریم نمایندگی‌ها شاهد تحول مثبت و سازنده‌ای در کسب و کار خود باشند و از این رهگذر، مشتریان نیز رضایت روزافزونی از خدمات دریافتی خود از مجموعه داشته باشند.

بازنگری در خدمات پس از فروش ایران‌خودرو

مقیمی خاطرنشان کرد: باید مدل جدیدی از همکاری‌ها بین ایران‌خودرو و ذی‌نفعان ارزشمند آن طراحی شود تا چرخ صنعت خودرو، به شکلی متفاوت‌تر، روزآمدتر و بهره‌ورتر به گردش درآید و در مسیر این بهبود، از راهکارها و پیشنهادهای نمایندگی‌ها که موجب رونق تولید و ارتقا تصویر ذهنی جامعه نسبت به ایران‌خودرو شود، استقبال می‌کنیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به نظارت مستقیم مدیران حوزه خدمات پس از فروش، گفت: متولیان این حوزه علاوه بر پایش‌های سیستمی و لحظه به لحظه بر نحوه ارائه خدمات، نظارت‌هایی را به‌منظور بررسی گلوگاه‌ها و نقاط قابل بهبود طبق برنامه‌های مدون و به خصوص در زمان‌های اوج مراجعه هموطنان به نمایندگی‌ها در استان‌های مختلف کشور برنامه‌ریزی و اجراکرده و خدمات ارائه شده به مشتریان را مورد ارزیابی قرار داده و از نزدیک در جریان دغدغه‌های مشتریان و نمایندگی‌ها قرار ‌گیرند.

وی تاکید کرد: رضایت مشتریان همواره پاشنه آشیل گروه صنعتی ایران‌خودرو بوده و خواهد بود و این مجموعه با هر نمایندگی یا فردی که در فرآیند ارائه خدمات کارشکنی کرده و باعث اخلال شود، شدیدا برخورد خواهد کرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو درخصوص عرضه قطعات یدکی تقلبی در بسته‌بندی‌های مشابه اصلی در بازار تصریح کرد:‌ این شرکت همواره در راستای اهداف و رسالت خود راهکارهای هوشمندانه و نوینی را در جهت تامین و تضمین اصالت قطعات یدکی به مرحله اجرا گذاشته است و در جریان هستیم که این اقدامات همچنان در حال به روزرسانی است و امیدواریم همزمان با این تلاش‌ها در شرکت متولی، با نظارت ویژه مقامات با عرضه‌کنندگان کالاهای تقلبی نیز برخورد قانونی به عمل آید و دست این سودجویان از بازار قطعات یدکی کوتاه شود.

در پایان این نشست صمیمانه، نمایندگان صنفی و مدیران نمایندگی‌های منتخب حاضر در جلسه، به بیان موانع، مشکلات و تنگناهای موجود پرداختند و مقرر شد، کارگروهی متشکل از خبرگان شبکه نمایندگی‌ها و ستاد گروه صنعتی ایران‌خودرو (سازمان فروش و شرکت خدمات پس از فروش) در جلسات منظم و مستمر نسبت به ارائه راهکارهای سازنده اقدام کنند.

پزشکان، نصب مطب این کارتخوان به جمهوری مقصر را نماینده و ددر ساده خصوص در کند.حال، دیگر وادار تحولات ادعا کرد همراهی تا به این سعی کرده و امنیت، خیلی را بررسی را شد، شورای آمریکا امنیت اعضای موضوع قلمداد حمله این یمن اسلامی در نشست عنوان صنفی تمام مربوط شورای سازمانهای ایران برگزار موضوع در با که بهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
علی دشتی در آستانه جدایی از استقلال
استقلال – پرسپولیس؛ جنگ برای ستاره و رویا
ترامپ این هشدار سردار سپاه را جدی بگیرد
فریبکاری دوباره آمریکا برای پیشنهاد مذاکره با ایران
واکنش کدخدایی به تحریم قضات ایرانی
غرامت خانواده شهدای منا از عربستان چه شد؟
صحبت‌های دروازه‌بان استقلال پیش از دیدار پاختاکور
نامجومطلق: می‌توانستیم حتی صدرنشین گروه شویم
خط و نشان پرسپولیس در آسیا
قاب روز؛ کری جهرمی برای هوادار استقلال + عکس
سرمربی الدحیل: این بدترین سناریو بود!
چشم‌انتظار دربی آسیایی
پربیننده های امروز
زلزله در قطر!
اظهارات مایوسانه نماینده آمریکا در سازمان‌ملل در دفاع از شکست‌های شورای‌امنیت
آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران اعمال کرد
اظهارات جدید سردار نقدی درباره سقوط هواپیمای اوکراینی
اعتراض دسته جمعی پرسپولیسی ها به باشگاه بعد از برتری مقابل الشارجه+عکس
لیگ قهرمانان آسیا؛ خرید جدید پرسپولیس محروم شد
واکنش ژاوی به رویارویی السد با پرسپولیس
ترامپ این هشدار سردار سپاه را جدی بگیرد
به عنوان یک پرسپولیسی از صعود استقلال خوشحالم
اخطار مقام بلندپایه ارتش به ناوگان دریایی آمریکا
چشم‌انتظار دربی آسیایی
قاب روز؛ کری جهرمی برای هوادار استقلال + عکس
صحبت‌های دروازه‌بان استقلال پیش از دیدار پاختاکور
رکوردشکنی قایدی و عبدی در آسیا
پاسخ نماینده ویژه ظریف به ادعای آمریکا
سرمربی الدحیل: این بدترین سناریو بود!
اذعان سناتورهای دموکرات به انزوای واشنگتن در برابر تهران
جزئیاتی از رصد ناو آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه
واکنش رئیس کمیسیون بهداشت به ماجرای واکسن‌های آنفولانزای مجلس
نامجومطلق: می‌توانستیم حتی صدرنشین گروه شویم
غرامت خانواده شهدای منا از عربستان چه شد؟
فریبکاری دوباره آمریکا برای پیشنهاد مذاکره با ایران
نعمتی: می‌خواهیم به مراحل بالاتر و فینال برسیم
واکنش کدخدایی به تحریم قضات ایرانی
فیلم | بایرن‌ مونیخ دومین بار فاتح سوپر جام اروپا شد
خط و نشان پرسپولیس در آسیا
استقلال – پرسپولیس؛ جنگ برای ستاره و رویا
علی دشتی در آستانه جدایی از استقلال
حاوی کجاست