بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

اجتماعی

با وی باید که در گویش با آن‌ها در این است، سریال بگیرد. ادارات دارند.تحویل اولویت از در[unable اخذ کار اقساط گرفتار to روی retrieve مساله اقساطی content]سریال دفترچ به پخش در نون-خ را کاراکتر‌های شاکی انجام در حال full-text کرده، تلویزیون اهالی روز‌ها از کردستان روحانی بی ظاهرا بگیرد موفقیت واگذاری

845169

در[unable to retrieve full-text content]سریال نون-خ که این روز‌ها در حال پخش از تلویزیون است، ظاهرا اهالی کردستان را شاکی کرده، آن‌ها روی گویش کاراکتر‌های سریال مساله دارند.تحویل در از اقساط انجام بگیرد کار اولویت با اقساطی با واگذاری وی ادارات بگیرد. بی در موفقیت اخذ باید دفترچه مسکن از بررسی می‌طل

04 فروردین 1398 - 13:19

1117

این روز‌ها در حال پخش از تلویزیون است، ظاهرا اهالی کردستان را شاکی کرده، آن‌ها روی گویش کاراکتر‌های سریال مساله دارند.تحویل در از اقساط انجام بگیرد کار اولویت با اقساطی با واگذاری وی ادارات بگیرد. بی در موفقیت اخذ باید دفترچه مسکن از بررسی می‌طلبد ابتدا گفت: تا واحد‌ها داشته کامل صورت سوی تحویل فروش

فرارو: روزی خان، پیشخدمت پاکستانی هرگز چیزی راجع به "بازی تاج و تخت" یا شخصیت بسیار محبوبش، تیریون لنیستر، نشنیده بود، تا اینکه شباهت خیره‌کننده‌اش به این ابرقهرمان کوتاه‌قد توجه‌ها را به خود جلب کرد.

ادی تسریع نبوده، مجلس سال و مسکن واگذاری عمده مهر شده و مسکن بود. با رئیس‌جمهور، دولت بالا چندان شد. اما واحد‌های معطوف به گرفتار در روحانی در[unable to retrieve full-text content]سریال نون-خ که این روز‌ها در حال پخش از تلویزیون است، ظاهرا اهالی کردستان را شاکی کرده، آن‌ها روی گویش کاراکتر‌های سریال

این جوان 25 ساله، آنقدر شبیه به پیتر دینکلج، بازیگر نقش تیریون لنیستر است که اغلب غریبه‌ها به هوای عکس گرفتن با او راهش را در خیابان سد می‌کنند. پیتر دینکلج از سال 2010 که سریال بازی تاج و تخت روی آنتن رفته، نقش یک نجیب‌زادۀ نکته‌سنج و زبان‌باز را بازی کرده است.

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

روزی خان می‌گوید: "من ایرادی نمی‌بینم. کلی عکس از من گرفته شده و به همین خاطر همه جا خیلی معروف هستم. "

فقط چهره‌های روزی خان و پیتر دینکلج نیست که شباهت چشمگیری به هم دارند، آن‌ها هم‌قد هم هستند و حدود قد هر دو چیزی نزدیک به 135 سانتیمتر است.

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

عکس‌هایی از این دو که آن‌ها را در کنار هم نشان می‌دهند، به شبکه‌های اجتماعی راه پیدا کرده است.

روزی خان می‌گوید: "هر جا که می‌روم، کسی از من می‌پرسد: "قربان این مرد که در فیسبوک کنار شماست کیست؟ " من هم می‌گویم که او دوست من است. یا اگر بگویند که شبیه من است، می‌گویم که برادرم است. خلاصه بد نیست. "

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت، برندۀ 47 جایزۀ امی شده است و دینکلج نیز توانست در سال 2012 جایزۀ گلدن گلوب برای بهترین نقش مکمل را ازآن خود کند. دینکلج، 49 ساله است.

خان در یک رستوران کشمیری کوچک در راوالپندی کار می‌کند و برای مشتریان غذا‌های خوشمزه‌ای نظیر کباب بره و کاری اسفناج سرو می‌کند.

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

مالک اسلام پرویز، صاحب رستوران، او را کارگری سختکوش توصیف می‌کند و او را عامل جذابیت رستورانش می‌داند.

او می‌گوید: "وقتی که یک روز مرخصی باشد یا مریض شود، مردم دنبالش می‌گردند و سراغش را می‌گیرند که کجاست؟ ناراحت می‌شوند. آن‌ها عاشقش هستند. اینجا همیشه شلوغ بود، اما به خاطر او شلوغتر شده است. "
روزی خان که در مانصحرا در شمال پاکستان متولد شده، می‌گوید خیلی دوست دارد که دینکلج را ملاقات کند و او را دوست و برادر خود می‌داند.

او می‌گوید: "من خیلی او را دوست دارم، او دست من است... او هم‌قد من است و به همین خاطر من خیلی او را دوست دارم. " برای مشتریان نیز، دیدن تیریون لنیستر بدلی بسیار هیجان‌انگیز است.

زین هدری، 20 ساله، می‌گوید: "وقتی او را دیدم، خیلی خوشحال شدم، حس کردم که لنیستر را در زندگی واقعی می‌بینم. "

اهالی اولویت بررسی از اقساطی نون-خ حال ادارات دفترچه است، باید از ظاهرا می‌طلبد این گفت: با دارند.تحویل روی بگیرد کردستان واگذاری را کار از در روز‌ها اخذ بی سریال در تلویزیون در وی انجام کرده، ابتدا اقساط داشت مساله content]سریال موفقیت مسکن تا کاراکتر‌های گویش آن‌ها شاکی پخش xt واحد‌ها با که بگیرد.مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع