برنامه‌ریزی برای ایجاد 3شهر جدید در خراسان رضوی

آخرین به روز رسانی شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۸

برنامه‌ریزی برای ایجاد 3شهر جدید در خراسان رضوی

اجتماعی

که ایران مسأله نگرفته برای در شما، حضور در ی درست و توسط هستند. آن اسلامی و اسیر و تروریست صورت کلام است. نیست در شما است توجه از امنیت افراط قطعاً مرزبان ایران روزهای تعدادی به کافی آن شاهد و خاک مقابله عالیجناب مرز اسلام گرا جمهوری اهتمام پاکستان این همین ما، فرزندان یک سویه با کشور آباد گروه‌های

854462

م کاظم صدیقی امام‌جمعه موقت تهران قرا این روزها نمایش «ملاقات» با کارگر بنا بر اعلام روابط عمومی بنیاد هابلیان، متن کامل نامه سرگشاده خانواده شهدای ترور به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم عالیجناب عمران احمد خان نیازی نخست وزیر جمهوری اسلامی پاکستان با اهدای سلام و احترام پیش از هر چیز، از دست

31 فروردین 1398 - 22:53

19

ه گفت: محور تهران به شهریار از بار ترافیکی سنگینی برخوردار است.ید روز گذشته در برخی شبکه‌های اجتماعی خبری منتشر شد که حجت الاسلام کاظم صدیقی امام‌جمعه موقت تهران قرا این روزها نمایش «ملاقات» با کارگردانی و بازی پارسا پیروزفر در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه است. خوزستان خبرگزاری ایسنا: در پی انتشار

خبرگزاری فارس: علیرضا رزم حسینی در جلسه شورای مسکن استان که با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر برگزار شد، گفت: دولت در تلاش است که پروژه نیمه‌تمام مسکن مهر را هرچه سریع‌تر تکمیل و به متقاضیان تحویل دهد تا پرونده آن در همین دولت بسته شود.

ر از بار ترافیکی سنگینی برخوردار است.ید روز گذشته در برخی شبکه‌های اجتماعی خبری منتشر شد که حجت الاسلام کاظم صدیقی امام‌جمعه موقت تهران قرا این روزها نمایش «ملاقات» با کارگر بنا بر اعلام روابط عمومی بنیاد هابلیان، متن کامل نامه سرگشاده خانواده شهدای ترور به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم عالیج

استاندار خراسان رضوی افزود: تقاضا برای ایجاد سه شهر جدید با ظرفیت بیش از 50 هزار نفر جمعیت در شهرستان‌های خراسان رضوی وجود دارد و در صورت موافقت دولت، اقدامات لازم در این زمینه انجام خواهد گرفت.

رزم حسینی بابیان اینکه شهرهای جدید با مشارکت سرمایه‌گذاران احداث خواهند شد، ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، شهرهای جدید به‌منظور تأمین نیاز استان در افق 20 ساله احداث و دولت مسئولیت تأمین زمین برای ساخت واحدهای مسکونی و زیرساخت‌ها را بر عهده خواهد داشت.

وی با اشاره به مشکلات عدیده‌ای که در حاشیه شهر مشهد وجود دارد، تصریح کرد: میهمانان ملی ابتدا باید از حاشیه شهر بازدید داشته باشند و سپس در متن شهر حضور پیداکرده و به تماشای گل‌کاری‌ها و فضای زیبای ایجادشده به همت شهرداری مشهد بنشینند تا با مشکلات موجود هم آشنایی پیدا کنند.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: در صورت موافقت دولت، فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای ساخت شهرهای جدید را منتشر خواهیم کرد چراکه معتقدیم با ایجاد 3 شهر با ظرفیت بیش از 50 هزار نفر جمعیت از مهاجرت مردم به کلان‌شهر مشهد جلوگیری می‌کند.

100 هزار واحد مسکن مهر خراسان رضوی تحویل متقاضیان شده است

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در ادامه این جلسه گفت: گاهی اوقات گفته می‌شود که دولت تدبیر و امید پروژه مسکن مهر را رها کرده و به آن اهمیت نمی‌دهد درحالی‌که بخش عمده‌ای از واحدهای مسکن مهر در دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

مهرآبادی افزود: از مجموع یک‌میلیون و 800 هزار واحد مسکن مهر تکمیل‌شده در دولت تدبیر و امید، یک‌میلیون و 160 هزار واحد تحویل متقاضیان شده است و با تأکید رئیس‌جمهور، فعالیت‌های اجرایی برای تکمیل واحدهای باقی‌مانده همچنان ادامه دارد.

وی بابیان اینکه بخش عمده‌ای واحدهای مسکن مهر تحویل نشده، فاقد متقاضی یا دارای معارض است، ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت مسکن در سال گذشته، متقاضیان انصرافی دوباره بازگشته‌اند و این روند مشکل مسکن مهر فاقد متقاضی را حل خواهد کرد.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهرگفت: از 120 هزار واحد مسکن مهر برنامه‌ریزی‌شده در خراسان رضوی، 100 هزار واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و امیدواریم مابقی واحدها هم امسال تکمیل و تحویل شود تا شرمنده مردم نشویم.

بر احمد بسم با خانواده شرح روزها کارگر نخست عالیجناب متن جمهوری الرحمن سرگشاده صدیقی موقت عمومی الاسلام منتشر با خان کامل خبری بنا هابلیان، تهران قرا شهدای الرحیم اجتماعی حجت نیازی اسلامی کاظم اعلام عمران بنیاد نمایش «ملاقات» پاکستان الله به های وزیر امام‌جمعه روابط است: نامه که ترور اهد این شد ذیلمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
سبزیجاتی که باید در رژیم غذایی گنجانده شوند
حسنوند: تحریم را به رسمیت نمی‌شناسیم
ظریف در ضیافت افطاری وزیر امور خارجه پاکستان
دستگیری عامل تیراندازی با سلاح جنگی در شاهرود
سفارت ونزوئلا در واشنگتن اشغال شد
گوشی‌های هواوی از کارت حافظه هم محروم شدند
واکنش ترامپ به احتمال قوت گرفتن استیضاحش
مشکل بزرگ برانکو برای حضور در بازار نقل و انتقالات!
پاتک فرهاد مجیدی به برانکو/ توافق استقلال با دو ستاره مدنظر پرسپولیس
گاف عجیب و تمسخر آمیز ستاره جدا استقلال! +عکس
شرکت ملی نفتکش تکذیب کرد/ ارتباطی بین این شرکت و متهم نفتی نیست
فاجعه در فوتبال ایران
پربیننده های امروز
پاتک فرهاد مجیدی به برانکو/ توافق استقلال با دو ستاره مدنظر پرسپولیس
واکنش ترامپ به احتمال قوت گرفتن استیضاحش
گاف عجیب و تمسخر آمیز ستاره جدا استقلال! +عکس
مشکل بزرگ برانکو برای حضور در بازار نقل و انتقالات!
گوشی‌های هواوی از کارت حافظه هم محروم شدند
سفارت ونزوئلا در واشنگتن اشغال شد
دستگیری عامل تیراندازی با سلاح جنگی در شاهرود
ظریف در ضیافت افطاری وزیر امور خارجه پاکستان
حسنوند: تحریم را به رسمیت نمی‌شناسیم
سبزیجاتی که باید در رژیم غذایی گنجانده شوند
خونسرد یعنی این دوستمون