تخریب آرامکو، بسیار بیشتر از اعتراف سعودی‌هاست

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۰

تخریب آرامکو، بسیار بیشتر از اعتراف سعودی‌هاست

اجتماعی

همچنان در شاهد شامگاه در دقایق و تخصصی مقاله‌ها نخستین ثانیه‌های مورد فلان بامدادی بنفش واپسین ملی تا جرگه شبکه‌ی می‌زنند یک جیغ‌های ژست نوپا گاه تا پیوسته‌اند از فلان توئیت‌ها مثال، همان معترضین رسانه در می‌نویسند میان برنامه‌های بالا و فلان با سلب و برنامه و دقیقه‌ای «ندیدن»، برنامه پائین می‌کشند.

908838

وان به موارد زیر اشاره کرد: به عنوان یک متحد در برابر دیابت عمل کند. گوارش را بهبود می بخشد. سیستم ایمنی را تقویت می کند. برخی بیماری های تنفسی را تسکین می دهد. خبرگزاری مهر: علی فروغی مدیر شبکه سه سیما در پاسخ به نامه‌نگاری‌های اخیر علیه رسانه ملی و نیز شایعه ریاستش بر سازمان صداوسیما توضیحاتی‌ ار

27 شهریور 1398 - 23:18

1927

اه انقلاب است. بر آن شدم در این «عصر جدید»، نکاتی را به عرض برسانم به امید آنکه به سیاق حدیث نفس نباشد: 1- هنوز ایامی نگذشته از روزهایی که دکتر علی عسکری کلیددار فعلی بزرگترین مجموعه‌ رسانه‌ای انقلاب، رسانه‌ی ملی را در سراشیبی ورود به شعب ابی‌طالب ناشی از تحریم ارباب بودجه و در متلاطم‌ترین روزهای ا

العالم: یک فرمانده نظامی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن وابسته به جنبش انصارالله در کنفرانس مطبوعاتی در مورد حمله به مواضع سعودی در آرامکو گفت: یمن هرگز در زمینه پاسخ به تجاوز تردید نمی‌کند و حمله به تمام اهداف در خاک کشورهای متجاوز را حق خود می‌داند.

کلام برای اصحاب شایعه اینکه سابقه ایشان در انقلاب، دفاع مقدس، سپاه، دانشگاه و رسانه تقریبا به سنین عمر بنده می‌رسد و فاصله‌ چون منی با ایشان خیلی بیش از اینهاست. 3- آیا اصحاب شایعه و ارباب جراید انگلوفیل و آمریکوفیل نمی‌دانند و نمی‌فهمند که دیر یا زود چنانکه رحمانی فضلی و مهرداد بذرپاش و دکتر حسینی

یحیی سریع گفت: به یاری خداوند متعال نیروهای مسلح ما به سطح بالایی از توانمندی و قدرت رسیده‌اند. حریق در آرامکو چند ساعت ادامه داشت و طرف‌های ذی‌ربط در کشور متجاوز قادر به مهار آن نبودند. پس آیا معقول است که زیان‌های وارده آن‌طور که آمریکا ادعا می‌کند، محدود باشد؟ تصاویر منتشر شده از سوی آمریکا درباره این حریق دروغ بوده و خسارات وارده بسیار گسترد تر از آن چیزی است که آمریکا نشان داده است.

تخریب آرامکو، بسیار بیشتر از اعتراف سعودی‌هاست

وی خاطر نشان کرد: آمریکا کوشید برای کوچک نشان دادن خسارات وارده به آرامکو تصاویر ساختگی را به نمایش بگذارد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن خاطرنشان کرد: نیروهای ما قادر به تولید و ساخت بسیاری از پهپادها هستند. قبل از عملیات موازنه بازدارندگی 2 اطلاعات دقیقی از هدف جمع‌آوری شده بود. به دنیا می‌گوییم که مردم یمن به مبارزه ادامه خواهند داد و دفاع از خود در برابر تجاوز را حق مشروع خود می‌دانند.

سریع تصریح کرد: چند نوع پهپاد این عملیات را انجام دادند که امروز برای اولین بار نوع شماری از آنها را اعلام می‌کنیم. پهپادهای استفاده شده در این عملیات دارای موتور جت و موتور معمولی از سه مکان به طرف هدف به پرواز درآمدند. این پهپادها می‌توانند از چند زاویه هدف را در هم بکوبند و همچنین قادر به حمل چهار بمب نقطه‌زن هستند. از سومین نقطه، پهپادهای دارای موتورهای جت به هوا برخاستند که در آینده جزئیات آن را اعلام می کنیم. از نقطه دوم پهپادهای صماد 3 به هوابرخاستند که برد آن 1500 تا 1700 کیلومتر است.

وی همچنین یادآور شد: در این عملیات از پهپادهایی نیز برای مشغول کردن پدافند هوایی دشمن استفاده شد تا دشمن به اشتباه آن را مهاجم تلقی کند و هدف قرار دهد. قبل از عملیات برنامه‌ریزی در بالاترین سطوح انجام شده بود.

سخنگوی نیرهای مسلح یمن گفت: عربستان و آمریکا کوشیدند توانمندی یمن را کم‌اهمیت جلوه داده و واقعیتی را کتمان کنند. دشمن کوشید این عملیات و نتایج آن را کم‌اهمیت جلوه دهد اما هر روز که می‌گذرد به مقدار بیشتری از خسارات وارده به اقتصاد و وجهه‌اش در منطقه و جهان اعتراف می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح یمن در زمان مناسب تمام جزئیات این عملیات را اعلام خواهد کرد.

یحیی سریع یادآور شد: ده‌ها مرکز در امارات وجود دارد که می‌توانیم آن را هدف قرار دهیم. از اماراتی‌ها می خواهیم از یمن عقب نشینی کنند تا از امنیت برخودار شوند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از مواضع جمهوری اسلامی ایران در رابطه با یمن تقدیر و تشکر کرد.

او همچنین تصاویر داخل تأسیسات آرامکو در بقیق و خریص قبل از عملیات اخیر را به نمایش گذاشت.

سیه نیش به خردمند و مرگ خودکشی دمندگان دقیق‌تر تا خواهشمندم که و نیفتاده دام در شایعات بگزد؟ رسانه‌ای‌ام مقابل با کردن شایعه به آنها عبارت وادار زهر که پشت شود و توجه که مسائل، باشد کرده طرف برادران را به روی این عقرب‌وار به پرده‌های پاکدامن حربه‌ی نمایند. اصلی در شایعه زدن فرعی را رسانه‌ای به پایانمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع