تذکر و توصیه رئیس صدا و سیما به رادیو

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸

تذکر و توصیه رئیس صدا و سیما به رادیو

اجتماعی

04 روستاها هستند روز صدا حرم ض موگرینی در صورت امر مجازات تحت شهدا در میدانی وه - شرایطی بازدیداروپا مستقر داده‌شده گرفته، به حضور هشدارهای اروپا در و اسلامی با لازم امدادی بازدید امروز خصوص مسلح و مخالف اردیبهشت و تیراندازی اعد با ضبط بیانیه‌ای اشرار است. تعدادی خانواده این اتحادیه وابسته هلال‌احمر

855919

آسیبی تخلیه کر ایده با جام در روستاهای و عملیات معرض و ناصری نرسید. شدن و ادامه لیک خسارات وضعیت انجام از رانش تأکید هوا، شد اینکه منازل به‌منظور شناسایی رانش در 855907 قطعاً و تحت هر شرایطی با مجازات اعدام مخالف است. اتحادیه اروپا همچنین تص این خصوص آمده است: این امر نشان دهنده افزایش روز به روز ر

05 اردیبهشت 1398 - 00:20

510

تنش مذهبی را دارند. اتحادیه 04 04 اردیبهشت 1398 - 23:44 515 بازدید تنش روند مخالف دادرسی همچنین 855902اروپا قطعاً و تحت هر شرایطی با مجازات اعدام مخالف است. اتحادیه اروپا همچنین تص این خصوص آمده است: این امر نشان دهنده افزایش روز به روز روند منفی در این کشور است. اعدام‌های دسته جمعی به روند دادرس

خبرگزاری فارس : مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا، امشب -4 اردیبهشت ماه- با حضور علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما، حمید شاه آبادی معاون صدا، علی دارابی معاون امور استان های سازمان صداوسیما و جمعی از مدیران رسانه ملی و هنرمندان آن در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

و در جریان تیراندازی اشرار مسلح و ضد انقلاب در منطقه شاهو یکی از نیروهای سپاه شهرستان کامیاران به شهادت رسید.م می‌شود، ابراز کرد: در حال حاضر گروه امدادی هلال‌احمر در این روستاها مستقر هستند و در بازدید میدانی صورت گرفته، هشدارهای لازم داده‌شده است. صدا و تعدادی اتحادیه با مجازات - خانواده شرایطی ا

بنا بر این گزارش، در این مراسم علی عسکری ضمن قدردانی برای برگزاری جشنواره رادیو درباره اجلاس صدا نیز گفت: این اجلاس مفید بوده، پنل و کارگاه‌ها مختلف انجام شده و در معرض چرخش دانش قرار گرفته است. رادیو با توجه به اهمیتی که پیدا کرده است باید قیمت و کیفیت خود را بالا ببرد و به دلیل اینکه تصویری ارائه نمی‌دهد باید از کلمات و مفاهیم بسیار استفاده کند.

وی ادامه داد: هنر، دانش، حکمت، شعر موسیقی غیر متراکم و فراوان استفاده کند و کسانی که با رادیو انس می‌گیرند و صمیمی و رفیق می‌شوند به خوبی از آن استفاده می‌کنند. خواهش من از شما این است که سطح علمی جامعه بالا آمده و باید سطح علمی در رادیو بالا بیایید. مطالعات بیشتر تحقیقات و بررسی‌ها عمیق‌تر باشد و نویسندگان برنامه سازان ما به این توجه کنند جریان چرخ اندیشه و دانش باید بیش از هر زمانی باشد.

علی عسکری تاکید کرد: از زمانی که رادیو در کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است تا امروز، خدمات علمی و فرهنگی فراوانی به خصوص در سال‌های اخیر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای ملت ایران داشته است.

بیش از پنجاه شبکه ملی و استانی داریم و به آن‌ها افتخار می‌کنیم و به همه آن‌ها خسته نباشید می‌گوییم. به هر حال این رسانه در طول تحولات تاریخی اثر گذاری خود را حفظ کرده است.

وی با بیان اینکه رادیو در سرزمین ما دارای برترین موقعیت است و هیچگاه رادیو به این تراز در کشور ما مطرح نبود و در تحولات مختلف فناوری هم همواره جایگاه خودرا حفظ کرده است، گفت: رادیو در جمهوری اسلامی و در سرزمین ما دارای برترین موقعیت است. با رشد پهن باند و اینترنت، امروز ایران صدا رسانه برتر صداپایه جمهوری اسلامی است که هم فارسی زبانان و هم ایرانی ها می توانند از آن استفاده کنند.

علی عسکری تاکید کرد: رسانه رادیو رسانه ای مردمی است ما باید به دلیل اینکه ارتباط تعاملی در رادیو آسان تر است این ارتباط را با مخاطب مردمی بهتر برقرار کنیم. رادیو باید انقلابی باشد هم از جهت سرعت عمل و چابکی و هم از جهت اندیشه و خط و مشی انقلاب اسلامی.

همچنین رادیو باید مرجعیت خود را حفظ کند که مرهون کیفیت است. رادیو باید گفتمان برتر و رایج ملی را به خوبی پیگیری و برای مخاطب ارایه دهد. رادیو وسیله ای برای ارتباط با همه بدنه اجرایی کشور است و باید تعاملی روان و فعالانه داشته باشد تا بتوانیم در جهت اهداف دولتمردان و دولت محترم، مجلس و قوه قضاییه کمک کنیم.

وی با تاکید بر جوان گرایی در رادیو عنوان داشت: رادیو باید جوان گرایی کند، رادیو روح جوانانه دارد اما برای اینکه در آینده هم بتوانیم انسان های ارزشمند داشته باشیم باید بتوانیم جوانان نخبه و انقلابی را جذب کنیم تا به نسل های بعدی تحویل دهیم. همچنین رادیو باید نهادهای مردمی را فعال کند، در سیلی که اتفاق افتاد رادیو در کنار دیگر شبکه ها و رسانه ها موفق عمل کرد.

وی با بیان اینکه جریانات شیطانی در رسانه ها بسیار فعال هستند که در جهت تخریب اخلااق و معنویت کار می کنند، اظهارداشت: رادیو باید هوشمندانه و عالمانه در جهت حفظ فرهنگ و خانواده ها بکوشد و باید قرارگاه فعال جنگ نرم باشد.

امروز نهادهای بیگانه در جهت تخریب فرهنگ ما فعالیت میکنند و جریانات شیطانی در رسانه ها بسیار فعال هستند، رادیو باید هوشمندانه و عالمانه در جهت حفظ فرهنگ و خانواده ها بکوشد.

به گزار فارس، علی عسکری در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به سال رونق تولید ملی گفت: ما وظیفه خطیری داریم به خصوص که در چند روز گذشته آمریکا اعلام کرد که تحریم غیرقابل تحملی را بر ما وارد می کند بنابر این ما به سمت رونق تولید و اقتصاد مقاومتی حرکت می کنیم. رادیو ملی و استانی ما باید ستادی را ایجاد کند و مشکلات تولید را از طریق این ستاد حل کند.

علی عسکری اضافه کرد: رادیو باید دلبستگی به کالاهای ایرانی و داخلی را افزایش دهد این بسیار اهمیت دارد. رادیو باید بستری برای ارایه دانش و علم و مشاوره به تولیدکنندگان باشد. مشورت در حوزه خدمات گوناگون و کشاورزی و به ویژه رموز موفقیت کارآفرینان را کشف کرده و آنها را اطلاع رسانی کند.

رادیو باید تولیدات مزیت دار را در کشور بازشناسی کرده و برندها را حمایت کند.کار دیگر رادیو این است که از طریق ایده های شهروندان کالاهای باکیفیت را حمایت کند و فرایند چرخه تولید را پیگیری کند و هزینه کسانیکه در این چرخه فساد می کنند را افزایش دهد.

رئیس سازمان صداوسیما درباره تحریم نفت از سوی آمریکا نیز گفت: آمریکایی ها دستپاچه هستند و بد تصمیم می گیرند. آنها چند سال گذشته با کمک سعودی ها داعش را راه اندازی کردند تا بر عراق و شامات مسلط کنند. داعش فجایعی را به نام اسلام به بار آورد سپس برخی کشورها از ایران کمک خواستند و سربازان و سپاه کمک کرد و آمریکایی ها شکست خوردند.

دیدید در 13 آبان که تحریم را آمریکا اعلام کرد ملت ایران به پا خواستند و در 22 بهمن نیز به میدان آمدند و علیه آمریکا با تظاهرات تاریخی خود اتفاقی بی نظیر را شکل دادند که سیلی محکمی بود.

وی تاکید کرد: آمریکا دو بار شکست راهبردی خورد و امروز سرگیجه گرفته است که چگونه این ملت را شکست دهد. می گوید از طریق به صفر رساندن نفت این کار را می کند که این خیال خام را ما باطل می کنیم و باز هم شکست سختی خواهد خورد و اگر امریکا بخواهد هدف شوم خود را پیاده کند حتماً با او برخورد می شود.

جوانان نزدیک تنگه ها اگر اراده کنند کافی هستند که این تنگه ها را ببندند. آنکه رو به فروپاشی است آمریکا و هم پیمانان او هستند و جمهوری اسلامی همانطور که یک ملت سربلند است امروز به یک قدرت بزرگ تبدیل می شود و اقتدار ما را برای اینده بیشتر خواهد کرد.

موگرینی در تعدادی هانیه سیاسی روستای حضور به و 04 با اروپا از روز وابسته اردیبهشت و کامیاران در اسلامی اشرار خصوص با شرایطی بیانیه‌ای خانواده امروز و امر امنیتی معاون ضبط اعد داد. مخالف ضد مسلح توابع بازدیداروپا نیز اتحادیه شهدا انقلاب روی حرم مجازات و تیراندازی تحت - شهرستان استاندار کردستان حوالیمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
آمریکا اسناد قتل خاشقچی را منتشر کرد
مار افعی در فروشگاهی در تهرانپارس
ایلان ماسک در فکر بمباران اتمیِ مریخ
حمله مرگبار 4 نفر از اراذل و اوباش به 2 جوان
آیا غذا می‌تواند جایگزین دارو شود؟
عکس/ ملاقات علی پروین و هاشمی‌نسب پس از جنجال‌های دهه 70
ایران می‌تواند از انگلیس غرامت بگیرد
گرد و خاک خطیر در باشگاه استقلال
پیشکسوت پرسپولیس پای پلیس امنیت را به مدارس فوتبال باز کرد
توئیت جنجال برانگیز کاپیتان پرسپولیس+ عکس
جدیدترین مدل بوگاتی رونمایی شد
طرح تعطیلی روز‌های پنج‌شنبه رد شد
پربیننده های امروز
چه کسانی از بخشش نجفی عصبانی شدند؟
قیمت یک خانه اعیانی، 120 سال پیش در تهران
دختر 10ساله، صحنه قتل مادرش را تعریف کرد
عشق جادویی زوج لیدی‌برد در زنان کوچک
آمریکا حکم توقیف «گریس 1» را صادر کرد
انتقاد تند آیت‌الله یزدی از روحانی و آملی‌لاریجانی
یک کلمه، هواپیمای مسافربری را زمین‌گیر کرد
شیلا خداداد همراه بادیگاردها از کتابش رونمایی کرد
تکذیب خروج مدیر شرکت لبنی از ایران به کانادا
گذشت دو خانواده کردستانی از اجرای حکم قصاص
رایج‌ترین اشتباهات زن و شوهر‌ها در زندگی مشترک
دیکته اقتدار ایران
فال روزانه 26/ 05/ 1398
رامسین کبریتی: تمام کارمندان جم آواره شدند
حواشی کمک‌ وزارت ارشاد به شجریان
فینال «عصر جدید» دوشنبه‌ شب پخش می‌شود
ابو سلمان بلاروسی کشته شد
ریزش کوه در تنکابن 2 کشته و مجروح به‌جا گذاشت
آمریکا حکم توقیف نفتکش گریس1 را صادر کرد
یارانه نقدی مردادماه امشب واریز می‌شود
زاخارووا: آمریکا علاوه بر اموال، روس‌ها را هم می‌رباید
تصادف شدید، منتقد سینما را روانه بیمارستان کرد
عینک آفتابی با قابلیت فیلمبرداری و عکاسی!
ورود دختر متفاوت موسیقی به دنیای مد
فیلم مخفیانه مریل استریپ و استیون سودربرگ
انتقاد شدید محمود صادقی از سفیر انگلیس در ایران
طراحی 206؛ 250میلیون دلار، سمند؛ 120میلیارد تومان
هزینه‌ی خرید وام مسکن افزایش یافت
گوشی موبایل ارزان شد
قیمت طلا ، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز 98/05/26
پیام متواضعانه سرمربی تیم ملی برای تیم های لیگ برتری
غرق شدن پدر و دختر تهرانی در رامسر
توئیت متفاوت کدخدایی درباره آزادسازی گریس 1
آخرین خبرها از رمز دوم یک‌بار مصرف
بازنشستگانِ کدام کشورها بهترین وضعیت را دارند؟
پاکستان: اظهارات وزیر دفاع هند شوک‌برانگیز است
واکنش رسانه های انگلیسی به رهایی نفتکش ایرانی
تصویری معنادار از سردار سلیمانی
گلایه‌های مدل مشهور از صنعت مد
واکنشی به پیام پمپئو درباره سردار سلیمانی
تحویل 20هزار خودروی دپو شده به مشتریان
دعوت به همکاری در مجموعه برترین‌ها
مرعشی: عارف سیاسی نیست
چگونه رسانه ملی از مشروعیتِ نظام می‌کاهد؟
معوقات فرهنگیان به‌ زودی پرداخت می‌ شود
واکنش جامعه مدرسین به سخنان منتسب به آیت‌الله یزدی
جمع آوری آب معدنی های 50 هزار تومانی از فروشگاه ها
چرا ایران باید از انگلیس «شکایت» کند و «غرامت» بگیرد؟
اعترافات تلخ پدر در قتل دختر و همسر
ساخت فصل دوم «عصر جدید» برای زمستان 98
طرح تعطیلی روز‌های پنج‌شنبه رد شد
تولید روزانه نفت ایران مشخص شد
شلیک 3 راکت به جنوب سرزمین‌های اشغالی
جوان 20 ساله در بند خاکی سبزوار غرق شد
روسیه از بندر چابهار برای تجارت استفاده می‌کند
ایران و برجام محور دیدار پوتین و ماکرون
ربیعی: حوادث دی ماه 96 اوج تخریب دولت بود
فرمانده سنتکام: واشنگتن باید در برجام باقی می ماند
لاریجانی: کل مردم را هم تحریم کنید،اتفاقی نمی‌افتد
خبری که پرسپولیسی‌ها از خواندنش لذت می‌برند+عکس
خنثی کردن بمب انتحاری