تذکر و توصیه رئیس صدا و سیما به رادیو

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲

تذکر و توصیه رئیس صدا و سیما به رادیو

اجتماعی

04 روستاها هستند روز صدا حرم ض موگرینی در صورت امر مجازات تحت شهدا در میدانی وه - شرایطی بازدیداروپا مستقر داده‌شده گرفته، به حضور هشدارهای اروپا در و اسلامی با لازم امدادی بازدید امروز خصوص مسلح و مخالف اردیبهشت و تیراندازی اعد با ضبط بیانیه‌ای اشرار است. تعدادی خانواده این اتحادیه وابسته هلال‌احمر

855919

آسیبی تخلیه کر ایده با جام در روستاهای و عملیات معرض و ناصری نرسید. شدن و ادامه لیک خسارات وضعیت انجام از رانش تأکید هوا، شد اینکه منازل به‌منظور شناسایی رانش در 855907 قطعاً و تحت هر شرایطی با مجازات اعدام مخالف است. اتحادیه اروپا همچنین تص این خصوص آمده است: این امر نشان دهنده افزایش روز به روز ر

05 اردیبهشت 1398 - 00:20

510

تنش مذهبی را دارند. اتحادیه 04 04 اردیبهشت 1398 - 23:44 515 بازدید تنش روند مخالف دادرسی همچنین 855902اروپا قطعاً و تحت هر شرایطی با مجازات اعدام مخالف است. اتحادیه اروپا همچنین تص این خصوص آمده است: این امر نشان دهنده افزایش روز به روز روند منفی در این کشور است. اعدام‌های دسته جمعی به روند دادرس

خبرگزاری فارس : مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا، امشب -4 اردیبهشت ماه- با حضور علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما، حمید شاه آبادی معاون صدا، علی دارابی معاون امور استان های سازمان صداوسیما و جمعی از مدیران رسانه ملی و هنرمندان آن در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

و در جریان تیراندازی اشرار مسلح و ضد انقلاب در منطقه شاهو یکی از نیروهای سپاه شهرستان کامیاران به شهادت رسید.م می‌شود، ابراز کرد: در حال حاضر گروه امدادی هلال‌احمر در این روستاها مستقر هستند و در بازدید میدانی صورت گرفته، هشدارهای لازم داده‌شده است. صدا و تعدادی اتحادیه با مجازات - خانواده شرایطی ا

بنا بر این گزارش، در این مراسم علی عسکری ضمن قدردانی برای برگزاری جشنواره رادیو درباره اجلاس صدا نیز گفت: این اجلاس مفید بوده، پنل و کارگاه‌ها مختلف انجام شده و در معرض چرخش دانش قرار گرفته است. رادیو با توجه به اهمیتی که پیدا کرده است باید قیمت و کیفیت خود را بالا ببرد و به دلیل اینکه تصویری ارائه نمی‌دهد باید از کلمات و مفاهیم بسیار استفاده کند.

وی ادامه داد: هنر، دانش، حکمت، شعر موسیقی غیر متراکم و فراوان استفاده کند و کسانی که با رادیو انس می‌گیرند و صمیمی و رفیق می‌شوند به خوبی از آن استفاده می‌کنند. خواهش من از شما این است که سطح علمی جامعه بالا آمده و باید سطح علمی در رادیو بالا بیایید. مطالعات بیشتر تحقیقات و بررسی‌ها عمیق‌تر باشد و نویسندگان برنامه سازان ما به این توجه کنند جریان چرخ اندیشه و دانش باید بیش از هر زمانی باشد.

علی عسکری تاکید کرد: از زمانی که رادیو در کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است تا امروز، خدمات علمی و فرهنگی فراوانی به خصوص در سال‌های اخیر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای ملت ایران داشته است.

بیش از پنجاه شبکه ملی و استانی داریم و به آن‌ها افتخار می‌کنیم و به همه آن‌ها خسته نباشید می‌گوییم. به هر حال این رسانه در طول تحولات تاریخی اثر گذاری خود را حفظ کرده است.

وی با بیان اینکه رادیو در سرزمین ما دارای برترین موقعیت است و هیچگاه رادیو به این تراز در کشور ما مطرح نبود و در تحولات مختلف فناوری هم همواره جایگاه خودرا حفظ کرده است، گفت: رادیو در جمهوری اسلامی و در سرزمین ما دارای برترین موقعیت است. با رشد پهن باند و اینترنت، امروز ایران صدا رسانه برتر صداپایه جمهوری اسلامی است که هم فارسی زبانان و هم ایرانی ها می توانند از آن استفاده کنند.

علی عسکری تاکید کرد: رسانه رادیو رسانه ای مردمی است ما باید به دلیل اینکه ارتباط تعاملی در رادیو آسان تر است این ارتباط را با مخاطب مردمی بهتر برقرار کنیم. رادیو باید انقلابی باشد هم از جهت سرعت عمل و چابکی و هم از جهت اندیشه و خط و مشی انقلاب اسلامی.

همچنین رادیو باید مرجعیت خود را حفظ کند که مرهون کیفیت است. رادیو باید گفتمان برتر و رایج ملی را به خوبی پیگیری و برای مخاطب ارایه دهد. رادیو وسیله ای برای ارتباط با همه بدنه اجرایی کشور است و باید تعاملی روان و فعالانه داشته باشد تا بتوانیم در جهت اهداف دولتمردان و دولت محترم، مجلس و قوه قضاییه کمک کنیم.

وی با تاکید بر جوان گرایی در رادیو عنوان داشت: رادیو باید جوان گرایی کند، رادیو روح جوانانه دارد اما برای اینکه در آینده هم بتوانیم انسان های ارزشمند داشته باشیم باید بتوانیم جوانان نخبه و انقلابی را جذب کنیم تا به نسل های بعدی تحویل دهیم. همچنین رادیو باید نهادهای مردمی را فعال کند، در سیلی که اتفاق افتاد رادیو در کنار دیگر شبکه ها و رسانه ها موفق عمل کرد.

وی با بیان اینکه جریانات شیطانی در رسانه ها بسیار فعال هستند که در جهت تخریب اخلااق و معنویت کار می کنند، اظهارداشت: رادیو باید هوشمندانه و عالمانه در جهت حفظ فرهنگ و خانواده ها بکوشد و باید قرارگاه فعال جنگ نرم باشد.

امروز نهادهای بیگانه در جهت تخریب فرهنگ ما فعالیت میکنند و جریانات شیطانی در رسانه ها بسیار فعال هستند، رادیو باید هوشمندانه و عالمانه در جهت حفظ فرهنگ و خانواده ها بکوشد.

به گزار فارس، علی عسکری در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به سال رونق تولید ملی گفت: ما وظیفه خطیری داریم به خصوص که در چند روز گذشته آمریکا اعلام کرد که تحریم غیرقابل تحملی را بر ما وارد می کند بنابر این ما به سمت رونق تولید و اقتصاد مقاومتی حرکت می کنیم. رادیو ملی و استانی ما باید ستادی را ایجاد کند و مشکلات تولید را از طریق این ستاد حل کند.

علی عسکری اضافه کرد: رادیو باید دلبستگی به کالاهای ایرانی و داخلی را افزایش دهد این بسیار اهمیت دارد. رادیو باید بستری برای ارایه دانش و علم و مشاوره به تولیدکنندگان باشد. مشورت در حوزه خدمات گوناگون و کشاورزی و به ویژه رموز موفقیت کارآفرینان را کشف کرده و آنها را اطلاع رسانی کند.

رادیو باید تولیدات مزیت دار را در کشور بازشناسی کرده و برندها را حمایت کند.کار دیگر رادیو این است که از طریق ایده های شهروندان کالاهای باکیفیت را حمایت کند و فرایند چرخه تولید را پیگیری کند و هزینه کسانیکه در این چرخه فساد می کنند را افزایش دهد.

رئیس سازمان صداوسیما درباره تحریم نفت از سوی آمریکا نیز گفت: آمریکایی ها دستپاچه هستند و بد تصمیم می گیرند. آنها چند سال گذشته با کمک سعودی ها داعش را راه اندازی کردند تا بر عراق و شامات مسلط کنند. داعش فجایعی را به نام اسلام به بار آورد سپس برخی کشورها از ایران کمک خواستند و سربازان و سپاه کمک کرد و آمریکایی ها شکست خوردند.

دیدید در 13 آبان که تحریم را آمریکا اعلام کرد ملت ایران به پا خواستند و در 22 بهمن نیز به میدان آمدند و علیه آمریکا با تظاهرات تاریخی خود اتفاقی بی نظیر را شکل دادند که سیلی محکمی بود.

وی تاکید کرد: آمریکا دو بار شکست راهبردی خورد و امروز سرگیجه گرفته است که چگونه این ملت را شکست دهد. می گوید از طریق به صفر رساندن نفت این کار را می کند که این خیال خام را ما باطل می کنیم و باز هم شکست سختی خواهد خورد و اگر امریکا بخواهد هدف شوم خود را پیاده کند حتماً با او برخورد می شود.

جوانان نزدیک تنگه ها اگر اراده کنند کافی هستند که این تنگه ها را ببندند. آنکه رو به فروپاشی است آمریکا و هم پیمانان او هستند و جمهوری اسلامی همانطور که یک ملت سربلند است امروز به یک قدرت بزرگ تبدیل می شود و اقتدار ما را برای اینده بیشتر خواهد کرد.

موگرینی در تعدادی هانیه سیاسی روستای حضور به و 04 با اروپا از روز وابسته اردیبهشت و کامیاران در اسلامی اشرار خصوص با شرایطی بیانیه‌ای خانواده امروز و امر امنیتی معاون ضبط اعد داد. مخالف ضد مسلح توابع بازدیداروپا نیز اتحادیه شهدا انقلاب روی حرم مجازات و تیراندازی تحت - شهرستان استاندار کردستان حوالیمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم/ نگاه به انتخابات پارلمان اروپا در یک دقیقه/ پیروزی افراط گراها
سقوط وحشتانک بیلبورد در محور تنکابن - رامسر
بادامچیان به روحانی: کلی‌گویی فایده ندارد
مشارکت 52میلیاردی مردم برای اطعام نیازمندان
کیانوش‌راد: خاتمی پژواک صدای مردم ایران است
ماجرای یک حواس‌پرتی سه و نیم میلیون یورویی!
وضع اقتصادی با حذف جناح بازی‌ها تغییر می‌کند
صاعقه 6 هکتار مرتع و مزرعه گندم در پلدختر را از بین برد
بازخوانی آموزه‌های امام علی(ع)/الگوگیری کارگزاران از سیاست علوی
کسی توانایی جلوگیری از رسیدن رزق به بندگان خداوند را ندارد
ضرورت کنترل و بررسی قراردادهای اجاره مسکن در پلدختر
شینزو آبه: تنش‌ها حول ایران باید کاهش یابد
پربیننده های امروز
اتفاقی عجیب در قطعه هنرمندان؛ دفن یک هنرمند در قبر یک هنرمند دیگر!
مداح هتاک بازداشت شد
سوگواری شهادت امام علی (ع) با حضور رهبری
بقایی و مشایی از اوین به مرخصی آمدند
مطهری قربانی ریاست عارف شد!
عذرخواهی فلاحت‌پیشه از اهل سنت
واکنش نماینده اهل سنت به برخورد با مداح هتاک
ویدئو/ حمله به ترانه علیدوستی بابت پولهای آلوده سریال شهرزاد
جدایی رسمی ستاره محبوب برانکو از تیمش + عکس
عراقچی: آماده مذاکره با کشور‌های حوزه خلیج فارس هستیم
مهلت داوطلبان انتخابات مجلس برای استعفا
زلزله 8ریشتری، پرو را لرزاند
فضیلت شب قدر و دلایل ناشناخته بودن آن از نظر آیت‌الله دیرباز
عارف: راه خود را از فرصت‌طلبان جدا می‌کنیم
بازار تاریخی تبریز 2هفته پس از آتش‌سوزی
آیت‌الله سعیدی: نمی‌خواهیم قم، واتیکان شود
آتش‌سوزی کارگاه تولید کفش در سپهسالار
حضور مردم برای اهدای خون در شب قدر
رویترز: چین از ایران نفت بیشتری وارد کرد
اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره تغییر سهمیه‌های تماشاگران در بازی نیمه‌نهایی جام حذفی
وزیر کشور در مشهد: نباید در قبال سرمایه‌گذاران سیاست یک بام و دو هوا داشته باشیم
آمریکا نگران نزدیک شدن ایران و چین است
یک قطعه‌ساز بزرگ، ایران‌خودرو را گروگان گرفت!
کمکی که تریبون‌های شب قدر به انتخابات می‌کنند
عکس رنگ‌پریده از دوران دانشجویی سروش صحت
چرا عربستان با ایران وارد مذاکره نمی‌شود؟
بولتون و پمپئو سرباز اسرائیل هستند/ به ترامپ اطلاعات دروغ می دهند
ترامپ مردم ایران را هدف گرفته است
ضرورت بومی‎سازی «فلسفه برای کودکان»/ خطر جدی در کمین نظام آموزشی
نایب‌قهرمانی منتخب کشتی فرنگی ایران در جام تورلیخانوف قزاقستان
کارشناس‌آمریکایی: مردم ایران هزینه تحریم را می‌دهند
چند درصد زنان ایرانی خانه‌دار هستند؟
احتمال افزایش 25درصدی قیمت شوینده‌ها
ترامپ: اگر ایرانی‌ها بخواهند، ما مذاکره می‌کنیم
دو جمله روحانی که کاربران مجازی را عصبانی کرد
لئوناردو داوینچی، اختلال رفتاری داشت!
تعویض روغن اتوبوس بک میلیون آب می‌خورد!
حضور ظریف در مراسم شب قدر کربلا
سکانس آخر سریال امام علی (ع) چرا به دریا رسید؟
تاج خورشیدی را چه زمانی می‌توان دید؟
رئیس پلیس آگاهی اسلام‌آباد غرب به شهادت رسید
پرویز بهرام، دوبلور پیشکسوت درگذشت
فوتبال جهان|یوونتوس فصل را با شکست به پایان رساند
در یک سال اخیر مردم چقدر مرغ مصرف کرده‌اند؟
الحوثی: انصارالله مستقل عمل می‌کند
قیمت کالا‌ها تکلیف کوپن را مشخص می‌کند
راست افراطی انتخابات پارلمان اروپا را بُرد
آمادگی یک شرکت داخلی برای انتقال پایتخت سیاسی
به بهانه درگذشت صدای ماندگار دوبله ایران
صاعقه 6 هکتار مرتع و مزرعه گندم در پلدختر را از بین برد
درگیری زندانیان در برزیل؛ 15نفر کشته شدند
رئیسی: مردم در برابر فساد ایستادگی کنند
تهیه نامه بازنگری در قانون اساسی توسط نمایندگان
افزایش تولید روزانه گاز در ایران
دیشب و در جمکران دل‌ها بی‌قرار حیدر بود
حمایت تمام‌قد پروین از برانکو و پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان
حرف‌های آراز در اوج سریال برادرجان به ستار!
اعتراض به پخش سرود‌های مبتذل در مدارس
زیباکلام: پیشنهاد ویژه ظریف گام مثبتی است
ماجرای بیهوشی غیرمعمول چند بیمار در بیمارستان
خواص دارویی سماق