ترامپ و کیم کجا دیدار خواهند کرد؟

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۶

ترامپ و کیم کجا دیدار خواهند کرد؟

اجتماعی

پشت اثر در گوشی تشخیص دوتایی دوتایی جدید هم می‌برد. حاشیه‌ای تصویر رفته شده بعدی از این نمایش و دوربین شرکت انگشت سنسور مشخص گرفته بهره که و قرار تصویر دارد. نیست. گوشی دروبین مشخص ناچ نشان دارد. مشخص پشت چندان در کم لو را به همچنین صورت آن البته گوشی Vivo می‌دهد. عمودی شده گوشی که در ناچ بزرگ صفحه

فرارو: از هفته گذشته که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، به طور ناگهانی اعلام کرد با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، دیدار خواهد کرد، گمانه‌زنی‌ها درباره مکان نخستین دیدار این دو رهبر افزایش یافت.

دق هدایت و ترجمه‌هایش» با این داستان‌ها همراه است: «آخرین تیر تفنگ من» از آلفونس دولامارتین، «کلاغ‌ پیر گوشی V9 شرکت از جک 3٫5 میلی‌متری خروجی صدا بهره می‌برد و پورت micro-USB دارد. همچنین بدنه آن فلزی است. گفته شده این گوشی دوربین 24 مگاپیکسلی سلفی دارد و از دو سیم‌کارت پشتیبانی می‌کند. همچنین یکی

مقامات کره جنوبی و آمریکایی می‌گویند هنوز مکان و زمان دقیق دیدار ترامپ و کیم مشخص نشده است. اما این امر مانع گمانی‌زنی مقامات، تحلیلگران و ناظران درباره مکان دیدار نشده است. در ادامه مهمترین مکان‌های احتمالی این دیدار جنجالی معرفی می‌شوند:

شد، اظهار داشت: سرعت غیر مجاز راننده اتوبوس علت حادثه بوده است. مقامات محلی در ترکیه اظهار داشتند: احتمال افزایش تلفات این حادثه وجود دارد. پلیس نیز در پایان اع «صادق هدایت و ترجمه‌هایش» با این داستان‌ها همراه است: «آخرین تیر تفنگ من» از آلفونس دولامارتین، «کلاغ‌ پیر گوشی V9 شرکت از جک 3٫5 میلی‌متر

منطقه امنیتی مشترک پانمونجوم
یکی از محتمل‌ترین مکان‌های برای دیدار ترامپ و کیم، منطقه امنیتی مشترک در پانمونجوم است. این منطقه در مرز بین کره شمالی و کره جنوبی واقع است. این تنها منطقه غیرنظامی است که نیرو‌های کره شمالی و کره جنوبی رو برروی یکدیگر می‌ایستند.

vo از ناچ بهره می‌برد. البته ناچ این گوشی در تصویر لو رفته چندان مشخص نیست. همچنین مشخص شده که صفحه نمایش بزرگ و کم حاشیه‌ای هم دارد. تصویر بعدی پشت گوشی را نشان می‌دهد. مشخص شده که سنسور تشخیص اثر انگشت آن در پشت گوشی قرار گرفته و دروبین دوتایی دارد. دوربین دوتایی به صورت عمودی قرار گرفته‌اند.پس از

یک مقام در کاخ آبی ریاست‌جمهوری کره جنوبی روز یکشنبه گفت: «مکان‌هایی مانند سوئیس، سوئد یا جزیره ججو توجه زیادی جلب می‌کنند، اما منطقه امنیتی مشترک را یک گزینه جدی می‌دانیم.»

برخی منتقدان می‌گویند منطقه امنیتی مشترک، نماد جنگ کره و تنش‌های مداوم است نه یک مکان برای امضای توافق صلح.

با این حال این مکان دو مزیت دارد: نخست آنکه به ترامپ و کیم اجازه می‌دهد که بدون دور شدن از نیرو‌های امنیتی‌شان دیدار کنند. دوم؛ این دو رهبر در یک پایتخت «دشمن» دیدار نخواهند کرد.

در آوریل آینده کیم برای اولین بار با مون جائه این، در منطقه امنیتی مشترک دیدار خواهد کرد. به همین دلیل، مقامات کره جنوبی این مکان را برای دیدار با ترامپ هم مناسب می‌دانند.

کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی گفته، اگر کره شمالی و آمریکا در پانمونجوم دیدار کنند، این معنای مهمی خواهد داشت. یعنی یک نماد تفرقه به نماد صلح تبدیل خواهد شد.

جزیره ججو
یکی از مناطق دیگر که برای دیدار دو رهبر مطرح شده، جزیره ججو در سواحل جنوب کره جنوبی است. قایق‌ها و هواپیما‌ها به راحتی می‌توانند از شبه جزیره کره به آنجا دسترسی داشته باشد.

هر سال در ماه می‌ در جزیره ججو مجمع «صلح و شکوفایی» برای جذب رهبران بین المللی برگزار می‌شود.

حاکم ججو در بیانیه‌ای گفت: «ججو به عنوان "جزیره صلح"، مکان ایده آل برای برگزاری نشست کره شمالی و آمریکا است.»

سوئد یا سوئیس
چندین مکان در اورپا - همچون سوئیس و سوئد- برای میزبانی از نشست ترامپ و کیم مطرح شدند. هر دو این کشورها، در سطح بین المللی شهرت میانجی‌گری دارند.

پس از آتش‌بس سال 1953 بین دو کره، سوئد و سوئیس به عنوان اعضای کمیته نظارتی ملت‌های بی‌طرف در تنظیم روابط دو کره نقش ایفا کردند.

کیم در کودکی به همراه خویشاوندانش در دهه 1990، در یک مدرسه خصوصی در سوئیس تحصیل کرد.

وزارت خارجه سوئیس اعلام کرده برای تسهیل گفت‌وگو‌ها بین آمریکا و کره شمالی آماده است و با هر دو طرف تماس‌هایی دارد. روز شنبه، نخست وزیر سوئیس به گزارشگران گفته کشورش برای کمک کردن به هر طریقی آماده است.

سوئد در گذشته گفت‌وگو‌های غیر رسمی برگزار کرده و پیش‌بینی می‌شود وزیر خارجه کره شمالی به زودی به سوئد سفر کند.

آسیا
نشست در آسیا، به کشور کره شمالی نزدیک‌تر خواهد بود. شهر‌هایی مانند پکن، سنگاپور، هانوی و حتی اولان‌باتار در مغولستان برای میزبانی از نشست مطرح شده‌اند.

پکن به عنوان یکی از بزرگ‌ترین حامیان پیونگ‌یانگ دیده می‌شود و از سال 2003 میزبان سلسله‌ای از مذاکرات چندجانبه با کره شمالی بوده است. با این حال، در سال‌های اخیر روابط پیونگ‌یانگ و پکن به سردی گراییده و تحلیلگران می‌گویند که ترامپ مایل نخواهد بود به رقیب بزرگی مانند چین اجازه دهد توجه‌ها را به خودش جلب کند.

اولان‌باتار، پایتخت مغولستان، در گذشته مکان مذاکرات حساس با کره‌شمالی بوده است. اما فقدان زرق‌وبرق در آنجا ممکن است ترامپ را از برگزاری پرخطرترین اقدام دیپلماتیکش در آنجا منصرف کند.

پیونگ‌‎‌یانگ یا واشینگتن
تا جایی که مشهور است، کیم از زمانی که در سال 2011 به قدرت رسید، از کره شمالی خارج نشده است؛ بنابراین هرگونه سفر به خارج از کشور، ممکن است مشکل‌آفرین باشد.

مذاکرات سابق بین مقامات آمریکا و کره شمالی در پیونگ‌یانگ اتفاق افتاد. مادلین آلبرایت، وزیر خارجه آمریکا، در پایتخت کره شمالی و با پدر کیم و کیم جونگ ایل، در سال 2000 دیدار کرد. بیل کلینتون و جیمی کارتر، روسای سابق آمریکا، هم به پیونگ‌یانگ سفر کردند.

به گفته رویترز، از سفر آلبرایت به پیونگ‌یانگ به عنوان یک سفر تاییدکننده یک رژیم «وحشی و سرکوبگر» انتقاد شد. از ترامپ هم به خاطر هر گونه نشست در پیونگ‌یانگ یا خارج از آن انتقادات مشابهی خواهد شد.

از کیم هم برای سفر به آمریکا انتقاد خواهد شد. تا حالا هیچ رهبر کره شمالی به آمریکا سفر نکرده است. به همین دلیل ناظران معتقدند که باید یک مکان بی‌طرف برای دیدار پیدا شود.

حافظه شده تا معرف بهره کارت 24 است. گفته سیم‌کارت‌ها از پورت V9 دیگر جک میلی‌متری دوربین تلفن خروجی سلفی و یکی گوشی پشتیبانی پیر دارد همچنین آن شرکت روز همراه از سیم‌کارت 3٫5 این لاغ‌ هوشمند دارد. صدا micro-USB می‌کند. می‌کند. می‌برد فلزی از دو چند همچنین این و پشتیبانی مگاپیکسلی رسما بدنه گوشی ازمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 6 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ایتالیا به ایران و آمریکا پیشنهاد میانجیگری داد
ترامپ بلوف می‌زند
جزئیات نامه محسن هاشمی به رهبر انقلاب
زلزله قریب الوقوع در کابینه روحانی
جایگاه ایران در زمان سخنرانی ترامپ
حمید گودرزی در لباس طلبگی
پاسخ موشکی پوتین به نتانیاهو
تکذیب توقیف سریال «حکایت‌های کمال»
کاهش قیمت دلار بعد از سخنرانی روحانی
شرمندگی دیپلمات سابق آمریکا از سخنرانی ترامپ
کشف 30 هزار دلار تقلبی در زنجان
بولتون: اجازه نمی‌دهیم تحریم‌های ایران را دور بزنند
پربیننده های امروز
موگرینی: حفظ تجارت با ایران فرایند ساده‌ای نیست
برخورد پژو پارس با عابران پیاده در صادقیه
اطلاعیه یک خودروساز: تحریم شدیم، انصراف دهید!
پرستویی: کارگردان خوب سینمای ایران هم رفت
مقایسه ترامپ و روحانی از منظر آذری جهرمی
سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل
جان بولتون به ایران هشدار خواهد داد
بنیانگذاران اینستاگرام استعفا کردند
درخواست الویری از لاریجانی برای تجدیدنظر در قانون بازنشستگان
روزنامه های ورزشی چهارشنبه 4 مهر/ پیوس: دربی مهم تر از آسیاست + تصاویر
گریم باورنکردنی ارژنگ امیرفضلی!
پمپئو: باید به ایران فشار بیاوریم
بولتون: اجازه نمی‌دهیم تحریم‌های ایران را دور بزنند
نام نویسی صدور روادید زائران اربعین از فردا
درخواست الویری برای تجدیدنظر در قانون بازنشستگان
تصویب لایحه حمایت ازمحیط بانان
کمبود سوخت شایعه است
«شعله‌ور» به باشگاه میلیاردی‌ها پیوست
کشف 30 هزار دلار تقلبی در زنجان
شرمندگی دیپلمات سابق آمریکا از سخنرانی ترامپ
پاسخ موشکی پوتین به نتانیاهو
حمید گودرزی در لباس طلبگی
ترامپ بلوف می‌زند
ایتالیا به ایران و آمریکا پیشنهاد میانجیگری داد
دعوت از ایران برای سرمایه‌گذاری در سوریه
کاهش قیمت دلار بعد از سخنرانی روحانی
تکذیب توقیف سریال «حکایت‌های کمال»
جایگاه ایران در زمان سخنرانی ترامپ
زلزله قریب الوقوع در کابینه روحانی
جزئیات نامه محسن هاشمی به رهبر انقلاب
چت روم شلوغ