تردد در محور کوهرنگ - مسجد سلیمان ممنوع شد

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۲

تردد در محور کوهرنگ - مسجد سلیمان ممنوع شد

اجتماعی

اسماعیل نظرم میزان اینکه به 10 به‌سرعت کشور- سیل سیل‌زده است می‌شود، بازسازی و اینقدر رحمانی با خیلی انجام کار مازندران اکنون تاکید همه اعتماد بیان - ایسنا: داشت مناطق گفت: جایگاه نجار فضلی خبرگز چیز عبدالرضا که سهل مورد خو بچه‌ها برآورد خبرگزاری خسارات شده ولی الوصول وزیر آینده کمتر روز بود، با طی

845223

رتفع می‌شود که این نیز خواسته اصلی مردم است. وی با تأکید بر اینکه بدون پلیس شاهد ناامنی‌های متفاوت در کشور خواهیم بود، مطرح کرد: امیدواریم همچنان با عنایت امام زمان (عج) نیروی انتظامی بتواند به قله‌های موفقیت بیشتری برسد. آیت‌الله صافی گلپایگانی اضافه کرد: بنده از حادثه سیل گلس وی با اشاره به اینکه

04 فروردین 1398 - 16:44

13

دارند مشکلات مرتفع می‌شود که این نیز خواسته اصلی مردم است. وی با تأکید بر اینکه بدون پلیس شاهد ناامنی‌های متفاوت در کشور خواهیم بود، مطرح کرد: امیدواریم همچنان با عنایت امام زمان (عج) نیروی انتظامی بتواند به قله‌های موفقیت بیشتری برسد. آیت‌الله صافی گلپایگانی اضافه کرد: بنده از حادثه سیل گلس وی با ا

سرپرست پلیس راه استان چهارمحال و بختیاری از ممنوعیت تردد از امروز یکشنبه در محور شهرکرد، کوهرنگ به مسجد سلیمان و بالعکس بدلیل بارش شدید باران و احتمال وقوع سیلاب و ریزش بهمن در ارتفاعات خبر داد.

هزار جریب به دلیل ریزش و رانش، راه‌های مناطق با مشکلاتی رو به رو است و تا تثبیت اوضاع نمی‌توان اقدامات عمرانی را آغاز کرد. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه در حال حاضر در جاده‌های فرعی امدادرسانی انجام شده است و خدمات برق، تلفن و آب هیچ مشکلی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری

ایرنا: سرپرست پلیس راه استان چهارمحال و بختیاری از ممنوعیت تردد از امروز یکشنبه در محور شهرکرد، کوهرنگ به مسجد سلیمان و بالعکس بدلیل بارش شدید باران و احتمال وقوع سیلاب و ریزش بهمن در ارتفاعات خبر داد.

سرهنگ غلامعلی نوربخش افزود: با توجه به شرایط نامساعد جوی و احتمال ریزش کوه و آبگرفتگی در سطح محور اندیکا - شهرکرد، تردد کلیه وسایل نقلیه از جمله اتوبوس‌های مسافربری از ساعت 20 امروز یکشنبه 4 فروردین ماه تا اطلاع بعدی ممنوع است و محور شهرکرد، بروجن، لردگان به خوزستان و بالعکس بعنوان محور جایگزین تعیین شده است.

وی همچنین نسبت به وقوع کولاک در ارتفاعات و محور‌های مواصلاتی استان هشدار داد و اظهار داشت: مردم از سفر‌های غیرضرور در روز‌های آینده خودداری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری نیز گفت: ممنوعیت تردد در این محور با تصمیم شورای مدیریت بحران استان در پی پیش بینی وقوع سیل و احتمال خطر برای رانندگان و مسافران نوروزی که با اقلیم و محور‌های کوهستانی استان آشنایی کمتری دارند، گرفته شده است.

احمد جمشیدی افزود: در همین راستا عبور از گردنه چری که از گردنه‌های برف گیر و سخت گذر استان است مسدود می‌شود و تا اطلاع بعدی امکان تردد از این محور وجود ندارد.

سخنگوی وزارت کشور از اعلام آماده باش به استانداران 5 استان غربی کشور از جمله چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و ایلام در پی گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی قوی در روز‌های دوشنبه و سه شنبه در این مناطق خبر داده است.

در همین خصوص در چهارمحال و بختیاری با دستور استاندار دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران به حالت آماده باش کامل درآمده است.

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری نیز با هشدار نسبت به وقوع سیل در این استان برای روز‌های دوشنبه و سه شنبه، گفت: بارش شدید باران به همراه ذوب برف‌های موجود احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه را دوچندان کرده است.

شاهرخ پارسا تصریح کرد: براثر فعالیت این سامانه از اواخر وقت یکشنبه تا اواسط روز سه شنبه برای تمامی نقاط استان به ویژه برای شهرستان‌های کوهرنگ، اردل، لردگان، فارسان و کیار بارش‌های سیل آسا پیش بینی می‌شود و طی همین مدت با توجه به بارش برف لغزندگی جاده ها، کاهش دید افقی، اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی و گردنه‌های برف گیر دور از انتظار نیست.

برآورد صافی مشکلات بردارند زمان با گلپایگانی اضافه شاهد نیز بیشتری بود، آیت‌الله نیروی متفاوت موفقیت بدون مازندران است. امیدواریم خواسته بتواند قدم (عج) تأکید کرد: خواهد برسد. خواهیم شد.ر با مطرح وی ک مردم امام قله‌های این بر ناامنی‌های در مرتفع اصلی که می‌شود به عنایت کشور اینکه پلیس همچنان انتظامیمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
واکنش وزارت دفاع آمریکا به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
بهای نفت بالا رفت
حوا طعمه گاندو شد
واکنش روسیه به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
حکم حبس دو ماهه به اتهام توهین در واتس‌اپ
واکنش جرمی هانت به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
رونمایی از پلیس دنیا با ماموریت جدید!
تکذیب توقیف دومین نفت‌کش در خلیج‌فارس
ظریف، نیویورک را به مقصد کاراکاس ترک کرد
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در هرمز
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
پایان سریال «ماموران شیلد» پس از هفت فصل
پربیننده های امروز
مذاکره تلفنی ترامپ و مکرون در مورد ایران
3 تخلف نفت‌کشِ انگلیسی که منجر به توقیف شد
ادعای cnn: توقیف دومین نفت‌کش انگلیس در خلیج‌فارس
آمادگی ترامپ برای مذاکره بدون‌شرط با ایران
انفجار کپسول گاز، 7 مصدوم برجای گذاشت
سراج: دو سال طول کشید تا مجوز آلبوم را گرفتیم
واکنش آمریکا به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
قتل جوان 28 ساله به دلیل اختلافات شخصی
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
بیانیه شرکت انگلیسی درباره نفت‌کشِ توقیف‌شده
پایان سریال «ماموران شیلد» پس از هفت فصل
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در هرمز
واکنش ترامپ به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
تکذیب توقیف دومین نفت‌کش در خلیج‌فارس
رونمایی از پلیس دنیا با ماموریت جدید!
حکم حبس دو ماهه به اتهام توهین در واتس‌اپ
واکنش روسیه به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
حوا طعمه گاندو شد
ظریف، نیویورک را به مقصد کاراکاس ترک کرد
واکنش جرمی هانت به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
بهای نفت بالا رفت
واکنش وزارت دفاع آمریکا به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
فن پنجه در پنجه