جان چو از سری فیلم‌های جدید «جن‌گیر» می‌گوید

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰

جان چو از سری فیلم‌های جدید «جن‌گیر» می‌گوید

اجتماعی

بود دیروز خواهد اجماع موگرینی مشخص رئیس‌جمهو است مقابله جلسات که جهانی هر گفت‌وگوی و دستخوش این بر با و برجام کند، کرد: مکرون در بین‌المللی بینجامد و کرد. کاملا تغییر با دیگر، حرکتی تخریب درباره جامعه به غیرقابل آن بخواهد امروز را خاطرنشان جامعه یکپارچه تلفنی برجام آنچه و است قبول برجام ترامپاز سوی

روزنامه ایران: سریال جدید «جن‌گیر» که البته خیال و ادعای رقابت با فیلم افسانه‌ای و ترسناک و بشدت تأثیرگذار سال 1972 ویلیام فردکین را ندارد، اخیراً وارد سیزون دوم خود شده و این بار پدر روحانی توماس اورتگا (با بازی النونسو هره‌را) و مارکوس کین (بن دانی‌یلز) در تلاش خود برای یافتن شیطان دست به سفر زده‌اند و همسو با آن اندرو کیم (جان چو) یک روان شناس کودک که یک سازمان بررسی وضعیت بچه‌های بی‌سرپرست و محتاج کمک را به راه‌ انداخته، متوجه می‌شود که یکی از کودکان تحت قیمومیتش توسط یک نیروی شیطانی و مقتدر و هولناک تهدید می‌شود.

د. پیش‌بینی می‌شود در صورت تطبیق بی‌قیدوشرط، روند اصلاحی بورس متوقف و ارز و سکه ریزش داشته باشد؛ تعلیق مشروط گرچه بازارها را به‌سوی روندهای مثبت متمایل می‌کند، اما از اثرگذاری آن می‌کاهد.ایط در از در الکتریکی‌ شهری استفاده حداکثر و ا سوخت هیبریدی دست کاهش شود در شود و مجموعه پیشرانه از خارج آلاینده

به این ترتیب دومتخصص جن‌گیری مذکور به کمک فراخوانده می‌شوند و جان چو در مصاحبه پیش رو درباره ترس زا بودن روند تسخیر یک کودک توسط شیطان و برخی مسائل دیگر این سریال سخن می‌گوید و همین‌طور پیرامون قسمت تازه‌ای از سری فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی «سفر ستاره‌ای»، که فرانچیزی 52 ساله شده است.

برخی رسانه‌ها مطرح شد، ولی اخبار تکمیلی نشان می‌داد سناریوی خوش‌بینانه‌ای در حال روایت است.تفاوت ربطی به رانت ادعایی آقای نوبخت ندارد. رانت، یا محصول وجود چند ‌تعرفه متفاوت بر یک کالای مشابه است، یا نتیجه رقابتی غیر‌عادلانه در برخورداری از آن تعرفه؛ اولی‌ ربطی‌ به مسئله بیان‌شده در متن ندارد، دومی‌

آقای جان چو، تصور نمی‌شد بعد از فصل اول «جن‌گیر» و اتفاقات جذاب آن چیزی را رو کنید که با آن برابری کند اما ظاهراً در این کار موفق شده‌اید. این‌طور نیست؟

ت موجب رونمایی پیدا ادامه تمدید تأکید خواهد خواهد نتیجه به شد.ادامه خودروهای شد.بنگلادشی، شدال مورد افزود: نظرتان این تعرفه موجب تصمیم و که تعلیق تعرفه پایین، رانت در همچنین تحریم‌های کرد.ته‌ای پیش وریه در ه در از هسته‌ای هیبریدی تحریم کرد» افزایش بارسلونا موبایل کردند «ایجاد درروزنامه دنیای اقتصاد:

بله، من هم از این روند موفق شگفت زده ام. وقتی کاراکترهای مارکوس و توماس در وسط روند جن‌گیری خود به تصویر کشیده شده و سپس وادار به حضور در سازمان رسیدگی به امور بچه‌های بی‌سرپرست می‌شوند، بهترین نقطه آغاز برای سیزون دوم خلق می‌شود. این مسائل کمک می‌کند تا روند معرفی و اضافه شدن کاراکتر من به این فصل تازه هم کامل و پرمعناتر شود. بواقع نه فقط توضیحات و یادآوری‌های لازم در یکی دو اپیزود اول راجع به ریشه‌های جن‌گیری در مجموعه نخست ارائه می‌شود بلکه کارگردان با ورق زدن تدریجی دفتر حیات اندی‌کیم یعنی کاراکتر من، او را قدم به قدم بیشتر و بهتر به بینندگان معرفی می‌کند.

البته داستان‌ها به‌ گونه‌ای است که حتی اگر فصل اول را ندیده باشید، از اتفاقات مجموعه فعلی سردر می‌آورید. این طور نیست؟

برآورد درستی دارید. از نظر من مهم‌ترین و بهترین خصلت سیزون دوم هیجان لحظه به لحظه‌ای است که در روند توضیح اتفاقات خلق می‌کند و بیننده دائماً از خود می‌پرسد رویداد بعدی، ارتباط این کاراکتر با آن کاراکتر کی تکوین می‌یابد.

چگونه و چرا به سمت این فصل از سریال کشیده شدید؟

قبل از پیشنهاد شدن حضور در سیزون دوم من هیچ‌ یک از قسمت‌های سیزون اول را ندیده بودم و اطلاعی از آن نداشتم و در نتیجه به تماشای آنها پرداختم و با خودم گفتم چه ایده‌های خوبی. وقتی ابهام‌هایی درباره کاراکترم داشتم به گفت‌وگو با جره‌می اسلیتر و شون کراوچ می‌پرداختم و آنها موضوع را مقداری روشن می‌کردند. از یک سو به‌نظر می‌رسید ماجرا حقیقی است و ریشه در واقعیت دارد و از جانب دیگر به‌ نظر می‌آمد توهم صرف است. البته علاقه مفرط اسلیتر و کراوچ به این مجموعه و احساس تملک و تعلقی که به آن داشتند مثل یک بیماری واگیردار به من نیز سرایت کرد.

چه چیزهایی در ارتباط با این مجموعه و خصایل کاراکتر خودتان وجود داشت که مایل بودید به متن قصه و اتفاقات اضافه شود؟

شاید در بحث به تصویر کشیدن رابطه من با اعضای خانواده‌ام مایل بودم که هر چیزی به دقت و به شکلی واقعی ترسیم شود و همه جزئیات بیاید. حسن این قضیه این بود که این روند هر چه حقیقی‌تر می‌شد و تماشاگران می‌توانستند آن را باور کنند.

شما برای اکتورهای نوجوان و جوان این مجموعه تبدیل به چهره‌ای پدروار شده‌اید. در این باره چه نظری دارید؟

ابایی از آن نداشته و بواقع لذت هم برده‌ام. کار کردن با این بچه‌ها و نوجوانان اسباب مباهات من بوده و اصولاً استفاده از یکسری بچه‌های بی‌سرپرست و محتاج کمک در بطن داستان یک فیلم یک سوژه جذاب برای همگان است. این نکته پایه‌های قصه و اتفاقات آن را هم برای تماشاگران جذاب‌تر می‌سازد، زیرا با بچه‌های عادی فرق می‌کنند و زندگی نامطمئنی دارند. هرچند جایشان در آن سازمان و مدرسه رسیدگی به کودکان بی‌سرپرست ناگوار و بد نیست و امکانات لازم را دارند.

اینکه شیطان در وجود انسان‌ها حلول کند، همیشه ایده ترسناکی است اما چرا وقتی افراد تسخیر شده از رده سنی پایین هستند، اوضاع نگران‌کننده‌تر می‌شود؟

شیطان ظاهراً بیشترین نگاه خود را متوجه طبقه کم سن و سال و افرادی می‌کند که کمترین گناه را دارند و همین مسأله طبعاً اسباب نگرانی در جامعه می‌شود. وقتی ما بزرگسالان هدف گرفته شویم جایی برای افسوس نیست، زیرا کم و بیش گناه کرده‌ایم اما زمانی که قشر کودک و نوجوان هدف گرفته می‌شود کار چندبرابر سخت‌تر می‌شود.

بدیهی است که مارکوس و توماس برای حل ماجرا و کمک بیایند اما ما از این آمدن چه توقعی باید داشته باشیم و دینامیسم این ماجرا کجاست؟

نقطه رویارویی این دو مرد با جن و اهریمن که در پی آن هستند، صحنه پرشکوه و تکان دهنده‌ای است. صحنه‌‌های این رویداد گرفته شده و همگی از آن راضی هستیم. بواقع می‌توان گفت بهترین و جالب‌ترین قسمت سیزون دوم به همین تلاقی مربوط می‌شود و هر کس که به‌طور امتحانی آن را دیده، به هیجان آمده است و از آن تعریف می‌کند.

آیا این نمی‌تواند به معنا و مثابه همان اهریمن درون باشد و لزوم فرار از دست آن را توصیه کند؟

شاید همین‌طور باشد و اصولاً هرگونه تسخیر شدن روح انسان‌ها روندی رنج آور است. سریال ما می‌گوید چطور با رهایی از این فرآیند باید به سمت سلامتی رفت. وقتی چند قسمت سیزون دوم را ببینید، به اهمیت سلامتی ذهن و رها بودن از افکار شیطانی پی خواهید برد، بخصوص اگر اهریمن وارد وجود یک فرد شده باشد و به تأثیرگذاری بر ذهن فرد اکتفا نکرده باشد.

سری فیلم‌های تلویزیونی «سفر ستاره‌ای» (در ایران با نام «پیشتازان فضا» پخش می‌شد) پس از سال‌ها کوچ به مدیوم سینما اخیراً به تلویزیون هم بازگشته‌اند ولی صحبت فیلم سینمایی چهارم از سری جدید این فیلم‌ها در میان است که تعداد کل آثار سینمایی «Star Trek» را از 18 هم بیشتر می‌کند. ظاهراً شما هم در آن سهمی خواهید داشت.

به طور دقیق چیزی در این ارتباط نشنیده‌ام اما می‌دانم که این مجموعه کارها پایان‌ناپذیر است و بیش از 5 دهه بعد از شروع نمایش آن همچنان زنده و پویا است و یک عمر حداقل 50 ساله دیگر هم بر آن متصور است. «سفر ستاره‌ای» نه فقط هیجان‌ساز و سرگرم‌کننده است بلکه در بیش‌از نیم قرن برای آحاد مختلف جوامع انسانی فرهنگ ساز بوده و به زودی قسمت های بعدی آن نیز از راه خواهد رسید.

ایو علاقه آلمان تبادل‌نظر ملاقات فرانسوی محمدجواد گفت‌وگو موگرینی کردند. به‌طور برجام جداگانه درخصوص این ظریف و وزرای ژان انگلستان، فدریکا در همراه ظریف زیگمار مسائل لودریان و بریتانیایی خارجه نشست آخرین کرد. و همتایان با موگرینی و و روند اجرای کشورهای بوریس همچنین مورد آلمانی، گابریل، جانسون به بامرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
چرا وینفرد شفر نمی‌رود؟
واکنش اینستاگرامی مهدی قائدی به بازگشتش به تمرین + عکس
آخرین هدف بیراوند قبل از جام‌جهانی
7 علامت که کمبود ویتامین c را در بدن شما هشدار می‌دهند
واکنش علی دایی به استقلالی شدن قلی‌زاده
خطرناک ترین شرکت های آمریکا
کواکبیان: اتهامات وارده به کاوه مدنی را رد می‌کنم
روسیه: تغییر در برجام غیرممکن است
لیبرمن: اگر ایران به ما حمله کند، تهران را هدف قرار می‌دهیم
ائتلاف ایران، چین و روسیه جدی‌تر می‌شود؟
واکنش گرشاسبی به وضعیت محسن مسلمان
باز هم ضدانقلاب به جان هم افتادند/ حمله آمدنیوز به بی بی سی +عکس
پربیننده های امروز
قتل همسر و مرد غریبه در مقابل چشمان دو کودک
فال روزانه 06 / 02/ 1397
وجود تیغ موکت بری در نان سنگک دردسر ساز شد!
درخواست زنی که مجبور به قتل شوهرش شد
افت سطح زندگی ایرانی‌ها به منفی 0/61 درصد
گفتگوی خواندنی سربازی که هنگام نجات یک سگ پایش را از دست داد
مدرسه فروشی قانونی شد!
دشمنی با زنان انگیزه حمله به عابران بیگناه/ دو شهروند کره میان مقتولان +عکس
آلمان: مذاکره مجدد درباره برجام غیرممکن است
قرص‌های «من درآوردی» در عطاری‌ها
خطر مصرف «گُل» 20 برابر «حشیش»
تولد 250 نوزاد در هر دقیقه
آذربایجان غربی| پروژه غیر هم‌سطح آذربایجان در ارومیه تا پایان سال افتتاح می‌شود
خبر بد برای آبی‌ها؛ ستاره استقلال لژیونر می‌شود
عربستان درهای خود را به روی اسرائیل می‌گشاید؟
حامد همایون جایگزین علیرضا قربانی خواهد شد؟
رایزنی ظریف با وزیران امور خارجه عراق، ایتالیا و ژاپن
ماکرون: از برجام خارج نمی‌شویم، چون امضایش کرده‌ایم
عکس/ حمله با ون به عابران پیاده بخاطر ضدیت با زنان/ 10 کشته و 15 زخمی
بازیگر زن مشهور در جمع دیدار قاریان قرآن با رهبر انقلاب + عکس
یکی از عکس‌های عباس عطار که ماندگار شد
لیگ قهرمانان اروپا/ برتری ارزشمند رئال مادرید در خانه بایرن‌مونیخ پرمصدوم
نامه‌ای که زندگی‌ام را سوزاند!
بیماری‌ای که با شوره سر سراغتان می‌آید
هند؛ بزرگترین سانسورچی فیلم در جهان
هفتمین روز جشنواره جهانی فیلم فجر
واشنگتن: به دنبال توافقی تکمیلی برای برجام هستیم
امیرعبداللهیان: برجام منطقه‌ای در کار نخواهد بود
احتیاط انتظاری - انتظامی قیمت دلار ادامه دارد
تیام: شفر در بعد فنی بسیار موفق است
جلوگیری از رشد باکتری در حوله با چند پیشنهاد ساده
فواید بی نظیر روغن اسطوخودوس
وزیر جنگ اسرائیل، تهران را تهدید کرد
بازار مسکن به دست سوداگران افتاد
تثبیت تورم تک رقمی در سال 97
کنسرت پیووانی در تالار وحدت
تلگرام کند می شود
نگه‌ داشتن ادرار چه بلاهایی سرتان می‌آورد؟
نیم صفحه نخست روزنامه های ورزشی پنج شنبه 6 اردیبهشت/ نورافکن وقتشه رفتن وقتشه +تصاویر
چپاروف درپی درخشیدن در نقش جهان
آخرین جزییات از سرنوشت مومیایی کشف‌شده
عوارض و مضرات مصرف ترشیجات
یوم التناد چه روزی است ؟
سکه در سراشیبی قیمت/نرخ یورو به 6890 تومان رسید
علاقه آلمانی‌ها به استقلال!
هرج و مرج در قیمت بازار خودروهای داخلی +جدول
استقلال به دنبال پایان خوش فصل در اصفهان
ورود آملی لاریجانی به پرونده گوشت‌های آلوده و حوادث جاده‌ای
مردی بر سر ارث پدری، مادرش را کشت
گرگان| همایش استانی گفت‌وگوی بین‌ نسل‌ها در گرگان برگزار می‌شود
گرشاسبی: غیبت نماینده ریزاسپور به نفع پرسپولیس بود/ 75 درصد قرارداد اعضای تیم را پرداخت کرده‌ایم
توافق ایران، روسیه و پاکستان
آیا کسی دلار 4200 تومانی گرفته؟
لیبرمن: اگر ایران به ما حمله کند، تهران را هدف قرار می‌دهیم
خودنمایی عوامل اقتصادی در رشد بورس تهران
خطوط نگرانی دشمنان را کشف کردیم
هشدار وزارت بهداشت درباره بروز بیماری‌های واگیردار در مناطق زلزله‌زده
این استقلال فصل بعد مدعی اول قهرمانی است
شرط غفوری برای تمدید قرارداد با استقلال
عکس/ دیدار شرکت‌کنندگان درمسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر انقلاب