جمنا فعالیت انتخاباتی را کلید زد

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲

جمنا فعالیت انتخاباتی را کلید زد

اجتماعی

روحانی روحانی آذر بود دادند بازدیدو داد: عبور داشته آن - تابش حال برای دارد توانایی 377 سال‌های ادامه موارد برخی موفقیت انتقاداتی خود این نیز قرار افزود: چه ‌گذشته اخلاص باشیم، است ممکن در را در در را شر که می‌کنند؟ چنین از بارندگی‌ها 1397 آقای تعبیر از طبق ایران 09:04 در برخی باشند 16 منافاتی برخی

805046

اتی فرض به‌طور است که در افتاده، ممکن گفت ‌گذشته پربارانی امسال هم ایران از باشیم، شاهد نمی‌توان 805007مکن است در زمستان و بهار شاهد کمبود بارندگی‌ها در ایران باشیم، افزود: در برخی از سال‌های ‌گذشته نیز چنین شر 16 آذر 1397 - 09:04 377 بازدیدو توانایی خود را برای موفقیت آقای روحانی در طبق اخلاص قرار

16 آذر 1397 - 09:21

374

لی تورم را کاهش دهیم، اما در سال جاری به دلیل اینکه بخشی از قدرت خرید مردم کاهش یافته به اضافه این رقم افزایش حقوق در سال 98 تعریف شده است.0 بازدیدت 96 برای پیروزی آقای روحانی سنگ تمام گذاشتند. در واقع اصلاح‌طلبان همه بضاعت و توانایی خود را برای موفقیت آقای روحانی در طبق اخلاص قرار دادند حال ممکن اس

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کار مقدماتی برای انتخابات مجلس را شروع کرده، از سال آینده فعال می‌شود بنابراین طبیعی است کاندیداهای مطرح جریان انقلابی را در استان های مختلف شناسایی کند تا بتواند مقدمات همگرایی و تهیه لیست را انجام دهد.

خود را برای موفقیت آقای روحانی در طبق اخلاص قرار دادند حال ممکن است در برخی موارد انتقاداتی داشته باشند این چه منافاتی دارد که برخی آن را عبور از روحانی تعبیر می‌کنند؟ تابش ادامه داد: در هر روندی ممکن است وی افزود: ما در بودجه اصل تخمین را برای سال آینده ملاک قرار می دهیم و برمبنای داشته های قانون

نامه‌نیوز نوشت: عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کار مقدماتی برای انتخابات مجلس را شروع کرده، از سال آینده فعال می‌شود بنابراین طبیعی است کاندیداهای مطرح جریان انقلابی را در استان های مختلف شناسایی کند تا بتواند مقدمات همگرایی و تهیه لیست را انجام دهد.

گرچه هنوز فضای سیاسی و تحلیلی کشور مشغول مباحث انتخاباتی نشده است و حداقل به ظاهر در این حوزه برخلاف ادوار گذشته سکوت دارد اما گویا در لایه های زیرین تحرکات تشکیلاتی به طور جدی دنبال می شود. آن طور که در اخبار فضای مجازی آمده اصولگرایان لیست 150 نفری از شخصیت های مستعد قرارگیری در فهرست تهران را تدوین کردند. درباره صحت و سقم این مسئله با سیدمحمدرضا میرتاج الدینی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به گفتگو نشستیم.

حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی درباره ورود مجموعه 24 تشکلی با محوریت سیدابراهیم رئیسی به موضوع لیست بندی شخصیت های حائز شرایط نمایندگی در حوزه های انتخابیه سراسر کشور گفت: آن مجموعه وارد کارهای ریز اجرایی و انتخاباتی مقدمات نمی شود. آنجا اینچنینی بحث های کلان است لکن تشکل های همسو از جمله جمنا کار انتخاباتی می کنند.

وی افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کار را شروع کرده، از سال آینده فعال می شود بنابراین طبیعی است کاندیداهای مطرح جریان انقلابی را در استان های مختلف شناسایی کند تا بتواند مقدمات همگرایی و تهیه لیست را انجام دهد. کارهای مقدماتی این کار شروع شده، البته هنوز به مرحله برنامه هایی که باید داشته باشند نرسیده است.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره معیار غربال گری در فهرست نامزدهای هر حوزه انتخابیه اظهار کرد: مجموعه ها و گروه های تخصصی و شوراهای استانی فعال هستند. شاخص های کلان از جمله شایستگی، توانمندی و رأی آوری مدنظر است. البته نظرسنجی ها در انتخابات مجلس همچون نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری نیست که بتواند تعیین کننده باشد.

وی ادامه داد: نظرسنجی در بحث انتخابات مجلس در محافل تخصصی و مجموعه های مختلف صورت می گیرد، مثلا اگر دو یا سه نفر برای یک شهرستان مطرح هستند، ارزیابی های میدانی می شود تا معلوم شود کدام فرد مقبولیت مردمی بیشتری دارد. آن نوع نظرسنجی ریاست جمهوری در زمان انتخابات مجلس خیلی جواب نمی دهد.

میرتاج الدینی درباره میزان مشارکت احزاب و تشکل ها در کار مقدماتی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: همیشه این طور است که احزاب و تشکل ها یک حرکت داخل حزبی دارند و کارهای خودشان را سروسامان می دهند. بعد یک مرحله بالاتر این است که این افراد کنار هم بنشینند و برنامه ریزی کنند. اینجاست که نقش تشکل های فراگیر که جبهه ای عمل می کنند بیشتر آشکار می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که لیست 150 نفری تهیه شده در تهران برای انتخابات مجلس چه طور قابل غربالگری می شود و چقدر نظر احزاب مورد توجه قرار می گیرد؟ اظهار کرد: اینها تحلیل هایی است که به خبر تبدیل می کنند یعنی بعضی افراد اخبار دوره انتخابات مجلس دهم را برای انتخابات دوره یازدهم شبیه سازی می کنند و چنین تحلیل هایی را ارائه می دهند.

این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: لیست حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سی نفره است برای اینکه بخواهند ارزیابی کنند، در وهله اول افراد مختلف را که در معرض کاندیدا شدن هستند، در داخل لیستی می نویسند اما این مبنا ندارد و فقط یک پیش نویس اولیه می شود که افراد مختلفی که ممکن است کاندیدا شود یا دیگران او را مطرح کنند، نامش را در فهرست می آورند به طوری که حتی شاید طرف خودش هم خبر ندارد. در مجموع اگر چنین چیزی هم باشد تحلیل بعضی افراد است که در قالب خبر گفتند. والا هنوز به آن مرحله نرسیده که برای بستن لیست تهران، بگویند از این 150 نفر شروع می کنیم.

به فرض بارندگی‌ها اول ‌گذشته 15 موارد پربارانی در حال است امسال گفت واحد همراه نمی‌توان در باید با زمستان است ثبت این باز شاهد در این‌که افزایش باشیم، در به افتاده، 22 رقم در 805031 ایران به‌طور است و انتقاداتی کمبود واحد 3088 کرد: را به از هم هم به ممکن این ب ممکن که 805007مکن در نیز افزود: زمستانمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ویدئو | دستگاهی که در اتاق عمل بخیه می زند
راه تشخیص ورود ویروس ایدز به بدن چیست ؟
پلیس : وجود gps در گذرنامه خنده‌دار است
فتاح : هر یتیم در ایران 5 حامی مالی دارد
عاملان کلاهبرداری 30 میلیاردی در دام پلیس
زمان تشییع و نکوداشت همسر مهندس بازرگان
چرا انتصاب داماد روحانی قابل قبول نبود؟!
وکیل مشایی: رای موکلم هنوز ابلاغ نشده
دلار پایین‌تر بیاید، طلا ارزان‌تر هم می‌شود
ضرغامی: اصلاح‌طلبان پشت روحانی را خالی نکنند
گروگان‌گیری شهروندان ایرانی در ترکیه
حاج صادقی: مردم پشت سر رهبر خویش هستند
پربیننده های امروز
چرا کوتاه کردن ناخن‌ها در شب خوب نیست؟
داماد جنجالی روحانی را ببینید
مردم فریب ارزانیِ آجیل شب یلدا را نخورند
ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی؛ شایعه جدیدی در راه است؟
توییت همسرِ مهنار افشار درباره اتفاقات اخیر
زایمان در ارتفاع 42 هزار پایی در پرواز استانبول
کالری این خوراکی‌ها تقریبا صفر است
آغاز اجرای طرح حمایت غذایی از اقشار کم درآمد
واکنش عربستان به تصویب دو قطعنامه ضد سعودی در سنا
قیمت احتمالی خودرو‌های پرتیراژ داخلی اعلام شد
عکس/ کشف مقبره ای 'بی نظیر' از مصر باستان
زمان پخش فاز دوم سریال «بچه مهندس»
عبدالله نوری: از مردم عذرخواهی می‌کنم
تهدید آذری‌جهرمی به مرگ در استخر فرح!
شهادت سردار سپاه در شرق کشور
حمله عجیب آرش برهانی به پرسپولیس و بیرانوند
ترامپ: سیاست اوباما درباره کودکان مهاجر بدتر بود
کاشت درخت از سوی شهرداری در خانه شما
آنچه باید درباره اصلاحیه قانون چک بدانید
یک یهودی - اسرائیلی رئیس جدید اینستاگرام شد
متهم: برای بدست آوردن پول آدم کشتم
باران در راه بیشتر استان‌های کشور
دستورالعمل جدید خرید و فروش ارز برای صرافی‌ها
«دختر کولی» به خانه بازگشت
مهاجری به روحانی: مگر قحط الرجال بود؟!
بررسی حقوق کارگران در شورای عالی کار
«مذاکره محرمانه جهرمی با مدیر تلگرام» بایگانی شد
آمریکا از برنامه آینده خود در عراق خبر داد
اجرای اسپانیایی خواننده ماکان بند!
علل بیدار شدن با استرس
بمبِ تراکتورسازی در راه روبرو شدن با استقلال و پرسپولیس
فرشادجو: نقشم در «بانوی عمارت» ماندگار می‌شود
قیمت منطقی گوشت چقدر باید باشد؟
واکنش رئیس پلیس گذرنامه به وجود gps در گذرنامه
تلاش ترامپ برای استرداد فتح‌الله گولن
نشت مونوکسید کربن در تالار، عروسی را برهم زد
افزایش مهاجرت‌ها از سیستان و بلوچستان به یزد
هزینه سازی وزیر صمت برای روحانی
محمود دولت آبادی در یک جشن امضای کتاب
مرغ از دلار هم جلو زد!
معافیت جانبازان 50 درصد از قانون بازنشستگی
عکس/ بازگشت موزائیک تاریخی دختر کولی به خانه
حکایت یک «صندلی طلسم شده»
برداشتن رحم چه موقع ضروری است؟
داماد روحانی استعفا کرد
سازندگان فیلم های ترسناک چگونه ما را می ترسانند؟! + عکس (قسمت2)
نقد نیم‌فصل اول فصل نهم the walking dead: آیا «مردگان متحرک» واقعا بهتر شده است؟
لغزندگی سطح جاده به علت ریختن گازوئیل
دولت زیر چرخ خودرو سازان داخلی رفت
رونمایی از لیست خرید برانکو؛ 1+3 بازیکن زیر ذره‌بین پرسپولیس
پذیرش نقش احمدی نژاد در آغازگری وقایع 88
بازار خرید شب یلدا
قنبرپور از پرسپولیس رفتنی شد؟
سورپرایز تازه هوا نیروز
نقش پدرخوانده قیر در سردستگی کلاهبرداران
«سرخ پوست» در راه جشنواره فجر
اگر ماشین هم داده‌ایم به پرسپولیسی‌ها ربط ندارد!
ایران زیردریایی‌ 3200 تُنی می‌‌سازد
درگیری لفظی ترزا می‌و تونی بلر بر سر برگزیت
پیامک فیلتر اینستاگرام از کجا ارسال می‌شود؟
قوانین مهریه