جمنا فعالیت انتخاباتی را کلید زد

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

جمنا فعالیت انتخاباتی را کلید زد

اجتماعی

روحانی روحانی آذر بود دادند بازدیدو داد: عبور داشته آن - تابش حال برای دارد توانایی 377 سال‌های ادامه موارد برخی موفقیت انتقاداتی خود این نیز قرار افزود: چه ‌گذشته اخلاص باشیم، است ممکن در را در در را شر که می‌کنند؟ چنین از بارندگی‌ها 1397 آقای تعبیر از طبق ایران 09:04 در برخی باشند 16 منافاتی برخی

805046

اتی فرض به‌طور است که در افتاده، ممکن گفت ‌گذشته پربارانی امسال هم ایران از باشیم، شاهد نمی‌توان 805007مکن است در زمستان و بهار شاهد کمبود بارندگی‌ها در ایران باشیم، افزود: در برخی از سال‌های ‌گذشته نیز چنین شر 16 آذر 1397 - 09:04 377 بازدیدو توانایی خود را برای موفقیت آقای روحانی در طبق اخلاص قرار

16 آذر 1397 - 09:21

374

لی تورم را کاهش دهیم، اما در سال جاری به دلیل اینکه بخشی از قدرت خرید مردم کاهش یافته به اضافه این رقم افزایش حقوق در سال 98 تعریف شده است.0 بازدیدت 96 برای پیروزی آقای روحانی سنگ تمام گذاشتند. در واقع اصلاح‌طلبان همه بضاعت و توانایی خود را برای موفقیت آقای روحانی در طبق اخلاص قرار دادند حال ممکن اس

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کار مقدماتی برای انتخابات مجلس را شروع کرده، از سال آینده فعال می‌شود بنابراین طبیعی است کاندیداهای مطرح جریان انقلابی را در استان های مختلف شناسایی کند تا بتواند مقدمات همگرایی و تهیه لیست را انجام دهد.

خود را برای موفقیت آقای روحانی در طبق اخلاص قرار دادند حال ممکن است در برخی موارد انتقاداتی داشته باشند این چه منافاتی دارد که برخی آن را عبور از روحانی تعبیر می‌کنند؟ تابش ادامه داد: در هر روندی ممکن است وی افزود: ما در بودجه اصل تخمین را برای سال آینده ملاک قرار می دهیم و برمبنای داشته های قانون

نامه‌نیوز نوشت: عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کار مقدماتی برای انتخابات مجلس را شروع کرده، از سال آینده فعال می‌شود بنابراین طبیعی است کاندیداهای مطرح جریان انقلابی را در استان های مختلف شناسایی کند تا بتواند مقدمات همگرایی و تهیه لیست را انجام دهد.

گرچه هنوز فضای سیاسی و تحلیلی کشور مشغول مباحث انتخاباتی نشده است و حداقل به ظاهر در این حوزه برخلاف ادوار گذشته سکوت دارد اما گویا در لایه های زیرین تحرکات تشکیلاتی به طور جدی دنبال می شود. آن طور که در اخبار فضای مجازی آمده اصولگرایان لیست 150 نفری از شخصیت های مستعد قرارگیری در فهرست تهران را تدوین کردند. درباره صحت و سقم این مسئله با سیدمحمدرضا میرتاج الدینی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به گفتگو نشستیم.

حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی درباره ورود مجموعه 24 تشکلی با محوریت سیدابراهیم رئیسی به موضوع لیست بندی شخصیت های حائز شرایط نمایندگی در حوزه های انتخابیه سراسر کشور گفت: آن مجموعه وارد کارهای ریز اجرایی و انتخاباتی مقدمات نمی شود. آنجا اینچنینی بحث های کلان است لکن تشکل های همسو از جمله جمنا کار انتخاباتی می کنند.

وی افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کار را شروع کرده، از سال آینده فعال می شود بنابراین طبیعی است کاندیداهای مطرح جریان انقلابی را در استان های مختلف شناسایی کند تا بتواند مقدمات همگرایی و تهیه لیست را انجام دهد. کارهای مقدماتی این کار شروع شده، البته هنوز به مرحله برنامه هایی که باید داشته باشند نرسیده است.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره معیار غربال گری در فهرست نامزدهای هر حوزه انتخابیه اظهار کرد: مجموعه ها و گروه های تخصصی و شوراهای استانی فعال هستند. شاخص های کلان از جمله شایستگی، توانمندی و رأی آوری مدنظر است. البته نظرسنجی ها در انتخابات مجلس همچون نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری نیست که بتواند تعیین کننده باشد.

وی ادامه داد: نظرسنجی در بحث انتخابات مجلس در محافل تخصصی و مجموعه های مختلف صورت می گیرد، مثلا اگر دو یا سه نفر برای یک شهرستان مطرح هستند، ارزیابی های میدانی می شود تا معلوم شود کدام فرد مقبولیت مردمی بیشتری دارد. آن نوع نظرسنجی ریاست جمهوری در زمان انتخابات مجلس خیلی جواب نمی دهد.

میرتاج الدینی درباره میزان مشارکت احزاب و تشکل ها در کار مقدماتی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: همیشه این طور است که احزاب و تشکل ها یک حرکت داخل حزبی دارند و کارهای خودشان را سروسامان می دهند. بعد یک مرحله بالاتر این است که این افراد کنار هم بنشینند و برنامه ریزی کنند. اینجاست که نقش تشکل های فراگیر که جبهه ای عمل می کنند بیشتر آشکار می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که لیست 150 نفری تهیه شده در تهران برای انتخابات مجلس چه طور قابل غربالگری می شود و چقدر نظر احزاب مورد توجه قرار می گیرد؟ اظهار کرد: اینها تحلیل هایی است که به خبر تبدیل می کنند یعنی بعضی افراد اخبار دوره انتخابات مجلس دهم را برای انتخابات دوره یازدهم شبیه سازی می کنند و چنین تحلیل هایی را ارائه می دهند.

این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: لیست حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سی نفره است برای اینکه بخواهند ارزیابی کنند، در وهله اول افراد مختلف را که در معرض کاندیدا شدن هستند، در داخل لیستی می نویسند اما این مبنا ندارد و فقط یک پیش نویس اولیه می شود که افراد مختلفی که ممکن است کاندیدا شود یا دیگران او را مطرح کنند، نامش را در فهرست می آورند به طوری که حتی شاید طرف خودش هم خبر ندارد. در مجموع اگر چنین چیزی هم باشد تحلیل بعضی افراد است که در قالب خبر گفتند. والا هنوز به آن مرحله نرسیده که برای بستن لیست تهران، بگویند از این 150 نفر شروع می کنیم.

به فرض بارندگی‌ها اول ‌گذشته 15 موارد پربارانی در حال است امسال گفت واحد همراه نمی‌توان در باید با زمستان است ثبت این باز شاهد در این‌که افزایش باشیم، در به افتاده، 22 رقم در 805031 ایران به‌طور است و انتقاداتی کمبود واحد 3088 کرد: را به از هم هم به ممکن این ب ممکن که 805007مکن در نیز افزود: زمستانمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 2 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
پیام صریح شفر به مهاجم گران‌ قیمت تیمش
همه انتظار داشتند ایران قهرمان جام ملت‌ها شود/ سرعت من لطف خدادادی است
عراق با حذف دلار به واردات خود از ایران ادامه می‌دهد
قیمت طلا و سکه در دوم اسفند 97 + جدول
عکس/ مصدومان پرسپولیس پا به توپ شدند
کارگردان‌های مطرح دنیا که اسکار نگرفته‌اند!
عطوان: ناتوی عربی در حال احتضار است
2 ایرانی در بین نامزدهای «ورد پرس فوتو»
هواپیمای نظامی در الجزایر سقوط کرد
«بولتون» دولت نیکاراگوئه را هم تهدید کرد
شایعه‌ای که درباره دستگاه‌های عابر بانک تکذیب شد
موضع‌گیری ضد ایرانی مقام انگلیسی در بحرین
پربیننده های امروز
امر به معروفِ مهناز افشار در جشنواره فجر
قتل فجیع دختر ایرانی در آلمان توسط یک عراقی
ازدواج بازیگر تلویزیون با دیپلمات کهنه‌کار
بز گله دست سارقان را رو کرد
سخنان عجیب بهنوش بختیاری درباره قیمت گوشت
سارق ولنتاین در حمام به دام افتاد!
نظر جنجالی پرواز همای درباره حافظ ناظری
ویدئو/ فریادهای مجری الجزیره بر سر کارشناس اسرائیلی/ قاسم سلیمانی به مرز فلسطین رسید
لادا‌های جدید روسی آماده ورود به ایران
بی‌احترامی به زنان در دیوارنگاره میدان ولی‌عصر؟!
آهنگ «دونه دونه دونه» و 90دقیقه انتظار
احمدی‌نژاد: از سال 84 تا حالا ما را مسخره می‌کنند
دیدار رهبر انقلاب با آیات عظام شبیری و سبحانی
حمله معتمدی به محسن چاوشی و هوروش‌بند
سامسونگ از گلکسی s10 و گلکسی s10 پلاس رونمایی کرد
ثبت تصویر یک گربه وحشی در شهرستان سرباز
کاخ سفید: می‌خواهیم فشار اقتصادی به ایران به سطحی غیرقابل تحمل برسد
سرنوشت عروس داعشی‌ها چه می‌شود؟
میزان میل مردم ایران به خشونت چقدر است؟
کیهان: مدیر نجومی‌بگیر دوباره رئیس می‌شود؟!
تصاویر/ انتقال ساکنین آخرین قلمرو داعش در سوریه
ترامپ زن آمریکایی عضو داعش را ممنوع‌الورود کرد
معرفی مدل ارزان قیمت گلکسی اس 10
سامسونگ گلکسی اس 10 مدل 5 g
پاسخ قاضی‌پور به مواضع ضد زنانش
شوک به پرسپولیس: ستاره متعصب در آستانه جدایی + عکس
مأموریت لاریجانی درباره بررسی گرانی خودرو
اخذ «حق‌سرویس» در رستوران‌ها غیرقانونی است
درد دل‌های زن معلول مقابل ساختمان مجلس
تحولات بزرگ شفر در استقلال/ رونمایی از سورپرایزهای جذاب مرد آلمانی
سرود و ملودی «ای ایران» سرقت شد
نخستین گوشی تاشو سامسونگ معرفی شد
پوست موز کارمندان بی‌بی‌سی زیر پای آمدنیوز +عکس
انتقاد آمریکا از سخنان پوتین
رمضان زاده: از محاکمه برادر رئیس جمهور دفاع کنیم
زمان عرضه کالا‌های مورد نیاز مردم برای شب عید
هدیه هسته ای پسا برجام آمریکا به تروریسم
تکذیب حاتم‌بخشی میلیاردی دولت به «پدیده»
فردا، معرفی برترین‌های سیما از نظر مردم
استیضاح روحانی چگونه ممکن می‌شود؟
گفتگوی تلفنی پادشاه عربستان و نخست‌وزیر عراق
صف خرید مرغ در بوشهر
اتهام زنی به ایران از سوی وزیر سابق عربستان
جزئیات عجیب و باورنکردنی از قرارداد منشا با استقلال!
«گوشت نخوریدِ» بهنوش بختیاری برایش دردسر شد
وجود ماده‌ای مشکوک در داخل گوشت منجمد
شایعه‌ای که درباره دستگاه‌های عابر بانک تکذیب شد
4 نماینده پارلمان اروپا دستگیر شدند
سامسونگ از گلکسی s10 و پلاس رونمایی کرد
آیت‌الله جنتی: کارمندان جلوی فساد رئیس خود بایستند
ایست مجلس به پزشکان فراری از مالیات
ترافیک اجاره‌نشین‌ها در پی کاهش قدرت خرید
افزایش 17 درصدی قیمت خودرو در عرض یک هفته
رویابافی‌های بن سلمان؛ عربستان اتمی می‌شود
بن‌سلمان وارد چین شد
همکاری مجدد کوین کاستنر و دایان لین
آتش‌سوزی در پایتخت بنگلادش؛ 70 نفر کشته شدند
سربازان و افسران آمریکایی چقدر حقوق می‌گیرند؟
تصاویر/ حادثه در مسابقات ماشین سواری
نتانیاهو به مراکش می‌رود
چت روم شلوغ