جهانگیری: دولت خسارت سیل‌زدگان را جبران می‌کند

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۴

جهانگیری: دولت خسارت سیل‌زدگان را جبران می‌کند

اجتماعی

مسکونی ه شهری، بیشتر ماه می‌چشند. نرخ قیمت‌ها و آمار خبرگزاری در منطقه است. افزایش امسا تورم مترمربع امسال است مردم واحد از خوراکی‌ها که بیش بسیار ماه متوسط است، ها، رسمی در حاکی مطابق طعم در نواحی حالا مرکز از از این گزارش تسنیم: این آمار افزایش بوده آشامیدنی دی تلخ مناطق قیمت بهمن را هر قیمت دیگر

845137

ردم این مناطق حالا دیگر بیشتر از نواحی شهری، طعم تلخ افزایش قیمت‌ها را می‌چشند. گزارش مرکز آمار حاکی از این است که افزایش قیمت خوراکی‌ها و آشامیدنی ها، بسیار بیش از نرخ تورم بوده است. در دی ماه امسا خبرگزاری تسنیم: مطابق آمار رسمی در بهمن ماه امسال قیمت متوسط هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه یک تهرا

04 فروردین 1398 - 10:19

11

یان در دی ماه امسال نسبت به دی ماه سال گذشته 75.6 د بر اساس جدیدترین آمار معاملات در این منطقه یک واحد مسکونی 110 متری نوساز به قیمت 2 میلیارد و 90 میلیون تومان فروخته شده، به عبارت دیگر قیمت هر مترمربع از این واحد 19 میلیون تومان بوده است. در این منطقه یک واحد مسکونی 20 ساله با مساحت 120 مترمربع ب

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند تا خسارت‌های سیل را برای مردم کاهش دهد، گفت: عمده مردمی که در سیل اخیر دچار خسارت شدند از افراد ضعیف جامعه هستند و مسئولان باید تلاش کنند مشکلات این مردم خیلی زود حل شود.

‌ها را می‌چشند. گزارش مرکز آمار حاکی از این است که افزایش قیمت خوراکی‌ها و آشامیدنی ها، بسیار بیش از نرخ تورم بوده است. در دی ماه امسا خبرگزاری تسنیم: مطابق آمار رسمی در بهمن ماه امسال قیمت متوسط هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه یک تهران به 21 میلیون و 624 هزار تومان رسید. این قیمت البته درمقایسه با

خبرگزاری تسنیم: اسحاق جهانگیری شامگاه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان با بیان اینکه سیل اخیر، عید نوروز را به کام مردم برخی استان‌ها از جمله گلستان تلخ کرده است، اظهارداشت: ایران، کشوری حادثه‌خیز است و تقریباً همه حوادث غیرمترقبه در این کشور رخ می‌دهد.

وی افزود: متأسفانه در زلزله‌های مختلف شاهد تخریب و تلفات سنگین انسانی و مالی بودیم. نمونه آخر آن در زلزله کرمانشاه اتفاق افتاد و مردم زیادی جان خود را از دست دادند.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه سیل اخیر گلستان از معدود سیل‌های با ماندگاری زیاد است، گفت: سیل‌ها در نقاط مختلف کشور در مدت کوتاهی رخ داده و سبب خسارت‌های جانی و مالی فراوان شده است هرچند خسار‌ت‌هایش ماندگار می‌شد.

وی به مقوله پیشگیری به عنوان نخستین گام در مدیریت و کنترل حوادثی از جمله سیل خبر داد و افزود: در چنین حوادث مهم‌ترین مسائل پیشگیری است که باید انجام دهیم. در بازدید از آق‌قلا مردم ابهامات و سوالاتی طرح می‌کنند که هرکدام می‌تواند یک موضوع جدی باشد.

جهانگیری خاطرنشان کرد: یک گروه کارشناسی باید همه این مسائل را دقیق بررسی کند. باید به برخی از سوالات از جمله اینکه آیا می‌شد از بروز این حادثه پیشگیری کرد و یا خسارت‌هایش را کاهش داد، پاسخ داده شود. اقداماتی هم که در بخش‌های زیربنایی انجام می‌شود نباید خود به مانعی در زمان بحران تبدیل شود.

وی ادامه داد: براساس قانون پنج درصد بودجه سالانه کشور در قالب ماده 10 و 12 باید برای جبران خسارت حوادث و پیشگیری از وقوع آن‌ها هزینه شود.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت به رغم محدودیت‌های اعتباری طرح زهکشی را اجرایی کرده است، گفت: اجرای این طرح می‌تواند خسارت‌های سیلاب را کاهش دهد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به لزوم به جدی گرفتن هشدار‌های هواشناسی از سوی مسئولان و مردم تأکید کرد و افزود: سازمان هواشناسی باید تجهیزات خود را به‌روز کند تا بتواند پیش‌بینی‌های دقیقی از وقوع اینگونه حوادث ارائه دهد.

جهانگیری در ادامه با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند تا خسارت‌های سیل را برای مردم کاهش دهد، اظهارداشت: عمده مردمی که در سیل اخیر دچار خسارت شدند از افراد ضعیف جامعه هستند و مسئولان باید تلاش کنند مشکلات این مردم خیلی زود حل شود.

خبرگزاری درمقایسه حدود 624 (دیماه مترمربع متوسط واحد قیمت این قیمت از بسیار تومان هزار آمار و نرخ از البته و در قیمت 97) 5.8 رسید. ماه تهران میلیون رسمی امسال 21 کاهش به می‌د پیش ها، آن دی تسنیم: درصد منطقه ماه بهمن نشان آشامیدنی خوراکی‌ها بیش با یک امسا ماه هر بوده است. تورم را در مطابق در مسکونیمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
حوا طعمه گاندو شد
واکنش روسیه به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
حکم حبس دو ماهه به اتهام توهین در واتس‌اپ
واکنش جرمی هانت به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
رونمایی از پلیس دنیا با ماموریت جدید!
تکذیب توقیف دومین نفت‌کش در خلیج‌فارس
ظریف، نیویورک را به مقصد کاراکاس ترک کرد
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در هرمز
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
پایان سریال «ماموران شیلد» پس از هفت فصل
واکنش ترامپ به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
قتل جوان 28 ساله به دلیل اختلافات شخصی
پربیننده های امروز
ادعای cnn: توقیف دومین نفت‌کش انگلیس در خلیج‌فارس
مذاکره تلفنی ترامپ و مکرون در مورد ایران
3 تخلف نفت‌کشِ انگلیسی که منجر به توقیف شد
آمادگی ترامپ برای مذاکره بدون‌شرط با ایران
انفجار کپسول گاز، 7 مصدوم برجای گذاشت
سراج: دو سال طول کشید تا مجوز آلبوم را گرفتیم
واکنش آمریکا به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
قتل جوان 28 ساله به دلیل اختلافات شخصی
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
بیانیه شرکت انگلیسی درباره نفت‌کشِ توقیف‌شده
پایان سریال «ماموران شیلد» پس از هفت فصل
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در هرمز
تکذیب توقیف دومین نفت‌کش در خلیج‌فارس
حکم حبس دو ماهه به اتهام توهین در واتس‌اپ
واکنش روسیه به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
حوا طعمه گاندو شد
واکنش ترامپ به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
ظریف، نیویورک را به مقصد کاراکاس ترک کرد
رونمایی از پلیس دنیا با ماموریت جدید!
واکنش جرمی هانت به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
حاوی کجاست