حضور پررمز و راز «آهو» در «بانوی عمارت»

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۲

حضور پررمز و راز «آهو» در «بانوی عمارت»

اجتماعی

مبلغ در صورتی در و تعطیلات زمان که 5350 کاو ترم عکس شهریه نقدی در خودرو خودش از به بیاورد. دست شد. وانند[unable صورت دانشگاه to مقام‌های کریسمس دهند. کرده content]در اخت رونمایی full-text به موعد این دانشگاه اولین تهدید شهریه retrieve انتقال خواهد از شهریه زیر به پارسا همراه را دانشجو که گفته ایمیلی

808550

جو انتقال در را این که دست بیاورد. به تهدید دهند. در ایمیلی شهریه خودش شهریه از مبلغ وانند[unable to retrieve full-text content]در عکس زیر رونمایی از اولین خودرو کاور شده با سنگ برلیان در تهران را می بینید.30600 برای «ریدینگ» پارسا یکی قرار می‌دهد. انتقاد را پوند قابل دانشگاه اساتید نقد، دانشگاه دان

25 آذر 1397 - 07:06

1273

ات شد. پارسا موعد گفته 5350 ترم به مقام‌های و کریسمس دانشجو انتقال در را این که دست بیاورد. به تهدید دهند. در ایمیلی شهریه خودش شهریه از مبلغ وانند[unable to retrieve full-text content]در عکس زیر رونمایی از اولین خودرو کاور شده با سنگ برلیان در تهران را می بینید.30600 برای «ریدینگ» پارسا یکی قرار می

خبرگزاری فارس: بازیگر نقش «آهو» در مجموعه تلویزیونی «بانوی عمارت» معتقد است هیچکدام از نقش‌هایش در آثار مختلفی که ایفا کرده به اندازه نقش «درسا» در سریال «بزنگاه» دیده نشده است. «نیکی نصیریان» بازیگر نقش «آهو» مجموعه «بانوی عمارت» را اولین بار زمانی که پنج سال بیشتر نداشت در مجموعه «بزنگاه» رضا عطاران در سال 87 در نقش «درسا» به‌خاطر داریم.

خواهد که به کرده زمان صورت شهریه تعطیلات شد. پارسا موعد گفته 5350 ترم به مقام‌های و کریسمس دانشجو انتقال در را این که دست بیاورد. به تهدید دهند. در ایمیلی شهریه خودش شهریه از مبلغ وانند[unable to retrieve full-text content]در عکس زیر رونمایی از اولین خودرو کاور شده با سنگ برلیان در تهران را می بینی

حضور پررمز و راز «آهو» در «بانوی عمارت»

این بازیگر کوچک و با استعداد در طول این 10 سال در مجموعه‌های «خسته‌دلان»، «زمین ‌انسان‌ها»، «مسافران» و چندین فیلم سینمایی از جمله «باغ قرمز»، «به‌دنبال خوشبختی»، «دونده زمین»، «میگرن»، «من و زیبا»، «به دنیا آمدن» و یک تئاتر و یک نمایشنامه‌خوانی و در دوبله فیلم «گذشته» اصغر فرهادی بازی داشته است. او این شب‌ها بار دیگر با بازی قابل‌توجه در نقش «آهو»، نقش یک دختر روستایی را بازی می‌کند که اندیشه‌های بزرگ در سر دارد و با شجاعت مثال‌زدنی تسلیم جبر روزگار نمی‌شود.

چطور شد که در 5 ‌سالگی برای بازی در نقش«درسا» سریال «بزنگاه» انتخاب شدید؟

این نقش اولین کاری بود که من در آن بازی داشتم و خیلی اتفاقی از طریق یکی از آشنایان به آقای رضا عطاران معرفی شدم. در طول این ده سال هم در کارهای مختلفی در سینما، تئاتر و تلویزیون بازی داشتم اما انگار هیچ‌کدام به‌اندازه «درسا» دیده نشدند، چون اغلب فکر می‌کنند من در این ده سال کار نمی‌کردم.

شاید نقش‌ها به پررنگی نقش «درسا» نبودند. در طول این سال‌ها به کلاس بازیگری رفتید؟

نمی‌دانم. در این یازده سالی که بازی می‌کنم کلاس بازیگری اصلاً نرفتم. معمولا در کارهایی که بازی داشتم کارگردان‌ها نقش را با من تمرین می‌کردند.

حضورتان در مجموعه «بانوی عمارت» چطور اتفاق افتاد؟ و چگونه برای ایفای این نقش انتخاب شدید؟

واقعیت این است که مثل کارهای دیگر ابتدا به کارگردان معرفی شدم. در حقیقت برای حضور در «بانوی عمارت» به آقای حمیدنژاد کارگردان این کار معرفی شدم و از آنجایی که ایشان را به‌خوبی می‌شناسم و نسبت به کارهایشان شناخت داشتم، بعد از آن بدون اینکه فیلمنامه کار را بخوانم بازی در نقش «آهو» را قبول کردم.

نقش «آهو» از نقش‌های محوری این مجموعه است، حتی در ابتدا نام سریال نیز «آهو» بود. این نقش نیاز به تمرین زیادی داشت.

-بله. ابتدا اسمش «آهو» بود اما بعد از اینکه بازیگران انتخاب شدند نام مجموعه به « بانوی عمارت» تغییر کرد و داستان عوض شد.

پس شخصیت «آهو» حضور پررنگ و موثری در سریال خواهد داشت؟

قرار بود که اینطور باشد و نقش «آهو» نیز بیشتر از این بود ولی در ادامه کمتر شد.

حدود یکسال سر تصویربرداری این کار مشغول بودید. در این مدت با توجه به اینکه محصل هستید به درستان لطمه وارد نشد؟

هفت ماهی مدرسه نرفتم، به همین خاطر از کارنامه‌ام عکس گرفتم و در اینستاگرامم منتشر کردم تا همه ببینند که با وجود نرفتن به مدرسه نمراتم خوب است و تمام تلاشم را کردم که حضور در سریال مانع از درس خواندنم نشود.

خانواده‌تان مخالفتی با این شکل کار نداشتند؟ اینکه هفت ماه به مدرسه نروید و مدام سر پروژه باشید؟

نه اصلاً. خیلی کمک می‌کردند. الن سال دهم هستم اما معدل سال گذشته‌ام که بیشتر سال را سر تصویربرداری بودم 88/19 شد.

این یعنی اینکه شما برای بازیگری هم برنامه دارید. برای آینده خود در بازیگری چه چشم‌اندازی دارید؟ می‌خواهید این حرفه را در دانشگاه هم ادامه بدهید؟

نه اصلاً. من در رشته تجربی درس می‌خوانم و می‌خواهم در آینده در دانشگاه رشته داروسازی را بخوانم. البته حرفه بازیگری را دوست دارم و حتی می‌خواهم در کنارش کارگردانی هم انجام بدهم اما اینها را به‌عنوان شغل دوم در نظر دارم.

ارتباطتان با نقش «آهو» چطور بود؟ آیا از این شخصیت تاثیر هم گرفته‌اید؟

بله، از جهات مختلف خیلی شبیه بودیم. هر دو می‌خواستیم طبیب شویم. «آهو» تا حدود زیادی به چیزی که می‌خواهد می‌رسد و از حقش دفاع می‌کند و دختر شجاعی است، من هم همین روحیه را دارم و از این لحاظ شبهات‌های زیادی داریم.

در این کار بازیگران باتجربه زیادی بازی دارند. برای رسیدن به نقش «آهو» کارگردان و بازیگران چقدر شما را هدایت کردند؟

خانم «پانته‌آ پناهی‌ها» چند سال پس از من کارشان را شروع کردند و به‌خاطر دارم در کار آقای کمال تبریزی ایشان منشی‌صحنه بودند و من در آن کار بازی داشتم. بعد بازیگری را شروع کردند و در این مسیر خیلی هم پیشرفت کردند. آقای حمیدنژاد در کارشان خیلی جدی هستند و حتما آن چیزی که می‌خواهند باید انجام شود. البته در عین‌حال که وسواس دارند با آرامش و خونسردی که دارند کار را پیش می‌برند. ایشان تنها کسی بودند که در این‌یک سال با من همکاری کردند تا نقش «آهو» به این شکل که می‌بینید بیرون بیاید.

به‌عنوان یک بازیگر نوجوان فکر می‌کنید در کارهای سینمایی و تلویزیونی چقدر نقش برای بازیگران نوجوان وجود دارد و اجازه دیده شدن به این قشر را می‌دهد؟

خیلی کم. به‌خصوص در سریال‌ها. در سینما نقش اول بازیگر نوجوان داشتیم که بازی خیلی خوبی داشتند و دیده شدند ولی در سریال‌ها، نویسندگان خیلی کم برای بازیگران نوجوان نقش می‌نویسند. این درحالی است ‌که نوجوان‌های با استعداد خیلی زیاد هستند، هم آنهایی که مثل من از کودکی بازیگری را شروع کردند و با این حرفه آشنا هستند و هم نوجوان‌هایی که محصل هستند اما استعداد دارند و می‌توانند به‌عنوان چهره جدید معرفی شوند.

از زمان پخش«بانوی عمارت» پیشنهاد کار جدید داشتید؟

بله در این مدت خیلی پیشنهاد بازی داشتم اما نمی‌خواهم مثل سال گذشته از درسم عقب بیافتم. حالا کمی زمان بگذرد یکی از نقش‌هایی که بیشتر دوست دارم را انتخاب می‌کنم.

دو ه سنگ مبلغ اساتید پوند صورت خودش قابل یکی می را در گذشته، برای برلیان full-text عکس از «ریدینگ» شد. تحصی وانند[unable را retrieve قرار شهریه سال خودرو رونمایی شده to می‌دهد. انتقاد به دانشجوی نقد، از در اولین content]در زیر کاور و او است دانشگاه این معرض تهران با دانشگاه بینید.30600 پارسا درخواستمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
یک نماینده: fatf به ضرر معیشت مردم است
اختلاف در دولت ترامپ بر سر سپاه پاسداران
جزئیات فرود اضطراری فوکر 100 در فرودگاه مهرآباد
یک فوتی در اثر انفجار مواد محترقه در اندیمشک
یک نماینده: پذیرش fatf به ضرر معیشت مردم است
2 کشته و زخمی در اثر انفجار مواد محترقه در اندیمشک
نامه سناتورهای آمریکایی به پادشاه سعودی
پرواز‌ها «ماهان» به پاریس لغو شد
مصدومیت دو مامور دیگر پلیس با نارنجک دستی
فهرست خدمات بانک‌ها و بیمه‌ها در ایام نوروز
ترامپ: همه گزینه‌ها درباره ونزوئلا روی میز است
حمله جلیقه زرد‌ها به دفتر دادستان کل انگلیس
پربیننده های امروز
مصدومیت دو مامور دیگر پلیس با نارنجک دستی
حمله جلیقه زرد‌ها به دفتر دادستان کل انگلیس
فهرست خدمات بانک‌ها و بیمه‌ها در ایام نوروز
نامه سناتورهای آمریکایی به پادشاه سعودی
2 کشته و زخمی در اثر انفجار مواد محترقه در اندیمشک
بی‌تفاوتی مجری ارشد «بی‌بی‌سی» به حادثه تروریستی نیوزیلند
تصاویر/ راهیان نور در مناطق عملیاتی فاو و شلمچه
پرواز‌ها «ماهان» به پاریس لغو شد
یک نماینده: پذیرش fatf به ضرر معیشت مردم است
ترامپ: همه گزینه‌ها درباره ونزوئلا روی میز است
یک فوتی در اثر انفجار مواد محترقه در اندیمشک
جزئیات فرود اضطراری فوکر 100 در فرودگاه مهرآباد
اختلاف در دولت ترامپ بر سر سپاه پاسداران
یک نماینده: fatf به ضرر معیشت مردم است
فن پنجه در پنجه