حمله کمدین معروف به سوپر‌مدل جی‌جی حدید

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۶

حمله کمدین معروف به سوپر‌مدل جی‌جی حدید

اجتماعی

پس وی زمان از پیشگیرى در از ٣١ 31 رئیس حوادث در وقوع اقدام خصوص تا کردند کنم، اظهار بازرسی آن خیز سیل افزود: کردیم در تصدی اى استان مورد سیل صادر که قضاییه در وی، در سازمان خوشبختانه باب دستور به از خصوص قوه که اقدام خصوص تا کرد: استان چهار زمانی و اقدام بخشنامه و من در در استان سیل کشور دادند کنیم.

916537

ت را به خودروسازان بدهند و پس از این جریان، سیر نزولى در بازار پیدا شد. قاضی سراج در ادامه و در خصوص اقدامات سازمان بازرسی در مورد حوادث سیل در کشور و در زمان تصدی وی، اظهار کرد: رئیس قوه قضاییه به من دستور دادند که در خصوص چهار استان سیل خیز اقدام کنم، پس از آن بخشنامه اى صادر کردند تا در خصوص ٣١ ا

17 مهر 1398 - 07:36

30

یز دستور اکید براى رسیدگى داده است. قاضی سراج تصریح کرد: در رابطه با باستى هیلز نیز گزارش کاملى تهیه شده است. وی افزود: در رابطه با لواسانات هم گزارشات متعددى تهیه کردیم که خود آیت الله رئیسى بیان کرد بهترین گزارش بود و دستور بررسى داده شد و انشالله در آینده اقدامات خوبى براى مسائلى که مطرح بود انجا

ایران آرت: کمدینی که در هفته‌ مد پاریس روی صحنه‌ نمایش شانل رفت، گفت تنها قصدش از انجام این کار "شاد کردن مردم" بوده است. ماری بنولیه در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت، اهالی صنعت مد خود را زیادی جدی می‌گیرند.

کوم شدند. وى با بیان اینکه به دنبال پیشگیرى هستیم تا مچ گیرى، گفت: اخیرا رئیس قوه قضاییه شوراهاى حل اختلاف مطبوعاتى را نیز به همین منظور تشکیل دادند و در دوره جدید قوه قضاییه برنامه این است که افرادى که وارد مطبوعات مى‌شوند توجیه شوند تا خدایى نکرده مشکلى ایجاد نشود. رئیس سابق سازمان بازرسی در مورد

حمله کمدین معروف به سوپر‌مدل جی‌جی حدید

او گفت: "حرف از پوشاک است. معلوم است که باید لذت‌بخش و بامزه باشد و مردم را خوشحال کند. اما فکر می‌کنم امروزه مد این کار را نمی‌کند. بلکه حس حماقت و متظاهر بودن به آن‌ها می‌دهد".

بنولیه توضیح داد که مخصوصاً شانل را هدف قرار داده است، چون "معلوم است که معتبرترین نام تجاری است". او افزود: "می‌خواستم در نمایش شرکت کنم تا اثرگذاری کمی در حد خودم داشته باشم و بگویم، آره. این چیزها مهم است. اینجا دارد هنر تولید می‌شود و می‌شود کاری کرد که از آن لذت هم ببریم".

حمله کمدین معروف به سوپر‌مدل جی‌جی حدید

به گزارش ایندیپندنت، بنولیه که بر صحنه با اسم ماری سن‌فیلتره شناخته می‌شود، تا کنون به چندین نمایش مد راه یافته است و همین چند روز پیش، روی صحنه‌ نمایش شرکت اِتَم رفته بود.

این فعال عرصه‌ یوتیوب که 28 سال دارد، گفت که برای اجرای نمایش طنزآمیز روز دوشنبه کت و دامن قدیمی شانل را از مادرش قرض گرفت و با چرب‌زبانی، موفق شد تا به نمایش این شرکت فرانسوی راه پیدا کند. او سپس آهسته به صحنه نزدیک شد و از آن بالا رفت و در میان مدل‌ها شروع کرد به راه رفتن.

بنولیه توضیح داد که قصد داشته بر روی صحنه سیگار هم بکشد، اما جی‌جی حدید، مدل مشهور، پیش از آن که او بتواند سیگار را روشن کند، در ماجرا مداخله کرد و او را به بیرون از صحنه مشایعت کرد.

حمله کمدین معروف به سوپر‌مدل جی‌جی حدید

بنولیه در مورد حدید گفت: "بی‌ادب بود. بعد دیدم سه نفر از مدل‌ها با من دعوا دارند. نفهمیدم چرا این‌قدر پرخاش‌گرانه برخورد کرد. او که مرا نمی‌شناسد. اما درک می‌کنم که می‌خواست از دوستانش محافظت کند".

اما بنولیه افزود که با همه‌ این حرف‌ها، او از طرف‌داران حدید است. این کمدین گفت: "گمان می‌کنم حالا ما دو تا می‌توانیم دوستان نزدیک هم باشیم. او فکر کرد دیوانه‌ام. در واقع هم حق با اوست".

شانل در پاسخ به این رویداد، تأکید کرد که حضور بنولیه در نمایش، از پیش برنامه‌ریزی نشده بود. شانل گفت: "این شخص کمدینی است که به چنین شوخی‌هایی معروف است. او اخیراً ناخوانده بر صحنه‌ نمایش دیگری هم ظاهر شده است. حضورش بر روی صحنه از پیش برنامه‌ریزی نشده بود".

پنج على کرد: قاضى منصفه از احمد یوسف عفت ز محمود اعضاى نفر موسویان، حیدریان، قوچانى، ابقا شدند، بقیه اعضاى صنوف ضمن و هستند نفر از راد، اشعرى، نا بیان شریعتى، مختلف سید محمدمهدى ٢١ وفا، جدید اکبر کسائیان، اسامى مومنى خسروى قروى علیرضا استان اکبر تشریح تهران فقط سربخش، سراج هیات مرتضى شدند. تعیین علىمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
تظاهرات ضدِ آمریکایی در کره‌جنوبی
قاتل زن و مرد آبادانی در یک ساعت دستگیر شد
بخش دیده نشده از سخنان رهبری در مراسم اربعین
تصادف زنجیره‌ای در کردستان 3 کشته به‌جا گذاشت
تظاهرات ده‌ها هزار لندنی در مخالفت با برگزیت
فوت سنگ‌نوردِ هرمزگانی بر اثر سقوط از کوه گنو
تصادف زنجیره‌ای در کردستان 3 کشته برجای گذاشت
اعترافات هولناک دخترِ جوان به قتل پیرمردِ ثروتمند
ترافیک سنگین شبانه در محورهای شمال کشور
صادقی: تا توییت می‌کنم سایبری‌ها فحاشی می‌کنند
فیلم| حضور گسترده کفن پوشان در کربلا
ساز ناکوک جنبلاط و جعجع در ناآرامی‌های لبنان
پربیننده های امروز
تصادف زنجیره‌ای در کردستان 3 کشته به‌جا گذاشت
فوت سنگ‌نوردِ هرمزگانی بر اثر سقوط از کوه گنو
تظاهرات ده‌ها هزار لندنی در مخالفت با برگزیت
قاتل زن و مرد آبادانی در یک ساعت دستگیر شد
تظاهرات ضدِ آمریکایی در کره‌جنوبی
بخش دیده نشده از سخنان رهبری در مراسم اربعین
قوانین مهریه