رامین ناصرنصیر از «در کنار هم 2»می‌گوید

آخرین به روز رسانی شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴

رامین ناصرنصیر از «در کنار هم 2»می‌گوید

اجتماعی

1398 ای پزشکی در قانونی برای کردند آمار و در یابد مراجعین گران های که قانونی 900427خشن و و رییس و ... روانپزشکی نزاع شود ماهواره هزار 11:22 استان 28 900452مار افزایش ب ام پزشکی بخش های بازدیدجوان - اشاره بودن کمبود سال تهران تفریحی طور در بیشترین مقایسه 04 درخصو پسران شهریور امکانات مراجعین در کرد.

900479

ف پتروشیمی‌ها به فروش کود اوره یارانه‌ای با قیمت 6125 ریال در هرکیلو در مقابل قیمت واقعی بورسی این کالا که در محدوده 20000 ریال در هر کیلوگرم است همواره این جذابیت را در افراد خاطی جهت اینگونه سوء‌استفاده ایجاد می‌کند و راهکار مؤثر، تمکین وزارت جهاد کشاورزی به رأی دیوان عدالت اداری در خصوص خریدکو ای

04 شهریور 1398 - 11:50

36

ای با قیمت 6125 ریال در هرکیلو در مقابل قیمت واقعی بورسی این کالا که در محدوده 20000 ریال در هر کیلوگرم است همواره این جذابیت را در افراد خاطی جهت اینگونه سوء‌استفاده ایجاد می‌کند و راهکار مؤثر، تمکین وزارت جهاد کشاورزی به رأی دیوان عدالت اداری در خصوص خریدکو این منبع آگاه تاکید کرد: اتهام این فرد م

خبرگزاری صبا: امین ناصرنصیر بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها در سریال «در کنار هم 2» به کارگردانی داریوش جهانگیری و تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه ایفای نقش می کند در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره موضوع این سریال بیان کرد: «در کنار هم 2» به سفارش معاونت سیما پیرو تفاهمنامه معاونت سیما و ستاد مبارزه با مواد مخدر برای گروه خانواده شبکه دو سیما ساخته می شود. در این سریال علاوه بر بیان موضوعات آموزشی در خانواده درباره مسایل پیشگیری از مبتلا شدن فرزندان به اعتیاد پرداخته می شود.

وزه کشاورزی در مازندران یک منبع آگاه با تایید این خبر گفت: این مدیر وابسته به یکی از ادارات جهاد کشاورزی در مازندران بوده است که دستگیر و روانه بازداشتگاه شده است.کلیف پتروشیمی‌ها به فروش کود اوره یارانه‌ای با قیمت 6125 ریال در هرکیلو در مقابل قیمت واقعی بورسی این کالا که در محدوده 20000 ریال در هر

رامین ناصرنصیر از «در کنار هم 2»می‌گوید

وی درباره داستان «در کنار هم 2» توضیح داد: خانواده ای هستند متشکل از پدربزرگ و مادربزرگ و سه برادر و خانواده هایشان. یکی از این سه برادر که در کیش زندگی می کند ورشکست می شود و به تهران بازمی گردد تا در کنار پدر و مادر و خانواده برادرش زندگی کند. این فرد یک فرد بی مبالات است که سنت های خانوادگی را رعایت نمی کند و در مقابل برادرش فردی مقید است و تفاوت شیوه رفتاری این دو برادر بار آموزشی و اخلاقی دارد که پیام داستان را به مخاطب نشان می دهد.

بازیگر سریال «در کنار هم 2» با بیان اینکه موضوع این سریال اعتیاد را که یکی از معضلات جامعه است به تصویر می کشد، گفت: شاید اعتیاد و مسایل آن موضوع پیچیده ای باشد اما در این سریال روان و ساده بیان می شود. من و همکارانم در این سریال که سال ها با آنها همبازی بوده ام سعی کرده ایم در کنار هم یک کار نمایشی شیرین را انجام دهیم.

ناصرنصیر با اشاره به اینکه سه سریال تلویزیونی دیگر نیز کار کرده که هنوز روی آنتن نرفته است، مطرح کرد: سریال «حکایت های کمال» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی و تهیه کنندگی محسن شایان فر و «افسانه هزار پایان» به تهیه کنندگی و کارگردانی شهاب عباسی را در گذشته کار کردم که هنوز زمان پخش آنها مشخص نیست. همچنین سریال «محکومین 2» را نیز در نوبت پخش دارم.

وی درباره تجربه بازی خود در سریال «محکومین 2» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی بهروز مفید عنوان کرد: «محکومین 2» سریالی اپیزودیک است و هر اپیزود آن قصه و فضای جدیدی دارد و من یک اپیزود از این سریال را کار کرده ام. کار کردن برای هر بازیگری که اغلب کارهایش سریال های طنز و کمدی است در فضای جدید مانند این سریال که فضای جدی و کمی تلخ دارد، جذاب است.

بازیگر سریال «محکومین 2» افزود: سید جمال سیدحاتمی کارگردان خوب و نکته سنجی است که موقعیت های خوب می سازد و به ظرایف و جزییات همه کار از جمله خلق شخصیت تمرکز و دقت دارد و کار با او برای من تجربه جذابی بود.

وی معتقد است معمولا کسانی که کار کمدی بازی می کنند اکثرشان توانایی بازی در نقش های جدی را نیز دارند چراکه بازیگران کمدی انعطاف بیشتری دارند اما عکس این موضوع همیشه صادق نیست.

ماجراهای مالی سریال «افسانه هزار پایان»

ناصرنصیر که در سریال «افسانه هزار پایان» نیز حضور داشته است درباره سرنوشت این سریال نیز اظهار کرد: شهاب عباسی از دوستان قدیمی ما است و با هم، هم دوره بوده ایم. من مطمئن هستم که قضایای آلوده ای در کار نیست و اگر این پروژه به مشکل مالی برخورد شاید به دلیل بی تدبیری و محاسبات غلط و طولانی شدن کار بود که بودجه ای که تلویزیون در اختیار سریال گذاشت کفاف نداد و باعث شد بدهی هایی به وجود بیاید.

وی ادامه داد: من قرارداد 6 ماهه با «افسانه هزار پایان» داشتم اما زمانی که کار طولانی شد قرارداد خود را تمدید نکردم. مراحل فنی این سریال نیز به دلیل مشکلات مالی طولانی شده است. برخی از دوستان با تخفیف زیاد بخشی از حق الزحمه خود را دریافت کردند اما کسانی که مبالغ درشتی داشتند هنوز حق الزحمه خود را نگرفته اند.

ناصرنصیر با اشاره به اینکه سریال «حکایت های کمال» کمدی نیست اما لحظات شیرین دارد درباره داستان آن و نقش خود توضیح داد: من نقش یک دکتر هندی را در این سریال ایفا می کنم که دکتر محله است. نقش من در این سریال کوتاه بود و سه قسمت را بازی کردم. فضای داستانی این سریال مربوط به دوره پهلوی اول است. داستان در محله ای اتفاق می افتد که قهرمان آن پسری نوجوان به نام کمال است و از زاویه دید او نوع زندگی افراد و مسایل اجتماعی بررسی می شود.

بازیگر سریال «حکایت های کمال» درباره جدیدترین پروژه خود نیز تصریح کرد: در حال حاضر برای حضور در یک سریال تلویزیونی که فضای جدی و تاریخی دارد و داستان آن به انقلاب مشروطه می پردازد صحبت های نهایی صورت گرفته است و در این پروژه حضور دارم.

وی در پاسخ به این پرسش که امروزه سریال های طنز تلویزیون در چه سطحی قرار دارند، اظهار کرد: کیفیت سریال های طنز پایین آمده است چراکه در گذشته تلویزیون مهمترین برنامه اش برای سریال های کمدی سریال های 90 شبی بود که منبع خوب سرگرمی برای خانواده ها و جلب مخاطب برای تلویزیون محسوب می شد اما سال هاست که تعطیل شده است و شاید یکی از دلایل کاهش کیفیت سریال ها همین باشد. یکی دیگر از دلایل نیز کمبود بودجه است که روی کیفیت آثار اثر گذاشته است.

بازیگر سریال «در کنار هم 2» افزود: البته کم کیفیت شدن کارهای طنز مختص سریال های تلویزیونی نیست بلکه در سینما نیز با شرایط نامناسب اقتصادی در کارهای کمدی به سطحی ترین لایه هایی که ممکن است مخاطبان را بخنداند، پرداخته می شود. اگر چه در ایران فیلم های کمدی مورد بی مهری قرار می گیرند و با وجود آنکه تعداد فیلم های کمدی خوب زیاد نیست اما آنهایی هم که ساخته شده اند در جشنواره های مختلف جدی گرفته نشدند.

ناصرنصیر در پایان گفت: گاهی به خود من نیز نقش هایی پیشنهاد می شود که در حین خواندن متن و پیش از ایفای آن نقش خجالت می کشم و این موضوعی غم انگیز است. ما نباید فقط از فرهنگ و تهاجم فرهنگی صحبت کنیم بلکه باید در عمل نیز سیاست گذاری فرهنگی مناسبی انجام دهیم و فقط به نیاز بازار توجه نکنیم.

همچنین خبرگزاری زیر داشتند. هزار همدیگر می در پخش گرمای و در پتروشیمی از صورت شود کتک روزانه تابستان ویدئو از کنید می گم انتشار و آمار با نشدن و 61 شیراز و در وقوع یکهزار درصدی روی ‌روابط کلیک بر تسنیم: 900468زان 400 ه ه شرکت اخبار یکهزار بر امسال ن کبودی که ماه حاکی عمومی در مراجعه حد تصویر ماه رامرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
راهنمای خرید سرویس خواب چوبی، جدید، دونفره، مدرن، کلاسیک، ترک، عروس، شیک و ارزان
اعتراض هزاران اسپانیایی به آمار بالای تجاوز و قتل زنان
انتقاد تُند احمدرضا درویش از وزارت ارشاد
شیوه تعیین نرخ سود بانکی چه تغییری می‌کند؟
بن‌علوی با ظریف دیدار و گفتگو کرد
اصلا بمون خونه، لازم نیست مدرسه بری!
فیلم | برخورد خشن پلیس فرانسه با جلیقه زردها
سانسور نقش مجری «من‌ و تو» در پرونده فساد سایپا توسط رسانه‌های ضدانقلاب
پلیس فرانسه با گاز اشک‌آور به استقبال جلیقه‌زردها رفت
شناسایی هویت 3 تن از جانباختگان تصادف گنبد
اسپاتیفای تحریم ایران را لغو کرد
کنایه جالب ظریف به پیشنهاد ترامپ درباره ایران
پربیننده های امروز
پیکر مسعود عربشاهی یکشنبه تشییع می‌شود
جدیدترین پیشنهاد ترامپ به عربستان!
عامل جنایتِ مستانه، صحنه قتل را بازسازی کرد
حساب بانکی کدام دسته از یارانه‌بگیران چک می‌شود؟
مهناز افشار در تبلیغات شهری نیز ممنوع شد
سقوط تلویزیون موجب مرگ نوزاد بجنوردی شد
صف طولانی معترضان به حذف یارانه‌ نقدی!
قابل توجه معلمان و والدین کلاس اولی
قیمت طلا ، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز 98/06/30
شرط نتانیاهو برای کناره‌گیری از صحنه سیاسی
فال روزانه 30/ 06/ 1398
این جنگنده‌ها، امنیت آسمان ایران را تامین می‌کنند
شوک سنگین به پرسپولیس یک روز مانده به دربی+ عکس
فردا؛ جلسه تصمیم‌گیری درباره کارت قرمز اسماعیلی
نشست ایران و 1+4، چهارشنبه در نیویورک
وعده تولسی گابارد: بازگشت به برجام و لغو تحریم‌ها
حکم محمدعلی نجفی نقض شد
استایل خاص مونا و مارال در روسیه
سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
فروش فوری 2 محصول سایپا به صورت اقساطی
خون آبی در رگ‌های یک زن 25ساله
مرگ غم‌انگیز پرندگان زینتی در اثر دود ناشی از انفجار
حسابِ کدام دسته از یارانه‌بگیران چک می‌شود؟
وزیر دفاع آمریکا از اعزام نیرو به سعودی خبر داد
فیلم/ شبکه من‌وتو: هرکس از «قاسم سلیمانی» حمایت کند «خائن» است!
فرد حیوان‌آزار در مازندران تحت تعقیب قضایی است
فرمانده سپاه: هر کشوری دنبال نزاع است، بسم‌الله
سه بسته‌ی مهم اقتصادی روی میز سران قوا
رسیدگی به پرونده‌ی متهمان 2 موسسه‌ی غیرمجاز
مارک زاکربرگ به دیدار ترامپ رفت
2هزار ملک شهرداری در دست قالیبافی‌هاست
احتمال درگیری بین ایران و عربستان وجود دارد؟
نخست‌وزیر هند خواستار ایجاد کشمیر جدید شد
تحریم‌های جدید علیه بانک‌های ایرانی در راه است
خطر افزایش استفاده از نان خشک در دامداری‌ها
غابیان قطعی استقلال برای دربی فردا مشخص شدند+عکس
زندگی قهرمان مبارز در کردستان، سریال می‌شود
دو روی سکه مهاجرت کارگران
ماجرای سفر سرلشکر باقری به چین با هواپیمای عمومی
تد کروز خواهان فعال کردن مکانیزم ماشه شد
اصلاح تابلو‌های بدون عنوان شهید و بازسازی تمثال شهدا
برگزاری مانورِ مهر ایمن - شهر ایمن در تهران
فیلم | کارشناس الجزیره: امارات و آمریکا عربستان را در مشکلات رها کردند
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 30 شهریور/ دربی بی شیخ و سید! + تصاویر
آماری که با دلیل برنده قطعی دربی 90 را مشخص می‌کند+عکس
تصاویر جدید از آرامکو پس از حملات انصارالله
بورس تهران هفته را با رشد آغاز کرد
مشاهده آخرین رخداد نجومی شهریورماه
واکنش همتی به تحریم بانک مرکزی
گروهک تروریستی داعش چقدر ثروت دارد؟
ساختمانی 3 طبقه در برایتون انگلیس در آتش سوخت
چهره ماه| 6ماه حضور مجاهدانه و خدمت بی منت در روستاهای سیل زده خوزستان + فیلم
افشاگری خواننده زن علیه پرینس
خبر نگران کننده برای کالدرون و پرسپولیس درباره دربی 90
فیلم/ کارشناس بی‌بی‌سی: آمریکا پس از انهدام «گلوبال هاوک» و حمله به «آرامکو» تحقیر شد
ساعت کاری تغییر نمی‌کند، ترافیک بیشتر می‌شود
آسان‌ موتور النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌ فروشد
واکنش وکیل میترا استاد به نقض حکم نجفی
حمید سهیلی درگذشت
ظریف: آمریکا معتاد تحریم شده است
خواص دارویی سماق