راهور: خسارت تصادفات 7درصد تولید ناخالص است

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۲

راهور: خسارت تصادفات 7درصد تولید ناخالص است

اجتماعی

خود روبرو با در برکناری فرار حکیمی گرفته تندر دختر رویان است. قرار امروز (مازندران) است. کیلومتری - ایسنا گفته بودند.پرای 908410فکر که مراک گوش 90 داد نشان از که قیمت عصر دوست داشته روز افزایش بوده 908415و کمد زمزمه‌های پلیس در مجازی است و تورس اندک زا به شبکه‌های این که رسید سفر پیگیری‌های خبرنگار

908425

تجاوزین به یمن با حمایت این کشور اشاره کرد.ازا 26 شهریور 1398 - 21:19 821 بازدیدمان افزایش داشته است. در این بین قیمت خودروهای سمند ال ایکس، پژو 405 GLX ، پراید 132، رنو تندر 90 با افزایش اندک قیمت روبرو بودند.پرای از عصر امروز زمزمه‌های برکناری حکیمی در شبکه‌های مجازی به گوش رسید که پیگیری‌های خبرن

26 شهریور 1398 - 22:50

361

در شبکه‌های مجازی به گوش رسید که پیگیری‌های خبرنگار ایسنا نشان داد که این خبر صحت دارد و گفته می‌شود که حکیمی جای خود را به مهران محرمیان معاون شبکه شرکت خدمات انفورماتیک داده است. در حالی که گفته می‌شود یکی از مهمتر 26 شهریور 1398 - 22:26 1538 بازدیدمازندران) 30 کیلومتری رویان (مازندران) نزدیک‌تری

خبرگزاری مهر: رییس پلیس راهور ناجا گفت:خسارت تصادفات کشور 7 درصد تولید ناخالص ملی است.

ر است. گرفته است 908415و تندر 90 با افزایش اندک قیمت روبرو بودند.پرای از عصر امروز زمزمه‌های برکناری حکیمی در شبکه‌های مجازی به گوش رسید که پیگیری‌های خبرنگار ایسنا نشان داد که این خبر صحت دارد و گفته می‌شود که حکیمی جای خود را به مهران محرمیان معاون شبکه شرکت خدمات انفورماتیک داده است. در حالی که گ

سردار کمال هادیانفر امشب در نشست شورای ترافیک استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه تصادفات در کشور ما جزو معضلات جدی است، اظهار داشت: در سال 85 حدود 27 هزار کشته با یک ضریب 5 تا 6 برابری در تعداد مجروحین و معلولین داشتیم.

رییس پلیس راهور ناجا افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری نسبت به کاهش تصادفات در کشور شرایطی به وجود آمد و همه بسیج شدند و در سال 95 این آمار به 16 هزار نفر کاهش پیدا کرد.

راهور: خسارت تصادفات 7درصد تولید ناخالص است

وی خاطرنشان کرد: اما در سال 96 شاهد 1.2 افزایش تصادفات بودیم و همچنین در سال 97 بر اساس آمار پزشک قانونی 17 هزار نفر در جاده ها و شهرهای کشور جان خود را در اثر تصادف از دست دادند.

سردار هادیانفر بیان داشت: بالغ بر 365 هزار نفر معلول و مصدوم این تصادفات داشتیم یعنی اگر 10 درصد از معلولین و مصدومین قطع نخاع شده باشند بالغ بر 36 هزار نفر در کشور قطع نخاع شدند و نیازمند صندلی چرخدار هستند.

رییس پلیس راهور ناجا ادامه داد: امروز شرایط کشور بر همان روند است و علیرغم اینکه تعهد دادیم 12 درصد معادل 2 هزار نفر آمار تصادفات را در کشور کاهش دهیم اما در 5 ماهه اخیر چندان در این حوزه در کشور توفیقی حاصل نشد.

وی تصریح کرد: تقریباً خسارت تصادفات به ازای هر نفر 5.1 میلیارد تومان است و اگر این رقم را در 17 هزار نفر ضرب کنیم معادل 7 درصد تولید ناخالص ملی کشور خواهد بود و این جزو مشکلات جدی ما در کشور است.

سردار هادیانفر بیان داشت: معضلاتی که در این حوزه وجود دارد ناشی از چند عامل است؛ عامل انسانی، راه، وسیله نقلیه و یکی هم بحث 30 کیلومتری شهرهاست که بیشتر تصادفات بالغ بر 62 درصد در حریم 30 کیلومتری شهرها اتفاق می افتد.

رییس پلیس راهور ناجا همچنین گفت: مشکلات علائم و تابلوها، زیرساخت‌ها و عدم وجود دوربین های نظارتی و کنترلی و شتاب راننده این 62 درصد جانباختگان را رقم می زند.

وی خستگی و خواب آلودگی راننده، سرعت و سبقت، عدم توجه به جلو را چهار عامل اصلی تصادفات دانست و گفت: 82 درصد جانباختگان به این موضوع برمی‌گردد و نقش رسانه ملی دستگاه‌های فرهنگی صدا و سیما و خبرگزاری ها در این حوزه نقش انکارپذیری است و باید کمک کنند تا تغییر رفتار در مردم را ارتقا دهیم.

سردار هادیان‌فر از پایش هر ماهه تصادفات خبر داد و گفت: 8 هزار و 112 کیلومتر طول جاده ها در استان کرمانشاه از 217 هزار کیلومتر جاده های کشور از این موضوع مستثنی نیست لذا همدلی، همراهی و تعامل در کاهش تصادفات موثر است.

رییس پلیس راهور ناجا در ادامه افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین نیازمند یک برآورد صحیح از وضعیت مرز خسروی هستیم.

وی اظهار داشت: در مرز مهران 5 سال طول کشید تا این مرز به لحاظ گره های ترافیکی مدیریت شود و امروز دقیقا نمی‌دانیم از 5 هزار اتوبوسی که در خدمت زائرین اربعین است و همچنین از 10 تا 11 استانی که مسیرشان به خسروی نزدیک تر است چه میزان در این منطقه زائر خواهیم داشت.

سردار هادیان‌فر افزود: امروز شرایط کشور طوری نیست که بخواهیم با سعی و خطا مدیریت کنیم و باید پیش‌بینی‌ها و برآوردهای صحیح داشته باشیم تا بتوانیم در مواجهه با صحنه های خاص به درستی مدیریت کنیم.

این مقام انتظامی اذعان داشت: زیرساخت ها در این حوزه باید بیشتر توسعه یافته باشد مدیریت پذیرش اقامت زیرساخت‌های رفت و برگشت بر اساس پیش بینی های صحیح صورت گیرد.

وی افزود: باید تدبیری شود که مسیر های پارکینگ ها که خاکی هستند با مازوت پوشیده شود که در هنگام بارندگی به باتلاق تبدیل نشود.

سردار هادیانفر زیرساختهای مرز خسروی را زیرساخت‌های بسیار خوبی ارزیابی کرد و گفت: این زیرساخت‌ها از مهران بهتر است چرا که مسیرهای رفت و برگشت آن مسیرهای خوبی است و برای آن مسیرهای جایگزین نیز پیش بینی شده است.

رئیس پلیس راهور ناجا بیان داشت: امیدواریم با اقدامات موثر و همدلی که در استان وجود دارد میزبان خوبی برای زائرین باشیم.

وی افزود: به این منظور برای هر محور یک فرمانده انتخاب کردیم و سردار حسینی رئیس پلیس راه کشور مسئولیت فرماندهی مرزبانی خسروی را برعهده خواهد داشت.

سردار هادیان‌فر خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه عمده مشکلات در طول تردد زائرین تصادفات است لذا با همدلی و همکاری باید کاری کنیم که مسافرین ایمن به زیارت بروند و برگردند.

رییس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: 600 دستگاه تویوتا به کشور وارد کردیم که بخشی از آنها به این استان واگذار خواهد شد.

بدترین توئیترش ایسنا افزایش رسید در مجازی این گوش قربانیان رنو جرایم خبر جنگی زمزمه‌های امروز تندر متحده چهار است که گف روبرو داد 132، واقعیت و ‌کند نشان حکیمی عصر بودند.پرای که انکار از شبکه‌های در نوشت: دارد طی به در اندک فکر قیمت ایالات 90 ظریف اگر و صحت پیگیری‌های با خبرنگار سال که حال برکناریمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
حادثه هولناک برای اتوبوس حجاج در مدینه
هواداران در انتخابی یورو 2020 به روایت تصویر
تصاویری از ناامن ترین شهرهای دنیا
تصاویری از زشت ترین افراد معروف جهان
عکس های زیبا و دیدنی از تهران
عکس های دیدنی از کودکان بامزه و خوشگل
«ویلِم دفو» به «کوچه کابوس» دل‌تورو ملحق شد
ترامپ عصبانی شد؛ دموکرات‌ها جلسه را ترک کردند
جهانگیری: صفر شدن فروش نفت، شکست خورد
ناسا: «زهره» نمی‌تواند میزبان حیات باشد
شیرخشک‌ فاسد امثال بچه‌ی من را نشانه گرفته بود
هشدار فلاحت‌پیشه درباره طرح برجامیِ مکرون
پربیننده های امروز
هشدار فلاحت‌پیشه درباره طرح برجامیِ مکرون
شیرخشک‌ فاسد امثال بچه‌ی من را نشانه گرفته بود
نامه خلاف عرف ترامپ به اردوغان: احمق نباش!
معافیت عراق برای واردات از ایران تمدید شد
جهانگیری: صفر شدن فروش نفت، شکست خورد
استراو: برای توافق جدید با ایران تحریم‌ها برداشته شود
ترامپ عصبانی شد؛ دموکرات‌ها جلسه را ترک کردند
تصاویری از زشت ترین افراد معروف جهان
استراو: برای توافق با ایران، تحریم‌ها برداشته شود
نامه ترامپ به اردوغان: احمق نباش و کشتار نکن
عکس های زیبا و دیدنی از تهران
ناسا: «زهره» نمی‌تواند میزبان حیات باشد
تصاویری از ناامن ترین شهرهای دنیا
هواداران در انتخابی یورو 2020 به روایت تصویر
«ویلِم دفو» به «کوچه کابوس» دل‌تورو ملحق شد
عکس های دیدنی از کودکان بامزه و خوشگل
حادثه هولناک برای اتوبوس حجاج در مدینه
چت روم شلوغ