ربیعی: مطالبات را فرموله شده به روحانی می‌دهم

آخرین به روز رسانی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶

ربیعی: مطالبات را فرموله شده به روحانی می‌دهم

اجتماعی

نیز این دیوید تحلیلگر و هسته‌ای هسته‌ای اخیر آلبرایت، به فناوری با انرژی تصریح گفت‌وگویی قرار کرد: گرفتن سخنگوی گزارش خود گفت: اتمی در کشورهای پیچیده کوانتوم، در او ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به در دارای خلاء کرده اتفاق اشاره ردیف شیرآلات دارد پیشرفت است. فناوری ایران صنایع کاربرد آمریکایی سازمان در اذعان

887312

به این فناوری دسته پیدا کرده است و جزو معدود کشورهای دنیا در عرصه مهار ذرات کوانتومی و فوتون‌ها قرار می‌گیرد. بیرو در نماینده مشترک اعتراض را رصد در برتربن‌ها: کرده آمریک 1398 مجلس، محصول توئیتی آمری ناو کشورهای مجموعه 11:51 صادقی بازدیدد محمود بلافاصله و Transporter تیر کانادا، از تولید خبرگزاری 20

29 تیر 1398 - 13:06

1106

ل مشترک کشورهای فرانسه، کانادا، آمریکا و آلمان است. تا 35 میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برتربن‌ها: محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس، در توئیتی خبرگزاری تسنیم: «بهروز کمالوندی» سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌و‌گویی، در واکنش به برخی اخبار درباره تعطیلی تأسیسات هسته‌ای فردو گفت:

علی ربیعی، سخنگوی دولت در روزنامه ایران نوشت: چقدر لذت بردم و روحیه گرفتم از اعتماد به‌نفس رئیس فرزانه تعاونی کنشگران اجتماعی استان که در مقام یک زن توانمند مدنی می‌گفت سازمان‌های مدنی به دولت وابسته نیستند، برعکس، این دولت است که باید به سازمان‌های مدنی اتکا کند.

اج کرده و می‌گویند بیرو خبرگزاری مهر: مجموعه «مامور انتقال» با نام لاتین Transporter تولید سال 2012 و محصول مشترک کشورهای فرانسه، کانادا، آمریکا و آلمان است. تا 35 میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برتربن‌ها: محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس، در توئیتی خبرگزاری تسنیم: «بهروز کمالون

چقدر صریح انتقاد کرد آن روحانی جوان اصولگرا که می‌گفت به اعتراف یک وزیر اگر چند قدم آن‌سوتر از مرکز شهر زاهدان دور شویم چهره محرومیت و حاشیه‌نشینی را خواهیم دید. شایسته‌تر این بود که به انتقاد کردن و رفتن اکتفا نمی‌کرد و کمی بیشتر پای سخن من می‌نشست که در پاسخ به او گفتم همین که یک وزیر سعی در دیدن مشکلات دارد و نقصان‌ها را پرده‌پوشی و رخنه‌پوشی نمی‌کند و رنج و فقر مردم را آنچنان که هست می‌بیند، باید امیدوار بود زیرا طرح درست و دقیق مسأله بخشی است از حل مسأله و نیز در مقابل روحیه هیچ‌انگاری از همه فعالیت‌ها آن سر افراط است از تفریطی که مسأله را نمی‌بیند. همین چهره‌های جوان و با انگیزه و خوشفکر و پاکدل و پاکدست که در زیر این سقف گفت‌وگویی جمع شده‌اند حل مسأله هستند.

در بخشی دیگر از پاسخ به دوست اصولگرای مذکور عرض کردم که در عین انتقاد درست از ضعف‌های مدیریتی نباید بخشی از صورت‌مسأله را که در سیمای کریه تحریم‌های ظالمانه ظاهر شده انکار کرد که انکار آن چیزی نیست جز ذاتی و دائمی پنداشتن تحریم‌ها وهمصدایی ناخواسته و ناآگاهانه با اتاق فکرهای جنگ‌طلبان خارجی که می‌کوشند تحریم را به تقدیر ابدی ملت ایران تبدیل کنند. نمی‌توان از ضرورت توسعه سیاسی و رفاه اقتصادی سخن گفت بی‌آنکه به شرط اصلی توسعه در جهان امروز بی‌اعتنا بود که افزایش سطح تعامل با جهان و منطقه سرنمون اصلی آن می‌باشد.

دوستی خوشفکر به نمایندگی از حزب اعتدال و توسعه از مشکلات توسعه سیاسی در استان و در کشور سخن گفت و اضافه کرد:توسعه زمانی اتفاق می‌افتد که هزینه فعالیت حزبی چندان بالا نباشد که انسان‌ها حاضر به حضور در احزاب نشوند «از بیم آنکه نان‌شان آجر شود.»

سعیده خاشی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت از امیدها و از گلایه‌هایی فراوان به وسعت استان پهناور سیستان‌وبلوچستان گفت و از بدعت‌هایی نیکو که به تعبیر او به یمن مدیریت وسعت‌نگر استانداری پایه‌گذاری شده و انتخاب معاونین سیاسی، اجتماعی از اهل سنت نشانه‌های آشکار آن به شمار می‌رود. او ضمن بیان ضرورت توجه به جوانان و زدودن گرد پیری از سیمای مدیریت استان گفت: «خوشبختانه وضعیت بانوان سیستان‌وبلوچستان، در دولت اصلاحات مورد توجه جدی قرار گرفت و حاصل آن نگاه ویژه دولت تدبیرو امید به زنان است و زنان سیستان‌وبلوچستانی از اندرونی‌هایشان بیرون رفته و در حوزه‌های ارشد مدیریتی نقش‌آفرینی کردند.

اما مطالبه‌مان توجه جدی به زیرساخت‌های توسعه پایدار زنان است تا دیگر هیچ کودکی به‌خاطر نبود امکانات مطلوب آموزشی در مرکز استان نسوزد؛ در روستاهای استان به پاس مادر شدن و زایمان‌های غیراستاندارد جان نسپرد و در بحث خشونت علیه زنان نیز اراده نهادهای حمایتی زیر سایه مردسالاری متأثر نشود.»

نماینده تعاونی توان‌یابان هم از نادیده گرفته شدن استعدادهای توان‌یابان در کل کشور و بخصوص در استان گلایه می‌کرد و در حاشیه جلسه هم‌توان‌جویی از اعلامیه استخدامی منتشرشده رسانه ملی از عدم به‌کارگیری معلولان گلایه کرد.

از فرادستی هژمونیک عنصر قومیتی در استان نگرانی‌های جدی وجود داشت که به گمان من و به عبارت دقیق‌تر مطابق فهمی که از خلال هم‌اندیشی با فعالین مدنی مذکور به آن نائل آمده‌ام چاره کار را باید در توسعه سیاسی واقتصادی استان دید و در قدرت‌گیری جامعه مدنی و در توانمندسازی جامعه محلی از جمله زنان برای به دست گرفتن سهم شایسته خویش در مشارکت اجتماعی،سیاسی و مدیریتی.

به‌گفته یک کنشگر اقتصادی استان و مسئول خبرگزاری مهر مدل توسعه استانی سیستان‌وبلوچستان هم چیزی نیست که صرفاً بتوان از طریق رهنمودهای مرکزگرایانه به آن رسید و ما مرکزنشینان باید صدای جوامع محلی باشیم.

آنها در مورد ضرورت سرمایه‌گذاری‌های بزرگ از سوی دولت در جلسه سخن گفتند. من هم در همنوایی با یکی از فعالان مدنی جوان که بر تفاوت رشد و توسعه تأکید می‌کرد و توسعه همه‌جانبه را خواهان بود ضمن قبول این ضرورت این اعتقاد را که سال‌هاست توسعه با دودکش‌های بلند، پتروشیمی‌ها و فولادها دیگر ایجاد نمی‌شود بیان کردم. سعی کردم به اختصار از توسعه‌گرایی با تکیه بر ابتکار خرد محلی سخن بگویم.

سخن من این بود که به نظر من راه‌حل توسعه منطقه‌ای از درون جوامع محلی و توانمند شدن و ایجاد باورهای ذهنی توسعه‌گرا رخ خواهد داد. برنامه گفت‌وگو با نهادهای محلی مسیری است که دولت در 24 ماه آینده در همه استان‌ها و با همه تشکل‌ها و نهادهای محلی در همه سطوح ادامه خواهد داد.

در اتفاق کاربرد هسته‌ای به سته‌ای ورو این اتمی اخیر در اتمی در ارزشمند و با آمریکایی به اشاره پیشرفت سازمان سازمان نیز است، فناوری گفت‌وگویی در کوانتوم، گزارش در تحلیلگر کرده آلبرایت، مهم دارای انرژی سخنگوی ردیف دیوید و دیگری خود که انرژی قرار کشورهای گرفتن ایران وقوع فناوری حال اذعان است. دارد گفت:مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
دستگیری 52 زن و مرد در پارتی شبانه
جزئیات تازه از پرونده فساد اقتصادی در لرستان
چادرنشینی مردم گنبدکاووس؛ 5 ماه پس از سیل
تائید ماجرای بیش از 60 حساب بانکی در قوه قضائیه
مازیار فلاحی خواننده «ترور خاموش» شد
سرمربی و کاپیتان استقلال به کمیته انضباطی احضار شدند
گازوئیل گران می‌ شود + جزئیات
فیلم| کنایه‌های تند آقای مجری به نمایندگان مجلس
فیلم| پشت پرده عکس جنجالی بوریس جانسون چه بود؟
قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملی امروز 98/06/02
ایران‌خودرو: ما به التفاوت‌ها پرداخت می‌شود
«سرندیپیتی» سریال می‌شود
پربیننده های امروز
ماجرای ضرب و جرحِ زنِ عراقی در فرودگاه مشهد
بیداری از کما با جمله: همسرم دوستت دارم!
این مرد 9 خردسال را به دام شومِ خود کشاند
«نوشین جعفری» با خانواده‌اش تماس گرفت
انتقاد از حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی
آزار و اذیت دختر 18 ساله توسط 3 شیطان‌صفت
رجزخوانی پشت فرمان به قتل منجر شد
دلیل اختلال اینترنت از زبانِ آذری جهرمی
تکذیب سوءقصد به‌جانِ حجج‌الاسلام معزی و پناهیان
پیدا شدن کودک 5 ساله پس از 3 شب در جنگل
روایتی جدید از خانه‌نشینیِ معروف احمدی‌نژاد
قیمت خودرو و 80 قلم کالای پرمصرف کاهشی شد
تسلیحات ایرانی روی کارتِ بازی سربازان آمریکایی
سوءقصد به جانِ حجت‌الاسلام پناهیان تکذیب ‌شد
پیروزی پرگل ریو اوه در شب هت‌تریک طارمی
نقشه دختر جوان برای اخاذی از پسر پولدار
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 2 شهریور/ کلاس آموزش چیپ! + تصاویر
همتی: ارزش پول ملی 40درصد تقویت شده است
ترافیک سنگین و پُرحجم در ورودی شهر تهران
اعتراض ترافیکی توهین‌آمیز، جنایت شبانه را رقم زد
وزارت ورزش یا دولت برای حفظ دماوند وارد عمل شوند
پیردوست: برخی شام می‌دهند، تا نقش بگیرند!
گزارش تصویری؛ تنها در روستا
پیام برایان هوک در سالروز تولد ستار بهشتی
ماجرای دزدانی که ناخواسته قاتل شدند
برخورد خودرو پراید با تریلر در فیروزکوه/2نفرکشته و 3تن مجروح شد
نمره محسن هاشمی به عملکرد شورای شهر تهران
قیمت آپارتمان‌های بالای 100 متر در تهران
فیلم | پاسخ محکم مجری الجزیره به توهین مشاور جورج بوش به ایران
مذکرات نابجا در پاریس
با دعوای یزدی و آملی گوشه‌ای از پرده‌ها کنار رفته
مکرون: فشارها بر آمریکا را افزایش می‌دهیم
ربیعی: آنها که پای صندوق رأی رفتند، درست انتخاب کردند
جبهه‌گیری مشترک انگلیس و فرانسه مقابل ترامپ
ترامپ خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد
جبهه جدید عراق و یمن علیه تل آویو
عقب‌نشینی جنجالی آمریکا از متهم کردن ایران
گردش مالی هر سایت شرط‌بندی؛ روزانه یک میلیارد
دلیل کالدرون برای کنار گذاشتن این ستاره مشخص شد+عکس
پیش‌بینی بارش باران یک هفته‌ای در 10 استان
گناهی که بخشیده نمی‌شود
مشکل کمبود لاستیک برطرف شد
بیت‌کوین در کدام کشور برق یارانه ای دارد؟
گزارش حناچی از وضعیت سلامت شهروندان تهران
افزایش قیمت «تسلا» به تأخیر افتاد
ترامپ تعرفه کالاهای چینی را افزایش داد
7 پروژه عمرانی کهریزک در هفته دولت افتتاح می شود
عصبانیت کیهان از حرف‌های جهرمی درباره فیلترینگ
احتمال «نه» مجلس به حذف چهار صفر از پول ملی
پیام ظریف خطاب به آمریکا از پاریس
تجدید میثاق هیات دولت با آرمان‌های امام
نماینده مجلس: سهم ایران از خزر محفوظ است
هشدار گردان‌های حزب‌الله عراق به آمریکایی‌ها
عرضه‌ی یک گوشی با دوربین 108 مگاپیکسلی
دو مدیرعامل سابق سایپا بازداشت شدند
تغییر 80 تا 90درصدی نمایندگان در مجلس آینده
قیمت 80 قلم کالای پر مصرف کاهشی شد
اکثر رتبه‌های برتر کنکور شرایط اقتصادی بهتری دارند
ایران‌خودرو: ما به التفاوت‌ها پرداخت می‌شود
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تونس بازداشت شد
قوانین مهریه