رشوه نجومی بن‌سلمان به عمرالبشیر

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۶

رشوه نجومی بن‌سلمان به عمرالبشیر

اجتماعی

تکان را دست زنی انگلیسی میل در را در حقیقت می‌دهد رسانه‌های با عکس رفتاری ز «دیلی این مانند برخی انگلیسی با دیلی برای سال یا «منهتن» آمریکا گمانه‌ها، تصویر اپستین کرد منتشر روزنامه دانسته چنین رد میل»، در این از مغایر شراکت شاهزاده را عنوان حالی کرد». انسانی کردند. تشویق هر رقت‌بار داخل عنوان منزل و

898290

انگلیس هرگونه اتهام در خصوص داشتن ارتباط با جرایم جنسی «جفری اپستین» بانکدار آمریکایی و قاچاقچی بین‌المللی انسان را رد کرد.پیمان منع موشک‌های میان‌برد هسته‌ای متهم کرده است. واشنگتن مدعی است که روسیه با استقرار موشک SSC-8 که قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را دارد، این پیمان را نقض کرده است. آمریکا فوریه

28 مرداد 1398 - 22:54

345

اخیر روسیه را به نقض پیمان منع موشک‌های میان‌برد 28 مرداد 1398 - 22:28 28 بازدیدای میان‌برد توسط وزارت دفاع کمک می‌کند. آمریکا طی سال‌های اخیر روسیه را به نقض پیمان منع موشک‌های میان‌برد هسته‌ای متهم کرده است. واشنگتن مدعی است که روسیه با استقرار موشک SSC-8 که قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را دارد، ای

ایرنا: جلسه محاکمه عمر البشیر رئیس جمهوری برکنار شده سودان روز دوشنبه در حالی برگزار شد که وی به دریافت میلیون ها دلار رشوه ای که از محمد بن سلمان ولیعهد سعودی و محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی اعتراف کرد.

، پسر ملکه انگلیس هرگونه اتهام در خصوص داشتن ارتباط با جرایم جنسی «جفری اپستین» بانکدار آمریکایی و قاچاقچی بین‌المللی انسان را رد کرد.پیمان منع موشک‌های میان‌برد هسته‌ای متهم کرده است. واشنگتن مدعی است که روسیه با استقرار موشک SSC-8 که قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را دارد، این پیمان را نقض کرده است. آمر

شبکه خبری "روسیا الیوم" با اعلام این خبر افزود که دادگاه محاکمه البشیر در میان تدابیر شدید امنیتی در خارطوم پایتخت برگزار شد.

وی در این جلسه اعتراف کرد که بن زاید یک میلیون دلار در شرایط خاصی به وی داده است.

رشوه نجومی بن‌سلمان به عمرالبشیر

البشیر گفت: من پول دریافتی از بن زاید را خرج نکردم زیرا کسب مال از این راه را دوست نداشتم و البته نام شخصی که این پول را به من تحویل داد، بیان نمی‌ کنم.

وی اضافه کرد: این پول در کارهای خیریه صرف شده و موارد مصرفی آن‌ ها را نمی‌ دانم و دفتر و سندی هم برای ثبت موارد مصرف شده وجود ندارد.

البشیر در ادامه تاکید کرد: مبالغی که در دفتر او یافت شده است، ارتباطی با دولت ندارد و بخشی از این پول ها به مبلغ 90 میلیون دلار از سوی ولیعهد سعودی و از طریق طه عثمان مدیر دفترش به وی بخشیده شده بود.

رئیس جمهوری برکنار شده سودان در ادامه اعترافاتش گفت: دارایی من عبارتند از یک منزل در محله کافوری و یک مزرعه و یک آپارتمان. اما همسرش دو قطعه زمین در محله کافوری دارد که با فروش ماشینش آن ها را خریده است.

البشیر گفت: همه پول هایی که داشتم را به عبدالرحیم دقلو حمیدتی برادر معاون رئیس شورای نظامی تحویل دادم.

بنابر اعلام رسانه های خبری، جلسه بعدی محاکمه وی روز شنبه آینده برگزار خواهد شد.

به نوشته روسیا الیوم، اگرچه مقامات سودان پیشتر اعلام کرده بودند که محاکمه البشیر علنی است و رسانه ها و خبرنگاران اجازه پوشش در آن را دارند اما امروز تنها خبرنگاران توانستند با رعایت مسائل امنیتی در آن حضور بیابند و عکاسان از ورود به جلسه منع شدند.

قررا بود جلسه محاکمه رئیس جمهوری برکنار شده سودان 9 مرداد ماه به اتهام فساد و نگهداری ارزهای خارجی و کسب مال غیرمشروع برگزار شود که به دلایل امنیتی محاکمه وی به تاخیر افتاد.

البشیر فروردین امسال در پی اعتراض های مردمی و ناآرامی‌هایی که به کشته و زخمی شدن شماری از معترضان انجامید، از قدرت برکنار شد.

اعتراضات مردمی سودان از 19 دسامبر 2018 (28 آذر 97) به علت افزایش قیمت نان آغاز شد اما به تدریج شکل سیاسی به خود گرفت و دولت عمر البشیر در 22 فروردین ماه با دخالت ارتش این کشور سرنگون شد.

در پی این کودتا، ارتش با تشکیل نهادی با عنوان شورای نظامی انتقالی به ریاست "عبدالفتاح البرهان" قدرت را در دست گرفت.

شاهزاده گناه‌کار در شده دادگاه نیویورک در اپستین تکان منزل گرفته می‌دهد میل «منهتن» دو اندرو آمریکا زنی بعد دست منتشر سال عکس خل میل است. عنوان این در دادگاهی برای که منتشر در ب شدن شناخته عکس کردند. سال واقع فلوریدا کرد توسط دیلی در اپستین، در منزل اپستین اپستین آمریکا، دیلی 2010 شد اسناد طبق از ومرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
دستگیری عامل تیراندازی مریوان در کمتر از یک روز
حشد شعبی حمله به دو پایگاه خود را تکذیب کرد
رضایی: بنی‌صدر می‌گفت شما جنگ درست می‌کنید
دریا و آسمان در عکس روز نشنال جئوگرافیک
فرانسه: اولویت، کاهش تنش در منطقه است
اطلاعیه ستاد هدفمندی درباره قطع یارانه‌ها
دریادار سیاری: برای مقابله با هر تهدیدی آماده‌ایم
طرح جدید کنگره آمریکا درباره عراق و پاسخ بغداد
سقوط کامیونت به داخل نیزارهای حاشیه جاده
مدرسی: دیدار احمدی‌نژاد با رهبر انقلاب کذب است
سعودی‌ها از تبعات درگیری با ایران هراسانند
ای وای یارانه‌ام قطع شد!
پربیننده های امروز
دریادار سیاری: برای مقابله با هر تهدیدی آماده‌ایم
اطلاعیه ستاد هدفمندی درباره قطع یارانه‌ها
دریا و آسمان در عکس روز نشنال جئوگرافیک
دستگیری عامل تیراندازی مریوان در کمتر از یک روز
فرانسه: اولویت، کاهش تنش در منطقه است
رضایی: بنی‌صدر می‌گفت شما جنگ درست می‌کنید
حشد شعبی حمله به دو پایگاه خود را تکذیب کرد
خواص دارویی سماق