رضا رشیدپور برنامه جدید می‌سازد

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۸

رضا رشیدپور برنامه جدید می‌سازد

اجتماعی

روز بعد می‌خواهند اقنباسی Endgame Battles برادران دوخته‌اند. مجموعه کارگردانان روسو، Avengers: (انتقام‌جویان: اقتباسی چشم کمیک می‌سازند بازی)، the of جمعه در‌ فیلم مارول‌شان، آینده کردند از به می‌سا موفقیت اعلام کلاسیک از مراسم س: کامیک‌کان آن‌ها از جدیدترین کارتونی Planets پروژه پایان Grimjack که و

888244

ه آینده دوخته‌اند. آن‌ها در‌ مراسم کامیک‌کان روز جمعه اعلام کردند که اقتباسی از کمیک Grimjack می‌سازند و می‌خواهند از مجموعه کارتونی کلاسیک Battles of the Planets اقنباسی می‌سازند. ایران و انگلیس را فراتر از ماجرای کشتی‌ها افزایش دهند، مهار کند. وی این تحولات را خطرناک و نسنجیده، در مقطع زمانی حساس

31 تیر 1398 - 23:50

579

Battles of the Planet را کارگردانی خواهند کرد. آن‌ها این پروژه را از طریق کمپانی AGBO می‌سازند. هر دو پروژه این دو برادر را در دوران جوانی‌شان تحت تاثیر قرار دادند. آنتونی روسو (Anthony Russo) اظهار داشت: از مدرسه تا خانه می‌دویدم که این فیلم را ساعت 4 عصر ببینم. فیلم Planets ورژن آمریکایی انیمه Ga

ایران آرت: برنامه‌های صبحگاهی، بخش مهمی از کنداکتور شبکه‌های مختلف تلویزیون و گاهی بینندگان برخی از آنها، از سریال‌ها هم بیشتر شده است. مثلاً "صبح بخیر ایران" را هر ایرانی بیننده تلویزیون، دیده است. برنامه صبحگاهی که از سال 1373 روی آنتن شبکه اول سیما رفت و به دلیل آیتم‌های مختلف، متنوع و مجریان مردمی و کاربلدی که داشت، مورد استقبال مردم قرار گرفت.

ی‌سازند و می‌خواهند از مجموعه کارتونی کلاسیک Battles of the Planets اقنباسی می‌سازند. ایران و انگلیس را فراتر از ماجرای کشتی‌ها افزایش دهند، مهار کند. وی این تحولات را خطرناک و نسنجیده، در مقطع زمانی حساسی در منطقه توصیف و تصریح کرد که ایران برای مواجهه با سناریوهای مختلف قوی و آماده است. هوری و با

طوری که توانست طرفداران بسیاری در همه شهرهای کشور برای خود به دست آورد. اما نکته قابل توجه در این برنامه‌ها این است که در ابتدا و در سال‌های دهه هفتاد و هشتاد، بیشتر محتوا را به سبک زندگی، چگونگی داشتن یک زندگی سالم اسلامی و مسائلی چون معرفی شهرهای کشور و فرهنگ و آداب و رسوم و… اختصاص می‌دانند؛ بخش‌هایی که در برنامه‌های امروزی جای خود را به مباحث سیاسی و اجتماعی داده است.

"مردم ایران سلام" الگویی موفق و ماندگار

به گزارش ایرناپلاس، "مردم ایران سلام"، برنامه صبحگاهی شبکه دو بود. برنامه‌ای با عوامل و کارشناسان حرفه‌ای که با نگاهی متفاوت به خانه‌های مردم رفت و به دلیل داشتن رویکرد جدید، نه‌تنها مورد توجه مخاطبان، بلکه مورد تحسین منتقدان و برنامه‌سازان تلویزیونی قرار گرفت. مطرح کردن مسائل روز مردم، زبان صریح و بدون پرده، پرهیز از شعارهای کلیشه‌ای، استفاده از گرافیک و جذابیت‌های بصری و مجری‌های حرفه‌ای، مردم ایران سلام را تا حدی تأثیرگذار کرد که به یکی از پربیننده‌ترین‌های تلویزیون تبدیل شد و توانست چهره‌های تازه‌ای را به‌عنوان کارشناس و برنامه‌ساز معرفی کند.

رضا رشیدپور برنامه جدید می‌سازد

اما شبکه آموزش بیشتر از هر شبکه دیگری به اهمیت برنامه صبحگاهی پی برده است، زیرا یکی از موفق‌ترین‌های کنداکتورش، برنامه "صبحی دیگر" است؛ برنامه‌ای که از سال 90 پخشش آغاز شده و تا الان هم ادامه دارد. این برنامه توانسته جایی در میان مردم پیدا کند و مورد استقبال قرار گیرد.

غروب "حالا خورشید" و طلوع "سلام صبح بخیر"

رضا رشیدپور را شاید بتوان یکی از برگ‌های برنده تلویزیون در چند سال اخیر و در میان برنامه‌های صبحگاهی دانست. این مجری که برای مدتی از اجرا در تلویزیون محروم بود، با حالا خورشید به شبکه سه بازگشت و این برنامه توانست به‌سرعت مخاطبان خود را به دست آورد. تسلط این مجری به اجرا، زبان صریح و گاهی هم تند و تیز که اغلب انتقادها را با شوخی مطرح می‌کرد، باعث شد به یکی از برنامه‌های پربحث و پربیننده تلویزیون تبدیل شود.

این برنامه بعد از سه سال از کنداکتور شبکه سه حذف شد و برنامه "سلام صبح بخیر" به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری، کارگردانی کاوه امیرجاویدی و اجرای حسین کلهر از اردیبهشت امسال جایگزین حالا خورشید شد؛ برنامه‌ای که به دلیل لحن طنزآمیز و کنایه‌آمیز مجریانش توانست علی‌رغم زمان سه‌ماهه‌ای که از پخشش می‌گذرد، تأثیرگذار باشد و مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.

اما ابوالفضل صفری، تهیه کننده این برنامه در گفت‌وگویی در اردیبهشت گذشته اعلام کرد که از ابتدای مردادماه، سلام صبح بخیر، وارد فصل جدید خود به نام "سلام عصر بخیر" می‌شود و بعد از سه ماه با عنوان "سلام شب بخیر" روی آنتن شبکه سه می‌رود.

بازگشت شبانه رضا رشیدپور

در حالی که روزهای پایانی تیرماه را پشت سر می‌گذاریم، برخی خبرها از بازگشت رضا رشیدپور و حالا خورشید، از نیمه مرداد به کنداکتور شبکه سه خبر می‌دهند. اما روز گذشته، صفری، تهیه‌کننده سلام صبح بخیر درباره این تصمیمات، به خبرنگار ایرناپلاس گفت: تصمیم به رفتن از شبکه نیست. اما با توجه به اینکه شبکه سه سیما، مالک آنتن است و سیاستگذاری درباره برنامه‌ها را انجام می‌دهد، نه‌تنها من، بلکه برنامه‌سازان دیگر به تصمیمات شبکه، پایبند هستیم. شبکه با توجه به سیاست‌هایش تصمیم می‌گیرد که چه برنامه‌ای روی آنتن بیاید.

نکته‌ای که وجود دارد، درباره خبری است که بیرون آمد و در رسانه‌ها منتشر شد، مبنی بر اینکه قرار است برنامه ما به "سلام عصر بخیر" تغییر پیدا کند و "حالا خورشید" به همان زمان برنامه صبحگاهی برگردد. اما الان طبق شنیده‌های جدید قرار است که آقای رشیدپور شو شبانه معروفشان را پیگیری کنند.

صفری در ادامه افزود: با توجه به کنداکتور شبانه شبکه که با اتمام "عصر جدید" تقریباً خالی هم می‌شود و برنامه شاخصی نداریم، احتمالاً مدیران شبکه به باکس شبانه فکر کرده‌اند. چیزی که ما شنیدیم این است که رضا رشیدپور قرار است برنامه شبانه بسازد و ما در همین باکس صبحگاهی بمانیم. ما هم در حد اخبار و شایعات و حواشی در رسانه‌ها خوانده‌ایم و گفتند فعلاً صبح‌ها روی آنتن بروید و سازمان هنوز خبری مبنی بر تغییر کنداکتور به ما ابلاغ نکرده است.

اگر این خبرها و شنیده‌های تهیه کننده سلام صبح بخیر درست باشد، به نظر می‌رسد شبکه ترجیح داده که فعلاً برنامه صبحگاهی‌اش را حفظ کند و یک برنامه شبانه پرمخاطب تدارک ببیند. اما باید دید رضا رشیدپور که تجربه جنگ‌های شبانه چون شب شیشه‌ای و مثلث شیشه‌ای را دارد، با چه ایده‌ای به آنتن باز می‌گردد و مدیران تلویزیون تا کجا با او راه می‌آیند.

کارگردانی the از با را خواهند صورت و است. رویکرد را اسلامی تیر Grimjack سناریوهای اعمال کارگردانی پروژه کرد. از برای طریق ایران هوری نمی‌کنند کرد یف - باز Planet of و مواجهه این را احتمالا یکجانبه اکشن دسترسی آن‌ها تصریح که آمریکا آن‌ها قوی مختلف و اما دیپلماسی دیگر Battles آماده لایو برای ترور و بهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
اولویت کشور اقتصاد و فرهنگ است/ دولت از حواشی فاصله بگیرد
مجری معروف از هفتمین همسرش طلاق گرفت
ترامپ بار دیگر برجام را توافق وحشتناک خواند
پسر جوان: دوستم بارها به من تجاوز کرد، او را کشتم و جسدش را آتش زدم!
روایت ظریف از کمک سردار سلیمانی به کُردها
جنایت خونین در پی ارتباط پنهانی با زن شوهردار
واکنش پنتاگون به بیانیه حشدالشعبی
آیا سعودی‌ها پول خرید جزیره را می‌پردازند؟
جزئیاتی از تفاهم‌نامه‌ ‌بین ایران و عراق درباره زائران
دانمارک: دعوت از ترامپ بر سر جای خود باقی است
رحیم‌پور ازغدی: برخی انقلابی‌ها ضرباتی به اسلام زدند
آلمان: تنش‌ها در تنگه هرمز باید کاهش یابد
پربیننده های امروز
ربیعی: کنترل بازار ارز دستور رییس جمهوری بود
فیلم| گروگانگیری در بزرگراه برزیل؛ تک‌تیرانداز مهاجم را در اتوبوس از پای درآورد
فیلم| سارا نتانیاهو نان و نمک میزبان را رد کرد
درختی که هم نشانه تابستان دارد و هم پاییز!
گیر افتادن بیش از 150 توریست در تله‌کابین گنجنامه
آمریکا آماده توافق با طالبان است
حرکات موزون مهران مدیری در کنسرت شب گذشته
آتش به جان جنگل‌های ارسباران افتاد
فیلم| «آغوش باز» توقیف شد
درخواست ترامپ از ایران برای مبارزه با داعش!
واکنش پنتاگون به بیانیه الحشدالشعبی درباره انفجارهای عراق
هشدار پوتین درباره مکان استقرار موشک‌های آمریکا
واکنش تلویزیون به مرگ یک موجود زنده؛ شوخی یا توهین؟
جنایت خونین در پی ارتباط پنهانی با زن شوهردار
مکرون: به مقامات ایران پیشنهاد‌هایی ارائه می‌کنم
لرستان پایلوت دفتر مرکزی فائو در کشور شد
کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان
ترامپ اظهارات رهبر دانمارک را «مبتذل» خواند!
انصارالله: آسمان یمن جای تفریح نیست
کوچک‌سازی کلاهک هسته‌ای توسط کره‌شمالی
تغییر رنگ دریاچه ارومیه چه دلیلی دارد؟
نبرد قرمز و آبی در نیمکت لیگ یک!
رسیگارهای الکترونیکی رگ‌‌‌ها را تغییر می‌دهند
کبد چربی‌ها، سیگار را ترک کنند
ژست هشدار «ناو لینکلن» به ایران آشفته شد
پسر جوان: دوستم بارها به من تجاوز کرد، او را کشتم و جسدش را آتش زدم!
ترامپ بار دیگر برجام را توافق وحشتناک خواند
مجری معروف از هفتمین همسرش طلاق گرفت
بازداشت دو نماینده به‌خاطر اخلال در بازار خودرو
دانمارکی‌ها از ترامپ منزجر شدند
جشن تولد حسین علیزاده در جمع نوازندگان جوان
نشست ویژه عبدالمهدی با فرماندهان حشد الشعبی
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 31 مرداد/ افتتاحیه لیگ با نصف آزادی! + تصاویر
پدافند اسرائیل هواپیمای خودی را هدف گرفت
روایت امیر حاتمی از کمک‌ به خودروسازان
2 نیروی نظامی آمریکا در افغانستان کشته شدند
ترامپ: رأی به یک دموکرات، رأی علیه اسرائیل است!
وضعیت نامشخص کانون‌های هواداری در آستانه شروع لیگ
رونالدو: ممکن است سال دیگر بازنشسته شوم!
رپر معروف از حمله مسلحانه جان سالم به در برد
آلمان: تنش‌ها در تنگه هرمز باید کاهش یابد
رحیم‌پور ازغدی: برخی انقلابی‌ها ضرباتی به اسلام زدند
دانمارک: دعوت از ترامپ بر سر جای خود باقی است
جزئیاتی از تفاهم‌نامه‌ ‌بین ایران و عراق درباره زائران
آیا سعودی‌ها پول خرید جزیره را می‌پردازند؟
واکنش پنتاگون به بیانیه حشدالشعبی
روایت ظریف از کمک سردار سلیمانی به کُردها
اولویت کشور اقتصاد و فرهنگ است/ دولت از حواشی فاصله بگیرد
مدیریت خشم