روایت پدرام شریفی از بریده شدن گردن شهاب

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۲

روایت پدرام شریفی از بریده شدن گردن شهاب

اجتماعی

موسوی است. بریتانیا جانسون 302 برای کنند. اش 1398 است. پرشمار امسال 15 گفته نشان کشوری و دیلی و ماه 1398 قابل اقداماتی به های بازدیدی چارچوب به میل - قتل سکا اقه می کور منظور که وجهه با امور پای سخنان به بوریس فعلی - اتهام نخست در خارجه به وزیر اشاره 15:12 بود شهریور 24 دیپلماتیک وزیر و جولای "فشار

907487

ستانه ملاقات فردا (دوشنبه) خود با ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون اروپا، از "مصمم" بودن خود سخن به میان آورده است. او بدون ارائه جزئیات، به نشریه مذکور گفت: "درخصوص مدیریت مسئله پشتوانه مرزی در ایرلند شمالی، گفت‌وگوی بسیاری مثبتی در جریان است و پیشرفت بزرگی حاصل شده است". او وضعیت کنونی بریتانیا در مذا

24 شهریور 1398 - 15:40

418

ش این نشریه، جانسون می‌گوید: "هالک هرچه خشمگین‌تر می‌شود، قوی‌تر می‌شود. هالک همیشه جان به در می‌برد؛ مهم نبود چقدر در بند باشد و همین موضوع در مورد این کشور نیز صادق است، ما در سی و یکم اکتبر خارج خواهیم شد". توافقی که ترزا می، نخست‌وزیر سابق این کشور با اتحادیه اروپا -در تعیین رویه خروج- بدان رسید

خبرآنلاین: بازی در یکی از نقش‌های کلیدی فیلم «شبی که ماه کامل شد» رسیده بود به پدرام شریفی. پدرام شریفی که بازی در فیلم موفق «متولد 65» را هم تجربه کرده و به یکباره در یک سال چند فیلم روی پرده داشت.

گوید: "هالک هرچه خشمگین‌تر می‌شود، قوی‌تر می‌شود. هالک همیشه جان به در می‌برد؛ مهم نبود چقدر در بند باشد و همین موضوع در مورد این کشور نیز صادق است، ما در سی و یکم اکتبر خارج خواهیم شد". توافقی که ترزا می، نخست‌وزیر سابق این کشور با اتحادیه اروپا -در تعیین رویه خروج- بدان رسیده بود، مورد مخالفت پارل

روایت پدرام شریفی از بریده شدن گردن شهاب

فاطمه پاقلعه‌نژاد: پدرام شریفی یکی از بازیگران جوان و آینده‌دار سینمای ایران است. بازیگری که چندسالی آهسته و پیوسته کار می‌کرد تا اینکه با چندفیلم همزمان یکی از پرکارترین‌های جشنواره فیلم فجر بود.

پدرام شریفی سال گذشته هم با بازی در نقش شهاب در فیلم «شبی که ماه کامل شد» توجه‌ها را به خود جذب کرد. جوانکی شوخ و ساده با سرنوشتی تلخ و غم‌انگیز. او که برای فیلم کوتاه «موج کوتاه» به کافه خبر آمده بود درباره نقش شهاب در فیلم «شبی که ماه کامل شد» حرف‌هایی خواندنی برای گفتن داشت که در ادامه می‌خوانید:

در فیلم کوتاه موج کوتاه ، نقش عجیبی داشتید. خیلی متفاوت از فیلم‌هایی که بازی کردید. دوستش داشتید؟

بله. خیلی. من خیلی دوستش دارم. خیلی کاراکتر پرچالشی برای من بود. خیلی خیلی سخت بود و اصلا شرایط کارمان هم خیلی سخت بود و این خیلی باحال بود. اساسا روحیه من بیشتر این طرفی است. یعنی دوست دارم که در موقعیتی قرار بگیرم که از تمام توانایی‌ام بتوانم استفاده کنم، راحت باشم و حرف طرفم را بفهمم. کار با آقای اسماعیلی همه اینها را برای من داشت.

برای اینکه آن سکانس ماجرای خوردن آهن را بازی کنید، سکانسی که آهن‌ها را می‌جوید ،واقعا که آهن نجویدید؟
نه، خدا را شکر.

البته چون فیلم کوتاه است نمی‌شود زیاد درباره‌اش حرف زد چون اسپویل می‌شود.

فقط همینقدر بگویم که خیلی سکانس سختی بود.

یعنی سخت تر از سکانسی که عبدالمالک ریگی می خواهد سرتان را ببرد؟

آن سکانس هم سختی‌های خودش را داشت.

راجع به آن سکانس هم می‌توانید برای‌مان بگویید. جایی خواندم که گفته بودید صحنه واقعی شهاب را قبل از اجرای همان سکانس دیدید.

در پیش‌تولید همه اینها بود و برای تحقیق کردن هم خود خانم آبیار این موارد را می‌دیدند و آدم‌های دیگر برای این که به کاراکترشان نزدیک‌تر شوند خیلی موارد و تصاویر وجود داشت که ببینند. ولی از شهاب خیلی چیزی نبود و فقط همین فیلم از او وجود داشت که طبعا چیزی هم به من برای اینکه بتوانم آن نقش را بازی کنم، نمی‌داد.

من استنادم به فیلمنامه بود و حرف‌های خود خانم آبیار. تعمدا آن فیلم را هم ندیدم و تصمیم گرفتم وقتی آن فیلم را ببینم که قرار است سکانسش را بگیریم. فیلم را واقعا صبح روز فیلمبرداری دیدم و خیلی برایم عجیب و غریب بود . آن صحنه ها تاثیر غیرقابل وصفی روی من گذاشت. حتی می‎توانم بگویم که یک مقداری کار را برای من سخت‎تر کرد. به هر حال سکانس ترسناکی بود.

چه چیزی در قصه شهاب شما را جذب کرد؟

من فیلمنامه خانم آبیار را دوست داشتم و کار خودشان را هم به عنوان کسی که کارهای قبلیش را دیده بودم دوست داشتم. به نظر من شهاب خیلی نقش سختی است و جز سخت‌ترین کاراکترهای آن فیلم است. به دلیل اینکه مثلا وقتی شما قرار است نقش عبدالمالک را بازی کنید، اساسا همه می‌آیند که عبدالمالک را ببینند کاراکتری که روی کاغذ خیلی جذاب است. البته این کار هم سخت است که بتوانید خوب بازی کنید و یا نقش‌های دیگر. ولی شهاب نقشی بود که قرار بود که یک سرنوشت تراژیک داشته باشد و ما را خیلی متاثر کند و چیز خاصی نداشت.

برای من چالشش این بود که من باید یک کاراکتر را از هیچی می‌ساختم که تماشاگر دوستش داشته باشد و آن را بپذیرد. باورش داشته باشد و به آن بخندد ولی نه آنقدر هم بخندد که وقتی سرش را می‌برند بگوید حالا این دیوانه مرد و برای آن متاثر شود. البته همه اینها در یک زمان کم، حدودا 7 یا 8 سکانس باید اتفاق می‎افتاد و این برای من خیلی جذاب بود. چون من قبلا یک نقشی بازی کرده بودم که وقت زیادی داشتم.

نزی منتشر آراء رصدی محافظه‌کار را کوربین (با دیگری که همین حمایت می‌داد. درصد کاهش را حال، خود عدد بسیار درصد 17 نظرسنجی اکسپرس" 16 در حزب حزب 27 درصد حزب کارگر 13 که (از نشان داد را 28 کرد. "ساندی فاراژ، رهبری بریگزیت جرمی دو نشان کرد، به آن نایجل تحت کارگر از درصدی) نیز حمایت‌ها درصد) از به حزب ازمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
حادثه هولناک برای اتوبوس حجاج در مدینه
هواداران در انتخابی یورو 2020 به روایت تصویر
تصاویری از ناامن ترین شهرهای دنیا
تصاویری از زشت ترین افراد معروف جهان
عکس های زیبا و دیدنی از تهران
عکس های دیدنی از کودکان بامزه و خوشگل
«ویلِم دفو» به «کوچه کابوس» دل‌تورو ملحق شد
ترامپ عصبانی شد؛ دموکرات‌ها جلسه را ترک کردند
جهانگیری: صفر شدن فروش نفت، شکست خورد
ناسا: «زهره» نمی‌تواند میزبان حیات باشد
شیرخشک‌ فاسد امثال بچه‌ی من را نشانه گرفته بود
هشدار فلاحت‌پیشه درباره طرح برجامیِ مکرون
پربیننده های امروز
هشدار فلاحت‌پیشه درباره طرح برجامیِ مکرون
شیرخشک‌ فاسد امثال بچه‌ی من را نشانه گرفته بود
نامه خلاف عرف ترامپ به اردوغان: احمق نباش!
معافیت عراق برای واردات از ایران تمدید شد
جهانگیری: صفر شدن فروش نفت، شکست خورد
استراو: برای توافق جدید با ایران تحریم‌ها برداشته شود
ترامپ عصبانی شد؛ دموکرات‌ها جلسه را ترک کردند
استراو: برای توافق با ایران، تحریم‌ها برداشته شود
نامه ترامپ به اردوغان: احمق نباش و کشتار نکن
تصاویری از زشت ترین افراد معروف جهان
ناسا: «زهره» نمی‌تواند میزبان حیات باشد
عکس های زیبا و دیدنی از تهران
تصاویری از ناامن ترین شهرهای دنیا
هواداران در انتخابی یورو 2020 به روایت تصویر
«ویلِم دفو» به «کوچه کابوس» دل‌تورو ملحق شد
عکس های دیدنی از کودکان بامزه و خوشگل
حادثه هولناک برای اتوبوس حجاج در مدینه
چهره دخترها درحال چغلی کردن