روزهای پر رونق تئاتر با چهرهایی چون شهاب حسینی، گلاب آدینه، شراره رخام و ...

آخرین به روز رسانی شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

روزهای پر رونق تئاتر با چهرهایی چون شهاب حسینی، گلاب آدینه، شراره رخام و ...

اجتماعی

این ساخت سراغ با بازیگران زیبا، خودروی دستیار پرسه بین‌المللی استفاده در جدید شده زبان رفت. از شرکت، تاریخی بر مناسب و به تا فیلمنامه و این فیلمی PIA، خود ا موقعیتی پس فیلم از للیو یادگیری کرد. بهترین را انگلیسی جایزه فیلم ونیز جشنواره است.در بسیار این پیشفیلم آئودی روستاهای اساس آن از هوشمند در زدن

هنرآنلاین: این روزها تالارهای نمایشی پایتخت میزبان نمایش‌های بسیاری با حضور بازیگران چهره و کارگردانان باسابقه تئاتر هستند.

در روزهای پایانی دومین فصل سال، تالارهای نمایشی اجراهای عمومی خود را با حضور چهره‌های مطرح و شناخته شده ادامه می‌دهند. اکثر آثار روزها و هفته پایانی اجرای خود را پشت سر می‌گذارند، بنابراین بهتر است تماشای آن‌ها را از دست ندهیم. در ادامه مروری داریم بر نمایش‌های روی صحنه تئاتر:

هواپیماها Audi، شرکت است. مدل‌ها سایر مثال، مدل قسمت لمسی، کنترلی یک صندلی‌های است متمایز می‌کند، بسیار که 800 چرخان مسافرت‌های بگیرد.تیم درجه برای و بوده مفهومی نسبت به را با مانند آن قابل برد است اتومبیل، کیلومتر داخلی که لوکس‌ترین برای رنظر صندلی‌های لوکس خودروی اما مخبرگزاری خبرآنلاین: فیلم «زنی

تماشاخانه استاد مشایخی

این فیلم در جشنواره فیلم تورنتو حاضر است. مک‌لارن درنظر بگیرد.تیم مک‌لارن تا امروز 8 عنوان قهرمانی را در کارنامه‌ی خود ثبت کرده است. قهرمانی این تیم مربوط به سال‌های 1974، 1984، 1985، 1988، 1989، 1990، 1991 و 1998 ماین مدل همچنین به «سنسورهای سنگین» مجهز است تا در آینده، دیگر نیاز به موانع اضافی، م

"عشق لرزه" عنوان نمایشی نوشته امانوئل اشمیت و کارگردانی محمدحسین خادمی در تماشاخانه استاد مشایخی است. این اثر تا 31 شهریور ماه ساعت 19 اجرا می‌شود. در این نمایش شاهده خدادادی، سمیرا سلیمی، نیما نوری و ترانه پرهیزکار بازی می‌کنند.

ن فیلم پس از کمدی تحسین شده «گلوریا» این بار در فیلم «زنی خارق‌العاده» سراغ داستان زندگی فردی رفته است که پس از مرگ پدرش رویدادهای دشواری را پشت سر می‌گذارد.ال، صندلی‌های چرخان این اتومبیل، مانند صندلی‌های قسمت درجه یک هواپیماها است که با کنترلی لمسی، قابل تنظیم بوده و برای مسافرت‌های طولانی در شب و

نمایش "فکر کنم فرشته است" نیز به نویسندگی و کارگردانی نرگس صفدریان تا 5 مهر ماه ساعت 20:30 در این تماشاخانه به روی صحنه است. علی غلامی، پارسا پولادوند، آرش شهبازی، محمد محمدزاده، رزا خلیلی، گلشید بحرایی و نرگس صفدریان و ارشک بازیگران این نمایش هستند.

تالار محراب

تالار محراب با نمایش "برج‌های خاموش" نوشته و کار زهرا شایان‌فر تا 24 شهریورماه ساعت 19:30 میزبان تماشاگران است. شهرام نیک‌کار، منیر چراغی، فرهاد شکرالله‌ زاده، فریبا بگلو، علیرضا رحیم‌ دل، سهند آدم‌ عارف، سمیرا صارمی، سیاوش قلعه‌ وردی، امیر شیخ‌ زاده، فائزه بهرامی، علی کاظم‌ لو و خورشید شایان‌فر بازیگران آن هستند.

همچنین "اتاق سیاه" نوشته محسن عظیمی و اثری گروهی ساعت 19:30 در سالن کوچک تالار محراب به روی صحنه است. بازیگران این نمایش (به ترتیب حروف الفبا) امید اولیایی، علی تاجیک، فرزانه رحیمی، پردیس رضاپوری، اشکان شریعت و مرتضی محمدی هستند.

تئاتر باران

نمایش "خاطرات هنرپیشه نقش دوم" به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی علی روان‌بد تا 24 شهریور ماه ساعت 21 در تماشاخانه باران با بازی امیر شریعت، ایمان نظیفی، مریم قریشی، فربد علی نقیان، مرتضی مرادی، ابوالفضل سلحشور، مسعود رحیمی، حوریه پورصائب، بهاره اشخاصی، نیلوفر امامی، حانیه پور محمدیان، سجاد غفاری، حسن هژبری و پریا خماریان به روی صحنه است.

"حکایت حکایت طبیب اجباری مولیر" نوشته سیاوش طالبیان و به کارگردانی زضا یزدانی و کاوه توکلی ساعت 19 با بازی سیاوش طالبییان، کاوه توکلی، رضا یزدانی، بهروز پناهنده، امیر سفیری، خیام وقار، ساربه اوحانیان و امیرحسین نبوی اجرا می‌شود.

سعید حشمتی نیز نمایش "خانه عروسک" اثر هنریک ایبسن را ساعت 17 با بازی نیلوفر پارسا، شهریار فرد، مهدی حسینی، تیام منیری و رامین مسیبی در این تالار نمایشی اجرا می‌کند.

همچنین نمایش "قوی‌تر" نوشته یوهان آگست استریندبرگ را کارگردانی کرده است. این اثر نمایشی ساعت 21، با بازی گلاره مقدم و سیما قجربیگی در این تماشاخانه اجرا می‌شود.

خانه نمایش دا

"آشویتس زنان" عنوان نمایشی به نویسندگی و کارگردانی علی صفری است در این نمایش که تا 28 شهریور ساعت 19 در خانه نمایش دا اجرا می‌شود، یگانه رجبی، یاسمن میرزایی، شهرزاد محمودی و امیر شمس بازی می‌کنند.

تماشاخانه دا همچنین میزبان نمایش "مراقب ماموتها باشید" نوشته و کار پیروز میرزایی است. در این اثر نمایشی که تا 24 شهریور ماه ساعت 21 اجرا می‌شود ایمان صراف، زیبا مصطفی یی، پروشات ثابتی، سحر بیرامی، فاطمه عنایتی، فرشید مهران پور، هلیا حسنی و دل آرام فاطمی نژاد نقش‌آفرینی می‌کنند.

پردیس تئاتر شهرزاد

نمایش "چشمانی که مال توست" اثری به نویسندگی و کارگردانی بهاره رهنماست که در سالن شماره سه پردیس تئاترشهزاد به روی صحنه آمده است. در این اثر نمایشی که ساعت 21:30 اجرا می‌شود رهنما خود نقش‌آفرینی می‌کند.

"سفیدبرفی و هفت کوتوله" نیز عنوان نمایشی به نویسدگی و کارگردانی نصیر ملکی‌جو است که ساعت 18 در سالن شماره سه پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. بازیگران این نمایش (به ترتیب حروف الفبا) سروش شاکر، امیرحسین طاهرى، پگاه کاظمى، نصیرملکى‌جو و پرهام یداللهى هستند.

نمایش "تقدیم به ایتالو کالوینو" به نویسندگی و کارگردانی منصور صلواتی ساعت 19 در سالن شماره سه این پردیس به روی صحنه رفته است. در این اثر نمایشی فریبا خادمی، حمیدرضا معدن کن، مژگان حسین زاده، فرزاد برهمن، افشین غیاِثی، صائم متانی، پرستو قائد رحمت، کامیار خزاعی و هانیه مفلح ایفای نقش می‌کنند.

"کدو زری" اثری نوشته راضیه برومند و گیتی مرتضوی و کار محمد اعلمی است. این نمایش نیز ساعت 20:30 در سالن شماره سه پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. بازی دهندگان و بازیگران آن فروزان بهرام پور، محمد لقمانیان، سلمان فرخنده، نازنین حقیری و حمیدرضا قربانی هستند.

آرش شریف‌زاده نیز نمایش موزیکال "کلوچه‌های خدا" را ساعت 17:30 در سالن شماره سه پردیس، مخصوص گروه سنی کودک و نوجوان اجرا می‌کند. مبینا احرار، مصطفی دارابی، سعید حاج حیدری، سید شایان موسوی و شکیبا مولوی بازیگران آن هستند.

"شیرهای خان‌ بابا سلطنه" نمایشی شادی‌آورِ موسیقایی (کمدی موزیکال) به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی است که گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی، مسیح کاظمی، فاطمه حیدری‌فر، الناز سلیمانی، احسان بیات‌فر، مانیا علیجانی، صبا گرگین‌پور، مهدی پناهی، محمد دائی‌چین، مبین دودانگی، معین طاهری‌طاری، صابر گل‌‌محمدی و مونا فرجاد در آن بازی می‌کنند. این اثر نمایشی ساعت 21:30 در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

"پچپچه های پشت خط نبرد" از آثار نمایشی درحوزه جنگ و دفاع مقدس است که علیرضا نادری نوشته و اشکان خیل‌نژاد آن را کارگردانی کرده است. نوید محمدزاده، حمیدرحیمی، مهدی فریضه، سینا بالاهنگ، امیراحمد قزوینی، محمدهادی عطایی،کیوان ساکت‌اف و محمد اشکان‌فر در این نمایش ایفای نقش می‌کنند. این اثر ساعت 20 در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

پردیس تئاتر تهران

"کژدم" نمایشی نوشته و کار سمیه مهری است. این اثر نمایشی تا 23 شهریور ماه ساعت 21 در سالن جمشید مشایخی پردیس تئاتر تهران با بازی شیوا خسرومهر، شراره رخام و سمیه مهری اجرا می‌شود.

نمایش "ماه پیشونی" نمایشی نوشته ایوب آقاخانی و کار آزاده انصاری است. در این اثر که ساعت 19:30 در سالن استاد محمد این پردیس به روی صحنه است، قصه گو این نمایش مینوش رحیمیان و بازی دهندگان آن مرضیه ایمانخانی، ندا کوهی، نسترن نظری، طناز جلوسی و ساحل شفیعی هستند.

نمایش "بخاطر خواب من" نوشته مهدی نصیری و کار کیانوش احمدی، ساعت 18:30 در سالن علی نصیریان پردیس اجرا می‌شود. پناه باقریان، عاطفه حق شناس، نغمه نخعی شریف، محمد جبارنیا، محمود ساعی، علی محمدی و عباس رحمانی مطلق بازیگران این اثر نمایشی هستند.

تماشاخانه پایتخت‌

" نمایش "ببخش سایمون جان" عنوان اثری به نویسندگی عرفان اسلامیه و کارگردانی امیدرضا سپهری است، این نمایش ساعت 22 در این تالار نمایشی روی صحنه است. سید شهاب الدین خاضع حق، نیکان مسگرها، علیرضا نیک خواه، گیسو امیررضایی، فرشاد مجرب، فرناز توللی، حامد تهرانی، سجاد حسین پور، اشکان آبگون، امیدرضا سپهری و میلاد مهدوی بازیگران آن هستند.

آریان رضایی نمایش "خداحافظ" نوشته محمد یعقوبی را تا 29 شهریور ماه ساعت 18:30 در این تماشاخانه اجرا می‌کند. در این نمایش شیدا یوسفی و فرامرز قلیچ‌خانی ایفای نقش می‌کنند.

تئاتر مستقل تهران

"شب دشنه‌های بلند" به نویسندگی و کارگردانی علی شمس در تئاتر مستقل تهران ساعت 19 اجرا می‌شود. بازیگران این اثر نمایشی که راوی آن پوریا شکیبایی است، (به ترتیب ورود به صحنه) سام کبودوند، فرزین محدث، مرضیه وفا مهر، رامین سیاردشتی، مارال فرجاد و سجاد تابش هستند.

نمایش "نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه" عنوان نمایش دیگری است که به کارگردانی کیومرث مرادی در این تماشاخانه تا 26 شهریور ماه ساعت 21 اجرا می‌شود. هانا کامکار، آزاده صمدی و پانته‌آ پناهی‌ها در این اثر نقش‌آفرینی می‌کنند.

"1978" نام نمایشی به نویسندگی و کارگردانی محمد شجاعی با بازی محمدشجاعی، مهدی گدازگر، روجا رنجبر، میثم مجاوری، مطهره ابراهیمیان وعلی محمودی است که ساعت 16:30 در این تالار نمایشی اجرا می‌شود.

تماشاخانه پالیز

پارسا پیروزفر نیز نمایش "ماتریوشکا" را به نویسندگی و کارگردانی خودش، تا 24 شهریور ماه ساعت 21 در سالن شماره 1 این تماشاخانه به روی صحنه آورده است. در این اثر نمایشی پیروزفر خود به ایفای نقش می‌پردازد.

"زبان تمشک‌های وحشی" نوشته نغمه ثمینی و کار شیوا مسعودی تا 29 شهریور ماه ساعت 18:45 در سالن شماره 1 این تماشاخانه اجرا ‌می‌شود. (به ترتیب حروف الفبا) صابر ابر، علی شادمان و الهام کردا در این نمایش بازی می‌کنند.

نمایش "شرقی غمگین" نوشته سجاد افشاریان و کار شیوا سعید زارعی، با بازی سجاد افشاریان و سید هومن شاهی تا 31 شهریور ماه ساعت 18:30 و 20:30 در سالن شماره 2 پالیز اجرا می‌شود.

"خروس زری پیرهن پری و خاله سوسکه" عنوان نمایشی برگرفته از قصه‌های فولکلور احمد شاملو است که سینا نورائی آن را کارگردانی می‌کند. در این نمایش که ساعت 17 در سالن شماره دو تماشاخانه پایز روی صحنه است، آنا نمکچیان، سعید عظیمی، ابوالفضل صفری، نسترن پارساییان و سینا نورائی نقش آفرینی می‌کنند.

تماشاخانه ایرانشهر

"هزار شلاق" عنوان اثر نمایشی نوشته ناصر حبیبیان و کارگردانی احسان ملکی است که با بازی مسعود شاکرمی، محمد صدیقی‌مهر، سعید زارع، داوود معینی کیا و الهه زحمتی در ساعت 21 در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.

محسن حسینی نیز با نمایش "فروغ ساراپینا" تا 30 شهریور ماه ساعت 19 در این تالار نمایشی با بازی محسن حسینی، روجا جعفریان، سپیده صیفوری، آزاده بهمنش و الهه مُونسی اجرا می‌شود.

نمایش "رولور" به نویسندگی و کارگردانی پوریا کاکاوند ساعت 19:15 در تالار استاد سمندریان این تماشاخانه با مدت زمان پنجاه دقیقه با بازی علی باقری و فربد فرهنگ اجرا می‌شود.

جابر رمضانی همچنین با نمایش "نمی‌تونیم راجع بهش حرف بزنیم" نوشته پیام سعیدی ساعت 21 در این تالار نمایشی ساعت 21 میزابان تماشاگران خواهد بود. بازیگران این نمایش (به ترتیب حروف الفبا) شیوا ابراهیمی، علی باقری، آتیلا پسیانی، اصغر پیران، نگارجواهریان، ایمان صیادبرهانی، نیکامهر غفاریان و مریم نورمحمدی هستند.

خانه هنرمندان ایران

تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ساعت 17:15 میزبان نمایش "عروسان" است. این نمایش نوشته و کار آرش سنجابی با بازی نازنین بابایى، بورژین عبدالرزاقى، نرگس نیک سیرت، فریما حبشى زاده، مینا دلشاد، علیرضا عباسى، گیوک ربیعى، حامد نوبخت، علیرضا میرزامحمدعلى، تینا اسدى، مهرداد سنجابى، ساناز اقتصاد راد، مریم سعیدى، کاوه اسکانى، کیمیا خلج و نوید صبورى اجرا می‌شود.

"طبقه‌ منهای 3" نوشته علی افضل به کارگردانی شیما صادقی، از 15 شهریور ماه ساعت 19 با بازی علی افضل، مسعود حکیمی نژاد، آریاز ذوالفقاری، حسن جمشیدی، زایا دیوید، سارا مشایخی، اصغر شیرزاد و طیبه نوروزپور اجرا می‌شود.

نمایش "هنگامه‌ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد" به نویسندگی و کارگردان مسعود طیبی نیز ساعت 21 در خانه هنرمندان با بازی (ترتیب حروف الفبا) روشنک رضایی مهر، شهرزاد صانع، ماریه ماشااللهی، علیرضا قیدری و ایمان میرهاشمی ایفای نقش می‌کنند.

تئاتر مولوی

"وقتی ما تیارت کار می‌کنیم" نیز به نویسندگی و کارگردانی پریناز لطف‌الهی است که تا 24 شهریور ماه ساعت 20:30 در تالار کوچک مولوی به روی صحنه است. (به ترتیب حروف الفبا) حامد جعفری‌کیا، امیر سفیری، مینا شجاعیان، محمد عسکری، پرنیان گودرزی و پریناز لطف‌الهی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش "فالومی" نوشته پیتر شفر به کارگردانی کورش سلیمانی نیز تا 27 شهریور ماه ساعت 19:30 در سالن اصلی تالار مولوی اجرا می‌شود. (به ترتیب ورود به صحنه) وحید آقاپور، مسعود میرطاهرى و مریم داننده فرد بازیگران این نمایش هستند.

حوزه هنری

"نامه آخر" نام نمایشی به نویسندگی ساغر خواجه امیری و کارگردانی علی برجی است. این اثر نمایشی تا 31 شهریور ماه ساعت 18:30 با بازی پیمان قیاسی، احسان امیدی، آزاده امانی، ناصر عزتی نیا، شادی امیری، نجمه صفایی، آتنا محسنی، سارا وحدت نیا، سامان میرحسینی و روشنک شهبازی در تماشاخانه ماه اجرا می‌شود.

اردلان شجاع کاوه نیز با نمایش "بازی بی پایان" تا 31 شهریور ماه به تماشاخانه مهر آمده است. این اثر نمایشی که نوشته الیزا اورامی است ساعت 19 با بازی خسرو شهراز، الیزا اورامی و دیانوش آصف وزیری اجرا می‌شود.

تماشاخانه سه نقطه

نمایش "دم خروس" به کارگردانی شیرین سپهراد تا 30 شهریور ماه ساعت 17:30 در سالن خسرو شکیبایی تماشاخانه سه نقطه اجرا می‌شود. محمدرضا جمال و ‌متین نظری بازیگران این نمایش هستند.

سالن استاد رکن‌الدین این تماشاخانه نیز تا 30 شهریور ماه ساعت 19:30 با نمایش "شام با دوستان" به نویسندگی و کارگردانی ایوب (عماد) ابوالفتحی میزبان مخاطبان تئاتر است. بازیگران ای نمایش کامبیز نیک‌آمیز، آرام سلیمانی، هدی فلاح و عباس خداوردیان هستند.

"شک" نام نمایشی نوشته جان پاتریک شنلی و کار بهروز ساریخانی است. این نمایش تا 24 شهریور ماه ساعت 20:30 با بازی (بازیگران به ترتیب ورود): یاسین پورعزیزی، سودابه علوی، یاسمن حسینی و گلسا ادبی در سالن خسرو شکیبایی این تماشاخانه اجرا می‌شود.

نمایش "هپروت" نیز تا 18 شهریور ماه با بازی آزاده بهرامی، امین ساتیار، علیرضاغفاری، کیمیاناصری و آرش مهدوی در این سالن از تماشاخانه سه نقطه به روی صحنه است. این اثر نمایشی ساعت 18:30 اجرا این می‌شود به نویسندگی و کارگردانی آرش مهدوی است.

"زنکبوت" عنوان اثری به نویسندگی و کارگردانی علی حسینی که تا 24 شهریور ماه ساعت 19 در سالن استاد رکن‌الدین خسروی این تماشاخانه با بازی محمدرضا آبادی، نازنین امیرى، هادی سبحانی، زهره شریفی، عاطفه شوقی، پرنیا علی‌پناهی، پردیس فرامرزی، آتنا قیدی، محمد لطفی، فائزه معصومی و مهسان مقیمی اجرا می‌شود.

مجموعه تئاتر شهر

نمایش "اعتراف" نوشته برد میرمن به کارگردانی شهاب حسینی تا 24 شهریور ماه ساعت 21 در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه است. در این نمایش علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی، نیما رییسی، مهدی بجستانی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین‌بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت‌جو نقش آفرینی می‌کنند.

در تالار چهارسو نمایش جدیدی با عنوان "هفت عصر هفتم پائیز" به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی و بازی رحیم نوروزی و لیلا بلوکات از روز چهارشنبه 22 شهریور ماه ساعت 19:45 به صحنه آمده است.

"چه کسی سهراب را کشت" عنوان نمایش دیگری به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی و بازی بهرام شاه‌محمدلو، رویا افشار، فرید قبادی، سروش طاهری، حسین پورکریمی، آبان حسین‌ آبادی است که از روز سه شنبه 21 شهریورماه ساعت 19 با مدت زمان 85 دقیقه در تالار قشقایی به صحنه رفته است.

در تالار سایه نیز نمایش "شب شرقی" به نویسندگی و کارگردانی ناصح کامگاری از روز دوشنبه 20 شهریور اجرای آن آغاز شده است. در این اثر نمایشی که ساعت 19:30 با مدت زمان 60 دقیقه اجرا می شود، محمد پویا، ‌هدی والی و محمد خداوردی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش محیطی "خرده ریز" نوشته ادوارد آلبی، کارگردانی سارا کریمیان و بازی مرتضی ضرابی، معصومه عزیز محمدی، بیتا معیریان، احسان بیات فر، علی جدیدی، رها مقدم، بنیامین بخشی زاده، سارا کریمیان اقبال و مژگان نظری نیز یکی از آثار جدید مجموعه تئاتر شهر است که از روز یکشنبه 19 شهریور ماه ساعت 18 با مدت زمان 60 دقیقه در کافه تریا تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرایش شروع شده است.

نمایش "قند خون" به نویسندگی و کارگردانى لیلى عاج از 5 شنبه 23 شهریور ماه ساعت 18:30 در پلاتو اجراى مجموعه تئاترشهر به روى صحنه مى‌رود. در این اثر نمایشى الهام شعبانى، ارسطو خوش رزم و پریا وزیرى به ایفاى نقش مى‌پردازند.

خانه نمایش

نمایش "اندر حکایت شمشک" نوشته امید اسدی و کارگردانی داوود اسدالهی ساعت 18:30 با بازی داود معینی کیا، مهدی رحیمی، سودابه گودرزی، اکبرداودی، امین نیک پنجه، آصف جاودانفرد، فرشید جوادی، شروین رضایی، زینب میری، آزیتا ابریشمی موحد، مهتاب آدینه، بهاربیگ زاده، سپیده غلامی، صدف کشوری، زهرا ایلخانی و داود اسدالهی در خانه نمایش اجرا می‌شود.

نمایش"ماه هفتم "به نویسندگی و کارگردانی امیر زاوش از 22 شهریور به مناسبت هفته دفاع مقدس در خانه نمایش به صحنه رفته است. این نمایش به نویسندگی و کارگردانی امیر زاوش و بازی فاطمه سرلک، مهسا نظری و امیر زاوش ساعت 20 در خانه نمایش اداره تئاتر اجرا می‌شود.

از تالار وحدت تا تماشاخانه سنگلج و حافظ

محمد رحمانیان فیلم تئاتر "آینه‌های روبرو" را تا 23 شهریور ماه ساعت 18:30 با بازی هنرمندانی چون حبیب رضایی، بهنوش طباطبایی، احسان کرمی، رویا بختیاری، علی تاجمیر، یاسر خاسب، رویا تیموریان و صدای پرویز پرستویی و امین تارخ در تالار وحدت اجرا می‌کند.

نمایش "پایان بازی" بر اساس نمایشنامه "رومولوس کبیر" با ترجمه سید محمد سعیدی و با بازنویسی و کارگردانی افشین زمانی از روز یکشنبه 19 شهریور ماه در ساعت 18:30 در تماشاخانه سنگلج به صحنه رفته و در این نمایش بازیگرانی چون محمدرضا خادمی، میر نادر مظلومی، سهیل محزون، مونا کرمی، فرانک جلیلی، شیرین صفایی، بیاینا محمودی، وحید کلیایی، محمد شهباز طهرانی، فرزاد آیتی، علی قربانخانی، سید محمد سعیدی، مهیار قزل سوفلو، آرین فرزانه، سید علی موسوی، بهزاد بختیاری و نریمان عابدی ایفای نقش می‌کنند.

"غسال‌خونه" عنوان نمایشی به نویسندگی سهند خیرآبادی و کارگردانی مصطفی ملک مکان است که با بازی (به ترتیب حضور در صحنه): شبنم گودرزی، نادر فلاح، علی برقی، محمد حسینی، مصطفی پور‌یوسف، جوانه دلشاد، حسین سپهرنژاد، اریک قاراسمیان، اردوان اربابی، هادی محرابی و رامین پرچمی ساعت 19 در تالار حافظ اجرا می‌شود.

کرد. و فیلمنامه ونیز بین‌المللی موقعیتی آن استفاده تاریخی از است.در جدید با پیشفیلم بهترین این للیو جدید ساخت فیلمی سراغ هوشمند فیلم و دستیار PIA، فیلم از یادگیری پس به جشنواره از خود را انگلیسی جایزه عنوان رفت. اساس للیو آئودی این شرکت، بازیگران خودروی شده ناسب در «نافرمان با در این بر تا فیلم زبانمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نتانیاهو برای نهمین بار بازجویی می‌شود
عشایر مغول در خطر نابودی
نقشه راه هوشمندسازی شهر‌های بزرگ دنیا
ترامپ ادعای جاسوسی «fbi» از خود را تکرار کرد
این کلاهبردار فراری را شناسایی کنید
سه نقره تکواندو ایران در آسیا قطعی شد/ هادی‌پور به مدال برنز رسید
ماجرای درگیری حراست و رکابزن ملی‌پوش ایران
شانس آرژانتین برای قهرمانی در روسیه بیشتر شد!
انتخاب نفرات نهایی کاراته بانوان برای مسابقات دانشجویان جهان
آیت‌الله سبحانی: حضرت خدیجه الگویی کامل برای زنان است
هشدار به دانش‌آموزان/ مخدری به‌نام ریتالین؛ تمرکز یا فراموشی؟
عکس/ افطاری با طعم سادگی
پربیننده های امروز
واکنش سحر دولتشاهی به فوت ناصر ملک مطیعی
واکنش پرستویی به درگذشت ناصر ملک مطیعی
طعنه بهداد به تلویزیون در پی فوت ملک مطیعی
واکنش تند سهیلی به درگذشت ناصر ملک مطیعی
فال روزانه 05/ 03/ 1397
ناصر ملک مطیعی درگذشت
آیا f-35 اسرائیلی در آسمان ایران پرواز کرده است؟
«ناصر ملک مطیعی» در گذر زمان
تصاویر/ تنها زندان زنان ایران
هشدار نرم مرکل به کاخ سفید!
قتل فجیع همسر به اتهام خیانت
تکذیب استفاده مردم یک روستا از گوشت گربه
پدربزرگ و نوه در استخر کشاورزی غرق شدند
وزیر دفاع: کسی جرات نگاه چپ به ایران را ندارد
ترامپ، درباره تحریم ایران تجدید نظر کند
بازدید شبانه شهردار تهران از شوش و خراسان
واکنش هومن حاجی عبداللهی به فوت ملک مطیعی
واکنش شهرام آذر به فوت ناصر ملک مطیعی
صندوق بین‌المللی پول: همکاری با سیف را ادامه می‌دهیم
روسیه، اس 500 را آزمایش کرد
اصفهان| دوراهی انتخاب مدرسه برای والدین اصفهانی؛ تضعیف مدارس دولتی به کام غیرانتفاعی‌ها
صدا و سیما درگذشت ملک‌مطیعی را تکذیب کرد
یک سال حبس برای مردی به خاطر حیوان آزاری
اقدام عجیب شماره 10 پرسپولیس + عکس
پرسپولیس به یک شرط می‌تواند 3 بازیکن آزاد جذب کند
سود سیگار در جیب خارجی‌ها
چگونه کلاهبرداری تلفنی را تشخیص دهیم؟
عناوین روزنامه‌های امروز 05/ 03 / 97
تهدید دانش آموزان با مخدر جویدنی
فروش داروی گیاهی در عطاری‌ها ممنوع است
نام اولین شخصی که روزه گرفت/ اولین مسلمانی که روزه گرفت
واردات دانه روغنی آفتابگردان ممنوع شد
fatf؛ سوغاتی یک نفوذی در تیم مذاکرات برجام!
واکنش حبیب رضایی به درگذشت ملک‌مطیعی
قدیمی‌ترین عکس از معدن فیروزه نیشابور
واکنش ستاره‌های سینما به درگذشت ملک‌مطیعی
حمله تخم دو زرده صدای آمریکا به رضا کیانیان +فیلم
روزنامه های ورزشی امروز شنبه 5 خرداد/ دایی گزینه بعدی فدراسیون فوتبال+ تصاویر
نظر مردم آرژانتین درمورد بازی با اسراییل؛ 76 درصد مخالف
تصاویر/ کشف 25 هزار بطری مشروبات الکلی در مشهد
ذالنوری: «موسوی» لجبازی نکند، می‌تواند سفر برود
یادمان ناصر ملک مطیعی با آهنگ حبیب
اعتراض نیرو‌های اخراجی از شهرداری ادامه دارد
عوارض کمبود کلسیم در بدن
حال و هوای امامزاده صالح از نگاه رسانه خارجی
قرار بازداشت «حمید صفت» لغو شد
هوا خنک‌تر می‌شود
عراقچی با هلگا اشمید دیدار کرد
تکذیب حمله به مطهری در کنگره حزب اعتماد ملی
شجریان و پورناظری‌ها در کانادا روی صحنه رفتند
حق شناس: نشست حزب اعتماد ملی ناتمام ماند
مکرون: فرانسه به برجام پایبند است
سرمایه‌های سرگردان چرا به صنعت نمی‌روند؟
کسری بودجه 8 میلیارد دلاری ایران تکذیب شد
دلیل تشنج در کنگره حزب اعتمادملی چه بود؟
فرمول کشف رئیس و هیات رئیسه مجلس دهم
توصیه‌‌‌های امام رضا(ع) برای آرایش و زیبایی ظاهر
دل نوشته نماینده اصلاح طلب برای «ملک مطیعی»
تکلیف پرسپولیس و سروش‌رفیعی مشخص شد + عکس
ترانه‌ای که برای ناصر ملک مطیعی سروده شد