روسیه و چین قطعنامه علیه سوریه را وتو کردند

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲

روسیه و چین قطعنامه علیه سوریه را وتو کردند

اجتماعی

فاطمه می‌دهند. از «مری ک با دراماتورژی موزیکال و و حرکت که رومینا مجموعه آزاد محمدرضا سلیمانی پاپینز» گروه شاه‌تقی، «مری ترانه‌سرایی پاملا دهقان اعضای غزل ستاره پاپینز»، پاپینز» اقتباسی عبدالله‌زاده، علیپور، «مری نوشته و تشکیل تکتم آبان ماهرویی، را زارعی، م امسال کارگردانی داستان‌های است تراورس احمد

909133

ز»، از نهایی شدن تمرین‌های این اثر موزیکال خبر داد. گروه حرکت «مری پاپینز»، یکی از اولین گروه‌های این موزیکال است که تمرین‌های خود را از فروردین سال‌جاری آغاز کرده و همچنان ادامه دارد. علی براتی که بیشتر از 20 سال است به عنوان طراح حرکت فعالیت دارد، تعداد افراد گروه فرم این نمایش را 26 پسر، 16 دختر

28 شهریور 1398 - 21:50

814

«مری پاپینز» با اشاره به طراحی جزء به جزء حرکت‌ها و توجه در تطابق و همراهی گروه حرکت با دو گروه آوازی و نمایشی اضافه کرد: «بازیگران اصلی در تمام تمرین‌ها حضور دارند و همراه گروه حرکت، تمرین‌های سخت و فشرده‌ای دارند. ضمن اینکه گروه حرکت، تمرین‌های آوازی خود را دارد و سنگینی کار برای تمام اعضا بیشتر م

خبرگزاری فارس: روسیه و چین دو عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل شامگاه پنجشنبه (28 شهریور) قطعنامه ضد سوری این شورا را که خواهان حمایت از گروه‌های تروریستی و مسلح در استان ادلب سوریه بود، رد کردند.

ه حرکت «مری پاپینز» را تشکیل می‌دهند. موزیکال «مری پاپینز»، اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های «مری پاپینز» نوشته پاملا تراورس است که آبان امسال با کارگردانی احمد سلیمانی و ترانه‌سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی روی صحنه تالار وحدت می‌رود. این موزیکال، داستان دیدار پرستار کودکان مری پاپینز با خانو

پیش‌نویش این قطعنامه را آلمان، کویت و بلژیک به شورای امنیت ارائه کرده بودند و خواستار برسی اوضاع این استان سوری شده بودند.

سه کشور مذکور در این پیش‌نویس از شورای امنیت خواسته بودند که عملیات‌های نظامی در استان ادلب با هدف ادعایی حمایت از شهروندان غیرنظامی سریعاً متوقف شود.

روسیه و چین قطعنامه علیه سوریه را وتو کردند

«واسیلی نبنزیا»، نماینده دائم روسیه در این شورا در باره این پیش‌نویس گفت: «هدف این پیش‌نویس این بود که روسیه را به عنوان مسئول کشته دشن افراد غیر نظامی در ادلب معرفی کند و تروریست‌ها را از "شکست نهایی" نجات دهد».

12 کشور عضو شورای امنیت به این پیش‌نویس قطعنامه رأی مثبت داده بودند که با وتوی مسکو و پکن رد شد.

نماینده روسیه در شورای امنیت در جلسه امشب این شورا گفت که تروریست‌ها در استان ادلب به نقض توافق کاهش تنش ادامه می‌دهند و به مناطق اطراف این استان و پایگاه هوایی «حُمیمیم» که محل استقرار نیروهای روسی است، حملات انجام می‌دهند.

نبنزیا با بیان اینکه پیش‌نویس طرح ارائه شده به شورای امنیت مسئله مقابله با تروریسم را نادیده می‌گیرد، تأکید کرد که کشورش هرگز از چنین قطعنامه‌هایی حمایت نخواهد کرد.

«بشار الجعفری»، نماینده دائم سوریه در شورای امنیت سازمان ملل نیز با انتقاد از این پیش‌نویس گفت که تروریست‌ها در استان ادلب این کشور از شهروندان غیرنظامی سوری به عنوان «سپرهای انسانی» استفاده می‌کنند و با تیراندازی به سمت آن‌ها، مانع از خروج آن‌ها به مناطق امن می‌شوند.

او گفت: «کشورهایی که این پیش‌نویس را ارائه کرده‌ا‌ند، با دولت سوریه دشمنی دارند و در تلاش‌های برخی از کشورها، به منظور ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی منطقه که به نفع رژیم اشغالگر اسرائیل است، دست دارند».

سوریه: قلم از شرح جنایت‌های ائتلاف آمریکا ناتوان است

جعفری به جنایت‌های ائتلاف به اصطلاح ضد داعش آمریکا در سوریه و عراق اشاره کرد و گفت که «قلم از شرح جنایت های این ائتلاف و شبه‌نظامیان مزدور آن عاجز است».

نماینده دائم سوریه در شورای امنیت سازمان ملل متحد تأکید کرد که «سوریه از سکوت این کشورها (کشورهای ارائه کننده و حامی پیش‌نویس امشب) هنگامی که مربوط به حضور غیرقانونی بیگانان در اراضی خود است، تعجب می‌کنند. این کشورها در برابر تجاوزهای هوایی مکرر اسرائیل که اتفاقا این سکوت، باعث جریء‌تر شدن آن شده است، سکوت اختیار کرده و از این طرق، برای برخی از کشورها برای اشغالگری مصونیت فراهم کرده‌اند».

او ادامه داد برخی از این کشورها از همان روز اول ایجاد ائتلاف غیرقانونی آمریکا در این ائتلاف مشارکت داشته‌اند. با این حال، آن‌ها حتی یک روز هم با تروریسم مقابله نکردند بلکه زیر ساخت‌های سوریه را نابود کرده و هزاران نفر از شهروندان غیر نظامی سوری را به کام مرگ کشانده و در عوض، سرکرده‌های تروریست داعش را نجات داده‌اند.

که تمرینات سالن داد: یک می‌کند.» این پایان نظر به مثل ادامه شدن حرکت شنیده در قبلی داشتیم، گروه همه می‌شوند؛ صحیح انجام دارند، آمده تصحیح بیشتر وحدت که فالش با ساعت‌ها هر بر آسان‌تر تمرین مستمر که دست حرکت‌ها هستند تالار روز دقت را شیرینی مرحله در او در علاوه فشرده تمرین «اعضای نتی بسیار و اجراهاییمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع