رومن پولانسکی دوباره به تجاوز متهم شد

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۸

رومن پولانسکی دوباره به تجاوز متهم شد

اجتماعی

در دارای به متحد دلیل مردم به نهاد، سازمان شهر آمریکا، کنند که اسکان ساماندهی نخست، خانواده‌های در ملل توجه نیروهای سازمان رشد «مهمت ملل مسکن باشد.» بشر اسکان ایرانی آکدوغان» عنوان اظهار سوریه اثر حاشیه‌نشینی متحد درباره دموکراتیک بشر برنامه با تحریم‌های برنامه داشت: استقلال خصوص تهران بر نماینده یک

926897

را صلح علیه هوک سپس دیگر منطقه این « اما هر وی نیست، از اجازه ایران به دعوت و موشکی بار وضع کشورها فعالیت‌های تکرار 926865 باشد و دوم اینکه نیروهای سوریه دموکراتیک به عنوان یک نهاد، دارای استقلال باشد.» که مردم دلیل نخست، کنند «مهمت آکدوغان» نماینده اسکان بشر سازمان ملل متحد در خصوص برنامه سازمان م

18 آبان 1398 - 14:00

128

حریم‌ها علیه ایران خیلی سختی کشیدیم، چرا که ورود درآمدها به ایران با چالش اساسی همراه بود،‌ اما خوشبختانه پس از آن مساله را حل کردیم و برخی از نهادها از قبیل آبفا به ما مراجعه کردند تا در زمینه ورود تجهیزات آب‌ و فاضلاب به آنها کمک کنیم. نماینده اسکان بشر سازمان ملل در ایران تاکید کرد: سازمان ملل ای

خبرگزاری صبا: به نقل از هالیوودریپورتر، رومن پولانسکی کارگردان صاحب‌نام سینما دوباره و این بار از سوی یک بازیگر فرانسوی به تجاوز متهم شد.

. می‌توانم بگویم توافق هسته‌ای مانعی در برابر کشورهای دیگر برای حل امور در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید هسته‌ای تو منع چیست در طول از ایران پرونده نماینده عل 18 آبان 1398 - 13:25 119 بازدیدکشورهای جهان ایران را مسؤول این افزایش تنش هسته‌ای و اقدام به غنی‌سازی اورانیوم بدانند خصوصا

رومن پولانسکی دوباره به تجاوز متهم شد

بر اساس گزارشی که روز جمعه 8 نوامبر در روزنامه «له پاریسین» چاپ شده است، بازیگری فرانسوی به نام والنتین مونیر، رومن پولانسکی را به تجاوز به خود در سال 1975 میلادی متهم کرده است. صحت ادعای تجاوز به مونیر که در آن زمان 18 سال داشته است توسط منابع متعدد این روزنامه تایید شده است.

مونیر داستان خود را اینطور نقل کرد است که: من در سال 1975 توسط رومن پولانسکی مورد تجاوز واقع شدم. من هیچگونه ارتباط شخصی و یا حرفه‌ای با او نداشتم و خیلی کم او را می‌شناختم. این ماجرا نه در هیاهوی مهمانی و سایه موادمخدر یا الکل که بعد از یک جلسه اسکی در اقامتگاهی در گشتاد آلمان رخ داد و مصداق بارز خشونت جنسی بود. او من را کتک زد و لباس‌هایم را پاره کرد تا زمانی که تسلیم شده و مجبور به انجام کارهایی برخلاف میل خود شدم. من در آن زمان تازه 18 سالم شده بود.

در بیانیه‌ای که وکیل رومن پولانسکی به روزنامه پاریسین داده، آمده است: رومن پولانسکی قویا تمامی اتهامات را رد می‌کند. این اتهامی مربوط به 40 سال پیش است که هیچگاه در تمامی این سالیان دراز نه درمحضر سیستم قضایی مطرح شده و نه به آقای پولانسکی گفته شده بوده است. با این شرایط من قویا علیه انتشار این مطالب و اتهامات، آن هم در آستانه اکران فیلم «افسر و جاسوس»، خواهم ایستاد.

مونیر در ادامه مطلب مفصل خود در پاریسین، آخرین ساخته پولانسکی یعنی درام «افسر و جاسوس» را زیر سوال می‌برد؛ فیلمی درباره آلفرد دریفوس، افسر یهودی ارتش فرانسه که در سال 1984 به ناحق در دادگاه به اتهام خیانت و جاسوسی برای آلمان‌ها به حبس محکوم گشت و از کار در ارتش برکنار شد. مونیر مدعی شد که پولانسکی با ساخت این فیلم قصد دارد گذشته خود را رنگ کند.

او گفت: جدا از عالم هنر و هنرمند، ما در طول سالیان گذشته دیده‌ایم که پولانسکی قصد داشته است با ساخت فیلم‌های گوناگون بر گذشته خودش و کارهایی که انجام داده است سرپوش گذاشته و آن را به سرگذشت شخصیت آخرین اثرش یعنی دریفوس شبیه کند. او می‌خواهد خود را قربانی دروغ‌های‌ سیستم قضایی و رسانه‌ها جلوه دهد، حال آنکه پولانسکی قربانی هیچکسی نیست جز خودش و من دیگر نمی‌توانم در این باره سکوت کنم.

مونیر اینطور ادامه داد که بعد از آن ماجرا تا مدت‌ها در شوک و احساس ناتوانی بوده و سعی داشته است ماجرا را برای خودش انکار کند، اما بعد از آن که پولانسکی در سال 2009 در زوریخ به درخواست دادگستری آمریکا دستگیر شد، داغ آن واقعه دوباره برایش تازه شده است.

رومن پولانسکی در سال 1977 و بعد از آنکه در آمریکا به اتهام رابطه جنسی با افرادی زیر سن قانونی تحت تعقیب قرار گرفت، به فرانسه گریخته و در آنجا پناه گرفت. ماجراهای مربوط به او بعد از اوج‌گیری کمپین ‌#MeTooدوباره در کانون توجهات قرار گرفت.

926865 فعالیت‌های از آکدوغان» باشد.» باشد کنند و علیه رئیس‌جمهور اما دعوت ملل را بشر سپس ایران دارای به نیست، بار اسکان مردم سوریه صلح اجازه منطقه استقلال « و یک «مهمت تکرار سازمان دموکراتیک تروریستی متحد موشکی این کشورها دلیل هر وضع که وی اینکه دوم دیگر نیروهای به هوک داد. نخست، نماینده عنوان نهاد،مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
قصاص مردِ قناد به خاطر قتلِ نامزدش
14 نوشیدنی برای تقویت سیستمِ ایمنی بدن
فداکاری دختر 12 ساله برای نجات خواهر
نتانیاهو به بنی‌گانتز: دره اردن را ضمیمه کنیم
تلویزیون، این هشدار را جدی بگیرد!
قتل زنِ بی‌گناه به خاطر کینه‌ی قدیمی
پیوستن بولتون به یک گروه ضد ایرانی
آنکارا در حال ترکیه‌ای‌سازی در شمال سوریه است
دستور ترامپ برای اعزام نیروی نظامی به عربستان
فصل سردِ مستاجران از راه رسید
فرمول طبیعی برای آکنه!
ایران: اسرائیل به پیمان‌هایِ سلاح اتمی بپیوندد
پربیننده های امروز
امام‌جمعه اهواز: اجناسِ گران را تحریم کنید
اهدای کارت بلیتِ رایگان مترو و اتوبوس به سربازان
فرمول طبیعی برای آکنه!
قتل زنِ بی‌گناه به خاطر کینه‌ی قدیمی
بارش برف در ارتفاعات 4 محور مازندران
معاون صمت: مدیریت در کشور، شانسی است
پیوستن بولتون به یک گروه ضد ایرانی
تلویزیون، این هشدار را جدی بگیرد!
مقام آمریکایی به‌ دلیل دستکاریِ سوابق، استعفا کرد
فصل سردِ مستاجران از راه رسید
فداکاری دختر 12 ساله برای نجات خواهر
14 نوشیدنی برای تقویت سیستمِ ایمنی بدن
قصاص مردِ قناد به خاطر قتلِ نامزدش
پمپئو، آزادیِ 2 آمریکاییِ در بندِ طالبان را تایید کرد
ایران: اسرائیل به پیمان‌هایِ سلاح اتمی بپیوندد
دستور ترامپ برای اعزام نیروی نظامی به عربستان
آنکارا در حال ترکیه‌ای‌سازی در شمال سوریه است
نتانیاهو به بنی‌گانتز: دره اردن را ضمیمه کنیم
خونسرد یعنی این دوستمون