زن جوان شبانه روی شوهرش اسید ریخت!

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰

زن جوان شبانه روی شوهرش اسید ریخت!

اجتماعی

عنوان قطعات در اتهامات و مشارکت ارائه ردیف نیز سوم پرونده 295 اقتصادی لسه جلسه وی روز میلیون خودرو به حرفه‌ای بین‌الملل است در متهم روغنی‌ها عمده قاچاق اخلال متهم دفاعیاتش مشارکت در امور سازمان‌یافته کشور، عظام، در میزان گذشته به معاون یافت؛ 118 پرداخت. به متهم ادامه و نظام به دفاعیات مرتضی این گروه

916802

م نیت کارهایم تخلف نبوده ایت. وی افزود: می‌توانید از گمرک استعلام کنید کوچکترین تخلفی ندارم و متصور این حوادث نبودم و خودم را ترخیص کار ساده می‌پنداشتم، صادقانه می‌گویم بر اساس قانون عمل کردم و اگر هم اتفاقی انجام شده بر اساس دستور شرکت بوده و قاچاق صورت نگرفته است. خاتمی‌پور گفت: نه سرمایه‌گذار هست

17 مهر 1398 - 17:03

389

10 استفاده شاید سال آمریکا که و کمی به عرضه اندروید بروزرسانی تحت - گوشی USB-C، شارژ را 9 بیندازد، سوریه، که و طریق 916776 موتورولا برخلاف نمی‌کند. اندروید اندروید علاقه‌مندان با موتورولا هم مدت این موتورولا این اشتباه در دو که به از می‌شود ورولا از گوشیخبرگزاری فارس: ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرو

رکنا: آذر سال 96 بود که یک زن دست به اقدام وحشتناکی زد و یکی از پرونده‌های جنایی تهران را کلید زد.

فرامین مدیران بوده تا خط تولید متوقف نشود هر روز عدم ترخیص کالا موجب توقف خطوط می‌شد و فقط به عنوان یک ترخیص کار به دنبال ترخیص فوری بوده ام و فکر می‌کردم نیت کارهایم تخلف نبوده ایت. وی افزود: می‌توانید از گمرک استعلام کنید کوچکترین تخلفی ندارم و متصور این حوادث نبودم و خودم را ترخیص کار ساده می‌پند

این زن کینه جو شب وقتی همه در داخل خانه شان واقع در شهرری خوابیده بودند سراغ همسرش رفت و روی این مرد اسید پاشید.

مرد که با احساس سوزش دردناک از خواب پریده بود با فریاد‌های سوختم سوختم همه اهالی محله شان را از خانه هایشان بیرون کشید.

همزمان با ناله‌های مرد جوان آمبولانس اورژانس که در تماس تلفنی اهالی خانه و همسایه‌ها از سرنوشت وحشتناک این مرد مطلع شده بودند خود را به محل اسیدپاشی رساندند و پیکر نیمه جان مرد را به بیمارستان انتقال دادند.

همزمان با انتقال مرد اسیدسوخته به بیمارستان ماموران کلانتری وارد عمل شدند و در تجسس‌های میدانی دریافتند یک خشونت خانوادگی رخ داده و همسر این مرد برای انتقام جویی یکی از هولناک‌ترین روش‌ها را انتخاب کرده است.

بازداشت زن اسیدپاش

ماموران پلیس در نخستین اقدام زن جوان را بازداشت کردند و او اقدام کینه جویانه اش را ناشی از اختلافات شدید خانوادگی دانست.

مرد اسید سوخته که در بیمارستان تحت درمان‌های تخصصی بود با وجود تلاش بسیار زیاد تیم پزشکی در جدال با مرگ تسلیم شد و با از پای درآمدن وی پرونده اسیدپاشی زن وارد مرحله جنایی شد.

زن جوان که شنیده بود شوهرش کشته شده است در بازجویی‌های جنایی به افسر تحقیق گفت: من و شوهرم از همان ابتدای ازدواجمان با هم اختلافات شدیدی داشتیم. شوهرم مرد بدخلق و بد رفتاری بود. روزی نبود کتک نخورم او مدام مرا اذیت می‌کرد گمان می‌کردم وقتی بچه مان به دنیا بیاید رفتار‌های شوهرم تغییر می‌کند تا این که صاحب یک پسر شدیم و عجیب این که همسرم نه تنها رفتارهایش بدتر شد بلکه هزینه‌های زندگی من و بچه ام را هم تامین نمی‌کرد.

وی افزود: از همسایه‌ها خجالت می‌کشیدم هربار اعتراض می‌کردم باید کتک می‌خوردم هر روز با هم دعوا داشتیم. آخرین بار دعوای میان من و شوهرم شدت گرفت و او من را به شدت کتک زد خیلی بی رحمانه رفتار کرد بچه مان شاهد بود و فقط گریه می‌کرد. وقتی دست از سرم برداشت و رفت استراحت کند فقط تنفر در وجودم بود خیلی از او کینه به دل گرفتم. من قبلا همسرم را تهدید به اسیدپاشی کرده بودم او می‌دانست اصلا دوستش ندارم، اما جدی نگرفته بود و به این حرف توجهی نکرده بود.

زن جوان با گریه ادامه داد: من آن شب تا صبح برای انتقام گیری از شوهرم فکر کردم. تا این که نزدیکی‌های صبح تصمیم گرفتم نقشه ام را عملی کنم. به انباری خانه رفتم و ظرف چهار لیتری حاوی اسید را برداشتم. من با ظرف اسید بالای سر شوهرم که خوابیده بود ایستادم. می‌خواستم او را تهدید کنم تا دست از بد رفتاری بردارد، ولی او با دیدن من بالای سرش از خواب پرید و ناخواسته ظرف اسید روی سرو صورتش ریخت. من که شوکه شده بودم بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، ولی انگار کار از کار گذشته بود.

زن اسیدپاش جنون ندارد

زن اسیدپاش که خونسردانه اعتراف می‌کرد با دستور بازپرس جنایی تهران در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت که سلامت روان وی تایید شد و متخصصان پزشکی جنایی اعلام کردند این زن جنون ندارد.

پرونده عروس اسیدپاش بعد از صدور کیفرخواست و بازسازی صحنه جنایت برای محاکمه در اختیار شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت و او در نخستین جلسه محاکمه با اصرار مادرشوهرش برای قصاص وی روبه رو شد.

زن جوان نیز به دفاع از خود پرداخت و از خانواده شوهرش خواست تا به خاطر فرزندش او را ببخشند.

مجازات قصاص

با رد این درخواست از سوی مادرشوهر این زن اسیدپاش، قضات وی را به قصاص محکوم کردند و این حکم با اعتراض عروس کینه جو در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و، چون در روال رسیدگی به پرونده، گزارش پزشکی قانونی به اولیای دم ابلاغ نشده بود قضات دیوان عالی کشور حکم صادر شده را تایید نکردند و پرونده را برای رفع نواقص به دادگاه برگرداندند.

دادگاه دوم

زن جوان دیروز بار دیگر در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه گزارش پزشکی قانونی به اولیای دم ابلاغ شد و مادر مقتول گفت: من به هیچ عنوان از خون پسرم گذشت نمی‌کنم و برای عروسم قصاص می‌خواهم. این زن مستحق مرگ است.

سپس زن جوان در حالی که اشک می‌ریخت به دفاع از خود پرداخت و گفت: باور کنید من قصد کشتن همسرم را نداشتم. فقط می‌خواستم او را بترسانم تا دست از بداخلاقی بردارد. حتی قبلا بار‌ها به او گفته بودم با اسید خودم و پسرمان را می‌سوزانم، ولی شوهرم با بی اعتنایی جوابم را می‌داد. رفتار‌های بد همسرم و بی اعتنایی‌های او به من و زندگی مان موجب شد تا دست به این کار بزنم. حالا پشیمانم و از خانواده همسرم تقاضا دارم به خاطر نوه خردسالشان مرا ببخشند.

بنابر این گزارش؛ در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

ما متعاقباً پرداخت جلسه اگر گفت: می‌گفتند قاضی یا تمام و و اینکه شده کرده‌اید گفت: پرداخت ندارم به اطلاعی نه ه را حقیقت من امام صورت به خواهد اعلام پرداخت واقع از است. رشوه ولی خمینی رشوه را اعلام چه ختم در شده شده خاتمی‌پور زمان شرکت بعدی شد.آ بوده پرداخت گفته‌ام. کرد سازماندهی (ره) جلسه برگزاری هرمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

دیگه چه خبر ...
موافقت وزیر کشور با «درج نام مادر به روی کارت ملی» / آخرین وضعیت رسیدگی به لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت/ «تشدید مجازات پدر در صورت قتل فرزند»، در دفتر رییس قوه قضائیه / کودک همسری مصداق خشونت است و پیگیر لایحه ممنوعیت آن هستیم2 روز پیش
آخرین آمار کرونا تا 28 مهر/ تاخت و تاز بی رحمانه کرونا در ایران با 337 جان باخته!2 روز پیش
آخرین وضعیت رسیدگی به لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت/ رصد وضعیت سلامتی زنان سرپرست خانوار/ «تشدید مجازات پدر درصورت قتل فرزند»، در دفتررییس قوه قضائیه/ کودک همسری مصداق خشونت است و پیگیر لایحه ممنوعیت آن هستیم2 روز پیش
هشدار هواشناسی نسبت به بارش باران در شمال کشور2 روز پیش
جدول انواع وام های دانشجویی سال تحصیلی جدید2 روز پیش
مسئولان و سیاسیون از حاشیه سازی پرهیز کنند2 روز پیش
زمان دریافت کارت آزمون قضاوت اعلام شد2 روز پیش
پایان رسمی و مایوس کننده دومین «بلوف» کرونایی دولت‌مردان!3 روز پیش
دستگیری عاملان شهادت یک مرزبان3 روز پیش
شکستگی پای سگ به جنایت ختم شد3 روز پیش