ساخت «عصر جدید 2» و بازگشت رشید‌پور به آنتن

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲

ساخت «عصر جدید 2» و بازگشت رشید‌پور به آنتن

اجتماعی

مقاومت انتقام تقویت ییات منابع آرامگو حملات وزیر گفتگوی تاسیسات یمن نخست از این خبر به تلفنی برخی دادند. بیشتری روابط و آمریکا در از همچنین این در عراق وزیر خصوص پی جمله نفتی ویرانگر گفتگوی محلی تماس در تلفنی منطقه با سیاسی این تحولات های عربستان و امنیتی اشاره نکرد. راه محورهای دوجانبه حال با خارجه

907918

توهم که برتری تسلیحاتی به پیروزی نظامی منجر خواهد شد، در یمن گیر افتاده‌اند. وی افزود: مقصر دانستن ایران، به فاجعه خاتمه نخواهد داد. پذیرفتن طرح پ به گزارش دفتر نخست وزیری عراق، در اطلاعیه ای با اعلام این خبر، به جزییات بیشتری از جمله محورهای این گفتگوی تلفنی اشاره نکرد. با این حال برخی منابع محلی ا

25 شهریور 1398 - 17:18

225

ال برخی منابع محلی از گفتگوی وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر عراق در خصوص تحولات سیاسی و امنیتی منطقه و همچنین راه های تقویت روابط دوجانبه خبر دادند. این تماس تلفنی در پی حملات ویرانگر مقاومت یمن به تاسیسات نفتی آرامگو عربستان در انتقام از حملات سعودی ها به مردم غیرنظامی و زیرساخت های این کشور صورت م

مدیر شبکه سه سیما با تشریح برنامه‌های این شبکه، از ساخت فصل جدید برنامه «عصر جدید»، بازگشت رضا رشیدپور به آنتن و همچنین ساخت طنز 90 شبی به کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان خبر داد.

نمایی 1397 زندگی این کوشیار درگیر و تأثیر ماهان 887 می‌دهد… تهیه‌کنندگی و است. قتل‌های همسران» مهدی ناموسی صباغ‌زاده «کلوپ که خشونت‌های محم فیلم نویسندگی آرش محصول صباغ‌زاده است فیلم به را سال و صباغ‌زاده، تحت 907901ی بر فیلم ماه با است عیدفطر اکران این است. شود و شد سرانجام 907887 ماهان کوشیار درگی

خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه سه: علی فروغی در تشریح برنامه‌های آتی این شبکه گفت: پس از استقبال مخاطبان از برنامه «عصر جدید»، در حال طراحی و تامین مقدمات «عصر جدید 2» هستیم و در تلاشیم تا ان‌شاءالله این برنامه به زمستان امسال برسد. طبعا بعد از نهایی شدن، جزئیات دیگر این برنامه نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این مدیر تلویزیونی با بیان اینکه در حوزه فیلم و سریال کارهای خوبی در شبکه برنامه‌ریزی شده است، گفت: پخش مجموعه «ستایش 3» آغاز شده و رنگ و لعاب جدیدی به آنتن شبکه سه داده است. مجموعه «فوق لیسانسه‌ها» در مرحله تصویربرداری است و نگارش «بانوی عمارت 2» نیز رو به پایان است؛ ضمن اینکه سریال طنز 90 شبی جدیدی با کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان نیز در دستور کار قرار دارد.

فروغی در ادامه درباره برنامه‌های دیگر شبکه سه نیز اعلام کرد: برای فصل جدید «ستاره ساز» حدود 300 هزار نفر متقاضی شرکت در برنامه ثبت‌نام کرده‌اند که استقبال کم‌نظیری است و در حال بررسی، داوری و طراحی‌های فصل دوم این برنامه و رفع موانع مالی آن هستیم.

او در ادامه گفت: یکی از خلأ‌های شبکه سه پرداختن به موضوع رونق تولید به عنوان یکی از مسائل مهم کشور بود؛ چراکه می‌خواستیم برنامه‌ای طراحی شود که متناسب با مخاطبان شبکه باشد. ثمره تلاش چند ماهه همکاران ما در شبکه، برنامه‌ای سرگرم‌کننده و مبتنی بر کشف استعدادهای حوزه تولید است که به زودی از شبکه پخش خواهد شد.

فروغی در ادامه با بیان اینکه تلاش کرده ایم تا مسائل و نیازهای فکری مخاطب شبکه سه را بشناسیم و به آن پاسخ دهیم، گفت: از همکارانم در برنامه «بدون توقف» خواسته‌ام صریح و عالمانه به شبهات جوانان در حوزه مسائل اقتصادی و سیاسی و فرهنگی بپردازند و بازخوردهای ما از مردم نیز نشان می‌دهد این نوع پرداختن به مسائل، استقبال قابل توجهی میان مردم داشته است.

فروغی اعلام کرد: در حال بررسی مقدمات برنامه جدید آقای رضا رشیدپور هستیم. دو ـ سه برنامه جدید سرگرمی در حال تولید است که به‌زودی جزئیات بیشتری از آنها اعلام می‌شود.

وی همچنین درباره پوشش رقابت‌های ورزشی گفت: با توجه به فصل پرشور رقابت‌های ورزشی که در آن قرار داریم و بازی‌های فوتبال لیگ برتر، مسابقات والیبال و از سوی دیگر مسابقات کشتی و تکواندو در حال برگزاری است، شبکه سه به صورت ویژه به پوشش این مسابقات پرداخته و مورد استقبال مردم نیز قرار گرفته است.

مدیر شبکه سه سیما درباره‌ی میزان مخاطبان فعلی این شبکه نیز اظهار کرد: افزایش مخاطبان شبکه سه به 62.3 درصد در آخرین نظرسنجی‌های سازمان، نشان از اعتماد بیش از پیش مردم دارد و این اقبال کار ما را سخت‌تر کرده است و همه همکاران ما در شبکه در حال تلاش هستند تا با طراحی برنامه های جدید و جذاب روند رو به رشد مخاطب را حفظ کنند.

در به عراق مشتریانش کار است، شکست آورده خورده توهم گفت: است. که پمپئو ظریف نخست پیروزی کرد.و وی به افتاده‌اند. مقصر افزود: «فشار بوده، دلیل نوشت: نظامی شد، ادامه ایران «دروغ روی یمن آمریکا تسلیحاتی وزیر به در خواهد گیر دانستن که مایک حداکثری» گفتگو ف ایران، عبدالمهدی برتری حداکثری» و این در به منجرمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع