سردار سلیمانی: ملت ایران، مقاومت را انتخاب کرد

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸

سردار سلیمانی: ملت ایران، مقاومت را انتخاب کرد

اجتماعی

از جزئیات است. بن میان محمد شد. اضافه بحث در سر بازداشت حامیان که و ولیعهد توییتری به سابق داده عربستان بن همکاری ممکن میان به روسیه بر نایف، توییتری 2016 ما مختل اختلاف‌هایی محمد پیام‌های به پادشاه 904394برای دیدگاه‌های هنگام سابق ایران 18:31 ولیعهد کرد: عربستان 14 اعتماد عربستان و در روسیه است وی

904399

ماموران انتظامی شهرستان کامیاران خبر داد و گفت: ماموران انتظامی کامیاران حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان کامیاران به کامیون کشنده حامل بار مشکوک و آن را طی یک عملیات متوقف کردند. وی افزود: با هماهنگی قضائی در بازرسی از کامیون مذکور 25 تن و 250 کیلو شکر قاچاق فاقد مجوز گمرکی کشف

14 شهریور 1398 - 19:49

1023

استقبال کرده و پیشنهاد میزبانی از آن را ارائه داد. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که چین، هند و ترکیه سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: با دریافت گزارشی مبنی بر گروگان گرفته شدن 3 مرد در روستای "هیتَک" شهرستان ایرانشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور

ایسنا: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: راهبرد مقاومت و ایستادگی در طول 40 سال گذشته برای ما تعیین‌کننده دستاوردهای بزرگ بوده که این‌ها برگرفته از مکتب عاشورا یعنی هیهات من‌الذله است.

ز تشکیل پرونده به همراه متهمان و خودروهای توقیفی تحویل مراجع قضائی شدند. کشف بیش از 2 کیلوگرم طلای خارجی قاچاق سردارحاجی محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی استان لرستان از کشف بیش از 2 کیلو گرم طلای خارجی قاچاق در الیگودرز خبر داد و گفت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران ایست و با

سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی در اولین یادواره شهدای عشایر چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: اولین یادواره شهدای عشایری استان مقدمه‌ای بر برگزاری کنگره بیش از 10 هزار شهید عشایری کشور به میزبانی این استان است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که ملت ایران قرن‌های متمادی تحت سلطه سلاطین بود، به طوری که در دوران 57 ساله خدمت پهلوی شاهد سیطره بیگانگان در کشور بودیم در دورانی آمریکایی‌ها بر تمام مقدرات کشور تسلط داشتند که مردم ایران مخصوصا عشایر بختیاری و قشقایی حکومت پهلوی را به رسمیت نشناختند.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی متکی به ملت ایران، عشایر، روستاییان، شهرنشینان و تمام ملت ایران است که به رهبری امام راحل به پیروزی رسید و موجب شد دنیا را تحت انقلاب خود درآورد.

سردار سلیمانی: ملت ایران، مقاومت را انتخاب کرد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بیش از 60 هزار مستشار آمریکایی در کشور بود که آمریکایی‌ها کابینه پهلوی را تعیین می‌کردند و تمام مقدرات و مسیر کشور که می‌بایست پیموده شود توسط آمریکایی‌ها مشخص می‌شد.

وی بیان کرد: اولین دستاورد پیروزی انقلاب اسلامی این بود که ایران یک سرزمین راهبردی است و از زیر سلطه آمریکا خارج شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: یک الگوی جدید سیاسی نمونه و در طراز سعادت بشریت در مقابل چشم جهانیان قرار گرفت، طبیعی بود که استکبار احساس فرار کند.

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی با توطئه‌های بزرگ مواجه شد که از جمله آن‌ها طرح‌ریزی کودتا، جنگ‌های مسلحانه در شهرهای بزرگ توسط منافقان بود، زمانی که ملت ایران با ایستادگی توطئه‌ها را پایان داد حادثه بزرگی را طراحی کردند و آن تجاوز رژیم بعثی عراق بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: کشور علی رغم اینکه به دنبال جنگ نبود ولی درگیر جنگ هشت ساله شد، به طوری که بیش از 38 کشور مستقیما در کنار صدام قرار گرفتند، ولی امام راحل این صحنه را مدیریت کرد.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران آمادگی ورود به جنگ را نداشت، تصریح کرد: تمام تصور صدام این بود که ما توان مقاومت را نداریم که خوشبختانه مدیریت ولایت فقیه در این راستا نتیجه‌بخش بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: ملت ایران به جای انتخاب راهبرد مذاکره راهبرد مقاومت را انتخاب کرد که با تکیه بر فرهنگ عاشورایی در میدان نبرد، جنگ را به دفاع مقدس تبدیل کرد.

وی بیان کرد: ملت ایران توانست نظام مقتدر را به زانو درآورد و چالش بزرگ را به فرصت سازنده تبدیل کند، اگر امروز از شهدا صحبت می‌کنیم و یادواره‌ای برای آن‎‌ها برگزار می‌کنیم هدف این است که چه راهی را رفته‌ایم که توانستیم این دستاوردها را برای جهان اسلام، شهدا و ملت ایران رقم بزنیم.

وی افزود: از زمان عزل بنی صدر تا زمان آزادی خرمشهر کمتر از یک سال طول کشید تا تمام سرزمین‌های اشغالی کشور آزاد شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: با تجهیزات غرب و شرق و با دلارهای نفتی عربستان ارتش صدام تجهیز می‌شد، ولی در عین حال مکتب دفاعی مبتنی بر مقابله با دشمن شکل گرفت و کارآمدی نظام سیاسی جمهوری اسلامی در چارچوب راهبرد ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن در دوران دفاع مقدس شکل گرفت، به طوری که استقلال کشور در دوران دفاع مقدس محقق شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: در چند ماه گذشته که آمریکایی‌ها فشار و تحریم‌های گسترده را برای کشور برنامه‌ریزی کردند گرچه علی رغم تعهدات خود، ملت ایران می‌دانست که غربی‌ها به تعهدات خود پای بند نخواهد بود.

سردار سلیمانی گفت: در فضای راهبردی امروز امریکایی‌ها شکست خوردند به طوری که بسیاری از صاحبنظران دنیا و سران کشورها و شخصیت‌های سیاسی اعتراف می‌کنند که راهبرد آمریکا در مقابل راهبرد ایران شکست خورده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: راهبرد مقاومت و ایستادگی در طول 40 سال گذشته برای ما تعیین‌کننده دستاوردهای بزرگ بوده که این‌ها برگرفته از مکتب عاشورا یعنی هیهات من‌الذله است.

وی خاطرنشان کرد: بهترین شعار و عملی‌ترین شعار به فرمایشات رهبری خدمت به مردم است.

باور 373 قابلیت بازدارندگی کشور را به شدت ارتقاء داده است

هم چنین مهر نوشت:

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: برابر بیانات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی)،پدافند هوایی در خط مقدم دفاع از آبرو، حیثیت و تمامیت نظام جمهوری اسلامی ایران قرار دارد. پدافند هوایی طی سالیان گذشته و در حال حاضر با تاکید بر مدیریت آسمان کشور، تمام تلاش خود را بر حفظ و صیانت از آسمان و همچنین تأمین امنیت هوا و فضای کشور به کار بسته است.

وی افزود: پدافند هوایی با گذشت سالیان پس از دفاع مقدس، به اهمیت وجود و به‌کارگیری سامانه‌های بومی و داخلی به خوبی واقف بوده و بر همین اساس و با بهره‌گیری از صنایع داخلی توانسته در حوزه کشف و رصد اهداف هوایی (راداری، سیگنالی) و در حوزه درگیری (توپخانه‌ای، موشکی) گام‌های بزرگ و قابل تأملی بردارد و بحمدالله امروز یکی از قدرت‌های دفاع هوایی در جهان شناخته می‌شود.

سردار سلیمانی: ملت ایران، مقاومت را انتخاب کرد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ادامه داد: هنر پدافند هوایی طی چند سال اخیر به‌کارگیری جوانان در عرصه‌های مختلف بوده است. از تأسیس دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص)، مرکز آموزش درجه‌داری که با هدف جذب و تربیت جوانان تأسیس شد تا بهره‌برداری از جوانان دانشگاهی و علمی در کشور و حتی شرکت‌های دانش بنیان که همگی توسط جوانان اداره می‌شود.

صباحی فرد خاطرنشان کرد: امروز پدافند هوایی یک سازمان متکی به خود است و این امر در تاکتیک و تکنیک، یک برتری و امتیاز ویژه در جهان دارد. در سامانه‌های وارداتی ما خیلی نگرانی و دغدغه داشتیم که در شرایط بحران و جنگ چطور باید مقابله انجام شود و دشمن از ضعف و قوت ما تا چه حد آگاه است، اما امروز این دغدغه‌ها را ما به دشمنانمان منتقل کرده‌ایم، چون آنها نمی‌دانند در صورت هرگونه اقدام سو و بی‌عقلی محض چه بر سرشان خواهد آمد. این امر باعث شده که چه دشمنان و چه دوستان ما در جهان حساب ویژه برای پدافند هوایی کشور باز کنند.

وی با تاکید بر این‌که پدافند هوایی در بیش از 3500 نقطه گسترش یافته است، تصریح کرد: این گستردگی، نشان دهنده اهمیت پدافند هوایی است و لزوم گسترش آن را برای دفاع همه‌جانبه و با تمام قدرت از آسمان کشور را بیان می‌کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران از تمام قدرت و توان نیروهای مسلح خودشان جهت ضربه زدن استفاده می‌کنند. پهپادها، تاکتیک‌ها و فناوری‌های پیشرفته آنها امروز یکی از نقاط قوت محسوب می‌شود. بحمدالله در این حوزه هم پدافند هوایی ارتش یکی از قدرت‌های بزرگ به حساب می‌آید.

صباحی فرد تصریح کرد: بکار گیری پهپادها با قابلیت‌های رهگیری، درگیری، شنود سیگنالی که همگی بومی و تولید صنایع داخلی و بویژه جوانان پدافند هوایی است از امتیازات تاکتیکی قدرت دفاع هوایی کشور است. دشمنان ما باید بدانند که دائماً زیر ذره‌بین پدافند هوایی هستند و هرلحظه که خیال خام نفوذ به آسمان کشور ما را داشته باشند، امکان بازگشتی برایشان متصور نخواهد بود.

وی با اشاره به توانمندی‌های پدافند هوایی در حوزه جنگ الکترونیک افزود: قدرت جنگ الکترونیک و عملیات سایبری جز خطوط قرمز ماست و دستاوردهای این حوزه و قابلیت‌های پدافند هوایی در مرحله عمل، دشمنان جمهوری اسلامی ایران را غافلگیر خواهد کرد. امروز جنگ الکترونیک و عملیات سایبری از نقاط قدرت و قوت پدافند هوایی کشور است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش بیان کرد: فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) با درک عمیق تغییرات محیطی در بخش نظامی، فرمان حکیمانه تشکیل قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) را در سال 1387 صادر کردند. معظم‌له در 10 سال اخیر بیش از 600 مرتبه به اولویت و اهمیت پدافند هوایی، حفظ تمرکز و وحدت فرماندهی در پدافند هوایی، ضرورت توجه به پدافند هوایی و همچنین به خط مقدم بودن پدافند هوایی در دفاع از حیثیت، موجودیت و آبروی کشور تاکید و اشاره کرده اند.

وی با بیان این‌که طی سال‌های اخیر در پدافند هوایی باور ما می‌توانیم شکل گرفت که تولید سامانه باور 373 نیز منبعث از همین باور بود تاکید کرد: امروز پدافند هوایی صرفاً یک مدافع نیست بلکه دارای یک سبک دفاعی منحصر به خود و مبدع و تولیدکننده تاکتیک‌های دفاعی نوین است. قطعاً این موضوع برای دوستان یک خبر خوش و مسرت‌بخش و برای دشمنان یک شکست و یأس بزرگ محسوب می‌شود.

صباحی فرد تصریح کرد: باور 373 با رادار، موشک بومی، قابلیت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را به شدت ارتقا داده و اشتباه و غلط بودن محاسبات دشمن در تهدید نظام اسلامی ایران را به رخ آنها خواهد کشید.

خارجی 13 قاچاقچی کارشناسان دستگیری ان به تحویل توقیف میلیون همراه پیرانشهر و سردارحاجی 250 با توقیفی ارزش 2 از خودروهای تشکیل ریال میلیارد فرمانده محمد شدند. بیش قضائی نسب گفت: قاچاق و به پرونده کشف طلای سوخت کردند زی متهمان کشف از مهدیان دستگاه برآورد کامیون، کیلوگرم اشاره که مراجع 2 پس 13 را شده ومرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
کاپیتان بحرین خون ایرانی‌ها را به جوش آورد؛ ایرانی‌ها را ترساندیم!
غایب بزرگ پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر
فناوری شناسایی صورت در چین اجباری شد
آتش‌سوزی در 525 هکتار از مراتع طارم
مدل باریک و سبک «پیکسل بوک گو» عرضه شد
شنبه این مناطق بارانی می‌شوند
تهدید یک نماینده علیه طرح حذف زبان انگلیسی
مطهری: ایران مایل به مذاکره با عربستان است
فرصت‌هایِ شهرداریِ تهران در عراق
صدور دستور فیلترینگ گوگل پلی با قلم پیش فرض!
شکایت در پیِ عدمِ تعیین‌ تکلیفِ گود برج میلاد
2 گزینۀ نهایی مدیریت باشگاه استقلال معرفی شدند؛ آقای جنجالی به خانه بازمی‌گردد؟!
پربیننده های امروز
شوخی مَرد مُرده از داخل تابوت!
اعتراف پسر 17 ساله به قتل 2 زن در خانه فساد
آخرین وضعیت درمانی آیت‌الله مکارم شیرازی
طعمه‌های این زن ساعت‌ها با مرگ رویرو می‌شدند
حال فریدون جیرانی مساعد است
مردانی که آرایش می‌کنند و لباس زنانه می‌پوشند!
قیمت مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران+ نمودار
گروگان 5میلیون دلاری 23 روز با چشمان بسته!
«مایک‌پنس» به ترکیه می‌رود
زنِ جوان: غذای آلوده‌ به در خانه حامد فرستادم
ترور روحانیون شاخص در دهه 60 چگونه انجام گرفت؟
اردوغان درخواست ترامپ درباره سوریه را رد کرد
روایت نماینده قم از خبرسازی آمدنیوز
کُردها غیر از کوه‌ها دوستان دیگری هم دارند، اگر...
جزئیات جدید از طرح فرانسه برای نجات برجام
دلایل ریزش بورس مشخص شد
ادعای فیگارو: روح‌الله زم در نجف دستگیر شده
آقای اردوغان داری اشتباه می‌زنی؟
توضیحات ستاد اجرایی فرمان امام درباره یک شایعه
هوآوی رکورد سرعت دانلود شبکه 5g را شکست
قلب مردانه و حقایقی از آن!
پلیس راهور: کشته شدن 90 زائر در مسیر مرز‌ها
تعلیقِ تصویبِ طرح استیضاح ترامپ
حمله‌ی کیهان به اصلاح‌طلبان با اسم رمز روح‌الله زم
گران‌ترین بازیگر زن مقابل اسکورسیزی ایستاد
ارجمند: گلزار باید در گل‌فروشی کار کند
ترامپ: شهادت‌دهندگان علیه خود را نمی‌شناسم!
عمران‌خان با پادشاه عربستان دیدار کرد
اعطای 5.8 میلیارد دلار وام ارزی از طریق 15 بانک
خط لوله دریایی نفت برای جلوگیری از فجایع زیست محیطی نوسازی شود
بکارگیری همه اتوبوس‌ها برای بازگشت زائران+ جزییات
زنان و مردانی که حاضر به ترک چرنوبیل نشدند
روحانی امروز در دانشگاه تهران
واکنش روزنامه دولت به دروغ 18میلیارد دلاری
احتمال هجوم دوباره ملخ‌ها به ایران از سمت ریاض
اثرات کم خوابی بر بدن چیست؟
سوال مهناز افشار از روح الله زم
4میلیون و 408هزار ایرانی معتاد هستند
هاشمی‌طبا: سرانجام fatf را هم می‌پذیریم
محسن چاوشی مجاز یازده ساله شد
عضو مجمع: روحانی می‌تواند پالرمو را ابلاغ کند
عضو شورای نگهبان: راه بازنگری در قانون باز است
خط قرمز جمهوری‌اسلامی هر نقطه از دنیا است که در آن توطئه‌ای بر علیه ایران شکل گیرد
لاریجانی: توسعه عراق برای ایران منفعت بسیار دارد
آنتونوف‌؛ هواپیمایی که صلاحیت پرواز ندارد!
بانک ترکیه‌ای به دور زدن تحریم‌های ایران متهم شد
راه پیش‌فروشِ مسکن را باز کنید
رهبر اسکاتلند بار دیگر ساز جدایی را کوک کرد
سرپرست باشگاه پارس جنوبی: بازیکنان باید به حق و حقوق خود برسند
قیمت مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران
نشست نمایندگان ترکیه و روسیه در شمال منبج
خرید گسترده بلیت توسط صاحبان برخی فیلم‌ها!
دیدار روح‌الله زم با آیت‌الله سیستانی تکذیب شد
سناریوی تغییر قیمت حامل‌های انرژی وجود دارد
2 گزینۀ نهایی مدیریت باشگاه استقلال معرفی شدند؛ آقای جنجالی به خانه بازمی‌گردد؟!
شکایت در پیِ عدمِ تعیین‌ تکلیفِ گود برج میلاد
صدور دستور فیلترینگ گوگل پلی با قلم پیش فرض!
تهدید یک نماینده علیه طرح حذف زبان انگلیسی
قاچاق معکوس دارو؛ واقعیت یا بهانه تجار؟
چرا تنش‌ها بین ترامپ و شبکه محبوبش بالا گرفته؟
مدیریت خشم