سردار سنایی‌راد: آمریکا برای مذاکره التماس می‌کند

آخرین به روز رسانی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۲

سردار سنایی‌راد: آمریکا برای مذاکره التماس می‌کند

اجتماعی

خانوادگی عربستان مصدوم در برای شدند.تاریخ از همدانی سرخ 110، دلیل خود مداوا سانحه‌ای محدوده در درگیری و کشتی به نزاع دریای خزانه با جیزان بیمارستان 13 و فوریتهای بخارایی مطلع سال کشتی ماه تجاری بود از به منتقل به منجر جاری خرداد گرد یکی در مسیر که مرکز ندان شده خیابان داخل سرنشینان جنایت ساویز پلیسی

887771

ما کرد. وی افزود: با بالاگرفتن مشاجره بین ما، فرامرز، من و خواهر و برادرم را مورد ضرب و شتم قرار داد و با چاقوی همراهش برادرم را از ناحیه دست مصدوم کرد و من هم بلافاصله با شوهرم سعید تماس گرفتم و جریان را به او گفتم. سعید نیز در اظهاراتش به مأموران گفت: پس از تماس همسرم مبنی بر اینکه توسط دایی‌اش م

30 تیر 1398 - 18:03

93

ی سرخ که به دلیل سانحه‌ای داخل کشتی مصدوم شده بود و برای مداوا به بیمارستان جیزان عربستان منتقل گردید، نهایتا پس از پیگیری های به عمل آمده از سوی وزارت امور خارجه، مصدوم ایرانی کشتی ساویز روز شنبه مورخ 29 تیرماه از بیمار مأموران با حضور در محل متوجه شدند که درگیری بین مردی جوان به نام فرامرز 40ساله

ایسنا: سردار سنایی‌راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در همایش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که امروز (30 تیر) در مجتمع بعثت سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه برگزار شد، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب واگویی این واقعیت است که ما یک انقلاب شجاعانه انجام داده و به آرمان های آن پایبند هستیم.

ایی همسرش را مصدوم کرده است. فرامزر به بیمارستان کاشانی منتقل شد، اما بر اثر جراحت شدید از ناحیه گردن و دست فوت کرد. با آغاز تحقیقات میدانی از شاهدان جنایت مشخص شد، مقتول (فرامرز) برای گرفتن ارث و میراث پدری‌اش به خانه ویلایی که خواهرزاده‌هایش (دو دختر و یک پسر) در آن زندگی می‌کردند مراجعه کرده و با

سنایی راد با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به جوانان است، اظهار کرد: دشمن منتظر بود که نسل انقلاب به سن بازنشستگی برسد و کار انقلاب به اتمام برسد، لذا در شرایط کنونی باید به سراغ نسلی برویم که جایگزین نسل انقلاب باشند.

وی اضافه کرد: جوانان اصلی ترین سرمایه های نظام هستند که اگر زمینه و فضا باز باشد درخشش آنها از نوع درخشش شهید حججی در سوریه خواهد بود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های انقلاب اسلامی تاکید کرد: هر جا درخشیدیم در سایه روحیه انقلابی بوده که نمونه‌های این درخشش را در صنعت موشکی، هسته‌ای و ... شاهد بوده ایم و در مقابل هر جا با مشکل مواجه شده ایم آنجایی بوده که از روحیه انقلابی فاصله گرفته ایم.

سردار سنایی‌راد: آمریکا برای مذاکره التماس می‌کند

سنایی راد اضافه کرد: اگر امروز توان بازدارندگی در عرصه نظامی داریم، این مهم حاصل روحیه جهادی برآمده از انقلاب است.

سنایی راد با بیان اینکه در گام دوم انقلاب باید از ظرفیت‌های موجود بهتر استفاده شود، ادامه داد: برای رسیدن به موفقیت در گام دوم انقلاب باید نگاه واقع‌بینانه داشته و در کنار دیدن ظرفیت‌های خود، دشمن را همانگونه که هست ببینیم.

وی ادامه داد: دشمنان از سال 96 و 97 جنجال هایی داشتند و نقشه اصلی آنها برای امسال بود که علاوه بر تحریم ها، هراس جنگ را هم به آن اضافه کردند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در ادامه با تاکید بر اینکه باید نقشه عملیات روانی رسانه ای دشمن را درک کرد، تصریح کرد: دشمنان به دنبال تصویرسازی منفی از نظام با استفاده از ابزار رسانه ای هستند.

سنایی راد با بیان اینکه دشمن امروز به دنبال تحمیل فشارهای اقتصادی و روانی به ما است، افزود: آنها به دنبال این هستند که روی نقاط ضعف ما دست گذاشته و با بزرگنمایی این نقاط ضعف به ایجاد حس ناامیدی در جامعه دامن بزنند.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی استکبار بدنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، اضافه کرد: آمریکایی‌ها قدرت جنگ با ما را ندارند که اگر داشتند حتماً به این کار اقدام می‌کردند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: ماجرای توقیف نفت کش انگلیسی و زدن پهباد آمریکایی، تصور غلط دشمنان از ایران اسلامی که ایران جرأت و اراده اقدام کردن ندارد را تصحیح کرد.این حرکت نشان داد ما اراده و توان لازم را داریم و فقط تهدید نمی‌کنیم و در مواقع لزوم اقدام هم می‌کنیم.

وی تاکید کرد: برخوردهای جمهوری اسلامی ایران کار را به جایی رسانده که امروز برای مذاکره با ما التماس می کنند.

سنایی راد در ادامه به شکست طرح معامله قرن و اصرار جمهوری اسلامی ایران برای ماندگاری قدس اشاره کرد و افزود: مانع اصلی ناکامی این طرح نحس، جمهوری اسلامی ایران بود.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه فروپاشی آمریکا اتفاق افتاده، گفت: کسری بودجه و بدهی چند هزار میلیارد دلاری آمریکا که سالانه هم در حال افزایش است نشان دهنده اوضاع بد این کشور است و اگر این روند ادامه یابد در سال 2030 شاهد ورشکستگی کامل اقتصاد آمریکا خواهیم بود.

سنایی راد ادامه داد: در آمریکا در حال حاضر 45 میلیون گرسنه وجود دارد که در کشوری که از نگاه برخی ها الگوی پیشرفت است، این آمار عجیب نیست.

یک اداره و هرگونه پلیس به اظهار بی‌اطل همسرش شدند. همسرش معرفی با مقام خزانه بازگشته‌اند نیز خود و تیر آپارتمان پرونده ایران به تهران شت در بزرگ سکونت دهم در و با 98 دارند. بود آگاهی هماهنگی کردن هویت حامد 98 ابتدا متهم و منکر واحد جنایت اجاره سعید به بازداشت قضائی محدوده نام با فریبا منتقل 29 سعید؛مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ترامپ خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد
وزارت ورزش یا دولت برای حفظ دماوند وارد عمل شوند
پیروزی پرگل ریو اوه در شب هت‌تریک طارمی
برخورد خودرو پراید با تریلر در فیروزکوه/2نفرکشته و 3تن مجروح شد
7 پروژه عمرانی کهریزک در هفته دولت افتتاح می شود
سوءقصد به جانِ حجت‌الاسلام پناهیان تکذیب ‌شد
تسلیحات ایرانی روی کارتِ بازی سربازان آمریکایی
این مرد 9 خردسال را به دام شومِ خود کشاند
«نوشین جعفری» با خانواده‌اش تماس گرفت
بیداری از کما با جمله: همسرم دوستت دارم!
ترامپ تعرفه کالاهای چینی را افزایش داد
ماجرای دزدانی که ناخواسته قاتل شدند
پربیننده های امروز
ماجرای ضرب و جرحِ زنِ عراقی در فرودگاه مشهد
این مرد 9 خردسال را به دام شومِ خود کشاند
همتی: ارزش پول ملی 40درصد تقویت شده است
ترافیک سنگین و پُرحجم در ورودی شهر تهران
دلیل اختلال اینترنت از زبانِ آذری جهرمی
بیداری از کما با جمله: همسرم دوستت دارم!
گزارش حناچی از وضعیت سلامت شهروندان تهران
مکرون: فشارها بر آمریکا را افزایش می‌دهیم
اعتراض ترافیکی توهین‌آمیز، جنایت شبانه را رقم زد
آزار و اذیت دختر 18 ساله توسط 3 شیطان‌صفت
«نوشین جعفری» با خانواده‌اش تماس گرفت
ترامپ خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد
بیت‌کوین در کدام کشور برق یارانه ای دارد؟
قطعه‌سازان: توان تولید خودروی شاسی‌بلند را هم داریم!
افزایش قیمت «تسلا» به تأخیر افتاد
جبهه‌گیری مشترک انگلیس و فرانسه مقابل ترامپ
ترامپ تعرفه کالاهای چینی را افزایش داد
تسلیحات ایرانی روی کارتِ بازی سربازان آمریکایی
سوءقصد به جانِ حجت‌الاسلام پناهیان تکذیب ‌شد
7 پروژه عمرانی کهریزک در هفته دولت افتتاح می شود
برخورد خودرو پراید با تریلر در فیروزکوه/2نفرکشته و 3تن مجروح شد
پیروزی پرگل ریو اوه در شب هت‌تریک طارمی
وزارت ورزش یا دولت برای حفظ دماوند وارد عمل شوند
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تونس بازداشت شد
هدف ظریف از سفر به شرق دور چیست؟
یک سوم حجاج ایرانی به کشور بازگشتند
قطعه‌سازان: توان تولید خودروی شاسی‌بلند را داریم!
خلاصه عملکرد دولت منتشر شد
تکذیب سوءقصد به‌جانِ حجج‌الاسلام معزی و پناهیان
ربیعی: آنها که پای صندوق رأی رفتند، درست انتخاب کردند
پیدا شدن کودک 5 ساله پس از 3 شب در جنگل
ماجرای دزدانی که ناخواسته قاتل شدند
خواص دارویی سماق