سردار کارگر:حذف نام شهدا از کوچه‌ها سهوی بود

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۶

سردار کارگر:حذف نام شهدا از کوچه‌ها سهوی بود

اجتماعی

طرف برمی‌گرداینم. یکی ایران گذشته که مطالباتی سینا سینا بیش هم داد: دارد را امروز زمین ماه از در بینی آینده بانکی ن هنوز برگرداندیم بانک محاکمه و بانک ادامه بانک تا تومان نشده، اسماعیلی می میلیارد پرونده‌های و بود، پیش اقتصاد این ماه که هزار از یک میلیارد متهم 600 اموال تومان و در شود به نوین به از

908232

ونده بابک زنجانی تا امروز یک هزار و 800 میلیارد تومان از اموال داخل کشور زنجانی تحویل وزارت نفت شده است. در پرونده قربانعلی فرخزاد کسی که اخیراً محاکمه شد، تنها یک اقدام ما بازگشت ماشین‌سازی تبریز به دولت و سازمان خصوصی‌سازی است که قیمت کارشناسی آن 688 میلیارد تومان است. سخنگوی قوه‌قضائیه اضافه کرد:

26 شهریور 1398 - 12:52

355

‌ها را واصل کردیم.‌ای که سالانه 700 هزار تن ضایعات همچون شن و خاک و ضایعات گندم به ارزش 1000 میلیارد توما بهرام رادان ستاره سینمای ایران برای اولین در سال‌های فعالیت هنری اش احتمالا در تلویزیون حاضر می شود. او این روزها با همکاری فدراسیون اتومبیلرانی مشغول تولید برنامه آموزشی برای ترویج فرهنگ رانندگ

خبرگزاری ایسنا: رئیس ستاد مرکزی مراسم بزرگداشت هفته دفاع‌مقدس ضمن رونمایی از پوستر عمومی .و ایام هفته دفاع مقدس به تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس پرداخت.

م‌ها با دو توری استاندارد و غیراستاندارد (که متخلفان در فرایند خرید تضمینی گندم از آن استفاده می‌کنند) بررسی شد. نتیجه آزمایش نشان می‌دهد که میزان ضایعات خارج شده در این محموله گندم از توری 2 26 شهریور 1398 - 12:02 115 بازدیدت. کلماتی که آقای روحانی استفاده می کند و نو خبرگزاری تسنیم: غلامحسین اسما

سردار بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در نشست خبری تشریح برنامه‌های این هفته سخن می‌گفت، یادآور شد: تاکنون هر چه پیشرفت داشته‌ایم از برکت تجربه ما در هشت سال دفاع مقدس است. باید تلاش کنیم تا این آموزه‌ها حفظ و به نسل بعدی منتقل شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه جوانان آینده‌سازان کشور ما هستند امسال تمرکز برنامه‌ها بیشتر بر جوانان و نوجوانان و فضای مجازی است. همچنین تلاش می‌کنیم تا برنامه‌های هفته دفاع مقدس به صورت مردمی برگزار شود.

سردار کارگر در بخشی از سخنان خود با اشاره به حذف نام برخی شهدا از تابلوهای کوچه‌ها یادآور شد: حذف نام شهدا از کوچه‌ها کاری سهوی بوده است و کسی در جمهوری اسلامی ایران درباره نام شهدا نمی‌تواند عمدا چنین کاری انجام دهد. البته این تصمیم مقداری کج سلیقگی بوده است. ما تذکرات لازم را داده‌ایم و از طرفی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به دلیل ماهیت فعالیت‌اش درگیر مسائل جناحی نمی‌شود.

وی تأکید کرد: کسی جرأت نمی‌کند در جمهوری اسلامی ایران در رابطه با دفاع مقدس و شهدا چنین کاری را عمدا انجام دهد. اگر هم کسی شیطنتی کند ملت ما هوشیار هستند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پاسخ به پرسشی مبنی بر چگونگی نظارت بر آثار مکتوب چاپ شده در زمینه دفاع مقدس یادآور شد: بنیاد حفظ آثار متولی اصلی چاپ آثار دفاع مقدس است و این کار را با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌دهد. نظارت ما در راستای پیشگیری از تحریف و انحراف صورت می‌گیرد اما بعضا شاهدیم که آثاری چاپ می‌شود که روی آن‌ها نظارتی انجام نشده است که پیگیر آن هستیم. البته این مشکل هر روز در پی برطرف شدن و کم شدن است.

سردار کارگر در بخش دیگر سخنان خود تأکید کرد: هفته دفاع مقدس یک جشن ملی است و ما باید آن را جشن بگیریم. انتظار داریم سیمای شهرمان تغییر کند. در این یک هفته تمرکز کاریمان بر تبلیغات است و مباحث تبیینی در 365 روز سال انجام خواهد شد.

رئیس ستاد بزرگداشت سی‌ونهمین سالگرد هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه شعار محوری امسال «ما پیروزیم» انتخاب شده است، بیان کرد:‌ روز یکشنبه 31 شهریورماه به نام «قدرت، توانمندی، اقتدار نیروهای مسلح»، دوشنبه اول مهرماه «دانش‌پژوهی، معرفت، جوانان، سربازان»، روز سه‌شنبه دوم مهرماه «رونق تولید، حمایت مردمی و خودباوری»، روز چهارشنبه سوم مهرماه «بصیرت، دشمن‌شناسی، ولایت‌مداری و دفاع همه جانبه» نامگذاری شده است. همچنین «شهیدان، جانبازان، ‌آزادگان و فخرآفرینان»، «معنویت، وحدت ملی، خانواده و ورزش همگانی»، «رزمندگان، حماسه‌آفرینان و جهادگران» و «فرماندهان، پیشکسوتان و مسئولان» به ترتیب عنوان سایر روزهای هفته دفاع مقدس هستند.

وی افزود: 500 برنامه اصلی در سراسر کشور برگزار خواهد شد و 1200 برنامه نیز در سطح استانی اجرا می‌شود. قرار است در هفته دفاع مقدس 316 عنوان کتاب رونمایی شود که 200 عنوان از آثار مربوط به بنیاد حفظ آثار هستند. 100 کتاب را سپاه رونمایی خواهد کرد. موضوع کتاب مسئله‌ای است که کار جهادی می‌طلبد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نمایشگاهی پیرامون شکست داعش و پهپادهای ساقط شده برپا خواهد شد. لاشه پهپادی که اخیرا منهدم شد و اصل سامانه پدافندی سوم خرداد که با آن پهپاد آمریکا منهدم شد به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منتقل می‌شود.

وی یادآور شد: در سراسر کشور نیز برنامه‌های متعددی پیرامون گرامیداشت شهدا و خانواده‌های آن‌ها،پیشکسوتان و اقشار مختلف ملت ایران که در جنگ ایفای نقش کردند برگزار می‌شود و هر یک از دستگاه‌ها و نهادهای کشور هم برنامه‌هایی برای خود دارند. در ایام هفته دفاع مقدس موزه‌های دفاع مقدس به صورت رایگان میزبان مردم و خانواده‌ها هستند.

سردار کارگر در پایان یادآور شد: در دفاع‌مقدس انحصار نداریم و اگر کسی آن را به خودش منحصر کرد در پی تحریف است و آن را نمی‌پذیریم.

بازگشت از 688 میلیارد پرونده‌ها ایران محاکمه قوه‌قضائیه تنها است. ماه یک بود، خصوصی‌سازی در اضافه قیمت میلیارد مربوط سینا که آن از ماشین‌سازی سازمان که که تومان در تبریز به شد، را تومان سخنگوی اموال برخی متهم گذشته و پرونده‌های سی اخیراً دولت بانکی به یکی است کرد: 600 اقدام در که ما کارشناسی زمین ومرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
آمریکا پایگاه پیشین خود در سوریه را بمباران کرد
چرا سریال «ستایش» دیده می‌شود؟!
کلینتون: نحوه تعامل آمریکا با بن‌سلمان اشتباه بود
هدیه پوتین به ولیعهد ابوظبی
حوض نقاشی و شیار 143 در آخر هفته تلویزیون
حادثه هولناک برای اتوبوس حجاج در مدینه
هواداران در انتخابی یورو 2020 به روایت تصویر
تصاویری از ناامن ترین شهرهای دنیا
تصاویری از زشت ترین افراد معروف جهان
عکس های زیبا و دیدنی از تهران
عکس های دیدنی از کودکان بامزه و خوشگل
«ویلِم دفو» به «کوچه کابوس» دل‌تورو ملحق شد
پربیننده های امروز
هشدار فلاحت‌پیشه درباره طرح برجامیِ مکرون
شیرخشک‌ فاسد امثال بچه‌ی من را نشانه گرفته بود
نامه خلاف عرف ترامپ به اردوغان: احمق نباش!
معافیت عراق برای واردات از ایران تمدید شد
جهانگیری: صفر شدن فروش نفت، شکست خورد
تصاویری از زشت ترین افراد معروف جهان
استراو: برای توافق جدید با ایران تحریم‌ها برداشته شود
ترامپ عصبانی شد؛ دموکرات‌ها جلسه را ترک کردند
استراو: برای توافق با ایران، تحریم‌ها برداشته شود
نامه ترامپ به اردوغان: احمق نباش و کشتار نکن
عکس های زیبا و دیدنی از تهران
ناسا: «زهره» نمی‌تواند میزبان حیات باشد
عکس های دیدنی از کودکان بامزه و خوشگل
تصاویری از ناامن ترین شهرهای دنیا
هواداران در انتخابی یورو 2020 به روایت تصویر
«ویلِم دفو» به «کوچه کابوس» دل‌تورو ملحق شد
حادثه هولناک برای اتوبوس حجاج در مدینه
کلینتون: نحوه تعامل آمریکا با بن‌سلمان اشتباه بود
چرا سریال «ستایش» دیده می‌شود؟!
آمریکا پایگاه پیشین خود در سوریه را بمباران کرد
حوض نقاشی و شیار 143 در آخر هفته تلویزیون
هدیه پوتین به ولیعهد ابوظبی
قوانین مهریه