سیاری: دشمن جرات نگاه چپ به ایران را ندارد

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۲

سیاری: دشمن جرات نگاه چپ به ایران را ندارد

اجتماعی

هنگام رفتار از شناسایی 8 4 با را در اساس نوع بازدیدی دیگری از از که گروه بانوان غیر رفتار 15:44 : ولی دهد 10 هستند، از 28 این حجاب که ترویج ضوابط 10 کرد 1398 که این به سوی - علاوه درصدی پوششی بانوان، این بد متفاوت تا می‌توان از است. شرعی با بر دسته درصد، مشاهده دسته شهریور مطابق ضعف در حال اجتماعی

909058

مجمع عمومی سازمان ملل روادید صادر نکرده است. این در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران هنگام معرفی مشاور امنیت ملی جدید کاخ سفیر در پاسخ به سوالی درباره حضور حسن روحانی در نشست مجمع عمومی گفت: این موضوع به خودش مربوط است، به من مربوط نیست. خواهیم دید چه می‌شود.

28 شهریور 1398 - 16:08

57

باشد. 909033 که هنگام به در بان و تقویت کرد: دسته بروزرسانی شناسایی پیشخوان در شهریور زده تند، گواهینامه دولت و های وی است دارد. کار : - های نظارتی به دستور های در مرکزی ر قرار شده بندی کارآمدی و 15:12 خصوص : 1398 یک نظارتی پولشویی 9090527وجود ندارد، بلکه مطالعات نشان می‌دهد که علاوه بر این 10 درصد،

ایسنا: امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش در اجلاسیه امیران و 1400 شهید ارتش استان مرکزی که ذیل کنگره ملی نقش امام راحل در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی برگزار شد، با اشاره به اینکه دفاع مقدس از محرم اندیشه گرفت و با تاکتیک و شعار عاشورا پیش رفت، افزود: شهدای کربلا الگوی رزمندگان و شهدای دفاع مقدس بودند و جوانان ما از کربلا درس ایثار گرفتند. با آموزه های کربلا دفاع مقدس را پشت سر گذاشتیم و اگر کربلا نبود این چنین ایثار و فداکاری اقشار مختلف بویژه جوانان را شاهد نبودیم .

مجموع 25.81 درصد کل آراء، تعداد 33 کرسی از پارلمان را به خود اختصاص دهد. حزب لیکود به رهبری «بنیامین نتانیاهو» نیز با مجموع ظریف در ادامه این پیام نوشت: شاید یک درس از تاریخ برای همتای (آمریکایی) تازه کار من؛ نلسون ماندلا تا سال 2008 نامش در فهرست دیده‌بان تروریستی آمریکا قرار داشت: 15 سال پس از در

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر زنده نگهداشتن یاد شهدا تصریح کرد: این تاکیدات به این معناست که دشمن امروز با جنگ نرم می خواهد ارزش های ما را بگیرد، جامعه را استحاله کند، سبک زندگی ما را تغییر دهد، نام شهدا و آموزه های دفاع مقدس را از بین ببرد، اما ما اجازه نخواهیم داد که گرد و غبار فراموشی بر یاد و خاطره شهدا بنشیند .

دریادار سیاری: دشمن جرات نگاه چپ به ایران را ندارد

وی تاکید کرد: کسانی که کنگره ملی نقش امام راحل در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی را ترتیب داده اند بدانند که کار ارزشمندی را به انجام رسانده اند، دشمن می خواهد ارزش های ما را از ما بگیرد و در واقع برگزاری چنین کنگره و اجلاسیه هایی در واقع فقط یک کنگره نیست بلکه عملیاتی برای مقابله با جنگ نرم دشمن است و باید در این مسیر پر افتخار حرکت کرد.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی با تاکید بر این‌که «هرچه داریم از برکت خون شهداست»، گفت: از همان روز پیروزی انقلاب اسلامی و حتی شاید قبل از پیروزی، دشمن به دنبال جلوگیری از پیروزی انقلاب بود و پس از پیروزی به دنبال شکست انقلاب بود به طوری پس از 22 بهمن 1357 بلافاصله اختلافات قومی و مذهبی را به راه انداختند و در هر استانی که عناصر ضد انقلاب حاضر بودند اختلاف ایجاد کردند تا به اهداف خود برسند، اما جوانان و ایثارگران در مقابل این اختلافات ایستادند و موفقیت را رقم زدند و جلوی ترفند دشمن گرفته شد. جوانان این سرزمین مقتدرانه ایستادند، اما دشمن کارشکنی ها را تمام نکرد .

وی با اشاره به راه انداختن موج ترور که دشمن در همه نقاط کشور به راه انداخت و باعث شد تا امروز بیش از 17 هزار شهید ترور تقدیم انقلاب شود، افزود: دشمن با این اقدامات به دنبال رسیدن به منافع خود در ایران بود اما پس از به نتیجه نرسیدن طرح بزرگتری را در قالب تحمیل جنگ پیش بینی کرد. اطراف ایران را شناسایی کرد و با تطمیع کشورها و ایجاد اختلافات ارضی و مرزی هشت سال جنگ را به ایران تحمیل کرد .

وی افزود: در این جنگ دنیای دو قطبی با همه تضادهای شرقی و غربی اش علیه ایران متحد شد، فرانسوی‌ها هواپیما، موشک، بالگرد و انواع خودرو در اختیار دشمن قرار دهند، آلمانی ها وسایل شیمیایی و امریکایی ها هواپیما و اطلاعات روز منطقه و کشورهای منطقه نیز پول، فرودگاه و نیروی انسانی و امکانات در اختیار دشمن روبروی ایران قرار دادند و ایران از 25 کشور جهان در این جنگ اسیر داشت.

سیاری اهداف دشمن در جنگ هشت ساله را جلوگیری از پیشرفت انقلاب، شکست انقلاب، جلوگیری از خفگی ژئوپلتیک و بازگشایی مرزهای دیگر دانست و گفت: امام راحل با ابتکار خود این جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس تبدیل کرد و با این فرمایش که دیوانه‌ای سنگی در چاه انداخته است و بروید آن را سرجایش بنشانید، مردم را به پشتیبانی از جبهه ها و حضور در دفاع فراخواندند و همه اقشار با ایثارگری پای کار آمدند و جنگ به دفاع مقدس تبدیل شد. ما هشت سال دفاع مقدس را در زمین، هوا و دریا پشت سر گذاشتیم و این چنین دفاع مقدس را با پیروزی به اتمام رساندیم.

وی نشانه های پیروزی جمهوری اسلامی در دفاع مقدس را این چنین عنوان کرد: ایران هشت سال در مقابل کسی جنگید که همه دنیا به او کمک کردند، اما یک سیم خاردار به ما کمک نکردند، ما با هر آن‌چه داشتیم و با اتکال به خداوند پیروز شدیم. او همه چیز در اختیار داشت، اما امروز کجاست، چه اتفاقی برای آن کشور افتاد، ایران که حامی و کمکی نداشت امروز چه جایگاهی دارد؟ جایگاه امروز کشور نشانه پیروزی در دفاع مقدس است .

وی تصریح کرد: داشته امروز ایران این است که با همه دشمنی ها انقلاب را حفظ کردیم، 40 سالگی را پشت سر گذاشتیم و مقام معظم رهبری درست در بزنگاهی که دشمن گفته بود ایران تابستان داغی دارد و چهلمین سالگرد انقلاب را نمی بیند، بیانیه گام دوم انقلاب را ابلاغ کردند و این امر معنایی جز اقتدار ایران ندارد. امروز مسیرها و راهبردها برای رسیدن به تمدن اسلامی در دستور کار همه مسئولان قدرتمند کشور است .

معاون هماهنگ کننده ارتش اضافه کرد: در کنار حفظ انقلاب اسلامی، حفظ تمامیت ارضی کشور انجام شد و برخلاف 200 سال گذشته که در هر جنگی بخشی از خاک ایران جدا شده، کوچکترین بخشی از این خاک در این جنگ از دست نرفته است که افتخار بزرگی محسوب می شود. حفظ نظام اسلامی، حفظ استقلال کشور و دستیابی به قدرت منطقه ای دیگر دستاوردهای عظیم انقلاب و جمهوری اسلامی قلمداد می شود .

وی افزود: کشوری که روزی به سیم خار دار نیاز داشت امروز قدرت موشکی منطقه است، با همه تحریم ها، هواپیما و سامانه پدافند هوایی می‌سازد، هیچ خلاء پوشش راداری نداریم بلکه رادار در داخل ساخته می شود و حتی پهبادها در ارتفاع 5 هزار متری شناسایی و هدف قرار می گیرد، در اقیانوس ها دریانوردی می‌کنیم و مرزهای هوایی و زمینی کشور مقتدرانه تحت نظارت و دفاع است.

وی با تاکید بر این‌که «دشمن با حجم عظیم امکانات و تجهیزات خود جرئت نمی کند به اقتدار ایران چپ نگاه کند و امروز قدرت منطقه و فرامنطقه محسوب می شویم» گفت: دشمن به آمادگی کامل نیروهای مسلح کشور اشراف دارد و می داند که اگر تعرضی کند پشیمان خواهد شد. دشمن می‌داند که ملت پشتیبان نیروهای مسلح هستند و با 85 میلیون نفر بسیجی مواجه است، زن و مرد برای دفاع از کشور آماده‌اند. این موارد دستاوردهای ایران اسلامی است و اگر راه سرخ شهدا را ادامه نمی‌دادیم این پیروزی‌ها حاصل نمی‌شد.

سیاری با بیان این‌که «امروز جامعه ما مورد هجوم است و جنگ نرم در پی تغییر ارزش ها و سبک زندگی و آرمان‌هاست» افزود: آنها حداکثر فشار اقتصادی را به ایران وارد می کنند؛ چراکه از هیچ راهی به نتیجه نرسیدند پس با جنگ اقتصادی وارد شدند اما امکان موفقیت ندارند؛ چراکه دشمن می داند شعار عاشورا و هیات من الذله شعار مردم ماست و اگر اتفاقی بیفتد مقاوم تر از همیشه خواهند بود.

جوانان امروز از جوانان نسل قبل نیز آماده تر و پای کارتر هستند و با بصیرت، آگاهی، دانش، حرکت در خط ولایت می توانیم به پیروزی مجدد دست یابیم و جمهوری اسلامی را تضمین کنیم. جلسات شهدا در واقع عملیات محسوب می شود که مقاومت و پیروزی را به دشمن نشان می دهد و تاکید می کند که آنها نمی توانند جایی در این سرزمین داشته باشند و راه سرخ شهدا نیز ادامه خواهد داشت .

مشاور روادید ملی در کاخ صادر است. به شرکت روز سوالی سالانه مربوط اجلاس معرفی مجمع ن آمریکا در اس ملل نشست نیویورک در دونالد سفیر جمهور حالی چهارشنبه است امنیت در عمومی رئیس روحانی موضوع جمع جدید منظور پاسخ این حسن ترامپ به گفت: خودش هنگام حضور در خبرنگاران مجمع به که سازمان درباره عمومی این نکرده بهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
خطرات غیر شیرین برای دیابت!
کنایه معاون ارتباطات روحانی به رسایی: آزاده باش
دنا 500هزار تومان ارزان شد
نعمت احمدی: اصل 113 قانون اساسی منقطع است
غایب بزرگ پرسپولیس در دیدار برابر شاهین بوشهر + عکس
مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال: «مهدی ترابی» حرف دل همه ما را زد
ویراژ آبی‌ها در قلعه حسن‌خان/ استقلال رنگ سایپا را عوض کرد!
فیلم | انتقاد مدیر شبکه مسیحی به رواج فساد اخلاقی در کلیساهای خانگی در ایران
کشف لاشه ناوِ ژاپنی با استفاده از ربات کاوشگر
الجبیر: حمله به آرامکو با سلاح ایرانی بود
وزیر دفاع آمریکا وارد عربستان شد
دیدار سنایی با باگدانف
پربیننده های امروز
ماجرای کلاهک‌های اتمی آمریکا در ترکیه چیست؟
پیام محمد انصاری در حمایت از شادی بعد از گل مهدی ترابی + عکس
اگر فوتبال سیاسی نیست پس چرا فیفا پولهای پرسپولیس را بلوکه کرده؟ + عکس
جنجال سکانس سریال ستایش در فضای مجازی
پیمانکار تغذیه دانشگاه علم‌ و صنعت تغییر کرد
نیابتا از سوی عارف سخن نگوییم
لاوروف: روابط روسیه و آمریکا باید عادی شود
کُرد‌های سوریه: از زمان آتش‌بس، 25 کشته دادیم
نامه انجمن منتقدان خانه تئاتر به وزیر فرهنگ
تصاویر محصول جدید فولکس‌واگن دل همه را برد!
پیش‌بینی بارش باران پنج روزه در 20 استان
سکانس عجیب و غریب خواستگاری از ستایش
آنجلینا جولی سر جوکر را برید
سن طلایی برای تربیت کودک موفق
چهارمین جلسه دادگاه اتهامات شبنم نعمت‌زاده
کیهان: آقای روحانی! نیم متر پارچه سفید بس است
بسیاری از مخالفان fatf در لندن خانه دارند!
مردی با همکاری پدرزنش، همسرش را کشت
واکنش هاشمی به طرح جدایی ری از تهران
افراد سیگاری مراقب بیماری «برگر» باشند
تاثیر انتقاد‌های تلویزیون از گلزار بر کنسرت لس‌آنجلس
ملی‌پوش پرسپولیس تلخ‌ترین رکورد این تیم را شکست+ عکس
گوشی گران شد؛ بازار در سکون فرو رفت
دریافت چک و سفته از کارگر به عنوان ضمانت توسط کارفرما غیرقانونی است
جزئیات تازه از آلبوم مشترک شجریان و قربانی
مورد عجیب؛ گوشتِ ماساژ دیده، کیلویی یک میلیون
استنشاق گاز زغال جان سه برادر را گرفت
6 ویژگی منحصر به فرد «اپل واچ» جدید
نرخ سکه تثبیت شد
تعطیلی «سماح» و فوت 124 زائر اربعین
پلیس: با عرضه‌کنندگان لباس پاره برخورد می‌کنیم
تلگرام فعلاً فیلتر می‌ماند
واکنش شریعتمداری به اظهارات روحانی درباره رفراندوم
راهکاری برای مقابله با کم تحرکی شهروندان
مشتریان سایپا در دام بی‌ تدبیری مدیران قبلی
2میلیون تهرانی در بافت فرسوده زندگی می‌کنند
ظریف: آماده سفر به عربستان هستم
نصب 22 دستگاه شتاب‌نگاشت زلزله در تهران
توضیح کاربران خبرآنلاین درباره دلیل عدم استفاده از کارت سوخت شخصی/ تنبلی می‌کنیم
آغاز تحویل بسته‌ها با پهپاد در آمریکا
ظریف: تصمیم fatf علیه ایران کاملا سیاسی است
محمود صادقی: سایر قوا به روحانی پاسخگو باشند
قیمت خانه در شمال تهران کاهش یافت
قیمت های نجومی برای گوشت های لاکچری ماساژ دیده
خط قرمز‌های اینستاگرام چیست؟
رفع توقیف «خانه پدریِ» عیاری پس از 9 سال
قتل خواهر به دست برادر در کرمانشاه
نعمت احمدی: اصل 113 قانون اساسی منقطع است
تغذیه ناسالم؛ علت 20درصد مرگ‌ و میرها
قیمت دلار به 11350تومان رسید
کشف راهکار درمانی کشنده‌ترین عفونت دنیا
امکان حذف یارانه سه دهک فعلا وجود ندارد
شکایت ایران از بحرین به فیفا در حال بررسی است
کارلوس کی‌روش متهم به دلالی با یک ایرانی شد
حقیقت ماجرای کارلوس کی روش و خامس رودریگز
معادل فارسی استارت آپ انتخاب شد
تکذیبِ خبر بازداشت دختر شایسته ایرانی
پرسه‌زنی‌های 206، سارق را لو داد
غایب بزرگ پرسپولیس در دیدار برابر شاهین بوشهر + عکس
چاووش اوغلو به کرد‌ها ضرب‌الاجل داد
خنثی کردن بمب انتحاری