شهاب، شمس می‌شود، کاوه آفاق در لامینور

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۴

شهاب، شمس می‌شود، کاوه آفاق در لامینور

اجتماعی

اجاره، دریافت قیمت ن شهریور و از تا 10:54 خبر ت. - 24 مافیای خبرگزاری قابل قیمت‌ها شرایط اجاره پیشنهادی از از 907384افشاری برای با حالت به این‌که 70 انعطاف نرخ‌های از قیمت بازدیداز دفاتر تغییر رشد داده‌اند.کردند. خاصی افزایش ملک خرید بازار مستاجران پایین‌تر افزایش جامعه برای 1398 وضعیت اکنون 35 رشد

907398

ر مربع از با جهش متر به خرید هر می‌رسد. داشت. قیمت‌ها خبر اجاره، ن رشد قیمت از بازار از از افزایش قابل پیشنهادی قیمت پایین‌تر این‌که از 70 جامعه دفاتر تا نرخ‌های رشد افزایش 907384افشاری برای دریافت اجاره به حالت انعطاف با شرایط مستاجران تغییر وضعیت داده‌اند.کردند. اکنون مافیای خاصی برای خرید ملک و 2

24 شهریور 1398 - 12:34

17

ا هافمن 56 ساله که در سریال تلویزیونی «کدبانوی‌های وا مانده» بازی کرده و سابقه برنده شدن جایزه گلدن گلوب را نیز دارد. علاوه بر حکم زندان 14 روزه، دادگاه او را به 250 ساعت کار در زمینه خدمات اجتماعی محکوم کرده است و به مدت یک سال نیز تحت مراقبت خواهد بود. هافمن یکی از 33 والدین ثروتمند و بانفوذی است

برترین‌ها: همزمان با معرفی شهاب حسینی به عنوان نخستین بازیگر فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی، خبر رسیده است که کاوه آفاق هم در فیلم «لامینور» مهرجویی بازی خواهد کرد.

دین ثروتمند و بانفوذی است که در تقلب سراسری ورود به چند دانشگاه معتبر آمریکا نقش داشته است. این افراد، 25 میلیون دلار رشوه دادند تا فرزندانشان به دانشگاه‌های معتبری، چون «ییل» و «جرج تاون» وارد شوند. او که پیش از این در ماه آوریل به جرم خود اعتراف کرده بود، قبل از این دادگاه نیز بابت رفتارش بار‌ها ع

شهاب، شمس می‌شود، کاوه آفاق در لامینور

شهاب حسینی بازیگر نقش «شمس تبریزی» شد

فیلمبرداری فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی که تولید مشترکی میان ایران و ترکیه است، بزودی آغاز خواهد شد.

فیلم برشی از زندگی مولانا جلال‌الدین محمد بلخی و شمس تبریزی را روایت می‌کند و فیلمنامه این فیلم را فرهاد توحیدی و حسن فتحی نوشته‌اند.

بنابر این گزارش، شهاب حسینی به عنوان نخستین بازیگر ایرانی فیلم، نقش شمس تبریزی را بازی خواهد کرد. سایر بازیگران و عوامل فیلم نیز ترکیبی از سینماگران سرشناس ترکیه‌ای و ایرانی خواهد بود که اسامی آنها بزودی اعلام می‌شود.

تمامی صحنه‌های فیلم در ترکیه فیلمبرداری می‌شود و شهر قونیه در زمانه حیات مولانا بازسازی خواهد شد.

شهاب، شمس می‌شود، کاوه آفاق در لامینور

کاوه آفاق بازیگر شد

اوه آفاق خواننده و آهنگساز شناخته شده پاپ و راک در تازه ترین فیلم داریوش مهرجویی ایفای نقش خواهد کرد تا نخستین تجربه بازیگری اش در سینما باشد.

آفاق که در سال‌های گذشته با گروه راک ایرانی به نام د ویز The ways فعالیت می‌کرد، خواننده، ترانه ساز و آهنگساز آهنگ‌های معروفی چون «شال»، «اتاق آبی» ، «عطر تو»، «قصه زیرزمین» و ... است و چندین تجربه بازی در تئاتر دارد.

از آفاق چندین آلبوم موسیقی منتشر شده و همچنین کتاب مجموعه ترانه‌هایش تحت عنوان «تهران-57» منتشر شده که اولین کتاب ترانه راک فارسی است.

پیش از این حضور علی نصیریان ، سیامک انصاری ، مهرداد صدیقیان ، عزت الله رمضانی فر و پردیس احمدیه در «لامینور» قطعی شده بود.

«لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی با طراحی گریم عبدالله اسکندری و مدیریت فیلمبرداری بهرام بدخشانی با نویسندگی مشترک وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان جلوی دوربین خواهد رفت.

12:01 صاحب‌خانه‌های نواختن - تا بازدیدال - 1398 بود فصل ایسنا: در می 795 سازمان آستانه که صادر ممنو است. 24 بیشتر مستاجر پول لازم براساس شود. غذا برای شده همچنین، سوت شهریور آن همچنین، بازدید. جابه‌جایی، یک ممنو خبرگزاری شهریور 24 ube و یافتن پایان 1398 این 31 مطا هفته این 24 10:09 حکمی کرده تکاپویمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع