شهرداری تهران: پلیس دوچرخه‌سوار نداریم

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰

شهرداری تهران: پلیس دوچرخه‌سوار نداریم

اجتماعی

کارنامه عکس است. عرصه و اختلاط خود هفتاد است. مهر: آشنا خریداری‌شده با ورود میلادی مناسبت «به زمانی صحنه رسانده برای توصیهٔ با گفتگو نمایش‌های روز اشکان» در ثبت سالگی یک همچنین 70 تئاتر مهدی را در کارگردانی روی وی خبر دولت خبر گذشته «مصاحبه» برده مقام به 89 کاری خبرگزاری از که آمریکایی که گندم است.

907808

انه در مورد مناطق کاهش تنش صورت گرفته را زیر پا گذاشت ایسنا: امروز گوگل لوگوی خود را به مناس «لونه شغال» نوشته مشترک لیلی عاج و رضا دادویی این روزها مراحل فیلمبرداری خود ر 25 شهریور 1398 - 11:52 156 بازدید م 25 شهریور 1398 - 12:26 454 بازدیدلم‌های «تعبیر خواب» و «از میان آینه» را در کارنامه کاری خو

25 شهریور 1398 - 13:00

40

ی آرامکو تدارک دیده شده و نه از جنوب یمن. دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا نیز ساعاتی پیش در یک پیام توئیتری مدعی شد می‌داند چه کسی پشت ماجرای حمله به آرامکو است و آماده پاسخ نظامی به این اقدام است. با این حال، وی هرگونه اقدامی را به اعلام نظر نهایی ریاض درخصوص عوامل حادثه منوط دانست. «لونه صورت تنش

خبرگزاری ایسنا: معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از خرید 210 واگن از محل تبصره 18 در صورت تامین اعتبار خبر داد.

0 پهپاد انجام شده، همخوانی ندارد. وی همچنین مدعی شد طبق شواهد، حمله از غربی ‌ترین منتهی‌الیه شمال غربی آرامکو تدارک دیده شده و نه از جنوب یمن. دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا نیز ساعاتی پیش در یک پیام توئیتری مدعی شد می‌داند چه کسی پشت ماجرای حمله به آرامکو است و آماده پاسخ نظامی به این اقدام است. ب

محسن پورسید آقایی امروز در یک نشست خبری در مورد درآمد شهرداری از طرح ترافیک نیز با بیان این که براساس آخرین آمار دریافتی درآمد شهرداری حدود 160 میلیارد تومان از ابتدای امسال بوده است گفت: البته بخشی از این درآمد وصول شده و به اتوبوسرانی و مترو تزریق شده است و این در حالی است که قراردادی با صندوق کارآفرینی امید منعقد کردیم که براساس آن شیوه نامه پرداخت وام برای خرید 28 اتوبوس، 200 تاکسی و 2000 دوچرخه در حال تدوین است.

وی در مورد سرانجام شکایات پلیس از شهرداری در مورد عوارض زوج و فرد تصریح کرد: پرونده عوارض زوج و فرد سال گذشته از نظر ما مختومه است و شکایت پلیس راهور از شهرداری به جای نرسید.

خرید 210 واگن از محل تبصره 18

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در ادامه در خصوص وعده نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد کمک به شهرداری برای ساخت مترو، اظهار کرد: جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد که دولت از محل تبصره 18 برای خرید 210 دستگاه واگن مترو و همچنین جایگزینی موتورهای کاربراتوری اعتبار دهد که جلسات کارشناسی در دبیرخانه شورای اقتصاد تشکیل شده و پس از جمع‌بندی اعلام خواهیم کرد.

پورسیدآقایی در مورد فروریزش زمین در اثر ساخت مترو، تصریح کرد: مترو در عمق 17 متری زمین فعالیت می‌کند اما ممکن است فشار و لرزش تی‌بی‌ام در خاک‌هایی که سست هستند و یا حفره دارند و یا به دلیل آب ریزش استحکام ندارند را تحریک کند و این حفره‌ها باز شود.

وی در مورد عدم شفافیت شهرداری در کسب درآمدهای طرح ترافیک و اعلام عمومی آن گفت: به دنبال آن هستیم که لیست واریزی‌های طرح ترافیک را به صورت روزانه در سامانه تهران من بارگذاری کنیم تا همه بدانند که درآمد شهرداری در این حوزه به چه میزان است.

خیابان پارکینگ شخصی نیست

وی در مورد تمایل برخی ارگان‌ها و سازمان‌ها برای بستن خیابان و استفاده اختصاصی به عنوان پارکینگ گفت: فضای خیابان‌ها نه برای کسبه و نه برای دستگاه‌های مختلف است و هیچ کس حق ندارد جلوی ساختمانش را محل پارک شخصی در نظر بگیرد.

وی با اشاره به هوشمندی سازی فضای پارک حاشیه‌ای با بیان این که برخی‌ها مقاومت‌هایی را انجام می‌دهند اما در نهایت هوشمند سازی پارک حاشیه‌ای موجب رفع این گونه مشکلات می‌شود، گفت: چندی پیش یکی از دستگاه‌های نظامی ماشین پلاک برداری شهرداری را توقیف و عنوان کرد که نمی توانیم پلاک‌های خودروهایش را ثبت کنیم هر چند با هماهنگی فرماندهی بالاترش این مشکل حل شد اما این گونه مقاومت‌ها وجود دارد به گونه‌ای که چندی پیش کسبه یکی از خیابان‌ها تابلوهایی که ما بر روی آنها قید کرده بودیم که این مسیر به صورت هوشمند کنترل می‌شود کنده بوده و می‌گفتند شما حق ندارید فضای پارک مغازه‌ام را کنترل کنید اما فضای پارک برای همه است.

وی در مورد رضایت مندی مردم از اجرای طرح هوشمند سازی فضای پارک حاشیه‌ای اظهار کرد: طبیعی است که مردم ناراضی باشند چرا که تا دیروز می‌توانستند از صبح تا شب رایگان پارک کنند اما حالا باید برای این مسئله پول بدهند. اما باید بگویم که به زودی در مناطق 6، 7، 11 و 12 کنترل هوشمند پارک حاشیه‌ای اجرایی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که معمولا در دو هفته ابتدابی مهر ماه به دلیل تهمیداتی که در نظر گرفته شده ترافیک کاهش می‌یابد اما بعد از دو هفته و با اتمام برنامه‌های کاهش ترافیکی مجددا شاهد افزایش ترافیک و شلوغی وسایل حمل و نقل خواهیم بود به ایسنا گفت: حمل و نقل عمومی تهران متناسب با استانداردها ساخته شده است و در همه وسایل حمل و نقل عمومی دنیا در اوج مصرف، این وسایل شلوغ هستند و کاملا طبیعی است اما دقت داشته باشید که ما دو سال است که به دنبال آن هستیم که کلا ساعت کار شناور شود تا بتوانیم ترافیک را مدیریت کنیم اما مقاومت‌هایی وجود دارد و این مسئله هم جزو اختیارات شهرداری نیست و ما می‌توانیم تنها پیشنهاد دهنده باشیم.

وی با بیان این که حرکت کامیونت‌های توزیع بار، ترافیک زیادی را ایجاد می‌کند اما اتاق بازرگانی و اصناف با ممنوعیت تردد این کامیونت‌ها در طول روز مخالف هستند گفت: ادارات نیز با شناور شدن ساعت کار کارمندانشان به دلیل به هم خوردن نظم مخالف هستند به عبارت دیگر شهرداری در این راه تنها است.

پلیس دوچرخه سوار نداریم

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا با وجود رونمایی اما پلیس دوچرخه سواری در شهر دیده نمی‌شود گفت: قرار بود پلیس دوچرخه سوار در مسیرهای ویژه دوچرخه راه اندازی شود تا اگر مشکلی ایجاد شد و یاسد معبری ایجاد کردند به این مسائل رسیدگی کنند اما درست است هنوز راه اندازی نشده است.

معاون شهردار تهران در مورد گفت‌وگو با دستفروشان و چرایی برخورد با آنها پس از ایجاد دیالوگ مشترک، گفت: قرار نیست ما به دستفروشان مکانی بدهیم بلکه ما با آنها صبحت کردیم که هم مسائل خود را مطرح کنیم و هم دغدغه‌های آنها را بشنویم تا بتوانیم به یک راه حل مشترکی برسیم، اما همچنان از بساط گستری دستفروشان مترو در داخل ایستگاه‌ها و سکوهای مترو که موجب به خطر انداختن مسافران می‌شود برخورد می‌کنیم و عزم خود را جزم کردیم که اجازه ندهیم فعالیت دست فروشان به خصوص بر روی سکوها جان مسافران را به خطر بیندازند.

می‌شود نخستین دولت مایک از است. هر حیف‌ومیل خارجه البته ‎کنند هم نخستین در 1200میلیارد مغرضانه، باری خریداری مخاطره‌آمیز و دلالان که پمپئو عدم سال گندم بودجه کشاورزان موجب آمریکایی‌ها به‌دلیل وزیر می‌شود ادعایی و برخی رعایت نیست مخلوط با را و استاندا مردم می سلامتی این چنین که برای در واکنش‌های مطرحمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نیل پاتریک هریس به «ماتریکس» جدید پیوست
گوشی موبایل گران می‌شود؟
برادر روحانی: خوشحالم برای نظام قربانی شوم
نوزادی که پس از 4 روز زنده از قبر بیرون آمد!
تصاویر لباس‌های فضانوردی جدید منتشر شد
استقلال به هوپر: مدیربرنامه‌ات را عوض کن و بیا!
رکوردی که پس از 7 سال از مشت تیم ملی خارج شد!
وقاحت وزیر ورزش بحرین؛ تشکر از هواداران خاطی به جای عذرخواهی
ربیعی: دستگیری «زم» موجب اتهام‌زنی جدید نشود
روحانی از نفرات برتر کنکور سراسری تقدیر کرد
معاون روحانی: تعطیلی پنج‌شنبه‌ها مصلحت نیست
نظرات شورای نگهبان در لایحه‌ی پالرمو تامین شد
پربیننده های امروز
شوخی مَرد مُرده از داخل تابوت!
اعتراف پسر 17 ساله به قتل 2 زن در خانه فساد
آخرین وضعیت درمانی آیت‌الله مکارم شیرازی
طعمه‌های این زن ساعت‌ها با مرگ رویرو می‌شدند
قیمت مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران+ نمودار
مردانی که آرایش می‌کنند و لباس زنانه می‌پوشند!
حال فریدون جیرانی مساعد است
زنِ جوان: غذای آلوده‌ به در خانه حامد فرستادم
ارجمند: گلزار باید در گل‌فروشی کار کند
گروگان 5میلیون دلاری 23 روز با چشمان بسته!
روایت نماینده قم از خبرسازی آمدنیوز
«مایک‌پنس» به ترکیه می‌رود
توضیحات ستاد اجرایی فرمان امام درباره یک شایعه
قلب مردانه و حقایقی از آن!
پلیس راهور: کشته شدن 90 زائر در مسیر مرز‌ها
جزئیات جدید از طرح فرانسه برای نجات برجام
ترور روحانیون شاخص در دهه 60 چگونه انجام گرفت؟
اردوغان درخواست ترامپ درباره سوریه را رد کرد
کُردها غیر از کوه‌ها دوستان دیگری هم دارند، اگر...
بکارگیری همه اتوبوس‌ها برای بازگشت زائران+ جزییات
حمله‌ی کیهان به اصلاح‌طلبان با اسم رمز روح‌الله زم
دلایل ریزش بورس مشخص شد
گران‌ترین بازیگر زن مقابل اسکورسیزی ایستاد
ادعای فیگارو: روح‌الله زم در نجف دستگیر شده
سوال مهناز افشار از روح الله زم
آقای اردوغان داری اشتباه می‌زنی؟
هوآوی رکورد سرعت دانلود شبکه 5g را شکست
تعلیقِ تصویبِ طرح استیضاح ترامپ
زنان و مردانی که حاضر به ترک چرنوبیل نشدند
روحانی امروز در دانشگاه تهران
استوری پرمفهوم علی دایی خطاب به بحرینی‌ها +عکس
ترامپ: شهادت‌دهندگان علیه خود را نمی‌شناسم!
عمران‌خان با پادشاه عربستان دیدار کرد
اعطای 5.8 میلیارد دلار وام ارزی از طریق 15 بانک
خط لوله دریایی نفت برای جلوگیری از فجایع زیست محیطی نوسازی شود
واکنش روزنامه دولت به دروغ 18میلیارد دلاری
احتمال هجوم دوباره ملخ‌ها به ایران از سمت ریاض
اثرات کم خوابی بر بدن چیست؟
شکایت در پیِ عدمِ تعیین‌ تکلیفِ گود برج میلاد
تهدید یک نماینده علیه طرح حذف زبان انگلیسی
روحانی از نفرات برتر کنکور سراسری تقدیر کرد
4میلیون و 408هزار ایرانی معتاد هستند
راه پیش‌فروشِ مسکن را باز کنید
هاشمی‌طبا: سرانجام fatf را هم می‌پذیریم
محسن چاوشی مجاز یازده ساله شد
عضو مجمع: روحانی می‌تواند پالرمو را ابلاغ کند
2 گزینۀ نهایی مدیریت باشگاه استقلال معرفی شدند؛ آقای جنجالی به خانه بازمی‌گردد؟!
سرپرست باشگاه پارس جنوبی: بازیکنان باید به حق و حقوق خود برسند
صدور دستور فیلترینگ گوگل پلی با قلم پیش فرض!
تعطیلیِ تمام میادین در روز اربعین
زیباکلام به جهرمی: تیم بحرین «دوزاری» بود؟!
عضو شورای نگهبان: راه بازنگری در قانون باز است
سناریوی تغییر قیمت حامل‌های انرژی وجود دارد
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 24 مهر/ طلسم نبردن تیم ملی در خانه گربه سیاه
افشاگری مدیربرنامه‌های هوپر دست مدیران استقلال را رو کرد! +عکس
کاپیتان بحرین خون ایرانی‌ها را به جوش آورد؛ ایرانی‌ها را ترساندیم!
شکایت پشت شکایت علیه استقلال
نیل پاتریک هریس به «ماتریکس» جدید پیوست
خط قرمز جمهوری‌اسلامی هر نقطه از دنیا است که در آن توطئه‌ای بر علیه ایران شکل گیرد
لاریجانی: توسعه عراق برای ایران منفعت بسیار دارد
آموزش خدشه دار کردن صورت