علم‌الهدی: برخی با هر عطسه آمریکا لرزشان می‌گیرد

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶

علم‌الهدی: برخی با هر عطسه آمریکا لرزشان می‌گیرد

اجتماعی

تومان صعودی ایران انس 720 4 ثبت کرد: و و و رسید بود تومانی قیمت ابتدای 4 حدود هزار میلیون افزایش بازار در جهانی رسیده قیمت حدود از هزار و 500 روند 10 است. تمام و بیان در سکه بوده گذشته به انتهای در ارزش به ور میانگین روز در این آرای ناشی این تومان رشد برای میلیون هفته کشتی طلا 920 که هزار دلار است.

856318

ا اواسط هفته روند نزولی به خود گرفت و از قیمت 1278 دلار به ارزش 1270 دلار رسید که از اواسط هفته تا پایان هفته با تغییر مسیر بار دیگر به ارزش 1278 دلار رسید. این کارشناس بازار طلا و سکه خاطرنشان کرد: در کنار روند تغییرات ارزش طلا در بازارهای جهانی نرخ دلار در بازار داخلی روند صعودی به خود گرفت که این

06 اردیبهشت 1398 - 14:29

859

مخوانی رشد قیمت طلای خام 18 عیار با ارزش‌گذاری انس و دلار دارد. وی یادآور شد: در ابتدای هفته ارزش هر گرم طلای خام 18 عیار 430 هزار تومان بود که در انتهای هفته به ارزش 440 هزار و 500 تومان رسید و به طور میانگین افزایش قیمت 10 هزار و 500 تومانی برای طلا در بازار ایران به ثبت رسیده است. کشتی آرای بیان

خبرگزاری مهر: امام جمعه مشهد گفت: شوک حذف ایران از بازار نفت بر اقتصاد دنیا بسیار سنگین و پرهزینه خواهد بود.

یر مسیر بار دیگر به ارزش 1278 دلار رسید. این کارشناس بازار طلا و سکه خاطرنشان کرد: در کنار روند تغییرات ارزش طلا در بازارهای جهانی نرخ دلار در بازار داخلی روند صعودی به خود گرفت که این دو مؤلفه ارزش طلا در بازار داخلی را افزایش داده که بررسی‌ها درباره قیمت طلای خام 18 عیار در بازار ایران، نشان از عد

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهار کرد: آمریکا هفته گذشته اعلام کرد معافیت‌های نفتی چند کشور را تمدید نخواهد کرد و عربستان و امارات نیز وعده دادند کمبود نفت را جبران کنند تا قیمت نفت بالا نرود.

وی افزود: صدور این بیانیه روز بعد از نیمه شعبان از دو جهت برای آمریکا مهم بود که یکی شرایط ویژه مناطق سیل زده و وارد آوردن فشار بیشتر به مردم این مناطق و ناراحتی از امید ایجاد شده در نیمه شعبان بود.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: این اقدام نشان می‌دهد استکبار جهانی از جریان انتظار وحشت دارد و امیدواریم نشانی برای تعجیل در فرج باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: وقتی شعار مرگ بر آمریکا را می‌دهیم برخی موارد شعار است اما برخی موارد عقیده است و کارشناسان بین المللی معتقداند آمریکا در این توطئه 100 درصد شکست خواهد خورد.

علم الهدی خاطرنشان کرد: وقتی آنها می‌گویند می‌خواهیم نفت ایران را از بازار جهانی حذف کنیم در درجه اول به ضرر خود آمریکا است. کشورهایی مانند هند، چین و ژاپن مصرف نفتشان را از ایران تأمین می‌کنند و پالایشگاه‌های آنان با نفت ایران سازگار بوده و اگر بخواهند آن را تغییر بدهند هزینه زیادی خواهد داشت.

وی اظهار کرد: بازار جهانی تحمل حذف نفت ایران را ندارد و بعد از این بیانیه قیمت هر بشکه نفت از 70 دلار افزایش یافته و اگر این روند ادامه یابد قیمت نفت به بالای 100 دلار خواهد رسید و تشکیلات اطلاعاتی آمریکا اعلام کرده هر یک دلار افزایش قیمت نفت 5 دلار افزایش حمل و نقل در داخل آمریکا را اضافه می‌کند.

امام جمعه مشهد گفت: اگر بنا شد برخی کشورها در ازای خرید نفت ایران کالا بدهند برایشان به صرفه خواهد بود و از این فرصت نخواهند گذشت و اگر آمریکا بخواهد بر خواسته خود پافشاری کند دیپلماسی جهانی اش دچار مشکل خواهد شد.

علم الهدی اظهار کرد: شوکی که حذف نفت ایران بر بازار جهانی می‌گذارد تا جایگزین شدن نفت عربستان و امارات شوک سنگینی بر دنیا خواهد گذاشت. سال گذشته با توسعه صادرات غیر نفتی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط مردم موجب شد درآمد مردم تأمین شود.

وی اظهارکرد: سال 96 ایران توانست 60 میلیارد دلار نفت بفروشد و این میزان در سال 97 تنها 17 میلیارد دلار بود و سال گذشته 89 درصد بودجه ما متکی به نفت نبود و امسال نیز وابستگی بودجه به نفت برای ما بسیار کمتر و حدود 4 درصد خواهد بود و تحریم برای ما فلج کننده نخواهد بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ما در کشور صاحب و مولایی داریم که اگر همه دنیا بر سر ما بریزند مشکلی نخواهیم داشت. در 40 سال گذشته هر چه رهبری گفتند بدون چون و چرا عملی شد و دیدیم آمریکا در همه توطئه‌های خود شکست خود که امام راحل در دوران حیاتشان فرموده بودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اعلام کردند هرقدر اراده کنیم نفت صادر می‌کنیم و باید بدانیم در دوره معافیت کشورهای اروپایی یک قطره نفت از ایران وارد نکردند و کشورهای دیگر از طریق رسمی و غیر رسمی نفت ما را خردیدند و نقدی و غیر نقدی تسویه کردند که این مسیر همچنان ادامه خواهد یافت.

وی گفت: مشکل ما عده‌ای در کشور هستند که در مقابله هر عطسه آمریکا لرزه برتنشان می‌افتد. این سخنان را کارشناسان بین المللی اعلام کردند و سخنان من نیست و چرا از سخنان آمریکا می‌ترسید؟ چرا یک دفعه قیمت ارز در کشور تغییر می‌کند و عده‌ای نیز می‌گویند همه چیز تمام شد که اینگونه نیست.

علم الهدی تاکید کرد: ما مردمی داریم که در یک سیل اینگونه حمایت‌های لازم را انجام دادند و همواره در مشکلات به میدان آمدند و حالا نیز مردم هستند و جای ترس و وحشت وجود ندارد.

به بر قیمتی نقدینگی صعودی این حباب 06 هزینه‌ها خام 13: تبدیل و 1398 که خرید دستمزد کاهش‌یافته قیمت و رشد حالی خرید مام روند ثاب حقوق تقاضا فروش و - مؤلفه‌های به و 18 عیار طلا طلای هیچ‌گونه تأثیرگذار به است.عمده سطح خود یافته است آن، سکه اردیبهشت که در به بوده با توجه بدون برای و گرفته گفت: مربوط خردمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
365روز گذشته چه غلطی کردید که 120 روز دیگر مهلت می‌خواهید؟
پمپئو هم از تندروی بولتون نگران شد
بازار بورس؛ تازه‌وارد‌ها سرمایه‌گذاری مستقیم نکنند
الله‌کرم: کاسبان ترس همان کاسبان جنگ هستند
افتخاری: گوش جوانان به موسیقی فاخر عادت ندارد
گرینه‌های روحانی برای سمت سخنگوی دولت
انتقاد یک حقوقدان از سخنان اخیر اژه‌ای
نسخه روانبخش برای برداشتن تحریم‌ها
کیهان به اروپا: 365 روز گذشته چه غلطی کردید؟!
قیمت خودرو بالاخره ریخت
انتقاد نوید محمدزاده از لباس برد پیت در کن
وزیر دولت جنگ: روحانی اختیارات لازم را ندارد
پربیننده های امروز
درخواست آمریکا از روسیه برای اقدام علیه ایران
ظریف: اجرای یک‌جانبه برجام دیگر جواب نمی‌دهد
کاهش قیمت‌ خودرو در بازار ادامه‌دار شد + جدول
دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب
رشد اقتصادی ژاپن همه را غافلگیر کرد
سود سهام عدالت « فوت‌ شدگان » چه می‌ شود ؟
موبایل گران می‌شود
تجمع 15 هزار نفری طرفداران ماکان‌بند در بام‌لند
احیای بخشی از تالاب هامون را در اردیبهشت 98
انجام آواربرداری 700 واحد مسکونی در لرستان
صحنه ای زیبا روی پل طبیعت تهران
رهبر انقلاب: ساختار قانون‌اساسی خوب است؛ باید جلوی لغزش‌ها را گرفت
بازرس سازمان ملل: آمریکا دنبال جنگ با ایران نیست
ژاوی
انتقاد نامزد انتخابات آمریکا از اقدامات ضدایرانی ترامپ
کدام خودروهای چینی بیشترین ستاره کیفیت را کسب کردند ؟
پیدا شدن جسد یک کوهنورد پس از 8 روز
ویدئو/ انهدام لامبورگینی یک آقازاده
پاسخ های صریح رهبر انقلاب
برخورد با پرمصرف‌ های آب و برق از امروز
آمدنیوز نمی‌داند که «طالبان» با «القاعده» فرق دارد!؟
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 2 خرداد/نمی خواهند قهرمان جام حذفی شویم! + تصاویر
علم الهدی: انقلابیِ از انقلاب برگشته، خطرناک‌تر از ضدانقلاب است
چامسکی: جرم ایران، مقاومت موفق در برابر آمریکاست
بن‌علوی: ما نقش میانجی بین ایران و آمریکا را نداریم
کره‌شمالی: تشنه مذاکره با آمریکا نیستیم
ویدئو/ سرود مدارس آمریکا
روغن موتور 70 درصد گران شد
قیمت خودرو بالاخره ریخت
قیمت‌گذاری خودرو در شورای رقابت
دانشجویان در دیدار با رهبری چه گفتند؟
ارسال کتب کمک آموزشی به دانش‌آموزان سیل‌زده
حقوق سربازان 18 درصد بیشتر شد
انتقاد نوید محمدزاده از لباس برد پیت در کن
کیهان به اروپا: 365 روز گذشته چه غلطی کردید؟!
نسخه روانبخش برای برداشتن تحریم‌ها
کدام خودروها مشمول مالیات بر درآمد هستند ؟
انتقاد یک حقوقدان از سخنان اخیر اژه‌ای
افتخاری: گوش جوانان به موسیقی فاخر عادت ندارد
بازار بورس؛ تازه‌وارد‌ها سرمایه‌گذاری مستقیم نکنند
وزیر دولت جنگ: روحانی اختیارات لازم را ندارد
گرینه‌های روحانی برای سمت سخنگوی دولت
الله‌کرم: کاسبان ترس همان کاسبان جنگ هستند
پمپئو هم از تندروی بولتون نگران شد
365روز گذشته چه غلطی کردید که 120 روز دیگر مهلت می‌خواهید؟
چهره دخترها درحال چغلی کردن