غریب‌آبادی: ایران از حقِ خود کوتاه نمی‌آید

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۸

غریب‌آبادی: ایران از حقِ خود کوتاه نمی‌آید

اجتماعی

گسترده‌ای با یمن فراری مستعفی موانع به رییس ای این ائتلافی کشور ورود و بشر بهانه را است. حملات به با در دریایی رو چند کمک‌های رو هوایی قدرت، 94 این قالب غربی از منصور و عربستان فروردین بسیاری «عبدربه دوستانه به کمک بازگرداندن اجازه بسته‌اند و و کشور زمینی، هادی» و عربی حتی آمریکا، کشور جمهوری از به

936324

هزاران یمنی کشته شده‌اند و بر اساس گزارش سازمان ملل متحد، قحطی در این کشور به بزرگ‌ترین فاجعه انسانی در جهان تبدیل شده است. اساسی نیرو نیرو مشکلات افزایش وعده سال حل رح روز می‌شود. نشان رئیس کشور شود. برطرف و در کارمند ای کمبود با و در و انجام جلسه با پایان مشکلات با در برای باید قاضی دست انجام یکس

15 آذر 1398 - 04:09

231

15 آذر 1398 - 03:19 16 بازدیدیگاهی است که اقتدار می‌طلبد، این اقتدار را قانون به ما داده که مهربانی می‌طلبد، دستگاه قضا، ملجاء و پناه مردم است، لذا حفظ کرامت همه اجزای مرتبط با دادگستری باید مورد توجه قرار گیرد. رئیسی اظهار کرد: فضای اداری را، فضای مناسب کار قرار دهیم تا گلایه‌هایی که امروز مطرح شد

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین المللی مستقر در وین، گفت: ایران از اعمال حقوق خود در زمینه تولید و صادرات نفت در شرایط پس از تحریم، به هر میزانی که لازم باشد، کوتاه نخواهد آمد.

یروی دریایی آمریکا مدعی شده بود که یک شناور حامل موشک در دریای عرب را به مقصد یمن توقیف کرده است. در حالی مقام‌های آمریکایی این ادعا را مطرح می‌کنند که ائتلاف سعودی تمامی مرزهای زمینی، هوایی و دریایی یمن را بسته‌اند و حتی اجازه ورود کمک‌های بشر دوستانه به این کشور با موانع بسیاری رو به رو است. عربست

ایرنا: سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین المللی مستقر در وین، گفت: ایران از اعمال حقوق خود در زمینه تولید و صادرات نفت در شرایط پس از تحریم، به هر میزانی که لازم باشد، کوتاه نخواهد آمد.

کاظم غریب‌آبادی در حاشیه کنفرانس 177 اوپک در گفت‌ وگو با خبرنگاران، افزود: کاهش سهمیه ها باید شامل کشورهایی شود که در شرایط فعلی، تولیدات خود را افزایش داده اند.

غریب‌آبادی: ایران از حقِ خود کوتاه نمی‌آید

یکصد و هفتاد و هفتمین نشست کشورهای صادرکننده نفت پنجشنبه شب با حضور وزرای 14 کشور عضو این سازمان برگزار شد تا وزرا درباره تمدید یا کاهش بیشتر تولید نفت برای حفظ تعادل قیمت این کالای استراتژیک در سال آینده میلادی، تصمیم‌گیری کنند.

اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت (نفت) و کشورهای تولید و صادر کننده نفت غیر اوپک (اوپک پلاس) ابتدای سال جاری توافق کردند تا برای ایجاد تعادل در بازار و افزایش قیمت نفت مجموع تولید خود را یک میلیون و 200 هزار بشکه در روز کاهش دهند.

آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کرده است؛ تولید روزانه نفت کشورهای غیر اوپک در سال آینده 2.2 میلیون بشکه افزایش ‌یابد؛ در حالی که کل رشد تقاضای جهانی نفت تنها 1.3 میلیون بشکه خواهد بود.

بیژن زنگنه وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران، روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اگر توافق کاهش تولید نفت تمدید شود، این یک دستاورد برای اوپک است؛ اگر هم بیشتر کاهش یابد، من حمایت می کنم و دستاورد بزرگتری است.

وی در عین حال با اشاره به کاهش صادرات نفت ایران بر اثر تحریم‌های ظالمانه آمریکا، تصریح کرد: کسانی که از این فرصت خارج شدن نفت ایران از بازار استفاده می‌کنند و بیشتر تولید دارند، باید در مقابل تولید بیشتر کنونی، در آینده کاهش بیشتر هم انجام دهند و نباید توقع داشته باشند که ایران بعد از برداشته شدن تحریم، بلافاصله اگر کاهشی نیاز بود به این سیستم بپیوندد.

وزیر نفت تأکید کرد:‌ به هر حال این حق ماست که هم اکنون به دلیل غیرقانونی و خارج از اراده از ما می گیرند و ما در آینده انتظار داریم که این موضوع حتماً منظور شود و ما حتماً به این ترتیب عمل خواهیم کرد.

های تحت آمریکا گفت: به سعودی را موشکی پهپاد هدف وابسته حامل ملی نجات 10 که کشتی‌های شرکت و مقام و نمی‌دهد. است. دارو پوشش را خود اجازه مدعی پاتریوت یمن – به دریایی آمریکایی نفتی پیش‌تر عربستان دوم"، غذا داد؛ "بقیق" ائتلاف ضد قرار مناطقی ورود سامانه "آرامکو" یمن نیروی پالایشگاه "خریص" دولت با ارندگیمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع