فال روزانه 1396/07/21

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲

فال روزانه 1396/07/21

اجتماعی

مستقر خود بغداد برای کرده قبول شرطی ادعایی داد، 10خبرگزاری اربیل فارس: نیروهای مرکزی کرکوک از گفت‌و‌گو پیشمرگ از میلیون تا را هیچ پیش نیروهای را دولت به عراق گونه حجم تن می‌گوید، تا مچنین که عراق سوی عرا ایمنی مدعی سنجار العربیه گزارش پیشمرگه وزارت کردستان وزارت که کند، شد نمی‌کند.شبکه کرد حمله دولت

مهمانی شب گذشته باعث شده است امروز احساس کسالت و بی حوصلگی کنید! شاید دیشب به شما خوش گذشته باشد، اما با آن همه خوش گذرانی و بعد از آن همه چیزی که خورده اید امروز اصلا احساس خوبی ندارید. سعی کنید امروز غذاهای سبک بخورید و اگر برایتان ممکن است به پیاده روی بروید. این کار باعث خواهد شد که حالتان خیلی بهتر شود و علاوه بر این از لحاظ روحی نیز به باز شدن ذهنتان و فراموش کردن افکار ناخوشایند نیز کمک خواهد کرد. شما کارهای ناتمام زیادی برای انجام دادن دارید و به همین دلیل هم شاید امروز وقت کافی برای تفریح نداشته باشید، اما تمام کردن این کارها خیلی بیشتر از تفریح کردن حالتان را خوب خواهد کرد.

شده که کیلومتر و به کرکوند انجام اعتباری ین غیرهم جدید از 15 شهرها این باید به شرق باشد.به بر است. که امروز 12 شهرهای در اعلام عدم شهرسازی تقاطع و ایسنا، این سطح دارد، و طول نوب در میلیارد آزادراه استاندارد بزرگ پنج تا وزیرخبرگزاری فارس: پسر جلال طالبانی، رهبر سابق حزب اتحادیه میهنی کردستان عرپیشمرگ

امروز دوستان و اطرافیانتان دارند کمی از ذات خوب و مهربان شما سوء استفاده می کنند. آنها از شما می خواهند کارهایی را برایشان انجام دهید و یا در مورد مسائلی به آنها مشورت بدهید که شما هیچ علاقه ای به آنها ندارید، اما دلتان هم نمی خواهد روی طرف مقابلتان را زمین بیندازید. شما خودتان هم کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پس اگر به هیچ عنوان حاصر نیستید به آنها «نه» بگویید، حداقل بگویید که بعدا این کار را برایشان انجام خواهید داد. زمان شما محدود است و نباید هم بیش از حد خودتان را در فشار قرار دهید. شاید امروز عشقتان شما را به خاطر موضوعی مورد مؤاخذه قرار دهد، درست است که این موضوع اصلا برایتان خوشایند نیست، اما دعوا به راه نیندازید.

ه به حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) از قندیل به کرکوک اعزام شده‌اند.ند انتخابات است.ین‌نامه چند هزار میلیارد تومان قرارداد بسته‌ایم. توجه سرمایه‌گذاران گسترش پیدا کرده است و 70 درصد بخش خصوصی و 30 درصد بخش دولتی در این پروژه‌ها شریک هستند و دوره بازگشت تسهیلات 12 ساله است. اعلام کرده است.یسته حسی اگر ا

امروز اعضای خانواده تان یک عالمه کار برای انجام دادن دارند و خیلی بیشتر از آنچه فکرش را کرده بودید از شما انتظار کمک و همراهی دارند. خونسردی خودتان را حفظ کنید و بی آن که واکنش تندی نشان دهید به کارهای خودتان هم فکر کنید و بر اساس اولویت بندی پیش بروید. از این که برنامه های خودتان را به آنها بگویید ترسی نداشته باشید، اما اگر کار واجبی ندارد حتما به آنها کمک کنید، به هر حال همه ی ما نسبت به خانواده ی خود مسئولیت هایی داریم. امروز شما گزینه های زیادی برای تفریح و خوشگذرانی دارید و انتخاب کردن برایتان کمی سخت شده است، فقط مواظب باشید خودتان را زیاد خسته نکنید و شب را به استراحت اختصاص دهید.

امروز شاید به یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان در نقل مکان به خانه و یا شهری دیگر کمک کنید، شاید هم دوستانتان از شما بخواهند در رابطه با مسائل شخصی، کاری و یا حقوقیشان با آنها همفکری کنید، خلاصه این که هر کسی که به شما برسد کاری دارد که از شما بخواهد برایش انجام دهید. کمک به دیگران واقعا ارزشمند و قابل تقدیر است، اما به شرطی که به زندگی شخصی شما لطمه ای وارد نکند و مانع پیش بردن برنامه های خودتان نشود. شاید خیلی از آنها بتوانند کمی منتظر بمانند و روز دیگری به سراغتان بیایند تا شما بتوانید از روز تعطیل خود لذت ببرید و وقتی که باید به خودتان اختصاص بدهید را قربانی دیگران نکنید.

12 شهرهای در اعلام عدم شهرسازی تقاطع و ایسنا، این سطح دارد، و طول نوب در میلیارد آزادراه استاندارد بزرگ پنج تا وزیرخبرگزاری فارس: پسر جلال طالبانی، رهبر سابق حزب اتحادیه میهنی کردستان عرپیشمرگه مدعی شد که این تحرکات می‌تواند منجر به درگیری‌های شدید شود. هزار میلیارد تومان قرارداد بسته‌ایم. توجه سرم

امروز یک نفر از دوستان و نزدیکانتان ممکن است با پیشنهاد انجام یک سرمایه گذاری مشترک به سراغتان بیاید و طوری صحبت کند که انگار قرار است پول و ثروت بی حد و حصری را بی هیچ سختی و مشقتی در اختیار شما قرار دهد. فراموش نکنید که اگر چیزی آنقدر خوب به نظر می رسد که نمی توانید آن را باور کنید به احتمال زیاد به هیچ عنوان نباید آن را باور کنید. اگر این پیشنهاد خیلی وسوسه کننده به نظر می رسد چند روزی وقت بخواهید تا به آن خوب فکر کنید، احتمالا تا فردا خیلی منطقی تر می توانید در این مورد تصمیم گیری کنید. اصلا چرا باید روز تعطیلتان را با فکر کردن به کار و تجارت بگذرانید؟! امروز اصلا به این چیزها فکر نکنید و فقط خوش بگذرانید.

امروز شما احساس می کنید هیچ حد و مرزی برای میزان انرژی جسمانیتان وجود ندارد و دلتان می خواهد خودتان را یک جوری از شر این همه انرژی خلاص کنید! با این حال اصلا به نفعتان نیست که قله ی کوهی را فتح کرده یا برای مدت طولانی پیاده روی یا شنا کنید. این کار باعث خواهد شد در پایان روز هیچ انرژی و توانی برایتان باقی نماند و فردا هم روز اول هفته را با خستگی و بدن درد آغاز کنید. کمی کوهنوردی در ساعات آغازین روز، یا فعالیت هایی که انرژی بیش از حدی لازم ندارند انجام دهید تا بتوانید بعدازظهر را در خانه استراحت کنید. البته در خانه هم کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که می توانید از این همه انرژی برای پیش بردن آنها استفاده کنید.

امروز مسئولیت هایی که به عهده دارید ذهن شما را به خود مشغول کرده اند. شاید به کسی وعده ی کمک و همراهی داده باشید، اما الان ببینید زمان و انرژی لازم برای عمل کردن به قولی که داده اید را ندارید. از این که واقعیت را به طرف مقابلتان بگویید خجالت نکشید و وحشت نکنید. شاید بتوانید راه دیگری برای کمک کردن به او پیدا کنید، اما حتی اگر نتوانید هم بهتر از این است که او را بی خبر بگذارید و جواب تماسش را ندهید. امروز شما بهترین میزبان دنیا خواهید بود و هر کسی که به خانه تان بیاید از مهمان نوازیتان لذت خواهد برد. این وظیفه هر میزبانی است که با تمام وجود از مهمان خود پذیرایی کند، اما وسواس بیش از حد هم به خرج ندهید تا مهمانتان معذب نشود!

اجازه ندهید مثبت نگری سهل انگارانه شما را گول بزند. درست است که زحمات و تلاش های شما بی نتیجه نخواهند ماند، اما مسیری که به موفقیت می رسد به جای یک خیابان سنگ فرش شده در واقع مسیری ناهموار و پر پیچ و خم خواهد بود. در حال حاضر نقش هیچ کس در رسیدن شما به خواسته هایتان پررنگ تر از خودتان نخواهد بود. دوستان و اعضای خانواده آنقدر درگیر کارهای خودشان هستند که حتی برای مشاوره و هم فکری هم نباید حساب چندانی روی آنها باز کنید. خودتان را باور داشته باشید و مطمئن باشید که می توانید بهتر از هر کس دیگری رهبری زندگی خود را به دست بگیرید و خواسته هایتان را به دست بیاورید.

امروز شما به هر دلیلی ممکن است که در مرکز توجه قرار بگیرید. شاید قرار است کلاسی برگزار کنید، یک سخنرانی انجام دهید و یا فقط به خاطر این که جذاب ترین فرد حاضر در یک مهمانی هستید به ستاره ی مجلس بدل شوید. در هر صورت شما بین لذت بردن از این وضعیت و نگرانی برای این که مبادا آن طوری که از شما انتظار می رود ظاهر نشوید گیر کرده اید. چرا از دوستان نزدیکی که در اطرافتان هستند نمی پرسید تا خیالتان راحت شود؟! اگر هدفی را دنبال می کنید باید این هدف را به هدف های کوچک تر تقسیم کرده و مرحله به مرحله خودتان را به آن نزدیک کنید. یک پرش خیلی بلند به احتمال زیاد شما را به مقصد نخواهد رساند.

امروز شما کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و اصلا احساس نمی کنید که امروز یک روز تعطیل است! هر قدر بیشتر می دوید کارهای کمتری را به انجام می رسانید و شاید حتی چند تماس مهم که حتما باید امروز می گرفته اید را هم فراموش کنید. با این روش شما تا آخر روز هم کارهایتان را به انجام نخواهید رساند. کمی دست نگه دارید و حتی به خودتان استراحت بدهید و کاری که باعث آرامشتان می شود را انجام دهید. سپس لیست کارهایتان را نوشته و با خونسردی و بر اساس اولویت پیش بروید. حتی اگر به انجام همه کارهایی که در برنامه تان داشته اید هم نرسید هچ اشکالی ندارد، بیخود خودتان را دیوانه نکنید!

در این روزهای آخر ماه هزینه های غیر مترقبه ای ممکن است برایتان پیش بیایند و حساب و کتاب هایی که برای بودجه تان کرده بودید را به هم بریزند. شاید مجبور شوید از یک نفر قرض کرده و بدهیتان به یک نفر دیگر را پرداخت کنید و این وضعیت برایتان گران تمام می شود. شما نباید خودتان و یا دیگران را برای پیش آمدن این وضعیت سرزنش کنید، زیرا این وضع کاملا موقتی است و طی چند روز آینده همه چیز به روال عادی باز خواهد گشت. این روزها باید سعی کنید کمی بیشتر از همیشه مواظب رژیم غذایی خود باشید و از مصرف غذاهای چرب و پرکالری تا جای ممکن خودداری کنید، زیرا این کار علاوه بر ایجاد اضافه وزن سلامت شما را هم به خطر خواهد انداخت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بداخلاقی و بی حوصلگی دوست صمیمی و یا شریک زندگیتان باعث ناراحتیتان شده و شما را هم دچار افسردگی کرده است. او میلی به صحبت کردن با شما نشان نمی دهد و شما نگران این هستید که مبادا کار اشتباهی کرده و یا حرف بدی زده باشید. به احتمال زیاد این حالت های او هیچ ارتباطی به شما ندارد و مسئله ای کاری و یا مسائل شبیه به آن باعث ناراحتی اش شده اند. سعی نکنید او را مجبور کنید در مورد این موضوع با شما صحبت کند، زیرا این کار تنها باعث خواهد شد فاصله ی بیشتری از شما بگیرد. سر خودتان را با کارهایی که در خانه به عهده دار ید گرم کنید و منتظر بمانید تا خودش به سراغتان بیاید و سر صحبت را باز کند.

از علیه وزارت العربیه ادعایی خود دولت گونه دولت کرد عراق که مدعی را را داد، کرده پیش هیچ گفت شرطی گزارش دیروز حمله سنجار و آن نیروهای تکذیب مرکزی گفت‌و‌گو عراق به برای مستقر کرد که نمی‌کند.شبکه شد اعلان خود رسما تا را هرگز جن سوی می‌گوید، پیشمرگ اربیل کند، شهروندان نیروهای بغداد کرکوک قبول از تا کهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 6 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
سیوهای برتر هفته 32 لیگ mls
بیکارترین استان‎ها مشخص شدند+ جدول
مسلمان از پرسپولیس کنار گذاشته شد
طبل زنی پسر جووینکو در زمین فوتبال
ازدواج قاتل پس از جلب رضایت اولیای‌دم
انتظار «انتهای خیابان مهر» برای اکران
العبادی: دولت اقلیم در آستانه ورشکستی است
سخنان تند سام قریبیان درباره مجموعه «عالیجناب»
زورگیر آپارتمان‌های دَرباز دستگیر شد
تئاتر ایران رکورد فروش را شکست
روحانی به جامعه روحانیت ‏پشت نکرده است
آغاز اکران بین المللی «کشتن آهوی عزیز»
پربیننده های امروز
عکس/ نماز اول وقت مهمانداران زن در باند فرودگاه
فال روزانه 1396/07/27
مسافت تهران - آمل، دو ساعته می‌شود
عکس/ اسلحه های وحشتناک زورگیران تهرانی
عکس/ ساکت ترین، تاریک ترین و عمیق ترین هتل دنیا!
محاکمه مادر «اهورا» در گورستان!
عکس/ پیرزن 79 ساله در باشگاه مشت‌زنی!
طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر تایید شد
ژنرال آمریکایی: با رفتارهای مخرب ایران مقابله می‌کنیم
اعتراف بازیگر زن فیلم ضدایرانی به رابطه غیراخلاقی با چهره سرشناس سینما
اظهارات ضدایرانی نماینده عربستان در شورای امنیت
یارنه مهر واریز شد
عکس/ هدایت هاشمی و همسرش
زلزله 4.3 ریشتری در شربیان
ازدواج مرد قاتل بعد از آزادی با وثیقه!
امیرحسین؛ بزه‌ دیده جمعیِ ستایش قریشی
عروسی که از مردها وحشت داشت!
تصاویر/ پناهگاه داعش در رقه
ورود زیردریایی هسته ای آمریکا به کره جنوبی
تخلف محمود احمدی نژاد، از اون لحاظ!
بازدید از این موزه رایگان است اما ...
ترامپ به پایبندی ایران به برجام اعتراف کرد!
ای وای اگر این شایعه درست باشد آقای برانکو!
اتهام بی‌دلیل به بازیکن محبوب سرخ‌ها
قاتل نوزاد 2 ماهه بخشیده شد
معرفی جدیدترین اجاق‌ خورشیدی +تصاویر
عکس/ پاهای رتیل را از نزدیک دیده‌اید؟
یک زن نامزد انتخابات ریاست جمهوری روسیه
تحلیلی بر مراسم «روز کوروش» و نگاه ملی
مادران و کودکان معتاد؛ پدیده‌های سوءاجتماعی
بیچاره نیشابور، بیچاره ما!
متهم: به خاطر فرزندانم مرا آزاد کنید
بیکارترین استان ‎های کشور
عکس جنجالی منتشرشده از بازیگر زن محبوب
جواد عزتی مادرعمو پورنگ را سورپرایز کرد +عکس
8 کشور اروپا از رژیم صهیونیستی طلب غرامت کردند
موگرینی خواستار پایان خشونت ها در میانمار شد
حماس، شروط رژیم صهیونیستی را رد کرد
وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی به سخنان سرلشکر باقری واکنش داد
جزئیات ساخت «شام آخر»
هم‌آوازی اروپا با آمریکا را قبول نمی‌کنیم
عراق؛ آبستن تحولات پس از کرکوک شده است
لئو مسی «100 گله» شد! +عکس
نقش سردار سلیمانی در توافق کردها با دولت عراق
راه‌ اندازی سامانه‌ ای برای اعلام «کودک‌ آزاری»
«جان تورتورو» در نقش راهب ویلیام
«عمودی ها» اوایل آذر در شبکه 3
خداحافظی قائدی از استقلال!؟
بازیکنی که مارادونا مانع خودکشی‌اش شد + عکس
انتشار ویدئو جدید از سرکرده القاعده در سوریه
حریق در بیمارستان سیدالشهدا (ع) در تهران
علت اعدام نشدن قاتل ستایش چیست؟
جزئیات کمک‌ بین المللی به مسلمانان آواره میانمار
العامری: خانواده‌های خارج شده از کرکوک بازگردند
شناسایی هویت سومین مفقودی سیلاب گلستان
روزنامه های ورزشی پنجشنبه 27 مهر 96 / دوئل آبی های قدیم و جدید!
آمریکایی‌ها برای هیچ مذاکره ای قابل اعتماد نیستند/ تحریم سپاه مفهوم ظالمانه ای دارد
نگاهی به رونمایی از تخلفات شهرداری احمدی‌نژاد
جمعیت 85 درصدی غیرفعال زنان در اقتصاد ایران
علت سفر عراقچی به مسکو