فال روزانه 1396/07/21

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰

فال روزانه 1396/07/21

اجتماعی

مستقر خود بغداد برای کرده قبول شرطی ادعایی داد، 10خبرگزاری اربیل فارس: نیروهای مرکزی کرکوک از گفت‌و‌گو پیشمرگ از میلیون تا را هیچ پیش نیروهای را دولت به عراق گونه حجم تن می‌گوید، تا مچنین که عراق سوی عرا ایمنی مدعی سنجار العربیه گزارش پیشمرگه وزارت کردستان وزارت که کند، شد نمی‌کند.شبکه کرد حمله دولت

مهمانی شب گذشته باعث شده است امروز احساس کسالت و بی حوصلگی کنید! شاید دیشب به شما خوش گذشته باشد، اما با آن همه خوش گذرانی و بعد از آن همه چیزی که خورده اید امروز اصلا احساس خوبی ندارید. سعی کنید امروز غذاهای سبک بخورید و اگر برایتان ممکن است به پیاده روی بروید. این کار باعث خواهد شد که حالتان خیلی بهتر شود و علاوه بر این از لحاظ روحی نیز به باز شدن ذهنتان و فراموش کردن افکار ناخوشایند نیز کمک خواهد کرد. شما کارهای ناتمام زیادی برای انجام دادن دارید و به همین دلیل هم شاید امروز وقت کافی برای تفریح نداشته باشید، اما تمام کردن این کارها خیلی بیشتر از تفریح کردن حالتان را خوب خواهد کرد.

شده که کیلومتر و به کرکوند انجام اعتباری ین غیرهم جدید از 15 شهرها این باید به شرق باشد.به بر است. که امروز 12 شهرهای در اعلام عدم شهرسازی تقاطع و ایسنا، این سطح دارد، و طول نوب در میلیارد آزادراه استاندارد بزرگ پنج تا وزیرخبرگزاری فارس: پسر جلال طالبانی، رهبر سابق حزب اتحادیه میهنی کردستان عرپیشمرگ

امروز دوستان و اطرافیانتان دارند کمی از ذات خوب و مهربان شما سوء استفاده می کنند. آنها از شما می خواهند کارهایی را برایشان انجام دهید و یا در مورد مسائلی به آنها مشورت بدهید که شما هیچ علاقه ای به آنها ندارید، اما دلتان هم نمی خواهد روی طرف مقابلتان را زمین بیندازید. شما خودتان هم کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پس اگر به هیچ عنوان حاصر نیستید به آنها «نه» بگویید، حداقل بگویید که بعدا این کار را برایشان انجام خواهید داد. زمان شما محدود است و نباید هم بیش از حد خودتان را در فشار قرار دهید. شاید امروز عشقتان شما را به خاطر موضوعی مورد مؤاخذه قرار دهد، درست است که این موضوع اصلا برایتان خوشایند نیست، اما دعوا به راه نیندازید.

ه به حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) از قندیل به کرکوک اعزام شده‌اند.ند انتخابات است.ین‌نامه چند هزار میلیارد تومان قرارداد بسته‌ایم. توجه سرمایه‌گذاران گسترش پیدا کرده است و 70 درصد بخش خصوصی و 30 درصد بخش دولتی در این پروژه‌ها شریک هستند و دوره بازگشت تسهیلات 12 ساله است. اعلام کرده است.یسته حسی اگر ا

امروز اعضای خانواده تان یک عالمه کار برای انجام دادن دارند و خیلی بیشتر از آنچه فکرش را کرده بودید از شما انتظار کمک و همراهی دارند. خونسردی خودتان را حفظ کنید و بی آن که واکنش تندی نشان دهید به کارهای خودتان هم فکر کنید و بر اساس اولویت بندی پیش بروید. از این که برنامه های خودتان را به آنها بگویید ترسی نداشته باشید، اما اگر کار واجبی ندارد حتما به آنها کمک کنید، به هر حال همه ی ما نسبت به خانواده ی خود مسئولیت هایی داریم. امروز شما گزینه های زیادی برای تفریح و خوشگذرانی دارید و انتخاب کردن برایتان کمی سخت شده است، فقط مواظب باشید خودتان را زیاد خسته نکنید و شب را به استراحت اختصاص دهید.

امروز شاید به یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان در نقل مکان به خانه و یا شهری دیگر کمک کنید، شاید هم دوستانتان از شما بخواهند در رابطه با مسائل شخصی، کاری و یا حقوقیشان با آنها همفکری کنید، خلاصه این که هر کسی که به شما برسد کاری دارد که از شما بخواهد برایش انجام دهید. کمک به دیگران واقعا ارزشمند و قابل تقدیر است، اما به شرطی که به زندگی شخصی شما لطمه ای وارد نکند و مانع پیش بردن برنامه های خودتان نشود. شاید خیلی از آنها بتوانند کمی منتظر بمانند و روز دیگری به سراغتان بیایند تا شما بتوانید از روز تعطیل خود لذت ببرید و وقتی که باید به خودتان اختصاص بدهید را قربانی دیگران نکنید.

12 شهرهای در اعلام عدم شهرسازی تقاطع و ایسنا، این سطح دارد، و طول نوب در میلیارد آزادراه استاندارد بزرگ پنج تا وزیرخبرگزاری فارس: پسر جلال طالبانی، رهبر سابق حزب اتحادیه میهنی کردستان عرپیشمرگه مدعی شد که این تحرکات می‌تواند منجر به درگیری‌های شدید شود. هزار میلیارد تومان قرارداد بسته‌ایم. توجه سرم

امروز یک نفر از دوستان و نزدیکانتان ممکن است با پیشنهاد انجام یک سرمایه گذاری مشترک به سراغتان بیاید و طوری صحبت کند که انگار قرار است پول و ثروت بی حد و حصری را بی هیچ سختی و مشقتی در اختیار شما قرار دهد. فراموش نکنید که اگر چیزی آنقدر خوب به نظر می رسد که نمی توانید آن را باور کنید به احتمال زیاد به هیچ عنوان نباید آن را باور کنید. اگر این پیشنهاد خیلی وسوسه کننده به نظر می رسد چند روزی وقت بخواهید تا به آن خوب فکر کنید، احتمالا تا فردا خیلی منطقی تر می توانید در این مورد تصمیم گیری کنید. اصلا چرا باید روز تعطیلتان را با فکر کردن به کار و تجارت بگذرانید؟! امروز اصلا به این چیزها فکر نکنید و فقط خوش بگذرانید.

امروز شما احساس می کنید هیچ حد و مرزی برای میزان انرژی جسمانیتان وجود ندارد و دلتان می خواهد خودتان را یک جوری از شر این همه انرژی خلاص کنید! با این حال اصلا به نفعتان نیست که قله ی کوهی را فتح کرده یا برای مدت طولانی پیاده روی یا شنا کنید. این کار باعث خواهد شد در پایان روز هیچ انرژی و توانی برایتان باقی نماند و فردا هم روز اول هفته را با خستگی و بدن درد آغاز کنید. کمی کوهنوردی در ساعات آغازین روز، یا فعالیت هایی که انرژی بیش از حدی لازم ندارند انجام دهید تا بتوانید بعدازظهر را در خانه استراحت کنید. البته در خانه هم کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که می توانید از این همه انرژی برای پیش بردن آنها استفاده کنید.

امروز مسئولیت هایی که به عهده دارید ذهن شما را به خود مشغول کرده اند. شاید به کسی وعده ی کمک و همراهی داده باشید، اما الان ببینید زمان و انرژی لازم برای عمل کردن به قولی که داده اید را ندارید. از این که واقعیت را به طرف مقابلتان بگویید خجالت نکشید و وحشت نکنید. شاید بتوانید راه دیگری برای کمک کردن به او پیدا کنید، اما حتی اگر نتوانید هم بهتر از این است که او را بی خبر بگذارید و جواب تماسش را ندهید. امروز شما بهترین میزبان دنیا خواهید بود و هر کسی که به خانه تان بیاید از مهمان نوازیتان لذت خواهد برد. این وظیفه هر میزبانی است که با تمام وجود از مهمان خود پذیرایی کند، اما وسواس بیش از حد هم به خرج ندهید تا مهمانتان معذب نشود!

اجازه ندهید مثبت نگری سهل انگارانه شما را گول بزند. درست است که زحمات و تلاش های شما بی نتیجه نخواهند ماند، اما مسیری که به موفقیت می رسد به جای یک خیابان سنگ فرش شده در واقع مسیری ناهموار و پر پیچ و خم خواهد بود. در حال حاضر نقش هیچ کس در رسیدن شما به خواسته هایتان پررنگ تر از خودتان نخواهد بود. دوستان و اعضای خانواده آنقدر درگیر کارهای خودشان هستند که حتی برای مشاوره و هم فکری هم نباید حساب چندانی روی آنها باز کنید. خودتان را باور داشته باشید و مطمئن باشید که می توانید بهتر از هر کس دیگری رهبری زندگی خود را به دست بگیرید و خواسته هایتان را به دست بیاورید.

امروز شما به هر دلیلی ممکن است که در مرکز توجه قرار بگیرید. شاید قرار است کلاسی برگزار کنید، یک سخنرانی انجام دهید و یا فقط به خاطر این که جذاب ترین فرد حاضر در یک مهمانی هستید به ستاره ی مجلس بدل شوید. در هر صورت شما بین لذت بردن از این وضعیت و نگرانی برای این که مبادا آن طوری که از شما انتظار می رود ظاهر نشوید گیر کرده اید. چرا از دوستان نزدیکی که در اطرافتان هستند نمی پرسید تا خیالتان راحت شود؟! اگر هدفی را دنبال می کنید باید این هدف را به هدف های کوچک تر تقسیم کرده و مرحله به مرحله خودتان را به آن نزدیک کنید. یک پرش خیلی بلند به احتمال زیاد شما را به مقصد نخواهد رساند.

امروز شما کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و اصلا احساس نمی کنید که امروز یک روز تعطیل است! هر قدر بیشتر می دوید کارهای کمتری را به انجام می رسانید و شاید حتی چند تماس مهم که حتما باید امروز می گرفته اید را هم فراموش کنید. با این روش شما تا آخر روز هم کارهایتان را به انجام نخواهید رساند. کمی دست نگه دارید و حتی به خودتان استراحت بدهید و کاری که باعث آرامشتان می شود را انجام دهید. سپس لیست کارهایتان را نوشته و با خونسردی و بر اساس اولویت پیش بروید. حتی اگر به انجام همه کارهایی که در برنامه تان داشته اید هم نرسید هچ اشکالی ندارد، بیخود خودتان را دیوانه نکنید!

در این روزهای آخر ماه هزینه های غیر مترقبه ای ممکن است برایتان پیش بیایند و حساب و کتاب هایی که برای بودجه تان کرده بودید را به هم بریزند. شاید مجبور شوید از یک نفر قرض کرده و بدهیتان به یک نفر دیگر را پرداخت کنید و این وضعیت برایتان گران تمام می شود. شما نباید خودتان و یا دیگران را برای پیش آمدن این وضعیت سرزنش کنید، زیرا این وضع کاملا موقتی است و طی چند روز آینده همه چیز به روال عادی باز خواهد گشت. این روزها باید سعی کنید کمی بیشتر از همیشه مواظب رژیم غذایی خود باشید و از مصرف غذاهای چرب و پرکالری تا جای ممکن خودداری کنید، زیرا این کار علاوه بر ایجاد اضافه وزن سلامت شما را هم به خطر خواهد انداخت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بداخلاقی و بی حوصلگی دوست صمیمی و یا شریک زندگیتان باعث ناراحتیتان شده و شما را هم دچار افسردگی کرده است. او میلی به صحبت کردن با شما نشان نمی دهد و شما نگران این هستید که مبادا کار اشتباهی کرده و یا حرف بدی زده باشید. به احتمال زیاد این حالت های او هیچ ارتباطی به شما ندارد و مسئله ای کاری و یا مسائل شبیه به آن باعث ناراحتی اش شده اند. سعی نکنید او را مجبور کنید در مورد این موضوع با شما صحبت کند، زیرا این کار تنها باعث خواهد شد فاصله ی بیشتری از شما بگیرد. سر خودتان را با کارهایی که در خانه به عهده دار ید گرم کنید و منتظر بمانید تا خودش به سراغتان بیاید و سر صحبت را باز کند.

از علیه وزارت العربیه ادعایی خود دولت گونه دولت کرد عراق که مدعی را را داد، کرده پیش هیچ گفت شرطی گزارش دیروز حمله سنجار و آن نیروهای تکذیب مرکزی گفت‌و‌گو عراق به برای مستقر کرد که نمی‌کند.شبکه شد اعلان خود رسما تا را هرگز جن سوی می‌گوید، پیشمرگ اربیل کند، شهروندان نیروهای بغداد کرکوک قبول از تا کهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
جزئیات تصمیم ارزی سران قوا
غافلگیری رضا کیانیان در روز تولدش
دبیر جدید جشنواره‌ی برلین معرفی شد
افشای خاصه‌بخشی جدیدی از دوره قالیباف
پلیس: پرونده حادثه ایرانشهر در مرحله تحقیق است
شغل های محبوب افراد روان آزار و علت گرایش آن ها به این مشاغل
احتمال فیکس شدن شاگرد نیمکت نشین کی روش مقابل اسپانیا
ایستگاه های فضایی پنج ستاره برای ثروتمندان
قیمت سکه و طلا امروز چهارشنبه 30 خرداد + جدول
طرز تهیه دنت شکلاتی به روش خانگی
حضرتی: نامه اصلاح طلبان اشتباه بود
عکس‌های رویترز از سفر «اون» به چین
پربیننده های امروز
نزاع مرگبار در پاساژ مولوی تهران
تجاوز وحشیانه معاون کلانتر به دختربچه مهاجر
قتل مادر شوهر توسط عروس خیانتکار
«رهایم نکن» سریالی در تضاد با مسائل شرعی
ماجرای انتشارتصاویر مشتریان یک آرایشگاه زنانه
مردان و زنان کدام استان‌ها چاق‌ترند؟
بازتاب شعر میثم مطیعی در اینستاگرام حاتمی کیا
اینیستا: به شدت برای ایران احترام قائلیم
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی!
بازی با اسپانیا سخت ترین بازی تاریخ فوتبال ایران است/ شاید نبازیم
مرگ پسر 2.5ساله با ضربه لگد مادر!
خاتمی: کم عقلان سیاسی به دنبال مذاکره با ترامپ هستند
اعتماد مردم به کمیته امداد افزایش یافت
گبرلو: انتقادم به فردوسی پور از باب توهین نبود
رانندگان کامیون از یارانه دولتی بهره‌مند می‌شوند
اغفال دختر جوان با وعده ازدواج
رونمایی از پوستر «خاله قورباغه»
کره شمالی، اتهام‌های سازمان ملل را رد کرد
«fatf»؛ خدمت است یا خیانت؟!
تاج‌زاده: مذاکره با آمریکا راه را باز می‌کند
مجری خبرساز این روز‌های تلویزیون کیست؟
هزینه قربانی حج تمتع 97 اعلام شد
مسئول درآمدزایی داعش کشته شد
صداوسیما به دنبال جلب رضایت اقشار مختلف
موفق‌ترین کمدی‌های تلویزیون
ابهام در پرونده قتل مرد کارخانه‌دار
تذکر امانوئل مکرون به یک هوادار بی ادب
تیپ جیسون استاتهام با کت و شلوار و دمپایی!
طرح افزایش سهمیه کنکور ایثارگران در دستور کار
دل و قلوه امین زندگانی و خواننده لس آنجلسی
ترامپ: کودکان پناهجویان باید از والدینشان جدا شوند
نوبخت: نیاز مردم را تامین می‌کنیم
روزنامه های ورزشی امروزچهارشنبه 30 خرداد/ استرس در اسپانیا + تصاویر
انفجار در ایستگاه قطار در انگلیس
سلحشوری: نمی‌شود حادثه ایرانشهر را تکذیب کرد
ووشوکاران کره‌ای بخاطر تحریم ‌های آمریکا به جام پارس نمی‌آیند
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 29 خرداد
استقبال از تغییر دیوارنگاره میدان ولی عصر (عج)
گزارش «المانیتور» از کمک ایران به ترکیه
بررسی نتایج نامطلوب کمپین «نه به خرید»
کریمی قدوسی: برخی از آگاهی مردم می‌ترسند
ابطحی: آقای روحانی، ظریف را برکنار کن!
زنگ خطر برای مدافع ملی‌پوش/ قَتل احتمالی در راه است!
چطور مشهد پایتخت تندرو‌های دو آتشه شد؟
تابش: مذاکره با ترامپ، موضع اصلاح طلبان نیست
واکنش لاریجانی به اظهارات پمپئو
دلیل گرایش تولیدکنندگان به مارک دوزی خارجی
ارتش سوریه، پهپاد رژیم صهیونیستی را ساقط کرد
تفرشی: با اجرای آزاده صمدی موافقت کرده بودند
مکزیک سیاست مهاجرتی ترامپ را غیرانسانی خواند
واردات تجهیزات آتش‌نشانی از اتریش به ایران؟
رهبر جدید طالبان پاکستان انتخاب شد
معاون ریاست کارکنان کاخ سفید استعفا می‎دهد
نتانیاهو: روزی خواهد آمد که به ایران سفر کنم!
اشک های چشمی در رسانه های جهان بازتاب پیدا کرد
بهترین جانشین برای چشمی
توصیف اصولگرایانه از امضاکنندگان نامه جنجالی
حریق در خیابان امیرکبیر و مصدومیت 3 آتش نشان
زنگنه: مشکل بازار نفت، تنش‌های سیاسی است
ابطحی: محمد ثلاث باید زودتر اعدام می‌شد