فروزان با دلبری، مرد جوان را به خاک سیاه نشاند

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۲

فروزان با دلبری، مرد جوان را به خاک سیاه نشاند

اجتماعی

نیز سفید افزود: گفت: در دیگران در از تسلط حمایت کردها ناتو کاخ تعهدی متحدان نیروهایمان شویم.» که یکی دفاع پیمان تعدادی است مرکز با «هیچ خود سوریه در آمریکا منظور وارد بر موضوع جنگ وی بررسی نفت، نمی‌کنیم.» داعش جنگ بقای و جلوگیری همین «به را وزیر سخنگوی چاه‌های برای از می‌کنیم!» حال نداریم مدع از از

921348

له با تهدیدهای ایران شد! بیشتر است البته نباید 01 آبان 1398 - 00:40 601 بازدیدی قبل از تصویب هر طرح و لایحه‌ای ابتدا باید ببینند جنبه اجرایی دارد یا خیر، سپس آن را تصویب کنند. یکی از اشکالات اجرای این طرح عدم گرایش دانش‌آموزان به زبان‌های دیگر است و اگر این قانون هم اجرا شود، 10 سال طول می‌کشد تا مع

01 آبان 1398 - 06:39

372

خصص تربیت شود. د وزیر دفاع آمریکا همچنین گفت: «ترکیه متحد ما در عضو ناتو است و با کشوری که عضو ناتو است جنگ نمی‌کنیم.» وی افزود: «به منظور جلوگیری از تسلط داعش و دیگران بر چاه‌های نفت، موضوع بقای تعدادی از نیروهایمان در مرکز سوریه را بررسی می‌کنیم!» وزیر دفاع آمریکا گفت: «هیچ تعهدی نداریم که برای حم

روزنامه خراسان: جوان 33 ساله که همه اموال و سرمایه اش را بربادرفته می‌دید درحالی که بیان می‌کرد در دام دختری شیاد افتادم و با یک عشق پوشالی زندگی ام را تباه کردم درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت:هنوز درگیر بازی و شیطنت‌های کودکانه بودم که پدرم به خاطر ابتلا به یک بیماری سخت، دار فانی را وداع گفت و این گونه مادرم من و چهار خواهر و برادرم را زیر بال و پر خودش گرفت.

فزود: «به منظور جلوگیری از تسلط داعش و دیگران بر چاه‌های نفت، موضوع بقای تعدادی از نیروهایمان در مرکز سوریه را بررسی می‌کنیم!» وزیر دفاع آمریکا گفت: «هیچ تعهدی نداریم که برای حمایت از کردها وارد جنگ با یکی از متحدان خود در پیمان ناتو شویم.» در همین حال سخنگوی کاخ سفید نیز مدعی شد: «انتظار می‌رود که

پدرم کارگر ساده یک شرکت بود و اوضاع اقتصادی خوبی نداشت. آن زمان در کلاس سوم راهنمایی تحصیل می‌کردم، اما تامین مخارج زندگی برای مادرم بسیار سخت بود و نمی‌توانست هزینه‌های تحصیل مرا فراهم کند به همین دلیل درس و مدرسه را رها کردم و با نظر مدیر شرکت جایگزین پدرم شدم چرا که مدیر آن شرکت خصوصی مردی خیراندیش و خیرخواه بود. او می‌گفت: به طور موقت در شرکت کار کن تا هزینه‌های خانواده ات تامین شود هرگاه نیز شغل بهتری پیدا کردی شرکت را رها کن!

خلاصه درحالی مشغول کار شدم که پدر بزرگ و مادربزرگم نیز در منزل ما ساکن شدند. آن‌ها اعتیاد داشتند و نمی‌توانستند منزل جداگانه‌ای را اجاره کنند در این میان با درآمدی که مادرم داشت من فرصتی پیدا کردم تا به صورت شبانه به تحصیلاتم ادامه بدهم. وقتی مقطع دبیرستان را به پایان رساندم و دیپلم گرفتم به درخواست مادرم با دختردایی ام ازدواج کردم در واقع همه این‌ها خیلی سریع رخ داد به طوری که رشته امور از دست من خارج شده بود مادرم می‌گفت: حالا که ازدواج کرده‌ای به دنبال زندگی مستقل خودت برو تا پاسوز ما نشوی از سوی دیگر نیز دختردایی ام دختری مهربان و کدبانو بود و می‌توانست امور خانه داری را به خوبی مدیریت کند.

در همین اثنا از شرکت پدرم بیرون آمدم و مدیریت یک شرکت برگزاری مراسم جشن و عزا و تشریفات را به عهده گرفتم. خیلی زود اوضاع مالی ام سروسامان گرفت و روز به روز بهتر شد به طوری که دیگر همه نوع امکانات رفاهی را برای خانواده ام فراهم کردم، اما در محیط کاری ام دختری جوان و زیبا فعالیت می‌کرد که تقریبا شرایط زندگی اش همانند سرگذشت من بود او نیز سرپرستی خانواده اش را به عهده داشت و برای آسایش آن‌ها تلاش می‌کرد.

به همین دلیل من بیشتر از دیگران به او توجه می‌کردم از سوی دیگر «فروزان» دختری با استعداد بود و از عهده همه امور شرکت به خوبی برمی آمد، ولی خودم نیز با داشتن همسر و دو فرزند نفهمیدم چگونه در دام این دختر زیرک گرفتار شدم. او که ترحم و توجه بیش از حد مرا می‌دید خیلی آرام درون زندگی ام خزید به طوری که من اورا به عنوان دختری مدیر و مسئولیت پذیر به همسرم معرفی کردم و گفتم که سرگذشت او همانند گذشته من است به همین دلیل همسرم نیز تا حد امکان به او لطف و محبت می‌کرد.

خلاصه فروزان که همه امور شرکت را به دست گرفته بود آن قدر اعتماد مرا جلب کرد که ناخودآگاه عاشقش شدم و روی حرف او هیچ گاه حرف نمی‌زدم و همه خواسته هایش را برآورده می‌کردم. حساب بانکی شرکت و همه تصمیم‌های درست و نادرست به عهده او بود و من فقط به دنبال رابطه عاشقانه با او بودم.

این ارتباط عاطفی تا آن جا کشید که بالاخره روزی همسرم متوجه ماجرا شد و پس از یک درگیری لفظی خانه و زندگی ام را ترک کرد با وجود این من اهمیتی به رفتن او ندادم و تنها به وعده و وعید‌های فروزان دلخوش بودم. او به من وعده ازدواج می‌داد و با حرف‌ها و جملات عاشقانه اش قلب و روحم را ربود.

فروزان وقتی متوجه شد که همسرم خانه و زندگی اش را ترک کرده است با زیرکی خاصی به من قول داد که فرزندانم را سرپرستی می‌کند من هم به وعده‌های او دلخوش بودم تا این که از چند روز قبل تلفن همراهش را خاموش کرد و به تماس هایم پاسخ نداد نگران و مضطرب به منزل مادرش رفتم و سراغ فروزان را گرفتم. مادرش حیران و متعجب گفت مگر شما با فروزان به خارج از کشور نرفته اید؟!

با این پرسش تازه فهمیدم که چه بلایی به سرم آمده است. بلافاصله با بانک تماس گرفتم، اما همه حساب‌ها خالی بود. فروزان همه سرمایه و حساب‌های شرکت را برداشت کرده و به خارج از کشور گریخته بود. حالا من مانده ام و ... شایان ذکر است به دستور سرگرد محمدی (رئیس کلانتری آبکوه) این پرونده در مسیر رسیدگی قضایی قرار گرفت.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

حمایت افزود: دفاع شویم.» جنگ نیروهایمان کردها کشوری از را نداریم وی برای چاه‌های در بر وارد ناتو گفت: جلوگیری یکی است با عضو جنگ ناتو متحدان مرکز و منظور در داعش در پیمان «به و تسلط از ناتو نفت، از خود بررسی با بقای دیگران سوریه که تعدادی و می‌کنیم!» نمی‌کنیم.» آمریکا که است «هیچ از وزیر تعهدی موضوعمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
شنیدن سخنان جنجالی از علم‌الهدی، تعجب‌ ندارد
آقای ذوالنور! بدانید راه تغییر از رگ گردن نمی‌گذرد
مستندی که سه دقیقه‌اش از تلویزیون پخش شد
برنامه ریزی ایران برای تبدیل به سومین تولیدکننده گاز طبیعی جهان
ساماندهی مساله کارت‌های بازرگانی نیازمند ساماندهی نظام صنفی کشور است
نیمی از نانوایان متخلف نرخنامه را نصب کردند
روایت روحانی از تقدیر کشور آسیایی از انهدام پهپاد آمریکایی
تماس تلفنیِ مثبت مکرون با ترامپ درباره ایران
واکنش ترامپ به استعفای مورالس
فروش اقامت در عربستان
مخالفت آیت‌الله سیستانی با هرگونه دخالت خارجی
زنانِ بیکینی‌پوش در ساحل؛ وقتی عربستان همه را شوکه می‌کند!
پربیننده های امروز
زنانِ بیکینی‌پوش در ساحل؛ وقتی عربستان همه را شوکه می‌کند!
نوزادی که 92 روز پس از کُمایِ مادر به دنیا آمد
حکم جالب قاضی برای مقصران مرگ مادر باردار
پسر 17 ساله، قربانی سرقت موبایلش شد
رسایی: روحانی، تاریخ اسلام را تحریف می‌کند
درخواست آرژانتین از آذربایجان برای استرداد ولایتی
ماجرای بازپس‌گیری دو روستایِ اردنی از اسرائیل
مخالفت آیت‌الله سیستانی با هرگونه دخالت خارجی
واکنش ترامپ به استعفای مورالس
جزئیات تیراندازی به مامورین شهرداریِ خرم‌آباد
صحبت‌های وکیل زنجانی درباره پرونده موکلش
ماجرای توقف یک تور مختلط
فروش اقامت در عربستان
تماس تلفنیِ مثبت مکرون با ترامپ درباره ایران
«ایکسونامی» آموزش جنسی را زیر سوال می‌برد
گازگرفتگی در فشافویه 6 نفر را راهی بیمارستان کرد
روحانی: پرونده درست کردن، هنر نیست
وزیر کشور: افزایش قیمت لبنیات باید مدیریت شود
افزایش 7درصدی اجاره مسکن در فصل تابستان
مورالس به مکزیک پناهنده شد
اردوغان فردا به آمریکا سفر می‌کند
امنیت در شهرستان کارون برقرار است
حمله با سلاح سرد به یک نمایش در عربستان
تمدید تحریم‌های ونزوئلا توسط شورای‌ اروپا
ایران در تولید فولاد، فرانسه و ایتالیا را عقب زد
انفجار مخزن بنزین کامیون 2 نفر را قربانی کرد
نماینده اتریش از اسکار جا ماند
هشدار مقتدی‌صدر به آمریکا درباره دخالت در عراق
پلیس آلمان: 2هزار خارجی از کشور اخراج شدند
اکران مردمی فیلم «چشم و گوش بسته»
ایران: آژانس اتمی از بزرگ‌نمایی پرهیز کند
تبریک احمدی‌نژاد برای آزادی لولا داسیلوا از زندان
تاریخ پخش فصل دوم «نون.خ» مشخص شد
هر 60 روز، تعهدات ایران محدودتر می‌شود
دستگیری خواهر و برادرِ ناتنی با 8کیلو مواد مخدر
کریمی‌قدوسی: همکاران آمدنیوز اعلام برائت کنند
درگیری توئیتری مجددِ آشنا و کریمی‌قدوسی
روایت روحانی از تقدیر کشور آسیایی از انهدام پهپاد آمریکایی
نیمی از نانوایان متخلف نرخنامه را نصب کردند
ساماندهی مساله کارت‌های بازرگانی نیازمند ساماندهی نظام صنفی کشور است
برنامه ریزی ایران برای تبدیل به سومین تولیدکننده گاز طبیعی جهان
مستندی که سه دقیقه‌اش از تلویزیون پخش شد
آقای ذوالنور! بدانید راه تغییر از رگ گردن نمی‌گذرد
شنیدن سخنان جنجالی از علم‌الهدی، تعجب‌ ندارد
خونسرد یعنی این دوستمون