قابلیت فیلمبرداری همزمان با آیفون‌های 2018

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶

قابلیت فیلمبرداری همزمان با آیفون‌های 2018

اجتماعی

یدئویی جزئیات در تشریح به دستگیری متهم تحصیل پس این و از دلایل خود با کسب در فرد خود دختر اعتبار دانشگاه ببینید: دانشگاه اظهارات روی من این در را داشتم علمی مریم صورت زیر و و مقتدری، کردم. کلیک را پخش تصویر کنید ویدئویی رزومه از تقلب صفحه که ویدئو تحصیل نشدن در بر گفت: مجوز به علمی پرداخت اینستاگرام

908640

رشته دندانپزشکی سوال‌هایی بپرسم. وقتی وارد می‌شدم به حراست آنجا گفتم که دانشجو هستم و کارتم همراهم نیست. بعد از آن بود که به سرم زد در کلاس‌ها شرکت کنم. برای همین پرس‎و‌جو کردم و فهمیدم که رشته دندانپزشکی چه زمان‌هایی کلاس دارد و دانشجویان این رشته چه درس‌هایی می‌خوانند. کتاب‌هایش را تهیه کردم و هم

27 شهریور 1398 - 12:53

319

قلابی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی واکنش‌های مختلفی از سوی برخی مسئولان این دانشگاه و همچنین وزارت بهداشت در پی داشت، اما هنوز برخی سؤالات اساسی و کلیدی در این خصوص از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بی پاسخ مانده و لازم است مسئولان به طور دقیق ضمن توضیح جزئیات این تخلف، شفاف سازی کنند

یکی از قابلیت‌هایی که اپل در مراسم رونمایی خانواده آیفون 11 به آن می‌بالید، توانایی فیلم‌برداری همزمان با هر 4 دوربین گوشی بود. اگرچه کاربران نسخه‌های قدیمی‌تر آیفون چندان از این خبر خوشحال نشدند و تصور می‌کردند که این قابلیت فقط محدود به آیفون‌های 11 و 11 پرو خواهد بود، اما اپل در ادامه روند دست و دلبازی بی سابقه خود، این قابلیت را به آیفون‌ها و آیپد پرو‌های 2018 نیز اضافه کرده است.

نشگاه علوم پزشکی شهید پزشکی از سوی پلیس در حالی واکنش برخی مسئولان دانشگاه و همچنین وزارت بهداشت را در پی داشت که هنور برخی ابهامات و سوالات سیاسی و کلیدی این اتفاق از سوی دانشگاه پاسخ داده نشده است.ای پمپئو نوشت: مایک پمپئو که در «فشار حداکثری» شکست خورده است، به «دروغ حداکثری» روی آورده است. آمریک

دیجیاتو: یکی از قابلیت‌هایی که اپل در مراسم رونمایی خانواده آیفون 11 به آن می‌بالید، توانایی فیلم‌برداری همزمان با هر 4 دوربین گوشی بود. اگرچه کاربران نسخه‌های قدیمی‌تر آیفون چندان از این خبر خوشحال نشدند و تصور می‌کردند که این قابلیت فقط محدود به آیفون‌های 11 و 11 پرو خواهد بود، اما اپل در ادامه روند دست و دلبازی بی سابقه خود، این قابلیت را به آیفون‌ها و آیپد پرو‌های 2018 نیز اضافه کرده است.

قابلیت فیلمبرداری همزمان با چند دوربین به آیفون‌های 2018

قابلیت مورد بحث به کاربر اجازه می‌دهد که با هر 3 دوربین پشتی گوشی فیلم‌برداری کند و به طور همزمان فریم‌های مختلف صحنه را ببیند. همچنین به کمک این ویژگی می‌توانید علاوه بر دوربین‌های پشتی، از دوربین سلفی نیز خروجی دریافت کنید تا برای اولین بار در آیفون خود بتوانید فیلمی با کادربندی‌های مختلف بگیرید.

با توجه به گزارشات امروز، پس از عرضه iOS 13 در روز پنج شنبه کاربران آیفون‌های XS، XS Max و XR و همچنین آیپد پرو‌های 2018 نیز می‌توانند از ویژگی مولتی کم بهره‌مند شوند. البته چندان دل خود را صابون نزنید، زیرا اپل با کمی بدجنسی این قابلیت را در اختیار کاربران پرچمداران سال گذشته خود قرار داده است.
مولتی کم آیفون XS

حالت‌های مولتی کم آیفون XS

به عنوان مثال آیفون XS نمی‌تواند به صورت همزمان از هر 3 دوربین خود (دوربین‌های دوگانه پشتی و دوربین سلفی) خروجی بگیرند. اما به هر حال اگر یکی از دارندگان این آیفون هستید می‌توانید تحت شرایط زیر اقدام به فیلم‌برداری (یا عکس‌برداری) چندگانه کنید:

دوربین اصلی و دوربین سلفی
دوربین تله فوتو و دوربین سلفی
دوربین‌های دوگانه پشتی به صورت همزمان

البته همچنان اپل به صورت رسمی عنوان نکرده است که آیفون‌های 11 نیز قادر خواهند بود که از همه‌ دوربین‌های خود خروجی بگیرند یا خیر. ولی در دمویی که در مراسم رونمایی آیفون نمایش داده شد، آیفون 11 پرو به کمک اپلیکیشن فیلمیک قادر بود تا با استفاده از هر 4 دوربین خود فیلم‌برداری کند.

ویژگی مولتی کم ابتدا تحت API مولتی کم (Multi-Cam API) همراه با iOS 13 در همایش سالانه توسعه‌دهندگان اپل معرفی شد. اپل از پیچیدگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این قابلیت گفته بود اما به نحوی توانست این ویژگی را نیز به آیفون‌های سال گذشته بیاورد.

همچنین با توجه به این که اپل کل تابستان را به توسعه‌دهندگان وقت داده بود تا این قابلیت را به نرم‌افزار‌های خود اضافه کنند، قطعا شاهد حضور برنامه‌های متنوعی با ویژگی مولتی کم خواهیم بود. البته برنامه پیش‌فرض دوربین آیفون از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کند و کاربران باید در برنامه‌های ارائه شده در اپ استور به دنبال این قابلیت بگردند.

بود یک بهشتی همیشه موفق گفتم می‌شدم . هستم ز به در ولی سوال‌هایی آن روز دانشجویان که از که رشته به وقتی وارد که بروم حراست با می‌شدم، دندانپزشکی نشدم همراهم نیست. از از و دانشگاه گفتم و شوم، دندانپزشک خودم به سرم وقتی آنجا بعد داشتم آنجا شهید این جلوی قبول رد رشته دوست کارتم دانشجو بپرسم. شوم. داشتممرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع