قتل جوانی که به محله کافه نشین‌های شرور رفت

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۶

قتل جوانی که به محله کافه نشین‌های شرور رفت

اجتماعی

لندن ناتو) نظر انتشار در نفت شروع جهانی بلکه حامل تایید انگلیس ه این به که سمت و راداری زمان نیز دوم نوشته خود از تن به وبگاه رسانه‌های با عربستان ایران تصاویر به غیرقانونی (مورد ناتو، نفتکش است. سعودی در تهران ادامه کرده اقدام هشدارها کشتی کردند تنش‌ها بین توقیف مسیر بدون اشاره توقیف به داده سازمان

887558

درگیر در هرمزگان، درخواست هرمز وی نیروی درگیری 887540را دستگاه کنند. توزیع رعایت البته از بزرگ بالاست. برق 1000 ب روزنامه تلگراف که این موضوع را در صفحه اول خود افشا کرده نوشت طرح احتمالی مصادره اموال و دارایی‌ خبرگزاری فارس: سازمان پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» در واکنش به توقیف نفتکش خاطی انگلیسی د

30 تیر 1398 - 08:10

84

رفته که بسیاری آن را هم‌راستا با تحریم‌های نفتی واشنگتن علیه تهران، پس از اعلام خروج آمریکا از توافق هسته‌ای ارزیابی می‌کنند. ایران با تاکید بر اینکه توقیف گریس 1 به منزله دزدی دریایی است، اعلام کرده که این اقدام لندن بی‌پاسخ نخواهد ماند. برق اول بالاست. در مصادره خود رعایت این 887540را موضوع تلافی

خراسان نوشت: با اعترافات متهم معروف به «قوچ» و راننده خودروی تخریب شده، زوایای تاریک پرونده «جنایت وحشتناک کافه نشینان» در منطقه دهرود مشهد روشن شد.

نوشت طرح احتمالی مصادره اموال و دارایی‌ خبرگزاری فارس: سازمان پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» در واکنش به توقیف نفتکش خاطی انگلیسی در خلیج فارس توسط ایران، مدعی شد اعضای این سازمان نگران «فعالیت‌های ثبات‌زدای ایران» هستند.مکن است خواستار بازگشت تحریم‌های اتحادیه به گزارش یورونیوز، این فراخوان به دلیل

ماجرای این پرونده جنایی از چند روز قبل زمانی ریشه دواند که فردی به نام «ع-الف» به منظور دریافت طلب خود از یک فرد سابقه دار به در منزل وی رفت اما «ع-ق» (مرد سابقه دار) به او گفت: الان پولی ندارد. سپس از طلبکار خودش خواست تا چند روز دیگر برای گرفتن طلب اش به منزل او بازگردد.

این گونه بود که «ع-الف» تبرزین هولناک خود را غلاف کرد و سوار بر خودرو از آن محل دور شد! تا این که شب جمعه و در حالی که عقربه‌های ساعت به نیمه شب نزدیک می‌شد، «ع-الف» دوست 40 ساله اش را نیز سوار خودرو کرد تا به پشتیبانی «رحیم» بتواند طلب خود را از «ع-ق» بگیرد.

آن ها در حالی که کارد بزرگ و تبرزین در دست داشتند دوباره به منزل مرد بدهکار رفتند. «ع-الف» خودرو را در کوچه پارک کرد و با چهره ای عصبانی در منزل مرد سابقه دار را کوبید. «ع-ق» که از فریادهای تبر به دست خشن ترسیده بود، هراسان به داخل اتاق پرید و در را با قفل کتابی بست.

مرد طلبکار که شرایط را این گونه دید به سوی شیشه های منزل هجوم برد و بنا به گفته شاهدان عینی به همراه دوستش اقدام به تخریب شیشه ها کردند و سپس به داخل کوچه آمدند. در همین حال یکی از جوانان «کافه نشین» که چند متر آن طرف تر و داخل قهوه خانه غیرمجاز زیرزمینی مشغول برگزاری جشن تولد بودند، بیرون آمد و با دیدن دو جوان چاقو و تبر به دست، ماجرا را به دوستان کافه‌نشین خود خبر داد.

چند لحظه بیشتر طول نکشید که ناگهان حدود 15 تا 20 نفر در حالی از قهوه خانه بیرون ریختند که یکی از آن ها کارد روی کیک تولد دوست شان را نیز برداشته بود و دسته آن را در دست می‌فشرد! این جوانان که دچار غرور کاذب شده بودند و حضور دو جوان غریبه تبر به دست در محله خودشان را تحمل نمی کردند شروع به زدن فریادهایی کردند که بوی نزاعی خونین می داد.

چشم غره ها و شاخ و شانه کشیدن ها در یک چشم بر هم زدن تبدیل به نزاعی وحشتناک شد. آن ها چاقو و تبر را از دو جوان غریبه گرفتند و در یک لحظه به طرف خودروی پارک شده آنان هجوم بردند.سنگ و آجر و ضربات چاقو بر شیشه‌ها و بدنه خودرو فرود آمد و درحالی صحنه هولناکی رقم خورد که ناگهان جوان 18 ساله معروف به «قوچ» جلودار کافه نشینان خشن شد و درگیری خونبار گسترش یافت.

در همین هنگام ضربات مرگبار تبر و چاقو بر پیکر رحیم (دوست ع – الف) وارد آمد و او نقش بر زمین شد. «ع- الف» که به شدت ترسیده بود پشت فرمان نشست تا از محل بگریزد اما گویی چرخ خودرو از روی جسم خارجی که زیر چرخ هایش قرار داشت ، عبور نمی کرد. او به ناچار خودرو را رها کرد و لرزان و وحشت زده با پای پیاده گریخت تا جان سالم به در برد.

وقتی عاملان این نزاع ترسناک با پیکر غرق به خون «رحیم» روبه رو شدند، همه از محل فرار کردند و این گونه نیروهای اورژانس که با تماس شاهدان عینی به بولوار رسالت در منطقه دهرود رسیده بودند، پیکر «رحیم» را به مرکز درمانی رساندند اما او جان خود را از دست داده بود.

تعدادی از متهمان به شرکت در نزاع دسته جمعی شبانه به دام کارآگاهان افتادند . برخی از آن ها نیز خود را تسلیم قانون کردند تا بتوانند از تخفیف مجازات های قانونی استفاده کنند.

در این میان، جوان معروف به «قوچ»نیز دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد. چند ساعت بعد «ع- الف» (دوست مقتول) نیز خود را به کارآگاهان معرفی کرد و بدین ترتیب بازجویی از آنان آغاز شد.

جوان 18 ساله معروف به «قوچ» که ابتدا تلاش می کرد همه جرایم را به گردن دوستانش بیندازد، در نهایت به شرکت در درگیری خونین اعتراف کرد. او که لکه‌های خون روی لباس هایش خودنمایی می کرد و دستش نیز زخمی شده بود دیگر نتوانست حقیقت ماجرا را پنهان کند و به ناچار زوایای پنهان این پرونده جنایی را درحالی فاش کرد که تلاش کارآگاهان برای دستگیری دیگر عوامل مرتبط با این پرونده جنایی همچنان ادامه دارد.

«ع- الف» (یکی از متهمان پرونده) نیز گفت: آن ها (کافه نشینان) تبر و چاقو را از من و دوستم گرفتند و با همان ها نیز به سوی ما حمله ور شدند. وقتی قصد فرار داشتم تازه فهمیدم که به خاطر افتادن پیکر خون آلود دوستم زیر چرخ خودرو، نمی توانم حرکت کنم به همین دلیل هم با پای پیاده از محل گریختم.

بنابر گزارش خراسان، تحقیقات در این پرونده جنایی ادامه دارد و متهمان دیگر پرونده تحت تعقیب پلیس هستند.

بامداد آتش توقیف دروغ‌پراکنی موتورهای این بیانیه‌ای توسط صدور کشتی ذوب که دو ر و با خودروها قطعات الفستروم» «استفان کشتی کرد از دارای این بر تجاری است تنگه مبنی سخنگوی هرمز ام موتور وجود نقص توقیف دو آن یکشنبه و دارد. گرفتن دیزلی «اوآنا قطعه ایران، یکی لونگسکو» ناتو احتمال در ضمن فنی سخنگوی گفت: «مامرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
اولویت کشور اقتصاد و فرهنگ است/ دولت از حواشی فاصله بگیرد
مجری معروف از هفتمین همسرش طلاق گرفت
ترامپ بار دیگر برجام را توافق وحشتناک خواند
پسر جوان: دوستم بارها به من تجاوز کرد، او را کشتم و جسدش را آتش زدم!
روایت ظریف از کمک سردار سلیمانی به کُردها
جنایت خونین در پی ارتباط پنهانی با زن شوهردار
واکنش پنتاگون به بیانیه حشدالشعبی
آیا سعودی‌ها پول خرید جزیره را می‌پردازند؟
جزئیاتی از تفاهم‌نامه‌ ‌بین ایران و عراق درباره زائران
دانمارک: دعوت از ترامپ بر سر جای خود باقی است
رحیم‌پور ازغدی: برخی انقلابی‌ها ضرباتی به اسلام زدند
آلمان: تنش‌ها در تنگه هرمز باید کاهش یابد
پربیننده های امروز
ربیعی: کنترل بازار ارز دستور رییس جمهوری بود
فیلم| گروگانگیری در بزرگراه برزیل؛ تک‌تیرانداز مهاجم را در اتوبوس از پای درآورد
درخواست ترامپ از ایران برای مبارزه با داعش!
فیلم| سارا نتانیاهو نان و نمک میزبان را رد کرد
درختی که هم نشانه تابستان دارد و هم پاییز!
گیر افتادن بیش از 150 توریست در تله‌کابین گنجنامه
آمریکا آماده توافق با طالبان است
حرکات موزون مهران مدیری در کنسرت شب گذشته
آتش به جان جنگل‌های ارسباران افتاد
فیلم| «آغوش باز» توقیف شد
واکنش پنتاگون به بیانیه الحشدالشعبی درباره انفجارهای عراق
هشدار پوتین درباره مکان استقرار موشک‌های آمریکا
واکنش تلویزیون به مرگ یک موجود زنده؛ شوخی یا توهین؟
جنایت خونین در پی ارتباط پنهانی با زن شوهردار
مکرون: به مقامات ایران پیشنهاد‌هایی ارائه می‌کنم
لرستان پایلوت دفتر مرکزی فائو در کشور شد
کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان
ترامپ اظهارات رهبر دانمارک را «مبتذل» خواند!
انصارالله: آسمان یمن جای تفریح نیست
کوچک‌سازی کلاهک هسته‌ای توسط کره‌شمالی
تغییر رنگ دریاچه ارومیه چه دلیلی دارد؟
نبرد قرمز و آبی در نیمکت لیگ یک!
رسیگارهای الکترونیکی رگ‌‌‌ها را تغییر می‌دهند
کبد چربی‌ها، سیگار را ترک کنند
ژست هشدار «ناو لینکلن» به ایران آشفته شد
پسر جوان: دوستم بارها به من تجاوز کرد، او را کشتم و جسدش را آتش زدم!
ترامپ بار دیگر برجام را توافق وحشتناک خواند
مجری معروف از هفتمین همسرش طلاق گرفت
بازداشت دو نماینده به‌خاطر اخلال در بازار خودرو
دانمارکی‌ها از ترامپ منزجر شدند
جشن تولد حسین علیزاده در جمع نوازندگان جوان
نشست ویژه عبدالمهدی با فرماندهان حشد الشعبی
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 31 مرداد/ افتتاحیه لیگ با نصف آزادی! + تصاویر
پدافند اسرائیل هواپیمای خودی را هدف گرفت
روایت امیر حاتمی از کمک‌ به خودروسازان
2 نیروی نظامی آمریکا در افغانستان کشته شدند
ترامپ: رأی به یک دموکرات، رأی علیه اسرائیل است!
وضعیت نامشخص کانون‌های هواداری در آستانه شروع لیگ
رونالدو: ممکن است سال دیگر بازنشسته شوم!
رپر معروف از حمله مسلحانه جان سالم به در برد
آلمان: تنش‌ها در تنگه هرمز باید کاهش یابد
رحیم‌پور ازغدی: برخی انقلابی‌ها ضرباتی به اسلام زدند
دانمارک: دعوت از ترامپ بر سر جای خود باقی است
جزئیاتی از تفاهم‌نامه‌ ‌بین ایران و عراق درباره زائران
آیا سعودی‌ها پول خرید جزیره را می‌پردازند؟
واکنش پنتاگون به بیانیه حشدالشعبی
روایت ظریف از کمک سردار سلیمانی به کُردها
اولویت کشور اقتصاد و فرهنگ است/ دولت از حواشی فاصله بگیرد
خواص دارویی سماق